Ремонт холодильників у Харкові

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Харків та передмісті з виїздом по Харківській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Харкові

Сергій О

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій І

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Харкові

Відгуки по ремонту холодильників у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка холодильника відразу ж призводить до великих труднощів. Фахівці з ремонту холодильників, які співпрацюють із сервісом Master911, розуміють терміновість у ремонті даної техніки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб ремонт був зроблений якісно і швидко.

Ремонт холодильників фахівці підрозділяють на три основні групи за ступенем складності.

 • Простий ремонт. Будь-який із видів робіт проводять вдома клієнта. Для початку фахівець виконає повноцінну діагностику, а потім, якщо знадобиться, замінить неключові елементи обладнання. Дана група містить наступний перелік робіт: перенавішування дверей, їх коригування за рівнем, заміна ущільнювача, індикатора, поламаної штепселя, надаються побутові або монтажні послуги із заміни тріснутої полиці тощо.
 • Складність середнього рівня. Ця категорія вважається професійною і містить роботи, пов'язані з електромеханікою. Потрібне часткове розбирання агрегату: відновлення або заміна регулятора, який підтримує температуру на заданому рівні, пускового реле, таймера, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка тощо.
 • Складний рівень. Мається на увазі відновлення або заміна базових деталей техніки: компресора, фільтра, цеолітового патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення накопиченого в корпусі обладнання вологи та забруднень, інше.

Сервіс Master911 приймає заявки на ремонт будь-якого рівня складності від усіх відомих на сьогодні виробників: Bosch (Бош), Atlant (Атлант), LG (ЛЖ), Minsk (Мінськ), Snaige (Снайге), Gorenje (Гореньє), Donbas (Донбас), Ariston (Арістон), Liebherr (Лібхерр), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі), Whirlpool (Вірпул), Stinol (Стінол), Siemens (Сіменс), Sharp (Шарп) та багатьох інших, поза залежністю від моделі та їх року випуску.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

 1. Замовити майстра можна як заповнивши заявку прямо на сайті, так і зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. У процесі оформлення заявки слід зазначити, у чому полягає некоректність роботи техніки, назвати її виробника, модель та рік випуску.
 3. Сервіс з ремонту холодильників та іншої техніки Master911 підбирає спеціаліста з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до вказаної замовником адреси. Професіонала приїжджає в середньому за три години з моменту заявки клієнта.
 4. По приїзді до будинку до замовника майстер проводить ретельний огляд обладнання, що дало збій. Щоб встановити причину поломки, спеціаліст проводить комплексну діагностику, озвучує фіксовану ціну ремонту холодильника, після згоди замовника розпочинає ремонтні роботи.
 5. По закінченні роботи, замовник отримує гарантійні зобов'язання (на всі послуги), а також акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

Сервіс Master911 надає повний спектр різних побутових та технічних послуг з ремонту холодильників від перевірених майстрів:

 • клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкових та вихідних днів;
 • ми передзвонюємо, щоб уточнити інформацію про несправність холодильника, адресу та зручний час для візиту спеціаліста;
 • швидкий приїзд майстра. В середньому протягом 3 годин. Відправляємо тих професіоналів, які знаходяться найближче до клієнта;
 • використовуємо тільки якісні комплектуючі та допоміжні матеріали, які ми купуємо та пропонуємо клієнтам за низькими цінами;
 • наші ремонтники добре ознайомлені з холодильною технікою різних виробників, а отже, готові швидко і якісно виконати ремонт і налагодження навіть найбільш застарілого зношеного обладнання;
 • на всі виконані роботи буде надано гарантію;
 • довідавшись вартість ремонту холодильника, клієнт може зробити розрахунок готівкою або переказати кошти на банківську картку компанії.

Поширені несправності холодильників

З нашого досвіду ми підібрали найбільш поширені причини, коли потрібно звертатися за допомогою до майстра з ремонту холодильників.

 • Холодильник не вмикається. Причин може бути безліч: від несправної вилки або проблем з електричною проводкою до виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Відразу після включення або через пару хвилин після цього холодильник відключається. Найбільш вірогідною причиною виступає поломка пускозахисного реле, в поодиноких випадках – компресора.
 • Холодильник постійно працює (без відключення). Велика ймовірність того, що стався витік фреону або несправний компресор. Щоб не сталося, перегрівши холодильник, рекомендується відключити його з мережі та викликати нашого майстра якнайшвидше.
 • Снігова шуба в морозилці або холодильній камері. З великою ймовірністю, ледь з'являється в моделях No-Frost внаслідок пошкодженого модуля відтайки.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Передбачувані причини: у пристрій поставили продукти, що не охолонули; засмічена система для відведення вологи; у приміщенні підвищена вологість (провітріть кухню, а згодом постарайтеся створити для своєї техніки прийнятні умови, вказані в інструкції).
 • Компресор клацає і не вмикається. З великою ймовірністю зламався компресор, в якому сталося замикання. Клацання видає пускове реле.
 • Не загоряється лампочка. Якщо при увімкненій техніці не горить лампочка – необхідна заміна лампочки, що перегоріла, ремонт електричної частини або модуля управління.
 • Холодильник не запускається, не чутно звуку працюючого мотора-компресора. Причини можливі як у термостаті, датчику температури, так і в електронному модулі керування або відтайки. Також передбачається заклинювання компресора.

Точно визначити поломку можна тільки після професійної діагностики нашим фахівцем.

Виїжджаємо у всі райони Харкова та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі у Харкові, Ізюмі, Люботині, Чугуєві, Первомайську чи іншому місті Харківської області у мінімальні терміни з гарантією на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Харкові, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників у Харкові розпочне роботу. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дозволяє сервісу Master911 приймати велику кількість замовлень одночасно.

Якщо потрібний професійний ремонт холодильника в Харкові, Котлярах, Бобрівці, Бабаї, Сиряках, Малій Данилівці, Хролах, Малій Рогані та інших приміських селах – звертайтесь до сервісу Master911.