Ремонт газової духовки у Львові

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна термопари газової духовки

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових духовок

від 300 грн

Встановлення газових духовок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових духовок у Львові

Відгуки по ремонту газових духовок у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши некоректність під час роботи, не варто відразу намагатися виправляти духову шафу власноруч, оскільки несанкціоновані дії з будь-якими газовими агрегатами, можливо, приведуть до вкрай серйозних наслідків. Радимо здійснювати ремонт духовки підготовленим майстрам, що володіють практичними навичками, багаторічним досвідом і великими знаннями, а крім того, що мають допуск до проведення даного виду робіт.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі приводи для скарг на збій в роботі газового духової шафи:

  • Полум'я згасає одразу після того, як відпускається ручка або кнопка. Найімовірніше, проблема полягає в зрушенні датчика температури або ж несправності термопари з датчиком полум'я.
  • Після відпускання ручки регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в духовці гасне. Наш майстер оперативно розв'яже подібну проблему шляхом ремонту механізму або заміни зламаної ручки.
  • Газова духовка включається, проте полум'я або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною такої несправності в роботі побутової духовки буває перехід на газ зниженого тиску.
  • Незабаром після підпалу духовки гасне полум'я. Виконавши ретельну ревізію, зовнішній візуальний огляд та діагностику духовки, співробітник досить скоро виявить дефект термостата. Керуючись тим, що стало причиною некоректної роботи, термостат встановлюють новий або регулюють.
  • Духовка або гасне одразу після відпускання ручки, або не загоряється. Нерідко причина подібного порушення - засмічення форсунки пальника. Налиплий жир і нагар забиває отвір жиклера, внаслідок чого відбувається зниження подачі газової суміші. В кінцевому підсумку неповноцінна інтенсивність факела не дозволяє нагріти датчик. При такій проблемі компетентний фахівець почистить форсунку або, якщо буде необхідність, встановить нову.

У випадку, якщо вас цікавить швидкий, грамотний і безпечний монтаж, ремонт або налагодження, підключення, обслуговування, регулювання духовок і плит Ханса, Гореньє, Індезіт, Гефест або Арістон, для забезпечення тривалої, безперебійної та безпечної служби бажано звернутися в сервіс Master911.

Техніки нашого сервісу побутових послуг покладаються на багатий досвід в підключенні, ремонті, технічному обслуговуванні та монтажі будь-якого рівня технологічної складності духовки: Горенье (Gorenje), Гефест (Gefest), Міле (Miele), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Електра, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Дружківка, Кайзер (Kaiser), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Карпати/ Karpaty), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Беко (Beko) та інших. Звернувшись у Master911, ви зможете здійснити екстренне замовлення на виклик майстра з якісного монтажу, професійного ремонту та регулювання побутової газової духовки вдома у Львові всіх марок і будь-якого року випуску.

Майстер сервісу Master911

Перед підписанням договору майстер зобов'язаний отримати право виїжджати на виклик до замовників; кожен з охочих проходить навчання, а потім складає кваліфікаційний іспит. І тільки ті, що отримали необхідний середній бал (не нижче 4,5), будуть допущені до співпраці з клієнтами.

Наші фахівці працюють зі своїми інструментами, приладами, а в разі потреби, коли складний ремонт здійснити у вас вдома нереально, вони забирають техніку в сервісний пункт. Виконавці зможуть відповісти на всі питання замовника про те, в чому полягає проблема, як виправити неполадку, як буде виконуватися ремонт, що вони будуть робити та що потрібно для ремонту.

Яким чином встановлюється вартість?

Всі чинні ціни на послуги з ремонту та технічного обслуговування домашніх газових духовок у Львові, як і з установки, техобслуговування і підключення, є в прайс-листі, без транспортних витрат і вартості закупівлі запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Часом на підставі неповного пояснення проблеми клієнтом або через нечіткі симптоми збою в роботі пристрою, правильно знайти справжню причину пошкодження техніки важко або практично неможливо. У подібному випадку джерела несправності, спосіб ремонту та прийняття рішень будуть визначатися майстром вже вдома після діагностики. Сервіс Master911 повною мірою гарантує, що названа нашим співробітником розцінка за ремонтні роботи духовок буде точно збігатися з оплатою, зазначеною в прейскуранті. Ми прагнемо, щоб всі клієнти змогли ознайомитися з вартістю потрібної вам послуги завчасно. Саме у зв'язку з цим, ще на етапі подачі заявки на замовлення, просимо вас відповісти на ряд питань для ясності проблеми.

Що отримує кожен наш клієнт?

Звернувшись у сервіс побутових послуг з надійного та оперативного ремонту газової кухонної плити й духовки у Львові, Ви можете розраховувати на:

  • Екстрений приїзд професіонала за вказаною в заявці адресою, а також чітке, грамотне та швидке виконання всіх необхідних робіт. Приймаємо замовлення на виклик цілодобово у вихідні, будні та святкові дні;
  • Професійний та якісний ремонт побутової духовки й плити всіх видів і модифікацій від різних виробників, незалежно від року випуску обладнання;
  • Контроль якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо будь-які вимоги щодо недоліків, допущених нашими виконавцями, і запевняємо в тому, що вони, безперечно, будуть усунені.

Робота ведеться у Львові, з виїздом по Львівській області

Виїзд фахівця можливий в передмістя Львова

Сервіс послуг Master911 робить терміновий ремонт духовки у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) і в приміських населених пунктах. І тоді приїзд майстра забирає трохи більше часу - близько п'яти годин.

Виїзд фахівця по всій території Львівської області

Майже у всіх дрібних і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) ми маємо своїх хороших фахівців. Тому Ви можете сподіватися на те, що майстер з ефективного налагодження та професійного ремонту газової кухонної духовки у Львові з'явиться в день подачі заявки, а також істотно збережете кошти на автотранспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику сезонну завантаженість, виїзд професіонала відкладається на інший найближчий день.

Виїзд майстра виконується по м. Львів

У випадку, якщо вам знадобиться надійний, професійний та оперативний ремонт, монтаж або установка, регулювання, налагодження духової шафи у Львові, телефонуйте в сервіс Master911. Ті клієнти, що проживають в межах міста, мають можливість розраховувати на приїзд техніка на замовлення вже протягом трьох-чотирьох годин після оформлення заявки.