globe ru

Ремонт холодильника у Хмельницькому

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Хмельницький та передмісті з виїздом по Хмельницькій області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Хмельницькому

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

З часом, зважаючи на активну експлуатацію, будь-яка побутова техніка, і холодильник не виняток, може дати збій. У такій ситуації важливо не відкладати виклик майстра, а звернутися в перевірений сервіс по ремонту побутових холодильників якомога швидше. Адже будь-яка дрібна неполадка, якщо її вчасно не усунути, може спричинити за собою більш серйозні проблеми і стати причиною повного виходу обладнання з ладу.

За таким критерієм, як складність поломки і загальний обсяг робіт, необхідних для відновлення техніки, ремонт холодильників умовно ділять на простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Простий ремонт зводиться до проведення фахівцем візуального огляду і діагностики техніки, перевішування дверей або їх регулювання по рівню, а також до відновлення або заміни не ключових деталей обладнання: ущільнювача, перегорілих ламп, зламаної вилки. Майстер також може надати побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полички і т.п.
 • Ремонт середнього рівня складності, як правило, пов'язаний з електромеханікою, що вимагає від фахівця високої кваліфікації та наявності відповідного досвіду. В рамках такого ремонту майстер відновлює, якщо це можливо, або замінює на нові такі важливі елементи техніки, як терморегулятор, трансформатор, ТЕН відтаювання, термометр, пускозахисне реле, а в деяких випадках і електронний блок керування.
 • Капітальний ремонт відноситься до послуг найвищого рівня складності і полягає у відновленні або заміні найголовніших деталей холодильника – трубопроводу, осушуючого патрону, фільтра, випарника, компресора, заправку холодоагентом (фреоном) і усунення вологи і забруднень, які скупчилися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Мастер911 надає професійні послуги з ремонту холодильників у Хмельницьку будь-якого рівня складності. Приймаються заявки на виклик майстра додому для діагностики і ремонту техніки від усіх відомих в даний час виробників, а також на ремонт старих холодильників: Снайге (Snaige), Норд (Nord), Кристал (Crystal), Вестфрост (Vestfrost), Тошиба (Toshiba), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Дніпро, Ардо (Ardo), Міле (Miele), Хайер (Haier), Атлантік (Atlantic), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Саратов, Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Донбас, Вестен (Westen), Панасонік (Panasonic), ЛЖ (LG), Лібхерр (Liebherr), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Мінськ, Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Атлант (Atlant), Стінол (Stinol), Ока (Oka), Ямаха (Yamaha), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), Шарп (Sharp), Горенье (Gorenje), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Технохолод та інших.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика?

 • Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Хмельницькому додому або в офіс, необхідно, зв'язавшись з нами в телефонному режимі, або шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, подати заявку.
 • У заявці слід вказати такі дані: в чому полягає некоректність роботи техніки, її торгову марку, модель і рік випуску. На основі отриманої інформації, ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра, називаємо приблизну вартість і узгоджуємо зручний час візиту фахівця.
 • Залежно від завантаженості, сезону та місцезнаходження замовника, але в середньому через три години після подачі заявки, фахівець виїжджає за вказаною адресою. На місці він перш за все проводить ретельний огляд техніки, яка вийшла з ладу, та діагностику. З'ясувавши причину поломки, він називає точну ціну ремонту холодильника і, після отримання згоди від замовника, приступає до проведення необхідних робіт.
 • Після того, як обладнання було повернуто в робочий стан, клієнт отримує гарантії на надані послуги та акт про виконання робіт.

Що ви отримаєте?

 • Ми надаємо повний комплекс послуг – від діагностики до капітального ремонту холодильників будь-яких брендів, моделей і року випуску.
 • Графік прийому заявок сервісу Мастер911 – 24/7, як в будні, так і в робочі / вихідні дні.
 • Ми працюємо тільки з перевіреними фахівцями, що мають солідний досвід роботи в даній сфері, тому ризик зіткнутися з некомпетентністю майстра або його недобросовісним ставленням відсутній.
 • Наші фахівці підтримують чистоту на робочому місці, і в обов'язковому порядку прибирають за собою після закінчення робіт.
 • Після завершення ремонту, замовник отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на весь обсяг наданих послуг.
 • Можливість здійснити оплату зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • У тому випадку, якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти продати його на запчастини.
 • Master911 здійснює контроль за всім процесом: від оформлення заявки до повного виконання послуг, надає допомогу обом сторонам в супорті, вирішенні спірних питань, а при необхідності – і в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

Незважаючи на велику різноманітність типів поломок холодильника, все ж серед них можна виділити ті, зі скаргами на які, ми стикаємося в заявках від клієнтів найчастіше.

До таких можна віднести:

 • Холодильник перестав включатися. Подібне може бути наслідком різних причин. Наприклад, несправності вилки холодильника або проблем з електричною проводкою, а також виходу з ладу компресора або головного модуля.
 • Холодильник після включення вимикається. Такий «симптом» в більшості випадків свідчить про несправності пускозахисного реле, набагато рідше – головного модуля. Також можливо холодильник потребуватиме ремонту плати управління холодильника.
 • Під час роботи холодильник видає сильний шум. У подібній ситуації замовники вказують в заявці на гудіння, стукіт або деренчання. Перед проведенням діагностики, майстер в першу чергу виключить дві найбільш вірогідні причини – неправильне встановлення холодильника (його стикання з меблями) або нещільне прилягання мотора. Іншими причинами можуть виступати: перепади електричної напруги і невдалі спроби запуску компресора.
 • Холодильник працює, не виключаючись. Безперервна робота агрегату небезпечна сама по собі і загрожує ризиком перегріву техніки. Тому холодильник рекомендується відразу відключити від електроживлення і викликати додому майстра якомога швидше. Після приїзду, фахівець проведе діагностику, в результаті якої з великою ймовірністю необхідно буде зробити ремонт терморегулятора холодильника, ремонт ущільнювача дверей холодильника, компресора або дозаправити холодоагент (фреон).
 • Скупчення води в нижньому ярусі холодильної камери або витік назовні. Ця проблема одна з найпоширеніших і найчастіше її причиною є засмічення трубки для відведення талих вод. Однак можливі й інші варіанти, які й перевірить майстер в ході виконання діагностики.

Виїжджаємо в усі райони Хмельницька та по області

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту будь-якого рівня складності холодильників від будь-яких виробників (незалежно від моделі та її року випуску) в Хмельницькому і містах Хмельницької області – Шепетівці, Славуті, Кам'янець-Подільському, Городку, Нетішині.

Майстер по ремонту холодильників в Хмельницькому виїжджає за вказаною в заявці адресою в межах міста і передмістя Хмельницька (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) протягом трьох годин після виклику фахівця додому.

Якщо Вам потрібен професійний, недорогий і оперативний ремонт холодильника в Хмельницькому – звертайтеся в маркетплейс Master911.