Ремонт холодильників у Стрию

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Стрий та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Стрию

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Стрию

Відгуки по ремонту холодильників у Стрию

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Навіть досить якісна, надійна, сучасна домашня техніка рано чи пізно може дати збій, і, звичайно ж, холодильники, унаслідок активної їх роботи, не є винятком. Для того щоб ще дужче не посилювати проблему, ні в якому разі не треба намагатися самому відшукувати причину аварії домашньої техніки і тим більше її усувати. Єдине розумне рішення - звернутися в наш сервіс послуг з ремонту холодильників, де професійні фахівці оперативно, відповідально, недорого, акуратно нададуть всі необхідні послуги та в максимально короткий термін повернуть обладнання в робочий стан.

Залежно від ступеня складності проблеми, всі види ремонту холодильників можна символічно розділити на такі типи: простий, складний та середній.

 • Простий ремонт. Безпосередньо під цим терміном мається на увазі виконання повної діагностики обладнання і, якщо необхідно, заміна другорядних частин, деталей, елементів, вузлів, які отримали пошкодження. У межах здійснення спрощеного ремонту майстром можуть бути замінені такі деталі: лампа індикатора, ручки, зіпсована електровилка, перевішені або відрегульовані за рівнем дверцята, а також надані монтажні послуги із заміни розбитої полички, відновлення ущільнювальних гумок тощо.
 • Ремонт середньої складності. Ремонт холодильників цього виду є професійним і містить у собі роботи, пов'язані з електромеханікою. У ході його виконання майстер налагоджує, замінює або відновлює такі важливі вузли, блоки, пристрої, як пускозахисний реле, ТЕН розморожування, електронний модуль управління, трансформатор, термометр і терморегулятор.
 • Ремонтні роботи високої складності. Послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності передбачають відновлення, заміну або ремонту основних деталей техніки: осушувального патрона, випарника, компресора, трубопроводу, фільтра, а також заправку фреоном та усунення скупченого в корпусі устаткування вологи, пилу, масла.

Сервіс домашнього ремонту холодильників у Стрию Master911 прийме замовлення на ремонт будь-якого рівня складності від різних популярних на сьогодні фірм-виробників: Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Атлант (Atlant), Дніпро, Стінол (Stinol), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), Міле (Miele), Атлантік (Atlantic), Арістон (Ariston), Зануссі (Занусі / Zanussi), Хайер (Haier), АЕГ (AEG), Технохолод, Ока (Oka), Зіл (Zil), Кайзер (Kaiser), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Вестен (Westen), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), Ханса (Hansa), Ямаха (Yamaha), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), Донбас, Део (Daewoo), Панасонік (Panasonic), Саратов, Снайге (Snaige), Прівілег (Privileg), ЛЖ (LG), Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Лібхерр (Liebherr), Мінськ, Шарп (Sharp), Кристал (Crystal), Бош (Bosch), Норд (Nord), Беко (Beko), Індесіт (Indesit), Тошиба (Toshiba) та інших, незалежно від модифікації та їх віку.

Як зробити замовлення на ремонт холодильника?

 • Заповнити заявку на виклик майстра з ремонту холодильників у Стрию можна на веб-сайті або зателефонувавши за номером.
 • При створенні замовлення дуже важливо повідомити наступні деталі: модель, фірму-виробника, передбачувану причину несправності й вік обладнання.
 • На основі наданої інформації сервіс домашніх послуг зі встановлення, ремонту холодильного обладнання Master911 дає первинні консультації і підбирає майстра з ремонту холодильників у Стрию з належними технічними навичками, знаннями, здібностями, який виявляється найближче до потрібного місця проживання. Приїзд виконавця зазвичай відбувається через три години з часу реєстрації заявки, залежно від загальної зайнятості, місця знаходження та сезону.
 • Прибувши за вказаною клієнтом адресою, майстер уважно обстежує холодильник, і швидко та професійно виконує необхідну діагностику. Після остаточного визначення причини несправності техніки, спеціаліст називає ціну ремонту холодильника і, отримавши згоду клієнта, починає роботу.
 • Після того, як обладнання повернено в робочий стан, клієнт отримує акт про виконання робіт і гарантійний талон на послуги, що надавалися фахівцем.

Чому обирають наш сервіс побутових послуг?

Звернувшись в сервіс з ремонту холодильників, ви можете сподіватися на компетентний, недорогий, оперативний і професійний ремонт з видачею гарантійних зобов'язань та акту виконаних робіт. Маркетплейс з ремонту холодильників Master911 надає повний спектр професійних сервісних послуг різного рівня складності (від діагностичних робіт до капітального ремонту) від висококваліфікованих, надійних, відповідальних виконавців.

