globe ru

Ремонт холодильника у Житомирі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Житомир та передмісті з виїздом по Житомирській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна термостата / датчика температури холодильника Індивідуально
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Житомирі

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Житомирській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Житомирській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Житомирській області

Всі міста Житомирській області
Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Новоград-Волинський, Троянів, Іванківці, Вертокиївка

Будь-яка несправність у роботі холодильника, не кажучи вже про ситуації, коли він не включається або мимовільно відключається, – привід якомога швидше звернутися в сервіс по ремонту холодильників у Житомирі. Чим довше техніка залишатиметься без уваги фахівця, тим більша ймовірність, що проблема тільки посилиться і з часом, замість простого ремонту, яким можна було б обійтися на певному етапі, доведеться витратитися на набагато більш серйозний і витратний капітальний ремонт.

Залежно від того, наскільки складною є поломка холодильника та від обсягу необхідних робіт, розрізняють три види ремонту побутових холодильників: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний):

 • Простий ремонт, крім проведення діагностики може включати в себе надання майстром наступних послуг: ремонт ущільнювача дверей холодильника, лампи індикатора, яка перегоріла, тріснутої полички, вилки підключення до електромережі, яка вийшла з ладу, перевішування на іншу сторону дверей або їх вирівнювання по рівню і т.д.
 • Ремонт холодильника середнього рівня складності, як правило, пов'язаний з електромеханікою та вимагає від фахівця необхідних технічних навичок. В рамках проведення такого ремонту майстер відновлює або замінює новими такі важливі деталі агрегату, як ТЕН відтаювання, пускозахисне реле, терморегулятор, термометр, трансформатор та інші.
 • Капітальний ремонт холодильників є найбільш складним з усіх і вимагає від фахівця найвищої кваліфікації та великого досвіду в проведенні подібних робіт. Він полягає у відновленні або заміні ключових деталей техніки: випарника, компресора, фільтра, осушувального патрона, трубопроводу, а також може включати в себе заміну холодоагенту (фреону), очищення внутрішньої поверхні корпусу від вологи і забруднень, які там скупчилися.

Сервіс побутових послуг Мастер911 приймає заявки на виконання діагностики, технічного обслуговування холодильника і ремонту (від профілактичного до капітального) усіх відомих на сьогоднішній день марок, будь-яких моделей та «віку».

Фахівці мають солідний досвід у наданні повного комплексу послуг з ремонту старих холодильників та сучасних моделей від таких виробників: Вестфрост (Vestfrost), Вірпул (Whirlpool), Ямаха (Yamaha), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Мінськ, Бош (Bosch), Еленберг (Elenberg), Снайге (Snaige), Атлант (Atlant), ЛЖ (LG), Донбас, Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Стінол (Stinol), Міле (Miele), Технохолод, Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Хітачі (Hitachi), Електролюкс (Electrolux), Тошиба (Toshiba), Канді (Candy), Кайзер (Kaiser), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), Панасонік (Panasonic), Беко (Beko), Ока (Oka), Дніпро, Самсунг (Samsung), Голд (Gold), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), АЕГ (AEG), Хайер (Haier), Прівілег (Privileg), Шарп (Sharp), Кристал (Crystal), Атлантік (Atlantic), Саратов, Део (Daewoo) та багатьох інших.

Як відбувається замовлення послуг?

 1. Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Житомирі додому потрібно подати заявку в маркетплейс Мастер911, уточнивши тип поломки холодильника, виробника техніки, її модель і рік випуску. Зробити це можна, як зв'язавшись з нами по телефону, так і заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. Зазначені замовником дані дозволяють нам надати первинну консультацію ще до приїзду майстра і зорієнтувати клієнта з приблизною ціною ремонту.
 3. В середньому через три години (в залежності від завантаженості, сезону та місця розташування) після оформлення заявки фахівець виїжджає за вказаною адресою.
 4. Після приїзду фахівець оглядає агрегат і проводить діагностику, називає причину його виходу з ладу і точну вартість ремонту холодильника. Після отримання згоди від замовника, майстер приступає до виконання необхідних ремонтних робіт.
 5. По закінченню ремонту обладнання клієнт отримує на руки акт про виконання робіт і гарантії на всі надані йому послуги.

