Ремонт холодильників у Дрогобичі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дрогобич та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Дрогобичі

Відгуки по ремонту холодильників у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу холодильника або поява ознак його некоректної роботи – привід для негайного звернення в сервіс по ремонту холодильників. Спроби самостійно розібратися в причинах, чому техніка «барахлить», так само, як і очікувати, що «все пройде самостійно», ні до чого доброго не приведуть, тільки ще більше погіршать ситуацію. І замість того, щоб обійтися простим і недорогим ремонтом, з часом доведеться витратитися на капітальний.

Розрізняють три види ремонту холодильників, що ґрунтуються на складності поломки техніки та обсяг робіт, необхідних для повернення агрегату в робочий стан:

 • Простий ремонт холодильника враховує в себе діагностику, переважування дверей або її вирівнювання по рівню, а також відновлення або заміну таких (не ключових) деталей, як перегоріла лампа індикатора, зламана вилка, тріснута полиця, а також ремонт ущільнювача дверок холодильника і т. д.
 • Ремонт середнього рівня складності вимагає від майстра високої кваліфікації, оскільки найчастіше пов'язаний з електромеханікою. Він полягає в заміні або відновленні термометра, трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа відтаювання та враховує в себе ремонт терморегулятора та плати управління холодильника.
 • Складний або капітальний ремонт, як видно з назви, передбачає найвищу кваліфікацію спеціаліста, який буде його проводити. Такий ремонт включає в себе відновлення або заміну головних елементів холодильника: трубопроводу, фільтра, випарника, ремонт компресора холодильника, заміну холодоагенту, а також, при необхідності, усунення вологи і забруднень, що накопичилися всередині корпусу агрегату.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на терміновий виклик кваліфікованого майстра для проведення діагностики, технічного обслуговування холодильників і ремонту будь-якого рівня складності.

Фахівці володіють великим досвідом у наданні послуг з ремонту холодильників від таких торгових марок: Дніпро, Ока (Oka), Зіл (Zil), Прівілег (Privileg), Кристал (Crystal), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Бош (Bosch), Голд (Gold), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), Шарп (Sharp), Горенье (Gorenje), Снайге (Snaige), Хітачі (Hitachi), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Хайер (Haier), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Панасонік (Panasonic), Ардо (Ardo), Саратов, Тошиба (Toshiba), Атлантік (Atlantic), АЕГ (AEG), Стінол (Stinol), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), ЛЖ (LG), Еленберг (Elenberg), Донбас, Ямаха (Yamaha), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Мінськ, Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Технохолод і багатьох інших, незалежно від моделі і року її випуску, адже ми проводимо також ремонт старих холодильників.

Як відбувається замовлення, діагностика та ремонт холодильника у Дрогобичі

 1. Щоб викликати додому майстра з ремонту холодильників, необхідно подати заявку, зв'язавшись за телефоном з Master911 або заповнити спеціальну форму на сайті. Дані, які потрібно вказати: тип несправності техніки, її виробника, модель і рік випуску.
 2. Ця інформація дозволяє нам надати замовнику первинну консультацію ще до приїзду майстра, узгодити приблизний час його візиту і назвати приблизну ціну ремонту холодильника.
 3. В середньому через три години після подачі заявки фахівець приїжджає за вказаною адресою, проводить ретельний огляд несправному агрегату і його комплексну діагностику. В результаті він знаходить причину поломки, називає точну ціну ремонту холодильника і після отримання згоди клієнта приступає до виконання ремонтних робіт.
 4. Після їх закінчення майстер прибирає за собою робоче місце, а також надає замовнику акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту побутових холодильників будь-якого рівня складності від всіх відомих виробників, незалежно від моделі і року її випуску.
 • Графік прийому заявок на виклик майстра додому – 24/7 (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Швидкий виїзд фахівця в межах міста і передмістя (як правило, протягом трьох годин, в залежності від завантаженості, сезону і місцезнаходження).
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці.
 • У разі неможливості відремонтувати холодильник (не підлягає ремонту) фахівець може допомогти з його продажем на запчастини.
 • Master911 приймає оплату готівкою і безготівковим переказом.
 • На всі види послуг надаються гарантійні зобов'язання, а також видається акт про виконання робіт.
 • Маркетплейс контролює весь процес від моменту подачі заявки до повного виконання ремонту, допомагає обом сторонам у розв'язанні спірних питань, а також в оформленні необхідних документів.

Поширені несправності холодильників

Існує безліч типів некоректної роботи холодильника, серед них можна виділити ті, які найчастіше фігурують у заявках клієнтів. До таких можна віднести наступні:

 • Холодильник перестав вмикатися. Причин подібного може бути безліч. Починаючи від найбільш очевидних – поломки вилки або проблем з електричною проводкою, до більш складних – наприклад, вихід з ладу головного модуля або компресора.
 • Після ввімкнення холодильник відразу або через деякий час вимикається. Мимовільне відключення техніки може вказувати на збій в роботі пускозащитного реле, рідше – на проблеми з компресором.
 • Робота холодильника супроводжується сторонніми звуками. Скарги на сильний гул, гуркіт, стукіт і інший шум досить поширені. Проводячи діагностику майстер перш за все повинен переконатися, що це порушення не є наслідком проблем з кріпленням мотора (подібне зустрічається з різними моделями) або з дотиком холодильника до меблів. Іншими причинами виникнення сторонніх звуків виступають перепади електричної мережі, невдалі спроби запуску компресора та інші.
 • Холодильник працює безперервно. Безперервна робота холодильника без періодичних відключень у багатьох випадках сигналізує про витік фреону або про поломки компресора. Проте до приїзду майстра і встановлення ним точної причини того, що сталося, рекомендується якомога швидше вимкнути агрегат від електричного живлення, що допоможе уникнути ризику перегріву техніки.
 • Підтікання води або її скупчення всередині корпусу холодильної камери. Такі «симптоми» в більшості випадків вказують на неполадки в системі зливу. Перше, що зробить майстер – проведе огляд трубки для відтоку талих вод. Саме її засмічення і є найчастішим «винуватцем» подібного, однак причини можуть бути іншими.
 • Всередині корпусу холодильника відсутнє освітлення, не працюють лампи індикатора. найочевидніша причина – перегорання лампочки. Але в деяких випадках проблема полягає в порушенні роботи електричного модуля або модуля управління.

Виїжджаємо у всі райони міста Дрогобич і передмістя

Маркетплейс Master911 пропонує швидкий, якісний, з наданням гарантій, недорогий терміновий ремонт холодильників у Дрогобичі та інших містах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).

Вже через три години після подачі заявки на виклик майстра з ремонту холодильників спеціаліст виїжджає за вказаною адресою не тільки в межах міста Дрогобича, але і в передмістя (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі та інше населені пункти).