Ремонт холодильників у Житомирі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Житомир та передмісті з виїздом по Житомирській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Житомирі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Житомирі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Житомирі

Відгуки по ремонту холодильників у Житомирі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Будь-яка несправність у роботі холодильника, не кажучи вже про ситуації, коли він не включається або мимовільно відключається, – привід якомога швидше звернутися в сервіс по ремонту холодильників у Житомирі. Чим довше техніка залишатиметься без уваги фахівця, тим більша ймовірність, що проблема тільки посилиться і з часом, замість простого ремонту, яким можна було б обійтися на певному етапі, доведеться витратитися на набагато більш серйозний і витратний капітальний ремонт.

Залежно від того, наскільки складною є поломка холодильника та від обсягу необхідних робіт, розрізняють три види ремонту побутових холодильників: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний):

 • Простий ремонт, крім проведення діагностики може включати в себе надання майстром наступних послуг: ремонт ущільнювача дверей холодильника, лампи індикатора, яка перегоріла, тріснутої полички, вилки підключення до електромережі, яка вийшла з ладу, перевішування на іншу сторону дверей або їх вирівнювання по рівню і т.д.
 • Ремонт холодильника середнього рівня складності, як правило, пов'язаний з електромеханікою та вимагає від фахівця необхідних технічних навичок. В рамках проведення такого ремонту майстер відновлює або замінює новими такі важливі деталі агрегату, як ТЕН відтаювання, пускозахисне реле, терморегулятор, термометр, трансформатор та інші.
 • Капітальний ремонт холодильників є найбільш складним з усіх і вимагає від фахівця найвищої кваліфікації та великого досвіду в проведенні подібних робіт. Він полягає у відновленні або заміні ключових деталей техніки: випарника, компресора, фільтра, осушувального патрона, трубопроводу, а також може включати в себе заміну холодоагенту (фреону), очищення внутрішньої поверхні корпусу від вологи і забруднень, які там скупчилися.

Сервіс побутових послуг Мастер911 приймає заявки на виконання діагностики, технічного обслуговування холодильника і ремонту (від профілактичного до капітального) усіх відомих на сьогоднішній день марок, будь-яких моделей та «віку».

Фахівці мають солідний досвід у наданні повного комплексу послуг з ремонту старих холодильників та сучасних моделей від таких виробників: Вестфрост (Vestfrost), Вірпул (Whirlpool), Ямаха (Yamaha), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Мінськ, Бош (Bosch), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Атлант (Atlant), ЛЖ (LG), Донбас, Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Стінол (Stinol), Міле (Miele), Технохолод, Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Хітачі (Hitachi), Електролюкс (Electrolux), Тошиба (Toshiba), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Панасонік (Panasonic), Беко (Beko), Ока (Oka), Дніпро, Самсунг (Samsung), Голд (Gold), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), АЕГ (AEG), Хайер (Haier), Прівілег (Privileg), Шарп (Sharp), Кристал (Crystal), Атлантік (Atlantic), Саратов, Део (Daewoo) та багатьох інших.

Як відбувається замовлення послуг?

 1. Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Житомирі додому потрібно подати заявку в маркетплейс Мастер911, уточнивши тип поломки холодильника, виробника техніки, її модель і рік випуску. Зробити це можна, як зв'язавшись з нами по телефону, так і заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. Зазначені замовником дані дозволяють нам надати первинну консультацію ще до приїзду майстра і зорієнтувати клієнта з приблизною ціною ремонту.
 3. В середньому через три години (в залежності від завантаженості, сезону та місця розташування) після оформлення заявки фахівець виїжджає за вказаною адресою.
 4. Після приїзду фахівець оглядає агрегат і проводить діагностику, називає причину його виходу з ладу і точну вартість ремонту холодильника. Після отримання згоди від замовника, майстер приступає до виконання необхідних ремонтних робіт.
 5. По закінченню ремонту обладнання клієнт отримує на руки акт про виконання робіт і гарантії на всі надані йому послуги.

Що отримують наші клієнт?

 • Цілодобова можливість подати заявку на виклик професійного майстра.
 • Відсутність ризику зіткнутися з некваліфікованими або недобросовісними майстрами.
 • Після закінчення ремонту майстер прибирає своє робоче місце, залишаючи після себе ідеальний порядок.
 • Прийнятна ціна ремонту холодильника.
 • Надання гарантійних зобов'язань на всі надані послуги.
 • Якщо холодильник не піддається ремонту, фахівець може допомогти в його продажі на запчастини.
 • Можливість оплати послуги по ремонту холодильника будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Мастер911 контролює весь процес з моменту подачі заявки і до завершення ремонту, надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті, а також при необхідності – і в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Під час роботи, холодильник видає сильний шум. Як правило, замовники скаржаться на деренчання, постукування або постійний гул. Причинами виникнення такого явища може бути кілька: наприклад, холодильник неправильно встановлений і він стикається з меблями, або нещільно прилягає мотор, що нерідко зустрічається з різними моделями. Однак справа може бути і в невдалому запуску компресора.
 • Холодильник не підтримує встановлений температурний режим або його не вдається змінити. Подібна проблема зустрічається досить часто. У деяких випадках необхідно відрегулювати положення або зробити ремонт терморегулятора холодильника. Якщо ж в холодильній камері температура вище необхідного, в той час як в морозильній камері, підтримується оптимально низька, це, швидше за все, є наслідком витоку фреону. Така несправність вирішується дуже просто – дозаправкою холодоагенту.
 • Холодильник працює безперервно. Безперервна робота агрегату без відключення – причина, щоб негайно відключити його від електромережі, та привід, як можна швидше, звернутися за допомогою до майстра по ремонту холодильників. Подібна терміновість пояснюється серйозним ризиком перегріву техніки. Після проведення фахівцем діагностики, найчастіше виявляється, що причиною поломки є збій в роботі компресора або витік холодоагенту.
 • У нижньому ярусі холодильника накопичується вода. Скупчення води всередині корпусу холодильника в більшості випадків пояснюється проблемами, пов'язаними із зливною системою, зокрема, засміченням трубки для відведення талої води. Але іноді можуть бути інші причини, що і буде з'ясовано фахівцем в процесі проведення огляду та діагностики обладнання.
 • Холодильник не включається. Причин, чому холодильник не включається, може бути безліч. Починаючи від найпростіших і очевидних – несправності вилки або проблеми з електричною проводкою, до більш серйозних – виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Відразу після включення, холодильник несподівано вимикається. Провівши діагностику, в більшості випадків майстер визначає, що причиною такої некоректності, виступає поломка пускозахисного реле, а іноді й компресора, також може знадобитися ремонт плати управління холодильника.

Виїжджаємо в усі райони міста Житомир і області

Якщо вам необхідний оперативний, якісний і недорогий ремонт холодильника в Житомирі, Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка та інших містах Житомирській області – звертайтеся в Мастер911.

Протягом трьох годин після оформлення заявки майстер по ремонту холодильників в Житомирі виїжджає за вказаним адресою в межах міста і в передмісті Житомира (Новогуйвинське, Гуйва, Озерне, Черняхів, Глибочиця, Сонячне, Тетерівка, Довжик, Іванівка, Березівка, Кам'янка, Станишівка, Садки, Кодня, Лука, Пряжів, Сінгури, Зарічани та в інші населені пункти).