Заправка кондиціонерів фреоном у Львові

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Львові

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж запросити техніка з заправки кліматичного пристрою, необхідно розуміти, чи дійсно в контурі помічається брак холодоагенту.

Як встановити, чи треба заправити кліматичний прилад (кондиціонер) холодоагентом?

В ході використання системи кондиціонування буває природне випаровування фреону, зазвичай щорічний нормований показник втрат становить орієнтовно від семи до десяти відсотків. Спочатку майже ніяких істотних проблемних нюансів це не створить, але коли хладону залишається занадто мало, тоді він вже не здатний забезпечувати необхідний рівень охолодження або нагрівання компресора. У такій ситуації кондиціонер починає давати збої при різних режимах роботи, поршневий компресор спочатку перегрівається, а через певний час може й остаточно вийти з ладу (перегоріти). Такого не потрібно упускати, з тієї причини, що повний ремонт обійдеться набагато дорожче, ніж звичайна ціна заправки будь-якого побутового кондиціонера фреоном.

Симптоми

Досить частими "ознаками", що вказують на брак хладону, виявляються: невідповідність нормам охолодження квартири та поява на сполученнях внутрішнього (зовнішнього) блоку інею, крижаної кірки.

Якщо Ви помітили недостатню кількість хладону, варто, скоріше викликати компетентного фахівця, а до його приїзду не включати кондиціонер.

Чи потрібна дозаправка в разі, якщо було перевстановлення, установка, ремонт, подовження траси, чистка системи кондиціонування?

Якщо кліматичне обладнання піддавалося очищенню фільтрів, подовженню магістралі, перевстановленню, встановленню або був проведений ремонт зовнішнього блоку, тоді дозаправка або заправка фреоном (холодоагентом) домашніх кондиціонерів необхідна обов'язково, з огляду на те, що при таких діях відбувається рясне випаровування фреону.

Найважливіше! Коли необхідна дозаправка агрегату?

Виробники кондиціонерів рекомендують проходити систематичне технічне обслуговування, яке враховує перевірку побутового приладу й дозаправку холодоагентом. Треба б виконувати це до настання або в кінці сезону. Це допоможе з комфортом (без затримок і за адекватну розцінку) залити систему кондиціонування у Львові. В середньому заправку або ж дозаправку треба робити раз на рік, навіть якщо спліт-система працює добре.

Систематичне та професійне техобслуговування

Систематична чистка фільтрів пристрою кондиціонування та проведення повного техобслуговування, що враховує і міжсезонну дозаправку або заправку хладоном, є запорукою доброї, результативної роботи побутової апаратури та її тривалого терміну використання.

У нас Ви завжди зможете замовити заправку або дозаправку фреоном для різного побутового кліматичного обладнання: Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Деккер (Декер / Dekker), Лібхерр (Liebherr), Сенсей (Sensei), Коспел (Kospel), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Дайкін (Daikin), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Бош (Bosch), Галанз (Galanz), Грее (Gree), Неокліма (Neoclima), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Тенко (Tenko), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Дніпро, Панасонік (Panasonic), Ханса (Hansa), ЛЖ (LG), Данко (Danko), Атон (Aton), Беко (Beko), Ферролі (Феролі / Ferroli), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Міцубісі (Mitsubishi), Осака (Osaka), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux) та інших.

Увага!

  • Не варто користуватися послугами сумнівних фахівців. Користуйтеся пропозиціями досвідчених, надійних, компетентних майстрів, не прагніть заощадити на дозаправленні та заправці спліт-системи хладоном. Сумнівні "майстри" стануть обіцяти недорого заправити кліматичне обладнання й часом можуть виконати роботу дійсно за досить низьку вартість, але часто все це говорить про брак практичного досвіду! Вони можуть не в повному обсязі дозаправити або заправити кондиціонер, внаслідок чого заощадити на холодоагенті й піддати ризику швидкого перегрівання та повного виходу з ладу вашого кондиціонера.

    Також такі "фахівці", по-перше, не візьмуть на себе серйозну відповідальність за апаратуру, по-друге, не пропонують жодних офіційних зобов'язань на надані послуги, і по-третє, вартість такого типу заправки кондиціонера хладоном може значно відрізнятися навіть від завищеної.

  • Не використовуйте зламану техніку. Якщо в спліт-системі буває важко поміняти функціонал, він недостатньо освіжає, тече вода або з'являється незвичний шум під час роботи, необхідно прилад вимкнути з мережі та викликати досвідченого фахівця. Часто для відновлення належного функціонування необхідний всього лише фахівець із заливання кондиціонера хладоном. Коли ж не звернути уваги на момент, що обладнання "барахлить", то незабаром це може обернутися складнішою несправністю системи кондиціонування.
  • Як заправити кондиціонер холодоагентом власноруч? Виробники кліматичної техніки та досвідчені професіонали за жодних умов не радять самостійно здійснювати подібні процедури! Заправка непрофесіоналами - це ризик додати неповну або надмірну кількість холодоагенту, і тим самим, знизити або підвищити тиск у системі. Це загрожує збоєм в роботі більшості механізмів, вузлів та елементів пристрою кондиціонування, і може призвести до фатального перегріву й навіть системного збою компресора.

Як оформити замовлення на дозаправку пристрою кондиціонування у Львові?

  1. Оформлення заявки. Викликати майстра з заправки систем кондиціонування у Львові зможете, залишивши заявку на вебсайті або зателефонувавши за номером.
  2. Додаткова уточнювальна інформація. Під час подачі вашої заявки необхідно дати відповідь на ряд уточнювальних питань. Таким способом ми встановимо, чи точно вам потрібна заправка холодоагентом, а також ви будете знати, скільки коштує приблизно заправити свій кондиціонер.
  3. Надання послуг. Через три години після звернення до нас майстер зможе виїхати за адресою заявки та виконати заправку або дозаправку кондиціонера.

Виклик техніка та заправка системи кондиціонування фреоном у Львові

Якщо Вас зацікавить екстрена та якісна дозаправка кондиціонерів фреоном у Львові за розумною ціною, звертайтеся до послуг перевірених фахівців від сервісу побутового ремонту Master911.

Наші професіонали виконують замовлення в приміській зоні Львова

Якщо необхідна заправка, ремонт або дозаправка систем кондиціонування хладоном у Львові або в передмісті Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), то, як правило, ми приїжджаємо протягом чотирьох-п'яти годин. Не переносьте заявку на виклик техніка до початку сезону, тому що в той період розцінки вищі й викликати його складніше.

Приймаємо заявки на території м. Львів

Потрібна заправка хладоном приладу кондиціонування у Львові - в цьому немає проблеми! Якщо ви живете в межах м. Львів, значить, через три години після вашого дзвінка, наш пунктуальний, перевірений, компетентний майстер виїжджає за вказаною адресою.

Робота з виїздом в населені пункти по Львівській області

Ми здійснюємо виїзди по Львівській області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) для заправки клімат-систем. Наші досвідчені майстри знаходяться у великих і дрібних селах, містах, селищах області, отже, замовивши послуги у нас, ви отримуєте прибуття виконавця в цей же день, при цьому заощадите автотранспортні витрати та свій час.

Увага! Повний перелік наданих послуг (як, наприклад, чистка, монтаж і техобслуговування, заміна комплектуючих запчастин, заправка та дозаправка системи кондиціювання хладоном) фахівець виконує гарантійні умови.