Ремонт холодильників у Чернівцях

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернівці та передмісті з виїздом по Чернівецькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Чернівцях

Святослав null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Анатолій Р

Був(ла) на сайті місяць тому Чернівці
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Чернівцях

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Чернівцях

Відгуки по ремонту холодильників у Чернівцях

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-який вид ремонту повинен проводитись тільки фахівцями своєї справи. Тим більше такої важливої техніки в будинку, як холодильник. Зателефонуйте в сервіс побутових послуг Мастер911 – ми співпрацюємо з сертифікованими майстрами, які володіють необхідним досвідом та інструментами для ремонту всіх основних марок холодильників. Маркетплейс Мастер911 задовольнить всі ваші потреби, незалежно від того, наскільки великі або малі проблеми з'явилися з технікою.

Різновиди поломок холодильників умовно поділяють на три основні категорії:

 • Дрібний ремонт / послуги. Спеціаліст проводить діагностику обладнання та, при необхідності, робить заміну неосновних деталей, які вийшли з ладу. Дана категорія включає ремонт та заміну: ущільнювача, ламп індикатора, вилки підключення, перевішування чи регулювання по рівню дверцят, надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полки і т.п. З такими роботами досвідчений майстер по ремонту холодильників в Чернівцях впорається дуже швидко.
 • Середній рівень складності. Дана категорія ремонту вважається професійною і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. Буде потрібно частково розбирати агрегат для: відновлення або заміни термометра, пускозахисного реле, трубчастого електронагрівача відтаювання, трансформатора, блоку управління, зливного насоса, блокуючого люк пристрою, інше.
 • Складний ремонт. Проводиться відновлення або заміна ключових деталей техніки: фільтра, випарника, компресора, осушувального патрона, трубопроводу, заправка фреоном.

Мастер911 приймає заявки на ремонт холодильного обладнання будь-якого рівня складності, а також на ремонт старих холодильників, від всіх відомих виробників: Голд (Gold), Ханса (Hansa), Атлант (Atlant), Део (Daewoo), Снайге (Snaige), Еленберг (Elenberg), Саратов, Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Дніпро, Норд (Nord), Самсунг (Samsung), Прівілег (Privileg), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Вестен (Westen), Зіл (Zil), Мінськ, Стінол (Stinol), Кристал (Crystal), Лібхерр (Liebherr), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Арістон (Ariston), Технохолод, Шарп (Sharp), Донбас, Хітачі (Hitachi), Атлантік (Atlantic), Беко (Beko), Хайер (Haier), Електролюкс (Electrolux), Кайзер (Kaiser), Сіменс (Siemens), Ока (Oka), Рейнфорд (Rainford), Ардо (Ardo), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Міле (Miele), Ямаха (Yamaha), ЛЖ (LG) та багатьох інших.

Як відбувається замовлення сервісу?

Крок 1. На сайті Мастер911 заповнюється заявка на виклик майстра додому або зателефонувавши за вказаними там же телефонами.

Крок 2. Обговорюються деталі заявки: передбачувана причина несправності, марка і модель обладнання, рік випуску.

Крок 3. За адресою виїжджає майстер. Сервіс з ремонту холодильників та іншої техніки Мастер911 підбирає фахівця з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеного замовником місця. Професіонал приїжджає в середньому через три години з моменту подачі заявки.

Крок 4. Найголовніший пункт – ремонт несправного обладнання. На місці майстер знаходить причину несправності, називає ціну ремонту холодильника, і після її узгодження з замовником, приступає до самого процесу.

Крок 5. Клієнт отримує акт про виконані роботи і гарантійні зобов'язання на всі надані майстром послуги з ремонту холодильника.

Що ви отримаєте від сервісу?

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує весь діапазон з технічного обслуговування холодильників, діагностики і ремонтних робіт будь-якого рівня складності.

