Ремонт холодильників у Вінниці

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Вінниця та передмісті з виїздом по Вінницькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Вінниці

Сергій А

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій А

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

Майстер з 17 ти річним досвідом роботи.

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віталій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Вінниці

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Вінниці

Відгуки по ремонту холодильників у Вінниці

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Рано чи пізно будь-яка, навіть найсучасніша та якісна побутова техніка може дати збій. Холодильники не виняток. Незалежно від того, йдеться про некоректність в роботі агрегату або про повний вихід з ладу, не варто намагатися своїми силами знайти причину того, що сталося і, тим більше, вживати заходів щодо її усунення. Єдине правильне рішення – звернутися в сервіс по ремонту холодильників, де кваліфіковані фахівці оперативно виконають всі необхідні роботи і в короткий термін повернуть техніку в робочий стан.

Залежно від рівня складності всі види ремонту побутових холодильників можна умовно розділити на три типи: простий, середнього рівня і складний.

 • Простий ремонт. Під даним терміном мається на увазі проведення повної діагностики обладнання і, при необхідності, заміна неосновних деталей, що вийшли з ладу. В рамках проведення простого ремонту майстром можуть бути замінені: ущільнювач, лампа індикатора, вилка, перевішування на інший бік дверей або відрегулювання їх за рівнем, надані побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полички і т.д.
 • Ремонт середнього рівня складності. Ремонт холодильника такого типу вважається професійним, і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення фахівець відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як терморегулятор, термометр, трансформатор, пускозахисне реле, ТЕН відтаювання, при потребі і електронний блок керування.
 • Складний ремонт. Послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності включають відновлення або заміну ключових деталей техніки: фільтра, випарника, компресора, осушувального патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення вологи та забруднень, які скупчилися в корпусі.

Сервіс Мастер911 приймає заявки на ремонт холодильників у Вінниці будь-якого рівня складності, включаючи ремонт старих холодильників, від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Вестфрост (Vestfrost), Норд (Nord), Горенье (Gorenje), Зіл (Zil), Тошиба (Toshiba), Мінськ, Арістон (Ariston), Вестен (Westen), АЕГ (AEG), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Прівілег (Privileg), Канді (Candy), Кристал (Crystal), Донбас, Рейнфорд (Rainford), Технохолод, Еленберг (Elenberg), Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Міле (Miele), Ямаха (Yamaha), Дніпро, Голд (Gold), Електролюкс (Electrolux), Снайге (Snaige), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Атлантік (Atlantic), Хітачі (Hitachi), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), Хайер (Haier), Панасонік (Panasonic), Лібхерр (Liebherr), Шарп (Sharp), Стінол (Stinol), ЛЖ (LG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Ока (Oka), Сіменс (Siemens), Саратов, Ардо (Ardo) і багатьох інших, незалежно від моделі та їх року випуску.

Як відбувається замовлення?

Заповнити заявку на виклик майстра по ремонту холодильників на будинок, можна прямо на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.

При оформленні заявки необхідно вказати, в чому полягає некоректність роботи техніки, назвати її торговельну марку, уточнити модель та рік її випуску.

На основі отриманих даних Мастер911 надає первинну консультацію, а також підбирає майстра по ремонту холодильників у Вінниці з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеної замовником адреси. Виїзд фахівця в середньому відбувається через три години з моменту оформлення заявки, в залежності від сезону, загальної завантаженості та місцезнаходження.

Приїхавши за вказаною клієнтом адресою, майстер ретельно оглядає холодильник та проводить необхідну діагностику. Після встановлення причини поломки техніки, фахівець називає ціну ремонту холодильника, і після її узгодження з замовником, приступає до виконання ремонту.

Після закінчення ремонту, майстер надає рекомендації щодо обслуговування холодильника, акт про виконання робіт та гарантію на всі надані послуги.

Що ви отримаєте?

Маркетплейс Master911 надає повний комплекс професійних послуг будь-якого рівня складності (від діагностики до капітального ремонту) від висококваліфікованих фахівців. Звертаючись в наш сервіс побутових послуг по ремонту холодильників, ви можете розраховувати на оперативний, недорогий ремонт холодильників у Вінниці з подальшим наданням гарантійних зобов'язань та акта виконаних робіт.

