Ремонт холодильників у Запоріжжі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Запоріжжя та передмісті з виїздом по Запорізькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Запоріжжі

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Андрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Запоріжжі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Запоріжжі

Відгуки по ремонту холодильників у Запоріжжі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо існують проблеми з холодильником, завжди важливо мати можливість швидко отримати кваліфіковану допомогу. Не варто витрачати час на самостійне вирішення питання, щоб не погіршити несправність. Найкраще звернутися до фахівців у сервіс з ремонту холодильників.

Ремонт холодильників фахівці підрозділяють на три основні групи за ступенем складності.

 • Простий ремонт. Будь-який із видів робіт проводять вдома клієнта. Для початку спеціаліст виконає повноцінну діагностику, а потім, якщо знадобиться, замінить не ключові елементи обладнання. Дана група містить наступний перелік робіт: перенавішування дверей, їх коригування за рівнем, заміна ущільнювача, індикатора, поламаної штепселя, надаються побутові або монтажні послуги із заміни тріснутої полиці тощо.
 • Складність середнього рівня. Ця категорія вважається професійною і містить роботи, пов'язані з електромеханікою. Потрібне часткове розбирання агрегату: відновлення або заміна регулятора, який підтримує температуру на заданому рівні, пускового реле, таймера, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка тощо.
 • Складний рівень. Мається на увазі відновлення або заміна базових деталей техніки: компресора, фільтра, цеолітового патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення накопиченого в корпусі обладнання вологи та забруднень, інше.

Приймаються заявки на послуги з ремонту холодильників будь-яких моделей різного року випуску багатьох відомих виробників. Ось тільки малий їх перелік: Sharp (Шарп), Siemens (Сіменс), Stinol (Стінол), Ardo (Ардо), Donbass (Донбас), Gorenje (Гореньє), Minsk (Мінськ), Nord (норд), Zanussi (Зануссі), Samsung (Самсунг), Liebherr (Лібхерр), Dnepr (Дніпро) та інші.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

 1. Процедура виклику майстра: заповнюється форма замовлення на сайті або зв'язавшись із сервісом Master911, зателефонувавши за вказаними номерами.
 2. Дані, які вказуються в ході оформлення заявки: у чому некоректність роботи техніки, виробника, модель та рік випуску холодильника.
 3. Після отримання запиту клієнт отримає попередню консультацію та підбере спеціаліста, який володіє необхідними технічними навичками.
 4. Чекання майстра не затягнеться надовго: у середньому фахівець виїжджає до клієнта протягом 3 годин. Все залежить від кількох факторів: навантаження самого професіонала, сезону року, відстаней та виду поломки.
 5. Приїхавши на місце виклику, майстер спочатку проведе діагностику обладнання. Визначить причини виходу пристрою з експлуатації. Після озвучується ціна ремонту холодильника, і лише за згодою замовника фахівець розпочне процес ремонту.
 6. Майстер після закінчення робіт вручить гарантійний акт на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються.

Чому обирають нас

 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування та ремонт обладнання – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс співпрацює лише з навченими, сертифікованими спеціалістами. Маркетплейс працює на ринку з 2016 року, а база клієнтів налічує понад 100 000 осіб.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Master911 цінує свою репутацію. Весь процес послуг контролюється з початку до кінця роботи з нашого боку.
 • На всі виконані роботи даються гарантійні талони. Під час робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а наприкінці надається гарантія на кожен із видів робіт. Це надає можливість, по-перше, захистити інтереси наших клієнтів, по-друге, вказує на ступінь професіоналізму майстрів, які співпрацюють з нами.
 • Вартість ремонту холодильника. Master911 працює на клієнта, враховується ситуація на ринку та завжди пропонуються доступні та лояльні ціни. Можливість оплати готівкою або безготівковим переказом.
 • Відповідальність. Майстер приїжджає у чітко обумовлений час. Гарантується дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після виконання робіт. Адміністрація бере на себе зобов'язання у вирішенні конфліктних питань та допомагає обом сторонам у підтримці та оформленні документів.

Поширені несправності

 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, причина в поломці терморегулятора або в його неправильно встановленому положенні. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура, в той час, як в холодильнику температура вище необхідної, можлива проблема у витоку холодоагенту. Його слід дозаправити.
 • Шар замерзлої вологи на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Передбачувані причини: у пристрій поставили продукти, що не охолонули; засмічена система для відведення вологи; у приміщенні підвищена вологість (провітріть кухню, а згодом постарайтеся створити для своєї техніки прийнятні умови, вказані в інструкції).
 • Чути сторонній шум. Якщо клієнт чує при роботі пристрою сильний гул, стукіт тощо, проблеми можуть ховатися в нещільному кріпленні двигуна, бути наслідком невдалого запуску компресора або перепадів електричної напруги. Подібна поломка може траплятися в будь-якій моделі холодильника.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Найчастіше проблема в банальному перегоранні лампочок, які слід замінити. Але справа може бути й у порушенні роботи електричного модуля чи модуля керування.
 • Холодильник працює без перерв. Ймовірно, був витік фреону або вийшов з ладу компресор. Вимкніть техніку з мережі та скоріше викличте спеціаліста.
 • Холодильник мимовільно відключається після включення або через короткий період роботи. Найбільш ймовірною причиною є поломка пускозахисного реле. У поодиноких випадках проблема обумовлена поломкою компресора.
 • Обладнання перестало включатися. Підстав може бути безліч: від несправної вилки або електропроводки, до поломок компресора або головного модуля.

Точна причина некоректної роботи або виходу з ладу холодильного обладнання встановлюється лише після проведення діагностики майстром.

Виїжджаємо до всіх районів Запоріжжя та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі у Запоріжжі, Бердянську, Гуляйполі, Мелітополі, Оріхові, Приморському та інших містах Запорізької області у мінімальні терміни з гарантією на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Запоріжжі, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників у Запоріжжі розпочне роботу. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дозволяє сервісу Master911 приймати велику кількість замовлень одночасно.

Якщо потрібний професійний ремонт холодильника у Запоріжжі, Івангороді, Григорівці, Зеленопілля, Мар'ївці, Хортиці та інших приміських селах – звертайтесь до сервісу Master911.