Ремонт холодильників у Одесі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Одеса та передмісті з виїздом по Одеській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Одесі

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віталій С

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Одесі

Відгуки по ремонту холодильників у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Уявити побут сучасної сім'ї без холодильника неможливо, тому, якщо він виходить з ладу – потрібен терміновий ремонт! Сучасні моделі відрізняються надійністю та високою якістю, але рано чи пізно будь-яка техніка може дати збій.

Ремонт холодильників у Одесі можна розділити на:

 • гарантійний, який здійснюється безкоштовно і полягає в ремонті або заміні деталей, що вийшли з ладу з вини виробника; він не поширюється на механічні поломки та пошкодження, спровоковані неправильною експлуатацією техніки.
 • постгарантійний, вартість якого залежить від серйозності поломки.

Основні види ремонту холодильника:

 • Заміна електронних деталей. Включає заміну термостата, реле відключення, конденсатора, запобіжників, лампочок і т.д. Найчастішою причиною виходу з ладу перерахованих елементів є стрибки та перепади напруги в електромережі.
 • Заміна компресора. Складна і трудомістка заміна компресора, що вийшов з ладу, новим, може бути викликана заводським дефектом або зносом.
 • Герметизація контуру охолодження. Як правило, причиною подібної поломки є неправильне транспортування холодильного агрегату або помилки, допущені під час його експлуатації.
 • Заправка холодоагентом. Є обов'язковою процедурою у разі витоку фреону при порушенні герметичності охолоджуючого контуру.

Якісний ремонт холодильників вдома у Одесі

Досвід фахівців показує, що основними причинами некоректної роботи побутових рефрижераторів є:

 • Помилки, допущені під час встановлення техніки: поблизу джерел тепла, недотримання відстані між задньою поверхнею холодильника та стіною, як це зазначено в інструкції.
 • Порушення правил експлуатації: тривала робота в режимі посиленого заморожування, що веде до зайвого навантаження компресора, залишені відчинені дверцята, перевантаження камери продуктами, більш ніж на 70%, відсутність регулярного чищення радіатора холодильника та своєчасного розморожування.
 • Механічні пошкодження: тріснула стінка, полиця, пошкоджено ущільнювач дверей.

Крім перелічених причин, терміновий ремонт холодильників у Одесі може знадобитися і через стрибки напруги в електромережі, що згубно впливає на роботу електронного блоку керування.

Що б не викликала некоректність у роботі рефрижератора, не варто йти на ризик і намагатися самостійно знайти причину та виправити поломку. Несанкціоноване втручання у пристрій холодильника веде до серйозного ризику ще більшого погіршення проблеми і, як наслідок, - до більш дорогого ремонту в майбутньому.

Найбільш розумне та безпечне рішення при виявленні неполадок у роботі рефрижератора – звернутися до Master911: перевірений майстер з ремонту холодильників у Одесі швидко та якісно надасть кваліфіковані послуги для повернення техніки в робочий стан вдома у клієнта.

Цікавить оперативний ремонт холодильників у Одесі? До ваших послуг Майстер911

Краще не покладатися на ремонт холодильників у Одесі на відгуки, а замовити послугу в перевіреному сервісі побутових послуг Майстер911. Ми приймаємо заявки на виклик майстра додому в цілодобовому режимі для проведення діагностики, сервісного обслуговування або ремонту холодильника будь-якої складності.

При оформленні заявки ми уточнюємо у замовників марку та модель рефрижератора, а також тип поломки. Завдяки отриманій інформації ми готові грамотно проконсультувати клієнта ще до виїзду майстра, а також зорієнтувати його на вартість майбутнього ремонту.

У тому випадку, якщо йдеться про стандартну послугу, то буде названо точну ціну відповідно до тієї, яка вказана в нашому прайс-листі. Якщо послуга нестандартна – не можна визначити точну причину поломки без очного огляду техніки спеціалістом та проведення діагностики, то вартість буде названа майстром вже після огляду. Ми гарантуємо, що вона точно відповідатиме тій, яка вказана в прайсі.

Якщо в цьому є потреба, наші фахівці готові допомогти клієнту в купівлі потрібної деталі дорогою до нього.

Сервіс побутових послуг Майстер911, гарантує кожному клієнту, що звернувся до нас:

 • цілодобовий прийом заявок без вихідних;
 • консультацію та озвучення вартості ремонту на етапі подання заявки;
 • швидкий виїзд майстра;
 • якісне надання послуги – ремонт холодильника вдома у Одесі.

Наші фахівці дуже відповідально ставляться до своєї роботи, підтримують чистоту на робочому місці, виявляють доброзичливість, не матюкаються і не курять.

Майстер911 у Одесі: ремонт холодильників за доступною ціною

Перед наданням будь-якої послуги, що цікавить, ми укладаємо із замовником офіційний договір, де вказуємо вартість майбутнього ремонту. Вона не зміниться до закінчення дії договору. Саму оплату можна зробити зручним способом: готівкою або безготівковим переказом. Кожен клієнт Майстер911 отримує на руки акт виконаних робіт. Наші майстри надають гарантійні зобов'язання на всі послуги та замінені деталі.

Сервіс побутових послуг Майстер911 дуже відповідально підходить до прийому майстрів на роботу. Перед тим, як бути допущеним до обслуговування клієнтів, кожен спеціаліст проходить перевірку паспортних даних, спеціальне навчання та має підтвердити свою кваліфікацію успішним складанням іспиту. Якщо ж вам все ж таки довелося зіткнутися з тим, що фахівець припустився якоїсь помилки або помилки, виявив грубість або виконав свою роботу несумлінно - звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми обов'язково допоможемо у вирішенні проблеми або конфлікту.

Працюємо у Одесі з виїздом по Одеській області

Працюємо у Одесі

На виїзд майстра у межах міста можна розраховувати приблизно через три години після оформлення заявки.

Працюємо в передмісті Одеси

Тим, хто проживає в передмісті, чекати на приїзд фахівця доведеться близько чотирьох-п'яти годин.

Працюємо по Одеській області

Замовники, які мешкають у межах області, можуть розраховувати на приїзд майстра в день подання заявки. Така оперативність пояснюється тим, що Майстер911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців практично у всіх населених пунктах області.

У поодиноких випадках, пов'язаних із підвищеною сезонною завантаженістю, приїзд майстра може бути перенесений наступного дня, про що ми попереджаємо заздалегідь – на етапі оформлення заявки.

Якщо вам потрібний майстер для ремонту холодильника у Одесі – звертайтесь до Майстер911. Ми гарантуємо оперативне та якісне надання послуги за невисокою ціною.