Звертаючись в сервіс побутових послуг Мастер911, кожен замовник отримує ряд переваг:

 • Цілодобова можливість подачі заявки, в тому числі і у вихідні/святкові дні.
 • На етапі оформлення заявки отримує первинну консультацію, дізнається приблизну ціну ремонту холодильника та час прибуття майстра.
 • Наш сервіс працює тільки з перевіреними фахівцями, що мають вагомий досвід роботи в даній сфері.
 • Оперативний приїзд майстра (як правило, протягом трьох годин).
 • Дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення виконання робіт.
 • У разі якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може надати допомогу в його продажі на запчастини.
 • Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Контроль сервісом Мастер911 всього процесу, від оформлення заявки до повного виконання робіт, а також надання допомоги обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті і оформленні необхідних документів.
 • На всі надані послуги поширюються гарантійні зобов'язання.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика та досвід, найбільш частими причинами звернення до майстра по ремонту холодильників, виступають наступні типи несправностей:

 • Холодильник не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, потрібен ремонт терморегулятора холодильника або корегування його положення. У тому випадку, якщо в морозильній камері зберігається необхідна низька температура, а в холодильнику температура вище необхідної, швидше за все проблема у витоку фреону. Його потрібно буде дозаправити.
 • На стінках холодильника наростає «шуба». Подібне явище, а також поява на задній стінці холодильника інею і льоду, є наслідком некоректної роботи реле-термостата. У такому випадку потрібен ремонт або заміна деталі, або ремонт ущільнювача дверей холодильника.
 • Підтікання. У ситуації, коли всередині холодильника утворюється вода або вона підтікає, перш за все варто оглянути зливну систему, яка могла засмітитися. Однак це не єдина можлива причина протікання. Для точної постановки «діагнозу» фахівець проведе повну діагностику техніки.
 • Чути сторонній шум. Якщо під час роботи, холодильник сильно гуде, постукує і т.д., то проблема може заключатися в поганому кріпленні двигуна, бути наслідком невдалого запуску компресора або перепадів електричної напруги. Подібна несправність може зустрічатися в будь-якої моделі холодильника.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Найчастіше проблема в банальному перегоранні лампочок, які слід замінити. Але справа може бути і в порушенні роботи електричного модуля або модуля керування, тоді потрібен ремонт плати управління холодильника.
 • Холодильник безперервно працює. Якщо обладнання протягом тривалого часу працює без відключення, то висока ймовірність витоку фреону, або несправності компресора. Щоб уникнути перегріву холодильника, його рекомендується відразу відключити від мережі живлення і якомога швидше звернутися за допомогою до фахівця.
 • Безпосередньо після включення або через короткий час холодильник несподівано вимикається. Найбільш ймовірною причиною виступає вихід з ладу пускозахисного реле. У рідкісних випадках, причиною проблеми може бути ​​поломка компресора.
 • Холодильник не включається. Причин може бути безліч: від несправної вилки або електропроводки, до виходу з ладу компресора або головного модуля.

Точна причина некоректної роботи або виходу з ладу холодильника встановлюється тільки після проведення діагностики нашим майстром.

Щоб не ризикувати власною технікою, а також уникнути витрат часу і грошей, не варто звертатися до сумнівних фахівців. Звертаючись в сервіс побутових послуг Мастер911 можна бути повністю впевненим у тому, що ще на етапі оформлення заявки, ви отримаєте попередню консультацію фахівця, зможете дізнатися приблизну вартість ремонту, а також узгодите приїзд майстра на будь-який зручний час.

Виїжджаємо в усі райони міста Вінниці та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 цілодобово, як в будні, так і вихідні дні, приймає заявки на терміновий ремонт холодильників у Вінниці, Калинівка, Липовець, Іллінці, Вінниця, Хмільник, Немирів, Ладижин, Гайсин, Могилів-Подільський, Бар, Гнівань, Жмеринка, Браїлів, Козятин та інших населених пунктах Вінницької області.

В процесі оформлення заявки слід вказати тип несправності техніки, її виробника, модель і рік випуску, після чого протягом трьох годин фахівець з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною адресою.

Якщо Вам необхідний оперативний і якісний ремонт холодильника у Вінниці і передмісті (Вороновиця, Стрижавка, Писарівка, Вінницькі Хутори, Зарванці, Щітки, Якушинці, Лука-Мелешківська, Агрономічне та інші) - звертайтеся в сервіс Мастер911.