Обслуговування автокондиціонера

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування автокондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню автокондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Заправка автокондиціонера фреоном

Діагностика автокондиціонера

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування автокондиціонерів

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню автокондиціонерів

Відгуки по обслуговуванню автокондиціонерів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Автомобільна система кондиціювання відіграє важливу роль у процесі створення сприятливого мікроклімату в салоні за будь-яких погодних умов. Тому регулярне обслуговування автокондиціонерів має важливе значення для того, щоб запобігти серйозним поломкам і своєчасно вирішити неприємності, що вже сталися. Але для цього потрібно звернутися до кваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи з різними марками, моделями транспортних засобів з огляду на конструктивні особливості їх пристроїв. Самостійна вакуумація або інші процедури можуть призвести до дорогих ремонтних робіт.

Коли потрібно звертатися до майстрів

Найчастіше поломка клімат-систем здійснюється у літній період, коли в умовах високих температурних показників відбувається надмірне навантаження. У такому разі потрібно терміново замовити обслуговування автомобільного кондиціонера, щоб не допустити його поломки.

Якщо йдеться про моделі, що мають клімат-контроль, де теплова система безпосередньо пов'язана із системою кондиціювання, тоді перевірку потрібно організовувати раз на півроку:

 • перед початком літнього сезону;
 • перед початком зимового сезону.

Адже після тривалої зими пристрій часто відмовляється запускатися, а тому в салоні стає некомфортно.

Що включено до послуги обслуговування авто кондиціонера

Систематична перевірка є обов'язковою умовою по дорозі до відновлення колишньої працездатності всієї конструкції.

За стандартом необхідне ТО включає такі важливі етапи:

 1. Перевірка рівня фреону у системі, її вакуумування.
 2. Заміна пошкодженого салонного фільтра, який часто не підлягає відновленням.
 3. Перевірка і, у разі потреби, чищення повітрозабірних отворів, де накопичується пил, бруд, дрібні комахи та інше сміття.

Пам'ятайте, що невмілі маніпуляції та відсутність зарядки газових балонів призводить до ускладнення і без того наявних поломок. В результаті можна скористатися вигідною пропозицією від майстрів, замовляючи чищення та заправку автокондиціонерів за демократичною вартістю, вказаною в актуальному прайсі сервісу. Таким чином можна отримати високоякісну процедуру, не виходячи з дому при економії власного бюджету.

Як розраховуються ціни на послуги ТО

Визначитись із цінами на обслуговування кондиціонера в машині можна, враховуючи необхідні роботи для відновлення колишньої працездатності системи:

 • Заправка фреоном.
 • Заміна ременя пристрою.
 • Заміна салонного чи повітряного фільтра.
 • Заміна пошкодженої системи кондиціювання, яку неможливо відремонтувати.

Ознайомитись з прайсом можна на сайті Мастер911, де представлено актуальний список поширених послуг, які найчастіше доводиться виконувати спеціалістам при ТО.

Основні переваги послуг слюсаря сервісу Мастер911

Замовляючи послугу обслуговування кондиціонера в автомобілі додому, кожен клієнт сайту може розраховувати на надання наступного пакета переваг:

 • Гарантії на усі виконані роботи.
 • Демократична вартість послуг.
 • Надання професійних консультацій.
 • Постгарантійне обслуговування.
 • Застосування необхідного арсеналу інструментів, приладів виконання завдань різної складності.
 • Допомога у підборі оригінальних комплектуючих для оперативної заміни.

Для швидкого підбору слюсаря необхідної кваліфікації потрібно залишити заявку на сайті Мастер911, вказуючи своє ім'я, номер телефону для зв'язку та проблему, яку потрібно буде вирішити.