globe ru

Ремонт холодильника у Луцьку

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Луцьк та передмісті з виїздом по Волинській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Луцьку

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Волинській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Волинській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Волинській області

Всі міста Волинській області
Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин

Поломка холодильника – проблема, яка тягне за собою серйозні побутові незручності, і вимагає негайного вжиття заходів. Незалежно від того, чи агрегат взагалі не включається, або просто «барахлить», першочерговим завданням стає звернення в сервіс по ремонту холодильників для виклику додому кваліфікованого майстра.

За рівнем складності розрізняють три види ремонту побутових холодильників:

 • Простий ремонт. Під простим ремонтом мається на увазі попереднє проведення діагностики некоректно працюючого агрегату, після чого виникає необхідність в коректуванні рівня або перевішування дверей холодильника, заміні ущільнювача, ламп індикатора, пошкодженої вилки та інших, не ключових деталей техніки.
 • Ремонт середнього рівня складності. Такий ремонт належати до категорії професійних і передбачає виконання робіт, пов'язаних з електромеханікою. У процесі його проведення майстер по ремонту холодильників робить заміну або, якщо це можливо, відновлює такі важливі деталі агрегату, як термометр, трансформатор, терморегулятор, ТЕН відтаювання, пускозахисне реле, а в деяких випадках, і електронний блок керування.
 • Капітальний ремонт. Під терміном «капітальний ремонт» мається на увазі надання послуг по ремонту холодильника найвищого рівня, в рамках якого необхідно відновити або замінити головні деталі техніки, які вийшли з ладу: компресор, випарник, фільтр, трубопровід, осушувальний патрон. Він також включає в себе ремонт плати управління холодильника, заправку фреоном і усунення вологи та забруднень, що скупчилися в корпусі.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт холодильників різних моделей та року випуску від всіх відомих виробників техніки: Арістон (Ariston), Ямаха (Yamaha), Атлант (Atlant), Зіл (Zil), Вестен (Westen), Шарп (Sharp), Саратов, Хайер (Haier), Дніпро, Сіменс (Siemens), Ока (Oka), Панасонік (Panasonic), Кайзер (Kaiser), Део (Daewoo), Хітачі (Hitachi), Мінськ, Ардо (Ardo), Канді (Candy), Лібхерр (Liebherr), Горенье (Gorenje), Голд (Gold), Рейнфорд (Rainford), Бош (Bosch), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Тошиба (Toshiba), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), Кристал (Crystal), Прівілег (Privileg), Технохолод, Вірпул (Whirlpool), ЛЖ (LG), Стінол (Stinol), Беко (Beko), Снайге (Snaige), Атлантік (Atlantic), Міле (Miele), Зануссі (Занусі / Zanussi), Еленберг (Elenberg), Донбас, АЕГ (AEG), Ханса (Hansa).

Як відбувається замовлення майстра?

 1. Для виклику майстра по ремонту холодильників додому, необхідно подати заявку: заповнивши спеціальну форму прямо на сайті, або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. В процесі оформлення заявки необхідно вказати виробника техніки, її модель і рік випуску, а також уточнити тип несправності.
 3. На основі отриманих даних, Мастер911 надає замовнику первинну консультацію, орієнтує у приблизній вартості ремонту холодильника і підбирає фахівця, що володіє необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеної клієнтом адреси.
 4. Після приїзду додому до замовника, проводиться діагностика і встановлюється причина поломки. Після того, як клієнтові називається ціна ремонту холодильника, і він дає свою згоду, майстер приступає до проведення ремонтних робіт.
 5. Після закінчення ремонту, замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги по ремонту холодильника та акт про виконання робіт.

Що ви отримаєте?

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту старих холодильників та сучасних моделей будь-якого рівня складності.

При зверненні до нас кожен замовник отримує ряд переваг:

 • Цілодобова можливість подати заявку на виклик майстра, як в будні, так і у святкові/вихідні дні.
 • Можливість ще до приїзду фахівця отримати первинну консультацію і дізнатися про приблизну вартість обслуговування холодильника та майбутнього ремонту.
 • Відсутність ризику зіткнутися з некваліфікованим майстром, оскільки Мастер911 працює виключно з професіоналами, які мають великий досвід в даній сфері.
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом трьох годин після оформлення заявки), а також можливість узгодження зручного для замовника часу.
 • Після виконання робіт, наші майстри залишають робоче місце ідеально прибраним.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівці сервісу Мастер911 можуть надати допомогу в продажі обладнання на запчастини.
 • Оплату послуг можна зробити готівкою або безготівковим переказом.
 • Отримання кожним клієнтом на руки акту виконаних робіт та гарантії на всі надані послуги.
 • Сервіс побутових послуг Master911 контролює весь процес, аж до закінчення ремонту, надає необхідну допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, оформленні документів, супорті і т.д.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник не включається. Причин може бути безліч: від несправної вилки, або проблем з електричною проводкою, до виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Холодильник працює безперервно. У тому випадку, якщо агрегат не відключається, швидше за все, в результаті проведення діагностики буде встановлений ​​витік фреону, поломка компресора або необхідність проведення ремонту ущільнювача дверей холодильника. Щоб уникнути перегріву техніки, холодильник слід відключити від електроживлення і якомога швидше викликати майстра додому.
 • Під час роботи холодильника чути сторонні звуки. Найчастіше це сильний гул або стукіт. Причиною може бути нещільна фіксація двигуна, перепади напруги в мережі або невдалий запуск компресора.
 • Усередині корпусу холодильника або під ним відбувається підтікання води. При подібному «симптомі» майстер, перш за все, перевірить справність зливної системи, забивання якої призводить до такого роду наслідків, після чого, при необхідності, проведе повну діагностику техніки.
 • Відразу після включення або через пару хвилин після цього, холодильник відключається. Найбільш ймовірною причиною виступає поломка пускозахисного реле, в рідкісних випадках – компресора.
 • Наростання «шуби» на задній стінці холодильника. Результат проведення діагностики найчастіше вказує на порушення в роботі реле-термостата. В такому випадку ремонт буде спрямований на його відновлення або заміну.
 • Не зберігається в холодильнику заданий температурний режим або неможливо змінити температуру охолодження. Причиною цього може бути несправність в роботі терморегулятора, його неправильне розміщення або поломка, тоді потрібен ремонт терморегулятора холодильника або його заміна на новий. Якщо робоча температура зберігається в морозильній камері, а в холодильнику вона вище необхідної, то швидше за все потрібно виявити і усунути причину витоку фреону, і дозаправити його далі в системі до необхідного рівня.

Виїжджаємо в усі райони міста Луцьк та передмістя

Якщо вам потрібен оперативний, якісний і недорогий ремонт холодильника в Луцьку та населених пунктах Волинської області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин) – звертайтеся в сервіс Мастер911.

Графік прийому заявок на виклик додому майстра по ремонту холодильників у Луцьку та передмісті (Ківерці, Рокині, Жабка, Княгининок, Зміїнець, Піддубці, Гаразджа, Боголюби, Забороль, Великий Омеляник, Лище, Боратин, Рованці, Гірка Полонка, Полонка, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке та інші населені пункти) – 24/7.