Ремонт холодильників у Черкасах

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Черкаси та передмісті з виїздом по Черкаській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Черкасах

Олександр І

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Роман null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+7

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Черкасах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Черкасах

Відгуки по ремонту холодильників у Черкасах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу холодильника – неприємність, з вирішенням якої не можна відкладати. Самостійні спроби з'ясувати причину несправності техніки або, тим більше, її усунути, - не вихід з положення, а тільки ще більший ризик погіршити ситуацію. Краще не відкладаючи звернутися у перевірений сервіс послуг з ремонту холодильників та викликати майстра додому.

Залежно від того, наскільки серйозною виявиться несправність, і від загального обсягу необхідних робіт, розрізняють три види ремонту холодильників: простий, середнього рівня складності та складний (капітальний).

 • Простий ремонт холодильника полягає в проведенні фахівцем діагностики, відновлення або заміни не основних елементів техніки: ущільнювача, несправної вилки або перегорілої лампи індикатора. Також він може враховувати виконання таких монтажних і побутових послуг, як заміна тріснутої полиці, переважування дверей або їх вирівнювання.
 • Ремонт середнього рівня складності пов'язаний з електромеханікою і вимагає від спеціаліста високої кваліфікації та необхідних технічних навичок. В рамках такого ремонту майстер відновлює або, якщо це неможливо, замінює новими важливі деталі обладнання: ТЕН розморожування, трансформатор, пускозахисний реле, термометр, терморегулятор, іноді й електронний блок управління.
 • Капітальний тип - це послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності. Він враховує заправку агрегату холодоагентом (фреоном), відновлення/заміну ключових елементів обладнання (осушувальний патрон, трубопровід, фільтр, випарник, компресор), усунення бруду і вологи, накопиченої всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг з ремонту холодильників у Черкасах Master911 приймає заявки на діагностику, технічне обслуговування і ремонт будь-якого рівня складності, незалежно від фірми-виробника агрегату, його моделі та року випуску. Фахівці, з якими ми працюємо, володіють великим досвідом в ремонті холодильників від таких торгових марок: Еленберг (Elenberg), Ока (Oka), Атлант (Atlant), Електролюкс (Electrolux), Рейнфорд (Rainford), Зануссі (Занусі / Zanussi), Донбас, Стінол (Stinol), Атлантік (Atlantic), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Норд (Nord), Прівілег (Privileg), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), АЕГ (AEG), Вестфрост (Vestfrost), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Лібхерр (Liebherr), Вестен (Westen), Канді (Candy), Технохолод, Мінськ, Голд (Gold), Део (Daewoo), Ямаха (Yamaha), Саратов, Кристал (Crystal), Хітачі (Hitachi), Зіл (Zil), Хайер (Haier), Дніпро, Шарп (Sharp), Сіменс (Siemens), Панасонік (Panasonic), Індесіт (Indesit), Беко (Beko), Тошиба (Toshiba), Снайге (Snaige), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Ардо (Ardo) і багатьох інших.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика?

 1. Щоб викликати майстра з ремонту холодильників у Черкасах, необхідно подати заявку в маркетплейс Master911. Зробити це можна, зв'язавшись з нами в телефонному режимі, або заповнивши спеціальну форму на сайті. Замовник повинен вказати такі дані: виробника свого холодильника, його модель, рік випуску, а також уточнити, в чому полягає несправність техніки.
 2. Одержана від клієнта інформація дозволяє нам надати йому первинну консультацію ще до приїзду майстра, зорієнтувати у приблизній ціні ремонту холодильника, а також узгодити зручний час для приїзду фахівця.
 3. Приїхавши за вказаною в заявці адресою, майстер насамперед огляне несправний агрегат і проведе діагностику. В результаті цього він встановить причину неполадки і озвучить точну ціну ремонту холодильника. Після того, як замовник дає згоду, спеціаліст розпочинає виконання робіт, спрямованих на повернення техніки в робочий стан.
 4. Після закінчення ремонту клієнт отримує акт виконаних робіт гарантійні зобов'язання на всі надані йому послуги.

Чому обирають нас?

 • Master911 – сервіс побутових послуг, в якому можна замовити кваліфікований, оперативний і недорогий ремонт холодильника від будь-якого виробника, незалежно від моделі та року випуску.
 • Цілодобовий графік приймання заявок на виклик майстра додому, в будні, вихідні та святкові дні.
 • Кожен замовник отримує можливість отримати попередню консультацію ще до приїзду майстра і дізнатися приблизну вартість майбутнього ремонту.
 • Швидкий виїзд майстра.
 • Висока кваліфікація фахівців, відсутність ризику зіткнутися з некомпетентністю або безвідповідальним ставленням до роботи.
 • Кожен майстер підтримує чистоту на своєму робочому місці, а після закінчення ремонту залишає за собою ідеальний порядок.
 • В ситуації, якщо холодильник не підлягає ремонту, фахівець може допомогти в його продажі на запчастини.
 • Можливість оплати послуг зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Сервіс побутових послуг Master911 контролює весь процес від моменту подачі заявки до повного виконання робіт, надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань або оформленні необхідних документів.
 • На всі надані послуги з ремонту холодильників надається гарантія та акт виконаних робіт.

Поширені несправності холодильників

Серед безлічі типів неполадок холодильників і різних проявів їх некоректної роботи все ж можна виділити ті, які найчастіше фігурують у поданих замовниками заявках.

 • Холодильник сильно шумить. Холодильник працює, але постійно видає сторонні звуки: шум, стукіт, гуркіт і т. д. Нерідко винуватцем такого виступає нещільне прилягання мотора (трапляється практично з усіма моделями від різних виробників). Такі ж «симптоми» проявляються і в тому випадку, якщо холодильник встановили впритул до меблів. Якщо ж справа не вище в цих причинах, то майстер зробить діагностику, яка, швидше за все, вкаже на перепади електричної напруги або на невдалі спроби запуску компресора.
 • Холодильник відключається після ввімкнення. Якщо безпосередньо після включення агрегат відключається мимовільно, то це може вказувати на вихід з ладу пускозахисного реле або компресора.
 • На стінках корпусу холодильника наростає «шуба». Утворення на задній стінці холодильника шару зі снігу і льоду найчастіше вказує на вихід з ладу реле-термостата. Деталь потрібно відновити або замінити новою.
 • В нижньому ярусі холодильника накопичується вода. У цій ситуації з великою часткою впевненості можна запідозрити проблему зі зливною системою. Не єдина, але найчастіша причина такої поломки – засмічення трубки для відведення талих вод.
 • Холодильник працює безперервно. Якщо протягом тривалого часу холодильник працює, не відключаючись, то це може сигналізувати про витік холодагента (фреону) або про несправність компресора. Така ситуація – однозначний привід для термінового виклику майстра додому. Чекаючи його приїзду, техніку потрібно відразу відключити від електроживлення, оскільки існує високий ризик її перегріву.

Виїжджаємо у всі райони міста Черкас та Черкаської області

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний, якісний і недорогий ремонт холодильника у Черкасах, Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка та інших містах Черкаської області.

Протягом трьох годин після подачі заявки на виклик майстра додому (приймання заявок цілодобове!) фахівець виїжджає за вказаною адресою, як в межах міста Черкаси, так і в передмістя ( та інші населені пункти).