Звернувшись в сервіс послуг зі встановлення, обслуговування, налагодження і ремонту холодильного обладнання, кожен замовник гарантовано отримує ряд переваг:

 • Доступна можливість оплати готівкою, безготівковим переказом або ж картою.
 • Цілодобове оформлення заявки й у вихідні/святкові дні.
 • Дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення ремонтних робіт, прояв пунктуальності, охайності, акуратності.
 • Під час формування заявки ви отримуєте первинну консультацію, будете знати приблизну ціну ремонту холодильника і час прибуття виконавця.
 • Бувають обставини, коли холодильне обладнання ремонту не підлягає, тоді майстер зуміє надати допомогу в реалізації його на запасні частини.
 • На всі надані роботи поширені гарантійні умови.
 • Сервіс співпрацює виключно з відповідальними, підготовленими, професійними, надійними, перевіреними фахівцями, які мають досвід роботи в даній сфері.
 • Контролювання маркетплейсом Master911 всього процесу від формування замовлення до повного виконання робіт, а також надання підтримки обом сторонам у розв'язанні конфліктних питань чи оформленні необхідних документів.
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом 3-х годин).

Часті проблеми з холодильним обладнанням

Як вказує статистика, досвід і практика, найбільш частими причинами звернення до техніка з ремонту, налагодження, встановлення або налаштування холодильного обладнання стають такі види поломок:

 • Холодильник не утримує температурний режим. Як правило, причина в несправності терморегулятора або його неправильному налаштуванні. У тих випадках, коли в морозильній камері витримується достатня температура, а в холодильній камері вона значно вища за прийняту, швидше за все проблема у витоку фреону. Його слід довести до необхідного рівня.
 • Холодильник вимикається після підключення. Найімовірнішою причиною є окислення або несправність контактів пускозахисного реле. Іноді подібна ситуація обумовлюється несправністю компресора.
 • Холодильник не запускається. Причин для цього може бути безліч: від аварійної розетки, електропроводки або вилки до пошкодження компресора, датчика температури, головного модуля або термостата.
 • Під час роботи холодильника добре чути сторонні звуки. Якщо під час роботи холодильного обладнання чути постукування, сильний гул, клацання, брязкіт і т. д., така проблема може ховатися в нещільній фіксації електродвигуна, а також бути результатом безуспішного запуску компресора або стрибків напруги.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Як правило, проблема в елементарному згорянні лампочок, які потрібно замінити на нові. У виняткових випадках це може бути «симптомом» збою в роботі електронної плати управління або електричного модуля.
 • Наростання шуби час від часу на задній стінці холодильника. Це явище і поява на задній стінці холодильника інею або льоду, є причиною некоректного функціонування реле-термостата. У подібному випадку потрібна заміна, ремонт або його відновлення.
 • Холодильне обладнання працює постійно. Якщо холодильник протягом тривалого часу працює не відключаючись, виникає ймовірність виходу з ладу мотора-компресора або витоку фреону. Для запобігання надмірного нагрівання холодильника його рекомендується відразу вимкнути і якнайшвидше зателефонувати до фахівця.
 • Підтікання рідини. Якщо в шафі холодильника утворюється рідина або вона підтікає, нагальним чином потрібно провести обстеження системи зливу, яка час від часу забивається. Втім, це, звичайно, є не єдиною ймовірною причиною протікання. Для чіткого "діагнозу" виконавець зробить глибоку діагностику техніки

Звертаючись сьогодні в сервіс послуг Master911, можете бути цілком впевненим у тому, що ще при подачі заяви ви отримуєте первинну консультацію фахівця, маєте можливість дізнатися орієнтовну вартість ремонту і, крім того, узгоджуєте приїзд майстра на будь-який зручний час доби. Щоб не ризикувати власною технікою, а також уникнути марних витрат нервів, грошей і часу, не слід звертатися до друзів, підозрілих фахівців, "умілих" сусідів. Справжня причина неправильної роботи або збою холодильника виявляється виключно в ході обстеження (діагностики) нашим майстром.

Приймаємо заявки на ремонт холодильників з усіх районів Стрия та Львівської області

Сервіс послуг Master911 цілодобово, і не тільки в будні, але і у вихідні та святкові дні, прийме заявки на ремонт холодильників у Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) та інших передмістях. При оформленні замовлення треба вказувати вид несправності домашньої техніки, виробника, вік і модифікацію, а потім протягом 2,5-3-х робочих годин виконавець з потрібними технічними досвідом, навичками та знаннями прибуває за вказаним призначенням.

У тому випадку, коли потрібне швидке, професійне, надійне встановлення, обслуговування або ремонт холодильника у Стрию та передмісті Стрия (), приходьте в сервіс Master911!