globe ru

Ремонт холодильника у Дрогобичі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Дрогобич та передмісті з виїздом по Львівській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 315 грн
Ремонт холодильної камери від 245 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 350 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Дрогобичі

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Вихід з ладу холодильника або поява ознак його некоректної роботи – привід для негайного звернення в сервіс по ремонту холодильників. Спроби самостійно розібратися в причинах, чому техніка «барахлить», так само, як і очікувати, що «все пройде самостійно», ні до чого доброго не приведуть, тільки ще більше погіршать ситуацію. І замість того, щоб обійтися простим і недорогим ремонтом, з часом доведеться витратитися на капітальний.

Розрізняють три види ремонту холодильників, що ґрунтуються на складності поломки техніки та обсяг робіт, необхідних для повернення агрегату в робочий стан:

 • Простий ремонт холодильника враховує в себе діагностику, переважування дверей або її вирівнювання по рівню, а також відновлення або заміну таких (не ключових) деталей, як перегоріла лампа індикатора, зламана вилка, тріснута полиця, а також ремонт ущільнювача дверок холодильника і т. д.
 • Ремонт середнього рівня складності вимагає від майстра високої кваліфікації, оскільки найчастіше пов'язаний з електромеханікою. Він полягає в заміні або відновленні термометра, трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа відтаювання та враховує в себе ремонт терморегулятора та плати управління холодильника.
 • Складний або капітальний ремонт, як видно з назви, передбачає найвищу кваліфікацію спеціаліста, який буде його проводити. Такий ремонт включає в себе відновлення або заміну головних елементів холодильника: трубопроводу, фільтра, випарника, ремонт компресора холодильника, заміну холодоагенту, а також, при необхідності, усунення вологи і забруднень, що накопичилися всередині корпусу агрегату.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на терміновий виклик кваліфікованого майстра для проведення діагностики, технічного обслуговування холодильників і ремонту будь-якого рівня складності.

Фахівці володіють великим досвідом у наданні послуг з ремонту холодильників від таких торгових марок: Дніпро, Ока (Oka), Зіл (Zil), Прівілег (Privileg), Кристал (Crystal), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Бош (Bosch), Голд (Gold), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Рейнфорд (Rainford), Канді (Candy), Шарп (Sharp), Горенье (Gorenje), Снайге (Snaige), Хітачі (Hitachi), Міле (Miele), Сіменс (Siemens), Електролюкс (Electrolux), Хайер (Haier), Індесіт (Indesit), Арістон (Ariston), Панасонік (Panasonic), Ардо (Ardo), Саратов, Тошиба (Toshiba), Атлантік (Atlantic), АЕГ (AEG), Стінол (Stinol), Зануссі (Занусі / Zanussi), Норд (Nord), ЛЖ (LG), Еленберг (Elenberg), Донбас, Ямаха (Yamaha), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Мінськ, Ханса (Hansa), Самсунг (Samsung), Технохолод і багатьох інших, незалежно від моделі і року її випуску, адже ми проводимо також ремонт старих холодильників.

Як відбувається замовлення, діагностика та ремонт холодильника у Дрогобичі

 1. Щоб викликати додому майстра з ремонту холодильників, необхідно подати заявку, зв'язавшись за телефоном з Master911 або заповнити спеціальну форму на сайті. Дані, які потрібно вказати: тип несправності техніки, її виробника, модель і рік випуску.
 2. Ця інформація дозволяє нам надати замовнику первинну консультацію ще до приїзду майстра, узгодити приблизний час його візиту і назвати приблизну ціну ремонту холодильника.
 3. В середньому через три години після подачі заявки фахівець приїжджає за вказаною адресою, проводить ретельний огляд несправному агрегату і його комплексну діагностику. В результаті він знаходить причину поломки, називає точну ціну ремонту холодильника і після отримання згоди клієнта приступає до виконання ремонтних робіт.
 4. Після їх закінчення майстер прибирає за собою робоче місце, а також надає замовнику акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому обирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту побутових холодильників будь-якого рівня складності від всіх відомих виробників, незалежно від моделі і року її випуску.
 • Графік прийому заявок на виклик майстра додому – 24/7 (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Швидкий виїзд фахівця в межах міста і передмістя (як правило, протягом трьох годин, в залежності від завантаженості, сезону і місцезнаходження).
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці.
 • У разі неможливості відремонтувати холодильник (не підлягає ремонту) фахівець може допомогти з його продажем на запчастини.
 • Master911 приймає оплату готівкою і безготівковим переказом.
 • На всі види послуг надаються гарантійні зобов'язання, а також видається акт про виконання робіт.
 • Маркетплейс контролює весь процес від моменту подачі заявки до повного виконання ремонту, допомагає обом сторонам у розв'язанні спірних питань, а також в оформленні необхідних документів.

Поширені несправності холодильників

Існує безліч типів некоректної роботи холодильника, серед них можна виділити ті, які найчастіше фігурують у заявках клієнтів. До таких можна віднести наступні:

 • Холодильник перестав вмикатися. Причин подібного може бути безліч. Починаючи від найбільш очевидних – поломки вилки або проблем з електричною проводкою, до більш складних – наприклад, вихід з ладу головного модуля або компресора.
 • Після ввімкнення холодильник відразу або через деякий час вимикається. Мимовільне відключення техніки може вказувати на збій в роботі пускозащитного реле, рідше – на проблеми з компресором.
 • Робота холодильника супроводжується сторонніми звуками. Скарги на сильний гул, гуркіт, стукіт і інший шум досить поширені. Проводячи діагностику майстер перш за все повинен переконатися, що це порушення не є наслідком проблем з кріпленням мотора (подібне зустрічається з різними моделями) або з дотиком холодильника до меблів. Іншими причинами виникнення сторонніх звуків виступають перепади електричної мережі, невдалі спроби запуску компресора та інші.
 • Холодильник працює безперервно. Безперервна робота холодильника без періодичних відключень у багатьох випадках сигналізує про витік фреону або про поломки компресора. Проте до приїзду майстра і встановлення ним точної причини того, що сталося, рекомендується якомога швидше вимкнути агрегат від електричного живлення, що допоможе уникнути ризику перегріву техніки.
 • Підтікання води або її скупчення всередині корпусу холодильної камери. Такі «симптоми» в більшості випадків вказують на неполадки в системі зливу. Перше, що зробить майстер – проведе огляд трубки для відтоку талих вод. Саме її засмічення і є найчастішим «винуватцем» подібного, однак причини можуть бути іншими.
 • Всередині корпусу холодильника відсутнє освітлення, не працюють лампи індикатора. найочевидніша причина – перегорання лампочки. Але в деяких випадках проблема полягає в порушенні роботи електричного модуля або модуля управління.

Виїжджаємо у всі райони міста Дрогобич і передмістя

Маркетплейс Master911 пропонує швидкий, якісний, з наданням гарантій, недорогий терміновий ремонт холодильників у Дрогобичі та інших містах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).

Вже через три години після подачі заявки на виклик майстра з ремонту холодильників спеціаліст виїжджає за вказаною адресою не тільки в межах міста Дрогобича, але і в передмістя (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі та інше населені пункти).