globe ru

Ремонт електричної духовки у Львові

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Львові

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

При виявленні неточності в роботі електричних духовок, потрібно звернутися в кращий і надійний сервіс побутових послуг для виклику компетентного, грамотного й сумлінного майстра. Ваші старання самостійного виконання діагностичних робіт і подальшого ремонту техніки власними руками можуть загрожувати збільшенням проблеми, та й ризиком незворотного виходу з ладу пристрою, заміною дорогих запчастин або тривалого ремонту.

На практиці найчастіше трапляються такі неполадки електричних духовок:

 • Електродуховка перестала вмикатися. Після проведення діагностики, цілком ймовірно, виконавець знайде прості проблеми з проводкою, розеткою, низькою напругою, електромережею, або ж визначить збій у роботі модуля управління, неправильне регулювання таймера, пошкодження датчика температури.
 • Духова шафа зовсім не нагрівається або гріє недостатньо. У цих ситуаціях найбільш можливою причиною буває несправність або ж вихід з ладу термостата, нагрівального елементу, перемикача.
 • Відзначаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною неполадки в подібному випадку зазвичай буває відмова в роботі сенсорних панелей або клавіш, ручок, кнопок управління.
 • Нерівномірне прогрівання електродуховки. Нерівномірне прогрівання духовки служить показником її некоректного функціонування. Найімовірніше, мова йде про несправність терморегулятора або ж якоїсь зі спіралей. В процесі діагностики професіонал встановить, в чому полягає проблема, й усуне її.

Маркетплейс Master911 в цілодобовому режимі приймає замовлення на приїзд майстра по наданій адресі. Пропонуємо компетентну установку, якісний ремонт, сервіс, наладку електричної побутової духовки у Львові від таких наявних на ринку виробників: Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Електра, Ханса (Hansa), Зануссі (Занусі / Zanussi), Смег (Smeg), Ліберті (Liberty), Норд (Nord), Тека (Teka), Асел (Asel), Бош (Bosch), Індесіт (Indesit), Аміка (Amica), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Самсунг (Samsung), Ардо (Ardo), Фагор (Fagor), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Горенье (Gorenje) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з наших фахівців, перш ніж бути допущеним до співпраці з клієнтами, спочатку проходить підготовку та складає іспит. І виключно тих претендентів (це приблизно п'ятнадцять із сотні), які отримали високий бал - чотири з половиною і вище, беруть на роботу, і тільки їх вважають компетентними й підготовленими для обслуговування клієнтів.

Фахівці нашого сервісу завжди ввічливі, не лаються, наводять лад на своєму робочому місці й не курять. Фахівці приходять з власними розхідниками, інструментами, приладами, якщо пошкоджену техніку немає ніякої можливості полагодити у вас на квартирі, її забирають в сервісний пункт. Техніки готові з усіма подробицями пояснити, яка вартість послуг, які елементи слід замінити, в чому полягатиме лагодження, й відповідатимуть на будь-які питання клієнта.

Яким чином встановлюється вартість?

Ціна певної послуги на професійну установку, обслуговування, якісний ремонт і підключення домашньої електродуховки у Львові досконально зафіксована в нашому прейскуранті, без транспортних витрат і вартості деталей, запасних частин, приладів, які при необхідності буде потрібно замінити.

Ми постійно прагнемо до об'єктивних, адекватних, абсолютно прозорих цін і до того, щоб зорієнтувати замовника у вартості необхідної послуги заздалегідь.

Тільки з цієї причини, при подачі вашої заявки на виклик нашого досвідченого майстра для ремонту домашніх електричних духовок за адресою у Львові, ставимо питання, як про техніку (модель, рік випуску, виробник), так і про причини замовлення нашого виконавця.

Іноді, через те, що описання неполадки нечіткі або внаслідок неясного викладу проблеми замовником, попередньо визначити вартість послуги непросто або практично нереально. В цьому випадку повний кошторисний підрахунок складається майстром тепер уже вдома, після діагностики й візуального огляду обладнання. Сервіс Master911 гарантує, що кошторис буде точно узгоджуватися з сумою оплати, зафіксованої в прайс-листі.

Що Ви завжди отримуєте?

Якщо вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт електродуховки, телефонуйте нам, і ви зможете очікувати на:

 • Швидкий виїзд техніка за викликом. У середньому, наш майстер приходить вже через 3 години.
 • Оцінку рівня якості надання послуг. Сервіс з оперативного ремонту домашніх електричних духовок у клієнтів вдома у Львові Master911 приймає будь-які нарікання, скарги або зауваження щодо наших техніків. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде відремонтовано.
 • Надані кваліфіковані послуги з якісного обслуговування, підключення, професійного ремонту, налагодження електричної кухонної духовки у Львові від будь-яких фірм, незалежно від моделі й "віку" техніки.

Виїжджаємо за заявками на виклик майстра у Львові і по Львівській області

Працюємо в приміській зоні Львова

В тому випадку, якщо ви живете в приміській зоні Львова в приватному будинку, і потрібен досвідчений майстер з надійного ремонту, налагодження, обслуговування або підключення електричних духовок у вас вдома у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), організуємо його прибуття за призначенням через 4-5 годин після оформлення заявки.

Ми працюємо на території міста Львова

За умови, якщо ви проживаєте на території міста, і потрібен професійний, недорогий і терміновий сервіс побутових електродуховок у Львові, телефонуйте в Master911 і вже через три години з часу подачі заявки слід сподіватися на прихід майстра додому.

Працюємо з виїздом в населені пункти по Львівській області

Маркетплейс Master911 має кваліфікованих, підготовлених, досвідчених техніків в більшості населених пунктів по Львівській області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), таким чином, Ви зможете сподіватися на той привабливий момент, що виконавець ремонту електродуховки у Львові прибуде в цей же день, та заощадите на автотранспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, не виключено, що виїзд техніка відкладається на найближчий день.