Ремонт морозильної камери у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту морозильних камер

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка морозильної камери фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Львові

Відгуки по ремонту морозильних камер у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильна камера виходить з ладу, завжди з'являються значні труднощі, які ускладнюють життя власникові зламаного агрегату. Сервіс послуг Master911 надає досвід, знання і навички своїх виконавців для усунення виниклих проблем в короткі терміни. За фактом складання заявки буде підібраний вільний, потрібного профілю, належний технік з великим досвідом роботи у даній сфері. По приїзду майстер робить діагностику, називає приблизну вартість ремонту морозильної камери, а тільки потім приступає до її ремонту. Замовнику потрібно лише підписати акт про виконані роботи, прийняти роботи й насолоджуватися справною побутовою технікою!

Чому обирають сервіс Master911?

  • Приймання замовлень на всі види послуг. Великий спектр всіх надаваних послуг: ремонт, установка, наладка пралок, комбінованих, твердопаливних, газових, рідкопаливних, електричних котлів, газових колонок і холодильних агрегатів, також надаємо сервісні послуги доставки товарів, складання меблів, сантехніка, вивезення сміття та ін.
  • Кваліфікація. Master911 - сервіс побутових послуг з ремонту морозильних камер у Львові від перевірених, надійних, професійних, відповідальних майстрів. При прийманні на службу перевіряються паспортні дані, проводять співбесіду з кандидатом і, до того ж, виявляються особисті якості.
  • Висока швидкість роботи. Після факту отримання та обробки онлайн-заявки на ремонт, налаштування, установку ми негайно ж зв'язуємося з клієнтом. Так само замовлення можна оформити, зробивши дзвінок за телефоном гарячої лінії.
  • Гарантійні зобов'язання. Колосальний досвід виконавців і наше кредо задовольнити потреби всіх клієнтів, дозволяють видавати гарантійний сертифікат на всю виконану роботу, у певних варіантах вона може тривати до 1 року.

Ремонтуємо морозильні камери всіх виробників

Морозильна камера - це пристрій з досить низькою температурою. Якщо виникли які-небудь аномалії (підтікання, видає шум, утворюється конденсат, погано морозить), це означає, що холодильнику потрібна діагностика й можливе полагодження камери заморозки у Львові.

Каталог світових марок морозильних камер, з якими ми працюємо: Зануссі (Занусі / Zanussi), Ліберті (Liberty), Снайге (Snaige), Вірпул (Whirlpool), Лібхерр (Liebherr), Прівілег (Privileg), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), ЛЖ (LG), Еленберг (Elenberg), Голд (Gold), Бош (Bosch), АЕГ (AEG), Дніпро), Електролюкс (Electrolux), Вестфрост (Vestfrost), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Арістон (Ariston), Технохолод, Атлант (Atlant), Стінол (Stinol), Ардо (Ardo).

Майстер з ремонту морозильних камер у Львові сервісного центру Master911 зможе не тільки зробити ремонт морозилки Індезіт або будь-якої іншої моделі, але й надавати послуги, пов'язані з діагностикою, обслуговуванням, запуском, установкою та чищенням холодильного обладнання.

Поширені несправності морозильних камер

Що робити в тому випадку, якщо холодильний агрегат різко перестав працювати

Це найскладніша аварія. Головні чинники: неправильне експлуатування техніки або перевищення рівня зносу деталей, вузлів, елементів, комплектуючих. Інші причини пояснюються тим, що морозильні пристрої регулярно перевантажені, а крім того, техніка весь час функціонує. Для того щоб мати справний холодильник, треба змінити двигун-компресор.

Несправність температурних або повітряних датчиків

Морозильні камери на електронному управлінні оснащені не терморегуляторами, а повітряними і температурними датчиками. Як приклад, лагодження морозильної камери Liebherr з такою несправністю буде полягати в перемонтажі зіпсованого регулятора.

Розгерметизація системи подачі фреону і його витік

Фреон - це холодоагент, який служить для охолодження морозильної камери. Якщо виниклий шар льоду хтось намагається відбити зі стінки морозильної камери або трохи зірвати чим-небудь гострим, то пошкоджуються капілярні трубки, по яких фреон і подається. Його витікання не зупиняє компресор, проте припиняє процес охолодження. При даній поломці необхідно викликати спеціаліста, видалити всі продукти, вимкнути морозилку.

Пошкодження терморегулятора морозильних камер

Всі моделі морозильних камер оснащуються терморегуляторами, які визначають температурний режим всередині камери. Несправність терморегулятора призведе до некоректної роботи мотора-компресора: охолоджує дуже слабо, морозить занадто сильно, взагалі не включається, морозить, не зупиняючись чи не морозить зовсім. Для усунення несправності треба замінити термостат.

Заміна гумового профілю морозильної камери

Така проблема з'являється у морозильних камер, які є в ресторанах, магазинах, барах чи кафе, де дверцята здійснюють величезну кількість циклів на відкриття і закриття, і саме тому гумові прокладки швидко зношуються. З цієї причини холодильник не герметичний, дверцята погано прилягають по контуру, ущільнювач на них тріскається, руйнується. Охолоджене повітря виходить з камери, в той час, як туди надходить тепле, продукти не охолоджуються, захист від перепадів не діє, температура не підтримується, а мотор-компресор функціонує марно, отже, наявне передчасне пошкодження деталей, вузлів, блоків, пристроїв.

Пошкодження електронного блоку управління

Якщо ламається електронний блок управління, то двигун холодильного агрегату зовсім не працює. В окремих випадках є можливість виконати його перепрограмування, хоча бувало і так, що єдиним можливим способом виправлення є заміна.

Крім основних несправностей морозильних агрегатів, часто трапляються і деякі інші нюанси, наприклад, запах горілого пластику, нагрів корпусу, скупчення води, поява "шуби" на задній стінці, збій індикаторів тощо.

Виконуємо замовлення в усіх районах Львова та передмістя

Уточнивши отриману інформацію, підбирається незайнятий майстер, який, назвавши ціну ремонту морозильної камери, без зволікання приступає до виконання замовлення. Найчастіше установка, ремонт, налаштування, діагностика може початися через 2,5-3 годин після прийняття заявки. Сервіс послуг професійних майстрів з ремонту морозильних камер у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) Master911 здійснює оперативне, якісне та гарантійне виконання великого діапазону робіт у Львові і в інших малих і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).