Ремонт холодильників у Чернігові

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Чернігів та передмісті з виїздом по Чернігівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Чернігові

Ігор М

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Іван null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Чернігові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Чернігові

Відгуки по ремонту холодильників у Чернігові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вам потрібні послуги з ремонту холодильників? Сервіс Master911 розуміє, наскільки неприємно залишитися без робочого холодильника на тривалий час. Ми відправимо в найбільш стислий термін одного з наших висококваліфікованих майстрів, з якими співпрацюємо, для діагностики та ремонту вашого холодильника за найдоступнішою ціною в регіоні.

Ремонт холодильного обладнання за рівнями складності ділять на три типи.

 • Легкий ремонт: фахівець проведе діагностику обладнання і, при необхідності, проведе заміну деталей, які не є для техніки ключовими: ущільнювач, лампа індикатора, що вийшов з ладу штепсель, перевішені або відрегульовані за рівнем дверцят, надаються побутові або монтажні послуги із заміни тріснутої полиці тощо.
 • Середній ремонт: Цей тип ремонту вважається професійним, і включає роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення фахівець відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як терморегулятор, термометр, трансформатор, реле пускозахисне, ТЕН відтайки, а іноді і електронний блок управління.
 • Складний ремонт: передбачається відновлення або заміна базових деталей техніки: компресора, фільтра, фільтра-осушувача, трубопроводу, заправку фреоном, усунення накопиченого в корпусі обладнання вологи та забруднень, інше.

Master911 займається ремонтом холодильників наступних марок: Nord (Норд), Gorenje (Гореньє), Donbass (Донбас), Atlant (Атлант), Electrolux (Електролюкс), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Ardo (Ардо), Stinol (Стінол), Siemens (Сіменс), Zanussi (Зануссі), Bosch (Бош), Minsk (Мінськ), Dnepr (Дніпро), Beko (Беко) та багато інших.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

Кожен користувач холодильного обладнання повинен пам'ятати, що своєчасне подання заявки на ремонт може значно збільшити термін служби вашого пристрою. Як правило, власник звертається до фахівця тоді, коли техніка дала серйозні збої. Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендується при найменших неполадках звертатися до сервісу ремонту холодильників Master911.

 1. Для виклику фахівця, який професійно відремонтує вашу техніку, додому, для початку подається заявка: або заповнюється спеціальна форма на сайті, або в телефонному режимі. Вказуються неполадки, адреса та час візиту.
 2. Майстер спершу проведе повноцінну діагностику обладнання. Визначить причини виходу техніки із ладу. Далі буде названо ціну ремонту холодильника, і, отримуючи згоду з усіма умовами, майстер розпочинає ремонтні роботи.
 3. Після закінчення робіт надається гарантія на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

Маркетплейс Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту холодильника будь-якого рівня складності.

Переваги:

 1. Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкових та вихідних днів.
 2. Оперативність. Отримавши виклик, фахівець приїде на місце в зручний для Вас день і час, і якнайшвидше. Як правило, слід чекати на майстра протягом трьох годин після оформлення заявки.
 3. Якість. Сервіс домашнього ремонту Master911 цінує свою репутацію. Весь процес послуг контролюється від початку до закінчення робіт з боку Master911.
 4. Гарантія. Майстер надає гарантійні зобов'язання на надані послуги та на комплектуючі, що використовуються.
 5. Прийнятні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника у Чернігові та передмісті. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 6. Професіоналізм. Сервісне обслуговування та ремонт обладнання – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку із 2016 року. За три роки база клієнтів налічує понад 100 000 замовників.
 7. Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у вирішенні спірних питань та допомагає обом сторонам у підтримці та оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильне обладнання не працює. Передбачувані причини: 1) поламалося пускове захисне реле - причинами некоректної роботи цього пристрою може бути поломка або окислення контактів; 2) несправність температурного датчика або неправильно виставлені показання регулятора температури; 3) зламався компресор, така несправність тягне за собою необхідність ремонту або повної заміни основної деталі холодильника – цей ремонт один із найдорожчих; 4) несправність модуля керування.
 • Шар замерзлої вологи на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Причини: у холодильник поставили гарячі продукти; засмічена дренажна система; підвищена вологість повітря в приміщенні (провітріть кухню або скористайтеся витяжкою, а надалі намагайтеся створювати для своєї техніки оптимальні умови роботи, описані в інструкції до нього).
 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим. Або неможливо змінити режим терморегулятора (температури), часто причина криється в несправності або неправильному положенні терморегулятора. Якщо в морозилці дотримується стандартна низька температура, а в холодильній камері температура вище оптимальної, швидше за все, стався витік фреону. Його потрібно просто поповнити/дозаправити.
 • Не загоряється лампочка. Якщо при увімкненій техніці не горить лампочка – необхідна заміна лампочки, що перегоріла, ремонт електричної частини або модуля управління.
 • Неприємний запах у холодильнику: неправильна експлуатація та зберігання продуктів у відкритому вигляді або зіпсованих; якщо залишили вимкнений холодильник закритим на тривалий період; намокання теплоізоляції.
 • Холодильник б'є струмом. Причина – витік струму на корпус.
 • Компресор робить клацання і не вмикається. З великою ймовірністю зламався компресор, у якому сталося замикання. Клацання видає пускове реле.

Виїжджаємо у всі райони Чернігова та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі у Чернігові, Ніжині, Прилуках, Новгороді-Сіверському, Батурині, Ічні та інших містах Чернігівської області у мінімальні терміни з гарантійними зобов'язаннями на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Чернігові, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників у Чернігові розпочне роботу. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дає можливість сервісу Master911 прийняти багато заявок.

Якщо потрібний професійний ремонт холодильника у Чернігові та передмісті (Шестовиця, Старий та Новий Білоус, Жавинка, Павлівка, Киянка, Співаки, Гущин та ін.) – звертайтесь до сервісу Master911.