Що отримують наші клієнт?

 • Цілодобова можливість подати заявку на виклик професійного майстра.
 • Відсутність ризику зіткнутися з некваліфікованими або недобросовісними майстрами.
 • Після закінчення ремонту майстер прибирає своє робоче місце, залишаючи після себе ідеальний порядок.
 • Прийнятна ціна ремонту холодильника.
 • Надання гарантійних зобов'язань на всі надані послуги.
 • Якщо холодильник не піддається ремонту, фахівець може допомогти в його продажі на запчастини.
 • Можливість оплати послуги по ремонту холодильника будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Мастер911 контролює весь процес з моменту подачі заявки і до завершення ремонту, надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті, а також при необхідності – і в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Під час роботи, холодильник видає сильний шум. Як правило, замовники скаржаться на деренчання, постукування або постійний гул. Причинами виникнення такого явища може бути кілька: наприклад, холодильник неправильно встановлений і він стикається з меблями, або нещільно прилягає мотор, що нерідко зустрічається з різними моделями. Однак справа може бути і в невдалому запуску компресора.
 • Холодильник не підтримує встановлений температурний режим або його не вдається змінити. Подібна проблема зустрічається досить часто. У деяких випадках необхідно відрегулювати положення або зробити ремонт терморегулятора холодильника. Якщо ж в холодильній камері температура вище необхідного, в той час як в морозильній камері, підтримується оптимально низька, це, швидше за все, є наслідком витоку фреону. Така несправність вирішується дуже просто – дозаправкою холодоагенту.
 • Холодильник працює безперервно. Безперервна робота агрегату без відключення – причина, щоб негайно відключити його від електромережі, та привід, як можна швидше, звернутися за допомогою до майстра по ремонту холодильників. Подібна терміновість пояснюється серйозним ризиком перегріву техніки. Після проведення фахівцем діагностики, найчастіше виявляється, що причиною поломки є збій в роботі компресора або витік холодоагенту.
 • У нижньому ярусі холодильника накопичується вода. Скупчення води всередині корпусу холодильника в більшості випадків пояснюється проблемами, пов'язаними із зливною системою, зокрема, засміченням трубки для відведення талої води. Але іноді можуть бути інші причини, що і буде з'ясовано фахівцем в процесі проведення огляду та діагностики обладнання.
 • Холодильник не включається. Причин, чому холодильник не включається, може бути безліч. Починаючи від найпростіших і очевидних – несправності вилки або проблеми з електричною проводкою, до більш серйозних – виходу з ладу головного модуля або компресора.
 • Відразу після включення, холодильник несподівано вимикається. Провівши діагностику, в більшості випадків майстер визначає, що причиною такої некоректності, виступає поломка пускозахисного реле, а іноді й компресора, також може знадобитися ремонт плати управління холодильника.

Виїжджаємо в усі райони міста Житомир і області

Якщо вам необхідний оперативний, якісний і недорогий ремонт холодильника в Житомирі, м. Коростишів, м. Радомишль, м. Андрушівка, м. Бердичів, м. Коростень, м. Житомир, м. Овруч, м. Малин, м. Новоград-Волинський, с. Троянів, с. Іванківці, с. Вертокиївка та інших містах Житомирській області – звертайтеся в Мастер911.

Протягом трьох годин після оформлення заявки майстер по ремонту холодильників в Житомирі виїжджає за вказаним адресою в межах міста і в передмісті Житомира (смт Новогуйвинське, смт Гуйва, смт Озерне, смт Черняхів, с. Глибочиця, с. Сонячне, с. Тетерівка, с. Довжик, с. Іванівка, с. Березівка, с. Кам'янка, с. Станишівка, с. Садки, с. Кодня, с. Лука, с. Пряжів, с. Сінгури, с. Зарічани та в інші населені пункти).