Встановлення газової колонки у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Львові

Відгуки по встановленню газових колонок у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, налаштування, сервісне обслуговування, ремонт проточного газового водонагрівача може виконуватись виключно кваліфікованим досвідченим і надійним (перевіреним) виконавцем, що володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням встановлених нормативів пожежної безпеки (властивостям (негорючості) матеріалів, що примикають до пристрою поверхонь, відповідного перерізу повітропроводу, природної вентиляції і т. д.).

Поетапні кроки монтування проточного газового водонагрівача:

 1. При потребі, розбирання проточного водонагрівача;
 2. Ревізія на наявність тяги у вентиляційній системі;
 3. Попередня підготовка місця монтажу;
 4. Фіксація колонки до стіни або меблів;
 5. Врізання водонагрівача (колонки) в систему водопроводу;
 6. Підключення гнучкого шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Випробування на предмет витоку газу з'єднувальних елементів газового контуру, а, крім того, в зоні врізання в основну систему.

Фахівці сервісу побутових послуг Master911 володіють досвідом роботи з газовими колонками різних моделей, марок, виробників: Горенье (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Ферролі (Феролі / Ferroli), Міле (Miele), Селена (Selena), Самсунг (Samsung), Термолайн (Termoline), Бош (Bosch), Термекс (Thermex), Астон (Aston), Нева (Neva), Саванна (Савана / Savanna), Термо Альянс (Thermo Alliance), Матрікс (Matrix), Новатек (Nova Tec), Демрад (Demrad), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Беретта (Берета / Beretta), Нескар (Neckar), Росс (Ross), Мілла (Міла / Milla), Атон (Aton), АЕГ (AEG), Протерм (Protherm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Термона (Thermona), Термет (Termet), Херманн (Hermann), Крауф (Krauf), Аміна (Amina), Іммергаз (Immergas), Арістон (Ariston), Атлантік (Atlantic), Сакура (Sakura), Еталон (Etalon), Вестен (Westen), Данко (Danko), Аквахіт (Aquaheat), Зануссі (Занусі / Zanussi), Кайзер (Kaiser), Роктерм (Rocterm), Піраміда (Pyramida), Рода (Roda), Діон (Dion), Віссманн (Вісман / Viessmann), Львів, Мора (Mora), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Грандіні (Grandini) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Настійно радимо не користуватися послугами сумнівних майстрів

Запросивши неперевіреного фахівця для ремонту, підключення й установки газової колонки у Львові, Ви ризикуєте як гарантією, справністю, цілісністю, працездатністю пристрою, так і своїм здоров'ям і навіть життям сусідів та своїх близьких.

Майстер сумнівної кваліфікації не бере на себе відповідальність за ваш пристрій, також, ймовірно, вам не нададуть акт про виконаних роботах, як і талон про гарантії.

Яким чином формується ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, зафіксована в прайсі, яким керуються майстри нашого сервісу послуг. Це відкидає можливість маніпулювати з тарифами.

Щоб встановити, до якого виду відноситься необхідна допомога: нестандартна (нечасто зустрічається) або стандартна (типова), нам треба задати ряд уточнювальних питань.

Стандартна (типова) послуга/аварія

Коли мова йде про типову послугу (або часта несправність), зокрема, "ціна установки газової колонки", тоді точна вартість визначається завчасно, ще до приходу майстра, вона незмінна й фіксована.

Нестандартна (незвичайна) послуга/аварія (непросто визначити)

У нестандартній послузі/аварії нереально визначити заздалегідь масштаб майбутніх робіт, саме тому кошторис калькулюється виконавцем у результаті діагностичних робіт. Ми контролюємо й гарантуємо, що вартість буде відповідати затвердженому прайсу.

Кінцева вартість послуги з демонтажу, налагодження, діагностики, перевірки, установки газових колонок у Львові залежить виключно від вартості на витратні матеріали, ступеня складності неполадки й автотранспортних витрат.

Що Ви отримаєте в результаті?

Головні плюси сервісу побутових послуг Master911:

 • Охайність, акуратність спеціаліста й обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Забезпечення гарантій на всі виконані послуги й замінені запасні частини, а також акту виконаних робіт;
 • Можливість вибору варіанта оплати послуг;
 • Графік приймання заявок на виклик майстра в режимі 24/7;
 • Розумні, фіксовані й обґрунтовані розцінки;
 • Початкова консультація, зорієнтуємо у вартості послуг на стадії приймання заявки;
 • Швидкий приїзд фахівця (як правило, через три години після оформлення замовлення);
 • Компетентність, ввічливість, пунктуальність і доброзичливе ставлення техніків.

А також:

 • Виробничий досвід. Ми співпрацюємо виключно з досвідченими професіоналами, які мають допуск до робіт з газовими агрегатами. Перед початком роботи ми приймаємо іспит на підготовленість, верифікуємо дані паспорта.
 • Всі послуги в єдиному офісі. Ми надаємо кваліфіковані побутові послуги у великому профілі. Наші техніки прибувають за викликами для технічного обслуговування, усунення несправностей різного виду або діагностики (кондиціонера, холодильника, газового котла, пральної машини, газової колонки, котла тощо). Крім того, ви зможете оформити замовлення на вивезення господарських відходів (сміття), складання меблів, виконання електромонтажних, будівельних, сантехнічних та інших видів діяльності. Сервіс домашнього ремонту Master911 дає можливість у різних ситуаціях звертатися за допомогою тільки до надійних, перевірених, професійних техніків, щоб кожен раз не розшукувати виконавця на інших (часом і сумнівних) інтернет-сторінках.
 • Виконання гарантійних зобов'язань. Прийняття на себе відповідальності за замінені в процесі ремонту комплектуючі, деталі, запасні частини та надані фахівцями сервісу послуги підкріплюють наші гарантії, надані кожному клієнту.
 • Швидкість виконання заявки. Залишивши заявку на потрібну сервісну послугу (наприклад, ремонт газової колонки у Львові, демонтаж/монтаж газової колонки у Львові, установка, перевірка, налагодження газового водонагрівача у Львові і т. д.) клієнт досить швидко отримає контактні дані майстра, який виявиться поблизу. Логістика нашого сервісу дозволяє фахівцю приїхати протягом 2-3 годин після оформлення заявки.

Як замовити виклик майстра з установки газових колонок у Львові?

 1. Подайте заявку. Безпосередньо на нашому сайті або зробивши дзвінок за телефоном.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На основі прийнятих додаткових даних про вашу техніку й потрібні сервісні послуги ми готові надати орієнтовну попередню консультацію та зможемо зорієнтувати за ціною необхідних робіт ще до того, як приїде фахівець.
 3. Надання послуг. Орієнтовно через три години після оформлення заявки виконавець приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик надійного, досвідченого, пунктуального спеціаліста у Львові і Львівській області

У разі, якщо Вас цікавить монтаж газових колонок у Львові недорого, оперативно, професійно та надійно, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд в передмістя Львова

На приїзд техніка в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може знадобитися часу трошки більше - близько п'яти-шести годин.

Виїзд спеціаліста по Львову

Людям, які проживають у районах міста Львова, потрібно чекати приходу досвідченого виконавця, що має допуск до виконання такого виду робіт, вже через три-чотири години після подачі заявки.

Виїзд техніка по Львівській області

В переважній більшості міст, селищ, сіл Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) у нас в наявності перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра можна розраховувати в день оформлення заявки.

І додатковий приємний момент - досить низька й постійна ціна монтажу газового обладнання. Звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Чекаємо ваших дзвінків! Виконавці пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Львові.