Ремонт холодильників у Білій Церкві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Біла Церква та передмісті з виїздом по Київській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Білій Церкві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Білій Церкві

Відгуки по ремонту холодильників у Білій Церкві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильник в будинку – важлива частина життя його мешканців. Тому необхідно вчасно помічати будь-які неполадки в його роботі. Адже невеликий ремонт обійдеться в рази дешевше, ніж повноцінна заміна обладнання. Обов'язково зверніться до професійних майстрів в сервіс послуг ремонту холодильників.

Фахівці в більшості випадків підрозділяють ремонт холодильників на три категорії за ступенем складності: простий, середній і складний.

Перша категорія. Майстер проводить повну діагностику холодильного обладнання і, при необхідності, робить заміну неключових деталей. В рамках проведення ремонту простої складності можуть бути замінені: ущільнювач, лампа індикатора, що вийшла з ладу, вилка, надані побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полиці, ремонт ущільнювача дверок холодильника і т. д.

Друга категорія. Професійний ремонт, який включає в себе роботи з електромеханічними компонентами пристрою: відновлення або заміна термометра,пускозахисного реле, таймера, ТЕНа розморожування, трансформатора, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка, ремонт терморегулятора та плати управління холодильника та інше.

Третя категорія. Найвищий рівень складності. Проводиться відновлення або заміна основних деталей устаткування: фільтра, випарника, ремонт компресора холодильника, цеолітового патрона, трубопроводу, заправка фреоном, усунення скупченої в корпусі устаткування вологи і забруднень.

Сервіс Master911 приймає заявки на ремонт холодильника у Білій Церкві будь-якого рівня складності від всіх відомих на сьогоднішній день виробників: Лібхерр (Liebherr), Кристал (Crystal), Горенье (Gorenje), ЛЖ (LG), Мінськ, Сіменс (Siemens), Вірпул (Whirlpool), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Норд (Nord), Міле (Miele), Снайге (Snaige), Голд (Gold), Хітачі (Hitachi), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Технохолод, Вестен (Westen), Кайзер (Kaiser), Тошиба (Toshiba), Зіл (Zil), Бош (Bosch), Панасонік (Panasonic), Прівілег (Privileg), Атлант (Atlant), Еленберг (Elenberg), Зануссі (Занусі / Zanussi), Шарп (Sharp), Канді (Candy), Атлантік (Atlantic), Дніпро, Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Вестфрост (Vestfrost), Рейнфорд (Rainford), Стінол (Stinol), Ардо (Ardo), Ока (Oka), Донбас, Хайер (Haier), Ямаха (Yamaha), Беко (Beko), Саратов, Арістон (Ariston) і багатьох інших. Модель і рік випуску значення не мають, адже ми виконуємо ремонт навіть старих холодильників.

Як відбувається замовлення, діагностика і ремонт холодильників у Білій Церкві

 1. Процедура виклику майстра: заповнюється форма замовлення на сайті або телефонується за вказаними номерами.
 2. У процесі оформлення заявки необхідно вказати виробника техніки, її модель та рік випуску, а також уточнити тип несправності.
 3. Після отримання запиту клієнт отримає первинну консультацію. Також буде підібраний сервісом побутових послуг Master911 фахівець, який володіє необхідними технічними навичками і найближчий за своїм місцем розташування до замовника.
 4. Майстер, приїхавши до клієнта, проводить діагностику і встановлює причину поломки. Після того, як клієнту називається ціна ремонту холодильника, і отримавши його згоду зі всіма умовами, майстер розпочне роботу.
 5. Після закінчення ремонту замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

Сервіс Master911 надає повний спектр різних побутових та технічних послуг з ремонту побутових холодильників від перевірених майстрів:

 • клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, навіть у святкові і вихідні дні;
 • після звернення клієнта ми передзвонюємо для уточнення інформації про несправності холодильника, адреси і зручного часу візиту;
 • швидкий приїзд майстра (в середньому протягом 3 годин), оскільки відправляємо майстрів, які мають відповідну кваліфікацію і перебувають найближче до клієнта;
 • використовуємо тільки якісні комплектуючі та допоміжні матеріали, які ми купуємо і пропонуємо клієнтам за оптимальними цінами;
 • наші майстри відмінно ознайомлені з холодильною технікою різних виробників, а, отже, готові швидко і якісно виконати ремонт і налаштування навіть найбільш застарілого зношеного обладнання;
 • на всі виконані роботи буде надана гарантія;
 • дізнавшись вартість ремонту холодильника, клієнт може провести розрахунок готівкою або переказати кошти на банківську картку компанії;
 • ми тримаємо під контролем весь процес послуг від початку до закінчення робіт;
 • майстер з ремонту холодильників в Білій Церкві видає договір, на підставі якого клієнт може звернутися до нас при виникненні гарантійного випадку.

Поширені несправності

 • Холодильник не запускається, не чути звуки мотора. Причини можливі як в термостаті, датчику температури, так і в електронному модулі управління або відтаювання. Також передбачається заклинювання компресора.
 • Обладнання працює безупинно (без перерв). У тому випадку, якщо агрегат не відключається, швидше за все в результаті проведення діагностики буде встановлено витік холодоагенту або поломку компресора. Щоб уникнути перегріву техніки, холодильник слід відключити від електроживлення і якомога швидше викликати фахівця.
 • Під час роботи холодильника чути сторонні звуки. Найчастіше це сильний гул або стук. Причиною може виступати нещільна фіксація двигуна, перепади напруги в мережі або невдалий запуск компресора.
 • Погано морозить холодильник або взагалі не морозить. Причиною цього можуть бути такі фактори: несправність термодатчика, температурні налаштування збилися, холодильник перевантажений продуктами, витік холодоагенту, нещільне прилягання дверей, поломка компресора, засмічення системи охолодження.
 • Снігова шуба в морозилці або холодильній камері. З великою ймовірністю з'являється іній в моделях No-Frost, внаслідок пошкодженого модуля відтаювання.
 • Калюжа під холодильником. Найбільш часта проблема - забруднення дренажного отвору, яке передбачене в холодильнику для відводу вологи після відтаювання.
 • Компресор видає клацання і не вмикається. Дуже велика ймовірність, що вийшов з ладу компресор холодильного обладнання, в якому виникло замикання, а клацання видає пускозахисний реле.
 • Не працюють індикатори. Або не працює освітлення всередині холодильника. Причин даної несправності може бути кілька. Скоріше всього просто перегоріли лампочки, і необхідна заміна. Також проблема може ховатися в електричному модулі холодильника або у модулі управління.
 • Дефекти ущільнювальної гуми пов'язані з її механічними пошкодженнями, а також через дію часу. Гума висихає внаслідок старіння або впливу зовнішніх джерел. У більшості сучасних дверей ущільнювач вклеєний, оскільки виробником передбачається, що ущільнювач зберігається без деформацій і пошкоджень на весь термін служби і заміні не підлягає.

Крім перерахованих вище поломок, є і певні несправності, характерні для деяких виробників. Точно визначити, в чому причина тієї чи іншої поломки, можна тільки після професійної діагностики нашим фахівцем.

Виїжджаємо у всі райони Білої Церкви і передмістя

Послугами сервісу Master911 є можливість скористатися обслуговуванням холодильників вдома або в офісі в Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка та інших містах Київської області цілодобово, як у робочі, так і у святкові дні.

Після заповнення заявки (на сайті або в телефонному режимі) із зазначенням типу несправності, виробника обладнання, моделі і року його випуску, майстер виїжджає за вказаною адресою протягом трьох годин.

Несправна побутова техніка вносить дискомфорт у повсякденне життя. Тому послуга виклику спеціаліста додому доступна в режимі 24/7. Фахівець виїжджає в день звернення та під контролем замовника виконує терміновий ремонт холодильників у Білій Церква, Терезине, Фурси, Вільна Тарасівка, Глибочка, Шкарівка, Блощинці, Піщана, Чмирівка, Пищики та інших приміських селищах.