Ремонт холодильників у Полтаві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Полтава та передмісті з виїздом по Полтавській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Полтаві

Георгій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Павло null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Полтаві

Відгуки по ремонту холодильників у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Можливо, ви зможете обійтися без іншої техніки протягом декількох днів, але коли виходить з ладу холодильник, його необхідно полагодити якнайшвидше. Єдине розумне рішення – звернутися в сервіс послуг з ремонту холодильників, де кваліфіковані спеціалісти зможуть провести всі ремонтні роботи в найкоротші терміни.

Ремонт холодильного обладнання за рівнями складності ділять на три типи.

 • Легкий ремонт: фахівець проведе діагностику обладнання і, при необхідності, проведе заміну деталей, які не є для техніки ключовими: лампа індикатора, штепсель, а також виконується ремонт ущільнювача дверок холодильника, надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полиці і т. д.
 • Середній ремонт: цей тип ремонту вважається професійним, і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення спеціаліст відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як термометр, трансформатор, пускозахисний реле, ТЕН відтаювання, а іноді і проводиться ремонт терморегулятора чи плати управління холодильника.
 • Складний ремонт: мається на увазі заміна або ремонт компресора холодильника, фільтра, трубопроводу, заправку фреоном, усунення скупченої в корпусі устаткування вологи і забруднень, інше.

Master911 займається ремонтом холодильників у Полтаві наступних марок: Ока (Oka), Мінськ, Міле (Miele), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Еленберг (Elenberg), Рейнфорд (Rainford), ЛЖ (LG), Саратов, Део (Daewoo), Зіл (Zil), Сіменс (Siemens), Тошиба (Toshiba), Горенье (Gorenje), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), Панасонік (Panasonic), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Атлант (Atlant), Донбас, Хайер (Haier), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Шарп (Sharp), Зануссі (Занусі / Zanussi), Стінол (Stinol), Хітачі (Hitachi), Атлантік (Atlantic), Кристал (Crystal), Дніпро, Електролюкс (Electrolux), Ямаха (Yamaha), Снайге (Snaige), Технохолод, Прівілег (Privileg), Голд (Gold) та багато інших.

Категорично не рекомендується ремонтувати своїми руками холодильне обладнання! Master911 – сервіс, який надає професійні послуги з ремонту холодильників.

Як відбувається замовлення, діагностика і ремонт холодильника у Полтаві

 1. Для виклику фахівця, який професійно відремонтує вашу техніку, подається заявка: або заповнюється спеціальна форма на сайті, або в телефонному режимі.
 2. У заявці вказують виробника і модель техніки, рік випуску, а також передбачуваний тип поломки.
 3. На базі цієї інформації, ми зорієнтуємо по приблизну ціну ремонту холодильника і підбираємо фахівця, який володіє необхідними технічними навичками, а також знаходиться найближче до клієнта.
 4. Спеціаліст по приїзду за вказаною адресою проведе повноцінний пошук несправностей і дефектів і встановить причину поломки. Далі буде названа ціна ремонту холодильника, і, отримуючи згоду зі всіма умовами, майстер приступає до проведення ремонтних робіт.
 5. Після закінчення робіт надається гарантія на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

 • Професіоналізм. Онлайн-сервіс співпрацює тільки з навченими, сертифікованими фахівцями. Маркетплейс працює на ринку з 2016 року, а база клієнтів налічує понад 100 000 клієнтів.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Master911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг контролюється з початку до кінця робіт з боку сервісу Master911.
 • На всі виконані роботи даються гарантійні талони. В ході робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт. Гарантія – це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантійні зобов'язання покривають всі несправності, які в майбутньому відбудуться з відремонтованим обладнанням протягом часу, зазначеного в документі.
 • Доступні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Полтаві. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у розв'язанні спірних питань і допомагає обом сторонам в підтримці та оформленні документації.

Поширені несправності холодильників

 • Мотор-компресор холодильника не припиняє працювати. Безперервне функціонування компресора на повній потужності можливе через такі причини: у приміщенні сильно завищена температура, неправильне розташування ручки терморегулятора, виток холодагента. Останню проблему можна вирішити виключно в майстерні.
 • Підтікання. В ситуації, коли всередині холодильника утворюється вода або вона підтікає, насамперед, варто провести огляд зливної системи, яка могла забитися. Однак це не єдина можлива причина. Для точного «діагнозу» фахівець проведе повну діагностику техніки.
 • Чути сторонній шум. Якщо під час роботи холодильника присутній сильний гул, постукування і т. д., проблема може критися в нещільному кріпленні двигуна, бути наслідком невдалого запуску компресора або перепадів електричної напруги. Ця несправність характерна для багатьох моделей.
 • Снігова шуба в морозилці або камері холодильника. З великою ймовірністю з'являється іній в моделях No-Frost, оскільки приходить в непридатність модуль відтаювання.
 • Компресор виробляє клацання і не включається. Скоріше за все зламався компресор, в якому сталося замикання. Клацання видає пускове реле.
 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим або не виходить змінити встановлений режим. Як правило, причина - вихід з ладу терморегулятора. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура в той час, як в холодильнику температура вища за необхідну, можлива проблема у витоку фреону. Його слід дозаправити.
 • Холодильник моментально вмикається і вимикається. дві імовірні причини: поламався пускозахисний реле або компресор. Якщо і далі експлуатувати техніку, це може ще більше нашкодити обладнанню і зробить ремонт значно дорожчим.
 • Неприємний запах в холодильнику: неправильна експлуатація і зберігання продуктів у відкритому вигляді або зіпсованими, якщо залишили вимкнений холодильник закритим на тривалий період, або ж намокання теплоізоляції.
 • Холодильник при торканні до нього б'є струмом. Причина – витік струму на корпус.

Виїжджаємо у всі райони Полтави та передмістя

Послугами сервісу обслуговування холодильників Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки та інших містах Полтавської області в мінімальні терміни з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту побутових холодильників в Полтаві, очікувані витрати та результати обговорюються і узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників в Полтаві приступить до роботи. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дає можливість сервісу Master911 прийняти одноразово чимала кількість заявок.

Якщо потрібен професійний терміновий ремонт холодильника в Полтаві та передмісті (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці та ін), звертайтеся в сервіс Master911.