globe ru

Ремонт холодильника у Полтаві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Полтава та передмісті з виїздом по Полтавській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Можливо, ви зможете обійтися без іншої техніки протягом декількох днів, але коли виходить з ладу холодильник, його необхідно полагодити якнайшвидше. Єдине розумне рішення – звернутися в сервіс послуг з ремонту холодильників, де кваліфіковані спеціалісти зможуть провести всі ремонтні роботи в найкоротші терміни.

Ремонт холодильного обладнання за рівнями складності ділять на три типи.

 • Легкий ремонт: фахівець проведе діагностику обладнання і, при необхідності, проведе заміну деталей, які не є для техніки ключовими: лампа індикатора, штепсель, а також виконується ремонт ущільнювача дверок холодильника, надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полиці і т. д.
 • Середній ремонт: цей тип ремонту вважається професійним, і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення спеціаліст відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як термометр, трансформатор, пускозахисний реле, ТЕН відтаювання, а іноді і проводиться ремонт терморегулятора чи плати управління холодильника.
 • Складний ремонт: мається на увазі заміна або ремонт компресора холодильника, фільтра, трубопроводу, заправку фреоном, усунення скупченої в корпусі устаткування вологи і забруднень, інше.

Master911 займається ремонтом холодильників у Полтаві наступних марок: Ока (Oka), Мінськ, Міле (Miele), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Еленберг (Elenberg), Рейнфорд (Rainford), ЛЖ (LG), Саратов, Део (Daewoo), Зіл (Zil), Сіменс (Siemens), Тошиба (Toshiba), Горенье (Gorenje), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), Панасонік (Panasonic), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Атлант (Atlant), Донбас, Хайер (Haier), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Шарп (Sharp), Зануссі (Занусі / Zanussi), Стінол (Stinol), Хітачі (Hitachi), Атлантік (Atlantic), Кристал (Crystal), Дніпро, Електролюкс (Electrolux), Ямаха (Yamaha), Снайге (Snaige), Технохолод, Прівілег (Privileg), Голд (Gold) та багато інших.

Категорично не рекомендується ремонтувати своїми руками холодильне обладнання! Master911 – сервіс, який надає професійні послуги з ремонту холодильників.

Як відбувається замовлення, діагностика і ремонт холодильника у Полтаві

 1. Для виклику фахівця, який професійно відремонтує вашу техніку, подається заявка: або заповнюється спеціальна форма на сайті, або в телефонному режимі.
 2. У заявці вказують виробника і модель техніки, рік випуску, а також передбачуваний тип поломки.
 3. На базі цієї інформації, ми зорієнтуємо по приблизну ціну ремонту холодильника і підбираємо фахівця, який володіє необхідними технічними навичками, а також знаходиться найближче до клієнта.
 4. Спеціаліст по приїзду за вказаною адресою проведе повноцінний пошук несправностей і дефектів і встановить причину поломки. Далі буде названа ціна ремонту холодильника, і, отримуючи згоду зі всіма умовами, майстер приступає до проведення ремонтних робіт.
 5. Після закінчення робіт надається гарантія на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

 • Професіоналізм. Онлайн-сервіс співпрацює тільки з навченими, сертифікованими фахівцями. Маркетплейс працює на ринку з 2016 року, а база клієнтів налічує понад 100 000 клієнтів.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Master911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг контролюється з початку до кінця робіт з боку сервісу Master911.
 • На всі виконані роботи даються гарантійні талони. В ході робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт. Гарантія – це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантійні зобов'язання покривають всі несправності, які в майбутньому відбудуться з відремонтованим обладнанням протягом часу, зазначеного в документі.
 • Доступні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Полтаві. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у розв'язанні спірних питань і допомагає обом сторонам в підтримці та оформленні документації.

Поширені несправності холодильників

 • Мотор-компресор холодильника не припиняє працювати. Безперервне функціонування компресора на повній потужності можливе через такі причини: у приміщенні сильно завищена температура, неправильне розташування ручки терморегулятора, виток холодагента. Останню проблему можна вирішити виключно в майстерні.
 • Підтікання. В ситуації, коли всередині холодильника утворюється вода або вона підтікає, насамперед, варто провести огляд зливної системи, яка могла забитися. Однак це не єдина можлива причина. Для точного «діагнозу» фахівець проведе повну діагностику техніки.
 • Чути сторонній шум. Якщо під час роботи холодильника присутній сильний гул, постукування і т. д., проблема може критися в нещільному кріпленні двигуна, бути наслідком невдалого запуску компресора або перепадів електричної напруги. Ця несправність характерна для багатьох моделей.
 • Снігова шуба в морозилці або камері холодильника. З великою ймовірністю з'являється іній в моделях No-Frost, оскільки приходить в непридатність модуль відтаювання.
 • Компресор виробляє клацання і не включається. Скоріше за все зламався компресор, в якому сталося замикання. Клацання видає пускове реле.
 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим або не виходить змінити встановлений режим. Як правило, причина - вихід з ладу терморегулятора. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура в той час, як в холодильнику температура вища за необхідну, можлива проблема у витоку фреону. Його слід дозаправити.
 • Холодильник моментально вмикається і вимикається. дві імовірні причини: поламався пускозахисний реле або компресор. Якщо і далі експлуатувати техніку, це може ще більше нашкодити обладнанню і зробить ремонт значно дорожчим.
 • Неприємний запах в холодильнику: неправильна експлуатація і зберігання продуктів у відкритому вигляді або зіпсованими, якщо залишили вимкнений холодильник закритим на тривалий період, або ж намокання теплоізоляції.
 • Холодильник при торканні до нього б'є струмом. Причина – витік струму на корпус.

Виїжджаємо у всі райони Полтави та передмістя

Послугами сервісу обслуговування холодильників Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки та інших містах Полтавської області в мінімальні терміни з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту побутових холодильників в Полтаві, очікувані витрати та результати обговорюються і узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників в Полтаві приступить до роботи. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дає можливість сервісу Master911 прийняти одноразово чимала кількість заявок.

Якщо потрібен професійний терміновий ремонт холодильника в Полтаві та передмісті (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці та ін), звертайтеся в сервіс Master911.