Переваги клієнтів, які звертаються в Master911:

 • Цілодобова можливість подати заявку на виклик майстра, як в будні, так і у святкові/вихідні дні.
 • Відсутність ризику зіткнутися з некваліфікованим майстром, оскільки Мастер911 співпрацює виключно з професіоналами, що володіють великим досвідом в даній сфері.
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом трьох годин після оформлення заявки), а також можливість узгодження зручного для замовника часу.
 • Після виконання робіт, наш спеціаліст залишає робоче місце повністю прибраним.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівці сервісу Мастер911 можуть надати допомогу в продажі обладнання на запчастини.
 • Вартість ремонту побутового холодильника можна оплатити готівкою або безготівковим переказом.
 • Отримання кожним клієнтом акта виконаних робіт і гарантії на всю виконану роботу.
 • Сервіс побутових послуг Master911 контролює весь процес, аж до закінчення ремонту, надає необхідну допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, оформленні документів, супорті і т.д.

Поширені несправності холодильників

Тут перераховані найчастіші неполадки і їх традиційні причини:

 • Холодильник безперервно працює. Якщо обладнання протягом тривалого часу працює без відключення, то висока ймовірність витоку фреону, або несправності компресора. Щоб уникнути перегріву холодильника, його рекомендується відразу відключити від мережі живлення і якомога швидше звернутися за допомогою до фахівця.
 • Не працюють індикатори. Або не працює освітлення всередині холодильника. Можливі причини: несправна кнопка включення світла, перегоріли лампочки, несправний штепсель або відсутня електрика, можливо проблема в електричному модулі або модулі управління.
 • Холодильне обладнання не працює. Передбачувані причини:
  1. поламалось пусковий захисне реле. Причинами некоректної роботи цього пристрою може служити поломка або окислення контактів.
  2. Несправність температурного датчика або неправильно виставлені показання регулятора температури.
  3. Зламався компресор – така несправність тягне за собою необхідність ремонту або повної заміни основної деталі холодильника. Один з найбільш дорогих варіантів ремонту.
  4. Поломка модуля управління.
 • Сильний шум при роботі. Можливі джерела проблеми: обладнання встановлено неправильно, пошкодження підвіски компресора, зламаний вентилятор, поломка або знос двигуна, нестійке положення реле в магнітному полі подушки.
 • Холодильник надмірно морозить. Можливі варіанти вирішення проблеми: ремонт терморегулятора холодильника, дозаправка холодоагенту, ремонт плати управління холодильника.
 • Техніка протікає, утворюється вода. У ситуації, коли всередині холодильного обладнання утворюється вода або вона підтікає, перш за все варто оглянути зливну систему, яка могла засмітитися. Однак це не єдина можлива причина появи води, можливе також нещільне прилягання дверей і потрібен ремонт ущільнювача дверей холодильника. Для точної постановки «діагнозу» фахівець проведе повну діагностику техніки.
 • Дефекти ущільнювальної гуми пов'язані з її механічними пошкодженнями, а також під дією часу. Гума висихає внаслідок старіння або впливу зовнішніх джерел. У більшості сучасних дверей ущільнювач вклеєний і з точки зору виробників випускається на весь термін служби і заміні не підлягає!
 • Снігова шуба в морозилці або холодильній камері. З великою ймовірністю, крига з'являється в моделях No-Frost внаслідок пошкодження модуля відтаювання.

Виїжджаємо в усі райони міста Чернівці та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт холодильників в Чернівцях та інших містах Чернівецької області (Сокиряни, Новодністровськ, Новоселиця, Хотин, Герца, Чернівці, Сторожинець, Вижниця, Кіцмань, Заставна, Путила, Красноїльськ, Лужани, Глибока, Кельменці, Кострижівка), як в будні, так і вихідні дні.

Коли необхідний якісний і швидкий ремонт холодильника в Чернівцях і передмістя (Тисовець, Годилів, Великий Кучурів, Кам'яна, Михальча, Молодія, Чагор, Остриця, Бояни, Магала, Рідківці, Мамаївці) – звертайтеся в Мастер911.