Ремонт електричної духовки у Львові

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт електричної духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту електричних духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт таймера духовки

Ремонт електродуховки (духової шафи)

Встановлення духової шафи (монтаж)

Підключення духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту електричних духовок від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт електричних духовок у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту електричних духовок у Львові

Відгуки по ремонту електричних духовок у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

При виявленні неточності в роботі електричних духовок, потрібно звернутися в кращий і надійний сервіс побутових послуг для виклику компетентного, грамотного й сумлінного майстра. Ваші старання самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого ремонту техніки власними руками можуть загрожувати збільшенням проблеми, та й ризиком незворотного виходу з ладу пристрою, заміною дорогих запчастин або тривалого ремонту.

На практиці найчастіше трапляються такі неполадки електричних духовок:

 • Електродуховка перестала вмикатися. Після проведення діагностики, цілком ймовірно, виконавець знайде прості проблеми з проводкою, розеткою, низькою напругою, електромережею, або ж визначить збій у роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера, пошкодження датчика температури.
 • Духова шафа зовсім не нагрівається або гріє недостатньо. У цих ситуаціях найбільш можливою причиною буває несправність або ж вихід з ладу термостата, нагрівального елементу, перемикача.
 • Відзначаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною неполадки в подібному випадку зазвичай буває відмова в роботі сенсорних панелей або клавіш, ручок, кнопок управління.
 • Нерівномірне прогрівання електродуховки. Нерівномірне прогрівання духовки служить показником її некоректного функціонування. Найімовірніше, мова йде про несправність терморегулятора або ж якоїсь зі спіралей. В процесі діагностики професіонал встановить, в чому полягає проблема, й усуне її.

Маркетплейс Master911 в цілодобовому режимі приймає замовлення на приїзд майстра по наданій адресі. Пропонуємо компетентну установку, якісний ремонт, сервіс, наладку електричної побутової духовки у Львові від таких наявних на ринку виробників: Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Електра, Ханса (Hansa), Зануссі (Занусі / Zanussi), Смег (Smeg), Ліберті (Liberty), Норд (Nord), Тека (Teka), Асел (Asel), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Горенье (Gorenje) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших фахівців, перш ніж бути допущеним до співпраці з клієнтами, спочатку проходить підготовку та складає іспит. І виключно тих претендентів (це приблизно п'ятнадцять із сотні), які отримали високий бал - чотири з половиною і вище, беруть на роботу, і тільки їх вважають компетентними й підготовленими для обслуговування клієнтів.

Фахівці нашого сервісу завжди ввічливі, не лаються, наводять лад на своєму робочому місці й не курять. Фахівці приходять з власними розхідниками, інструментами, приладами, якщо пошкоджену техніку немає ніякої можливості полагодити у вас на квартирі, її забирають в сервісний пункт. Техніки готові з усіма подробицями пояснити, яка вартість послуг, які елементи слід замінити, в чому полягатиме лагодження, й відповідатимуть на будь-які питання клієнта.

Яким чином встановлюється вартість?

Ціна певної послуги на професійну установку, обслуговування, якісний ремонт і підключення домашньої електродуховки у Львові досконально зафіксована в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і вартості деталей, запасних частин, приладів, які при необхідності буде потрібно замінити.

Ми постійно прагнемо до об'єктивних, адекватних, абсолютно прозорих цін і до того, щоб зорієнтувати замовника у вартості необхідної послуги заздалегідь.

Тільки з цієї причини, при подачі вашої заявки на виклик нашого досвідченого майстра для ремонту домашніх електричних духовок за адресою у Львові, ставимо питання, як про техніку (модель, рік випуску, виробник), так і про причини замовлення нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання неполадки нечіткі або внаслідок неясного викладу проблеми замовником, попередньо визначити вартість послуги непросто або практично нереально. В цьому випадку повний кошторисний підрахунок складається майстром тепер уже вдома, після діагностики й візуального огляду обладнання. Сервіс Master911 гарантує, що кошторис буде точно узгоджуватися з сумою оплати, зафіксованої в прайс-листі.

Що Ви завжди отримуєте?

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт електродуховки, телефонуйте нам, і ви зможете очікувати на:

 • Швидкий виїзд техніка за викликом. У середньому, наш майстер приходить вже через 3 години.
 • Оцінку рівня якості надання послуг. Сервіс з оперативного ремонту домашніх електричних духовок у клієнтів вдома у Львові Master911 приймає будь-які нарікання, скарги або зауваження щодо наших техніків. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде відремонтовано.
 • Надані кваліфіковані послуги з якісного обслуговування, підключення, професійного ремонту, налагодження електричної кухонної духовки у Львові від будь-яких фірм, незалежно від моделі й "віку" техніки.

Виїжджаємо за заявками на виклик майстра у Львові і по Львівській області

Працюємо в приміській зоні Львова

В тому випадку, якщо ви живете в приміській зоні Львова в приватному будинку, і потрібен досвідчений майстер з надійного ремонту, налагодження, обслуговування або підключення електричних духовок у вас вдома у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), організуємо його прибуття за призначенням через 4-5 годин після оформлення заявки.

Ми працюємо на території міста Львова

За умови, якщо ви проживаєте на території міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий сервіс побутових електродуховок у Львові, телефонуйте в Master911 і вже через три години з часу подачі заявки слід сподіватися на прихід майстра додому.

Працюємо з виїздом в населені пункти по Львівській області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених техніків в більшості населених пунктів по Львівській області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), таким чином, Ви зможете сподіватися на той привабливий момент, що виконавець ремонту електродуховки у Львові прибуде в цей же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, не виключено, що виїзд техніка відкладається на найближчий день.