Ремонт холодильників у Хмельницькому

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Хмельницький та передмісті з виїздом по Хмельницькій області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Хмельницькому

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+7

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Хмельницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Хмельницькому

Відгуки по ремонту холодильників у Хмельницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

З часом, зважаючи на активну експлуатацію, будь-яка побутова техніка, і холодильник не виняток, може дати збій. У такій ситуації важливо не відкладати виклик майстра, а звернутися в перевірений сервіс по ремонту побутових холодильників якомога швидше. Адже будь-яка дрібна неполадка, якщо її вчасно не усунути, може спричинити за собою більш серйозні проблеми і стати причиною повного виходу обладнання з ладу.

За таким критерієм, як складність поломки і загальний обсяг робіт, необхідних для відновлення техніки, ремонт холодильників умовно ділять на простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Простий ремонт зводиться до проведення фахівцем візуального огляду і діагностики техніки, перевішування дверей або їх регулювання по рівню, а також до відновлення або заміни не ключових деталей обладнання: ущільнювача, перегорілих ламп, зламаної вилки. Майстер також може надати побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полички і т.п.
 • Ремонт середнього рівня складності, як правило, пов'язаний з електромеханікою, що вимагає від фахівця високої кваліфікації та наявності відповідного досвіду. В рамках такого ремонту майстер відновлює, якщо це можливо, або замінює на нові такі важливі елементи техніки, як терморегулятор, трансформатор, ТЕН відтаювання, термометр, пускозахисне реле, а в деяких випадках і електронний блок керування.
 • Капітальний ремонт відноситься до послуг найвищого рівня складності і полягає у відновленні або заміні найголовніших деталей холодильника – трубопроводу, осушуючого патрону, фільтра, випарника, компресора, заправку холодоагентом (фреоном) і усунення вологи і забруднень, які скупчилися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Мастер911 надає професійні послуги з ремонту холодильників у Хмельницьку будь-якого рівня складності. Приймаються заявки на виклик майстра додому для діагностики і ремонту техніки від усіх відомих в даний час виробників, а також на ремонт старих холодильників: Снайге (Snaige), Норд (Nord), Кристал (Crystal), Вестфрост (Vestfrost), Тошиба (Toshiba), Прівілег (Privileg), Беко (Beko), Арістон (Ariston), Дніпро, Ардо (Ardo), Міле (Miele), Хайер (Haier), Атлантік (Atlantic), Вірпул (Whirlpool), Кайзер (Kaiser), Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Зануссі (Занусі / Zanussi), Електролюкс (Electrolux), Саратов, Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Канді (Candy), Донбас, Вестен (Westen), Панасонік (Panasonic), ЛЖ (LG), Лібхерр (Liebherr), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Мінськ, Бош (Bosch), Рейнфорд (Rainford), Атлант (Atlant), Стінол (Stinol), Ока (Oka), Ямаха (Yamaha), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), Шарп (Sharp), Горенье (Gorenje), Еленберг (Elenberg), АЕГ (AEG), Технохолод та інших.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика?

 • Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Хмельницькому додому або в офіс, необхідно, зв'язавшись з нами в телефонному режимі, або шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, подати заявку.
 • У заявці слід вказати такі дані: в чому полягає некоректність роботи техніки, її торгову марку, модель і рік випуску. На основі отриманої інформації, ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра, називаємо приблизну вартість і узгоджуємо зручний час візиту фахівця.
 • Залежно від завантаженості, сезону та місцезнаходження замовника, але в середньому через три години після подачі заявки, фахівець виїжджає за вказаною адресою. На місці він перш за все проводить ретельний огляд техніки, яка вийшла з ладу, та діагностику. З'ясувавши причину поломки, він називає точну ціну ремонту холодильника і, після отримання згоди від замовника, приступає до проведення необхідних робіт.
 • Після того, як обладнання було повернуто в робочий стан, клієнт отримує гарантії на надані послуги та акт про виконання робіт.

Що ви отримаєте?

 • Ми надаємо повний комплекс послуг – від діагностики до капітального ремонту холодильників будь-яких брендів, моделей і року випуску.
 • Графік прийому заявок сервісу Мастер911 – 24/7, як в будні, так і в робочі / вихідні дні.
 • Ми працюємо тільки з перевіреними фахівцями, що мають солідний досвід роботи в даній сфері, тому ризик зіткнутися з некомпетентністю майстра або його недобросовісним ставленням відсутній.
 • Наші фахівці підтримують чистоту на робочому місці, і в обов'язковому порядку прибирають за собою після закінчення робіт.
 • Після завершення ремонту, замовник отримує акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на весь обсяг наданих послуг.
 • Можливість здійснити оплату зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • У тому випадку, якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти продати його на запчастини.
 • Master911 здійснює контроль за всім процесом: від оформлення заявки до повного виконання послуг, надає допомогу обом сторонам в супорті, вирішенні спірних питань, а при необхідності – і в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

Незважаючи на велику різноманітність типів поломок холодильника, все ж серед них можна виділити ті, зі скаргами на які, ми стикаємося в заявках від клієнтів найчастіше.

До таких можна віднести:

 • Холодильник перестав включатися. Подібне може бути наслідком різних причин. Наприклад, несправності вилки холодильника або проблем з електричною проводкою, а також виходу з ладу компресора або головного модуля.
 • Холодильник після включення вимикається. Такий «симптом» в більшості випадків свідчить про несправності пускозахисного реле, набагато рідше – головного модуля. Також можливо холодильник потребуватиме ремонту плати управління холодильника.
 • Під час роботи холодильник видає сильний шум. У подібній ситуації замовники вказують в заявці на гудіння, стукіт або деренчання. Перед проведенням діагностики, майстер в першу чергу виключить дві найбільш вірогідні причини – неправильне встановлення холодильника (його стикання з меблями) або нещільне прилягання мотора. Іншими причинами можуть виступати: перепади електричної напруги і невдалі спроби запуску компресора.
 • Холодильник працює, не виключаючись. Безперервна робота агрегату небезпечна сама по собі і загрожує ризиком перегріву техніки. Тому холодильник рекомендується відразу відключити від електроживлення і викликати додому майстра якомога швидше. Після приїзду, фахівець проведе діагностику, в результаті якої з великою ймовірністю необхідно буде зробити ремонт терморегулятора холодильника, ремонт ущільнювача дверей холодильника, компресора або дозаправити холодоагент (фреон).
 • Скупчення води в нижньому ярусі холодильної камери або витік назовні. Ця проблема одна з найпоширеніших і найчастіше її причиною є засмічення трубки для відведення талих вод. Однак можливі й інші варіанти, які й перевірить майстер в ході виконання діагностики.

Виїжджаємо в усі райони Хмельницька та по області

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування і ремонту будь-якого рівня складності холодильників від будь-яких виробників (незалежно від моделі та її року випуску) в Хмельницькому і містах Хмельницької області – Шепетівці, Славуті, Кам'янець-Подільському, Городку, Нетішині.

Майстер по ремонту холодильників в Хмельницькому виїжджає за вказаною в заявці адресою в межах міста і передмістя Хмельницька (Чорний Острів, Давидківці, Лісові Гринівці, Шаровечка, Копистин, Карпівці, Ружичанка, Олешин, Богданівці, Шумівці, Мацьківці) протягом трьох годин після виклику фахівця додому.

Якщо Вам потрібен професійний, недорогий і оперативний ремонт холодильника в Хмельницькому – звертайтеся в маркетплейс Master911.