globe ru

Ремонт газової духовки у Львові

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Львові

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Помітивши некоректність під час роботи, не варто відразу намагатися виправляти духову шафу власноруч, оскільки несанкціоновані дії з будь-якими газовими агрегатами, можливо, приведуть до вкрай серйозних наслідків. Радимо здійснювати ремонт духовки підготовленим майстрам, що володіють практичними навичками, багаторічним досвідом і великими знаннями, а крім того, що мають допуск до проведення даного виду робіт.

Найчастіше в заявках клієнтів фігурують такі приводи для скарг на збій в роботі газового духової шафи:

 • Полум'я згасає одразу після того, як відпускається ручка або кнопка. Найімовірніше, проблема полягає в зрушенні датчика температури або ж несправності термопари з датчиком полум'я.
 • Після відпускання ручки регулювання газу, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в духовці гасне. Наш майстер оперативно розв'яже подібну проблему шляхом ремонту механізму або заміни зламаної ручки.
 • Газова духовка включається, проте полум'я або слабо горить, або гасне. Найчастіше причиною такої несправності в роботі побутової духовки буває перехід на газ зниженого тиску.
 • Незабаром після підпалу духовки гасне полум'я. Виконавши ретельну ревізію, зовнішній візуальний огляд та діагностику духовки, співробітник досить скоро виявить дефект термостата. Керуючись тим, що стало причиною некоректної роботи, термостат встановлюють новий або регулюють.
 • Духовка або гасне одразу після відпускання ручки, або не загоряється. Нерідко причина подібного порушення - засмічення форсунки пальника. Налиплий жир і нагар забиває отвір жиклера, внаслідок чого відбувається зниження подачі газової суміші. В кінцевому підсумку неповноцінна інтенсивність факела не дозволяє нагріти датчик. При такій проблемі компетентний фахівець почистить форсунку або, якщо буде необхідність, встановить нову.

У випадку, якщо вас цікавить швидкий, грамотний і безпечний монтаж, ремонт або налагодження, підключення, обслуговування, регулювання духовок і плит Ханса, Гореньє, Індезіт, Гефест або Арістон, для забезпечення тривалої, безперебійної та безпечної служби бажано звернутися в сервіс Master911.

Техніки нашого сервісу побутових послуг покладаються на багатий досвід в підключенні, ремонті, технічному обслуговуванні та монтажі будь-якого рівня технологічної складності духовки: Горенье (Gorenje), Гефест (Gefest), Міле (Miele), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Електра, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Дружківка, Кайзер (Kaiser), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Карпати/ Karpaty), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Беко (Beko) та інших. Звернувшись у Master911, ви зможете здійснити екстренне замовлення на виклик майстра з якісного монтажу, професійного ремонту та регулювання побутової газової духовки вдома у Львові всіх марок і будь-якого року випуску.

Майстер сервісу Master911

Перед підписанням договору майстер зобов'язаний отримати право виїжджати на виклик до замовників; кожен з охочих проходить навчання, а потім складає кваліфікаційний іспит. І тільки ті, що отримали необхідний середній бал (не нижче 4,5), будуть допущені до співпраці з клієнтами.

Наші фахівці працюють зі своїми інструментами, приладами, а в разі потреби, коли складний ремонт здійснити у вас вдома нереально, вони забирають техніку в сервісний пункт. Виконавці зможуть відповісти на всі питання замовника про те, в чому полягає проблема, як виправити неполадку, як буде виконуватися ремонт, що вони будуть робити та що потрібно для ремонту.

Яким чином встановлюється вартість?

Всі чинні ціни на послуги з ремонту та технічного обслуговування домашніх газових духовок у Львові, як і з установки, техобслуговування і підключення, є в прайс-листі, без транспортних витрат і вартості закупівлі запасних частин, заміна яких може знадобитися.

Часом на підставі неповного пояснення проблеми клієнтом або через нечіткі симптоми збою в роботі пристрою, правильно знайти справжню причину пошкодження техніки важко або практично неможливо. У подібному випадку джерела несправності, спосіб ремонту та прийняття рішень будуть визначатися майстром вже вдома після діагностики. Сервіс Master911 повною мірою гарантує, що названа нашим співробітником розцінка за ремонтні роботи духовок буде точно збігатися з оплатою, зазначеною в прейскуранті. Ми прагнемо, щоб всі клієнти змогли ознайомитися з вартістю потрібної вам послуги завчасно. Саме у зв'язку з цим, ще на етапі подачі заявки на замовлення, просимо вас відповісти на ряд питань для ясності проблеми.

Що отримує кожен наш клієнт?

Звернувшись у сервіс побутових послуг з надійного та оперативного ремонту газової кухонної плити й духовки у Львові, Ви можете розраховувати на:

 • Екстрений приїзд професіонала за вказаною в заявці адресою, а також чітке, грамотне та швидке виконання всіх необхідних робіт. Приймаємо замовлення на виклик цілодобово у вихідні, будні та святкові дні;
 • Професійний та якісний ремонт побутової духовки й плити всіх видів і модифікацій від різних виробників, незалежно від року випуску обладнання;
 • Контроль якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми приймаємо будь-які вимоги щодо недоліків, допущених нашими виконавцями, і запевняємо в тому, що вони, безперечно, будуть усунені.

Робота ведеться у Львові, з виїздом по Львівській області

Виїзд фахівця можливий в передмістя Львова

Сервіс послуг Master911 робить терміновий ремонт духовки у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) і в приміських населених пунктах. І тоді приїзд майстра забирає трохи більше часу - близько п'яти годин.

Виїзд фахівця по всій території Львівської області

Майже у всіх дрібних і великих населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) ми маємо своїх хороших фахівців. Тому Ви можете сподіватися на те, що майстер з ефективного налагодження та професійного ремонту газової кухонної духовки у Львові з'явиться в день подачі заявки, а також істотно збережете кошти на автотранспортних витратах.

У виняткових ситуаціях, через велику сезонну завантаженість, виїзд професіонала відкладається на інший найближчий день.

Виїзд майстра виконується по м. Львів

У випадку, якщо вам знадобиться надійний, професійний та оперативний ремонт, монтаж або установка, регулювання, налагодження духової шафи у Львові, телефонуйте в сервіс Master911. Ті клієнти, що проживають в межах міста, мають можливість розраховувати на приїзд техніка на замовлення вже протягом трьох-чотирьох годин після оформлення заявки.