Ремонт пилососа у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пилососа». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пилососів

Назва послуги Середня вартість

Ремонт безпровідного пилососа

Заміна акумулятора пилососу

Ремонт двигуна пилососу

Ремонт робота пилососу

Заміна акумулятора робота пилососа

Ремонт плати керування пилососу

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пилососів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пилососів у Львові

Відгуки по ремонту пилососів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Причинами несправності побутового пилососа, зокрема й надсучасних модифікацій, виступають такі: фізичне зношення деталей, виробничий брак, перегрівання апаратури чи порушення рекомендацій щодо експлуатації.

До показників, які підтверджують, що апаратура зіпсована, слід зарахувати такі:

 • Наявність неприємного запаху. Якщо при ввімкненні пилососа неприємно пахне, це може бути спричиненим рядом факторів: засміченням фільтра, щітки чи шланга, замиканням контактів апарату, горінням елементів, надмірним заповненням мішка (контейнера).
 • Пилосос погано збирає бруд. Однією з поширених скарг, які частіше стосуються мийних моделей пилососів, вважаються такі, коли апаратура діє, повітря всмоктує, проте пил, бруд і воду прибирати відмовляється. З високою ймовірністю тут слід звинувачувати зношення ворсу або недбале встановлення турбощітки.
 • Пилосос запускається, та його обороти не регулюються. Зазвичай переважно початок проблеми зумовлюється збоєм у роботі симистора або повзункового резистора. В основному, щоб повернути апаратурі справний стан, необхідно лише відремонтувати чи замінити запчастину на нову.
 • Пилосос видає незрозумілі звуки. Коли протягом роботи пилосос видає гуркіт, свист або скрегіт, це звичайно вказує на руйнування корпусу підшипників. Використання апаратури в цьому стані може спричинити заклинювання електродвигуна, і як наслідок - потребу в дорогому та непростому ремонті.
 • Пилосос перестав вмикатися. Основних причин буде небагато: несправність електродвигуна, пошкодження перемикача, припинена подача електроенергії чи спрацював датчик захисту від перегріву.
 • Низький тиск втягування пилу. В основному проблема пов'язана із засміченням системи фільтрації або дефектом гнучкого шланга (втратою герметичності, утворенням розривів, тріщин, проколів, наявністю перегинів тощо). Значно рідше причиною зниження потужності виступає вихід із ладу або зношення щіток електромотора.

Маркетплейс Master911 пропонує якісний і оперативний ремонт побутових пилососів-роботів у Львові, а також техніки провідних й акумуляторних видів від всіх знаменитих виробників: Xiaomi (Ксіомі), Electrolux (Електролюкс), LG (ЛЖ), Samsung (Самсунг), Daewoo (Деу), Zelmer (Зелмер), Thomas (Томас), Philips (Філіпс), Dyson (Дайсон), Bosch (Бош), незалежно від модифікації та року випуску.

Техніки сервісу Master911

Усі фахівці нашого сервісу приходять зі своїми інструментами, якщо виникає необхідність, забирають техніку в майстерню та завжди готові докладно відповісти на питання клієнтів, які пов'язані з тим, як і що саме вони планують виконувати. Фахівці Master911 ввічливі, не курять, не вживають нецензурної лексики та пунктуальні в процесі роботи і, крім того, обов'язково підтримують порядок у робочій зоні.

Кожен майстер з ремонту та ефективного ТО пилососів удома у Львові перш ніж стати прийнятим на службу та отримати допуск до обслуговування замовників, проходить курс навчання і добре складає екзаменаційні тести. Отже, таких техніків залишається максимум 15% з усіх претендентів.

Скільки коштує ремонт пилососа у Львові?

Один з основних принципів сервісу - прозора, доступна й дуже зрозуміла кожному клієнту концепція ціноутворення. Дотримуючись цієї мети, ми розробили прайс-лист, де вказана розцінка стандартної послуги в напрямку "ремонт пилососа-робота", "ремонт бездротового пилососа у Львові" та інше.

У момент подачі заявки ми завжди ставимо запитання про обладнання. Відтак, кожен наш замовник ще до приїзду майстра може дізнатися про приблизну, а в деяких випадках і точну, вартість сервісної послуги, що його цікавить. Утім, нерідко буває так, що особливості виходу з ладу обладнання надто загальні, внаслідок чого достеменно визначити причину збою в роботі неможливо без виконання діагностичних робіт. Тоді кошторис повідомляється фахівцем вже після приходу. Проте гарантуємо, що ця розцінка буде точно відповідати тій сумі, що вказана в прайс-листі.

Що Ви отримуєте?

 • Відповідаємо за якість надаваних сервісних послуг. Якщо Ви виявили недбалість, необачність або помилку, допущену техніком, телефонуйте - ми виправимо будь-які виявлені дефекти.
 • Оперативний приїзд техніка.
 • Професійний і швидкий сервісний ремонт пилососів із гарантією, недорого, надійно у Львові. Наші фахівці постійно стикаються з сервісом найрізноманітніших видів і моделей пилососів від різних компаній-виробників, отже їх досвіду, знанням, компетентності та практичним навичкам можна повністю довіритися.

І, до того ж

 • Чесна, досить зрозуміла вартість. Ціна на послуги цілком відповідає професійності й досвіду виконавця.
 • Страхівка. Фахівець піддається перевірці персональних даних. Тому, якщо Ви раптово зіткнулися з недбальством працівника, зверніться в нашу службу підтримки - ми завжди вирішимо інцидент, який виник.
 • Цілодобове приймання заявок на ремонт, сервіс, налаштування пилососа у Львові, зокрема, у вихідні.
 • Фіксована договором вартість. Ціна заявленої послуги вказується в договорі й не підлягає змінам до закінчення ремонту.
 • Гарантія. Фахівці надають сертифікат гарантії на надані послуги.
 • Оплату можна зробити комфортним способом. За ремонт пилососа у Львові можна оплатити так, як Вам зручно: готівкою або безготівковим перерахуванням.
 • Швидкий виїзд техніка (зазвичай через три-чотири години з моменту виклику).
 • Обов'язкове прибирання місця роботи входить в послугу "ремонт бездротового пилососа у Львові".
 • Складання договору на надання сервісних послуг. Після надання сервісних послуг, відповідно до договору, майстер видає акт виконаних робіт.

Виконуємо роботи у Львові також на виїзді по Львівській області.

У тому випадку, якщо Вас цікавить недорогий, оперативний ремонт акумуляторних пилососів або відновлення інших моделей цього побутового обладнання, телефонуйте в сервіс Master911.

Виконуємо роботи в приміських зонах Львова

Трохи більше часу займе прихід професіонала в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) - 4-5 годин.

Виконуємо ремонт побутової апаратури в місті Львів

Ті з наших клієнтів, які живуть у межах міста, мають можливість очікувати на швидкий приїзд досвідченого фахівця за вказаною адресою, протягом 3 годин з моменту подачі заявки.

Ми працюємо по Львівській області

Маркетплейс Master911 має грамотних фахівців у всіх великих і дрібних поселеннях Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Це надає очевидні плюси нашим замовникам. Спочатку вони можуть очікувати на приїзд досвідченого виконавця в день оформлення замовлення і, крім цього, на недорогий, якісний і оперативний ремонт пилососів-роботів, пилососів з аквафільтром, вбудованих пилососів, ціна у Львові якого буде нижчою через економію на автотранспортних витратах.

Часом, із причини великого сезонного завантаження, приїзд майстра переноситься на найближчу дату.