Встановлення газового котла у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Львові

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Кирило null

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Ігор О

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Львові

Відгуки по встановленню газових котлів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Львові повинен виконуватися при обов'язковому дотриманні порядку виконання всіх робіт, протипожежних вимог і певних норм перевіреним, кваліфікованим досвідченим фахівцем з необхідним допуском.

Роботи з установки, врізання, перевірки та кріплення газових котлів проводяться поетапно:

 1. Навіс газових котлів. Практично всі моделі навішують на міцну основу за допомогою спеціальних кронштейнів, що додаються в комплекті постачання. До встановлених побутових газових котлів під'єднують димар для відведення чадного газу. До вибору місця висувається ряд вимог: наявність вікна з кватиркою, присутність дієвої системи вентиляції та відсутність легкозаймистих виробів, покриттів, матеріалів.
 2. Підключення побутових газових котлів до контуру. Підключення газового котла у Львові передбачає попередню установку фільтру для очищення води, це виконується перед підключенням контуру опалення та служить для захисту й продовження терміну використання, без нього опалювальний котел може досить швидко вийти з ладу.
 3. Підключення газового обладнання до загальної системи водопостачання. Цей крок виконується аналогічно, як підключення до опалювальної системи.
 4. Приєднання до газової магістралі. При підключенні опалювальної техніки до магістралі газу слід дотримуватися нормативів установки газового котла, герметизувати з'єднання паклею з пастою або жовтою фум-стрічкою, застосовувати фільтри. Для комунікаційної зв'язки береться гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Тільки після належної перевірки герметичності всіх з'єднань допускається виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу послуг Master911 володіють професійним досвідом роботи з котлом майже від усіх відомих фірм: Сайм (Сім / Sime), Юнкерс (Junkers), Різон (Reeson), Бош (Bosch), Новатек (Nova Tec), Шафутекс (Chaffoteaux), Рока (Roca), Іммергаз (Immergas), Баксі (Baxi), Шафуто (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Нав'єн (Navien), Тепловест (Teplowest), Сіменс (Siemens), Фондітал (Fondital), Хай Терм (Hi-Therm), Соллі (Солі / Solly), Нобель (Nobel), Ренс (Rens), Демрад (Demrad), Бонжуані (Bongioanni), Тіберіс (Tiberis), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Атем (Аtem), Ферролі (Феролі / Ferroli), Кітурамі (Kiturami), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Беретта (Берета / Beretta), Віссманн (Вісман / Viessmann), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), АОГВ Житомир, Део (Daewoo), Елексія (Elexia), Термона (Thermona), Маяк, АЕГ (AEG), Атон (Aton), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), Нова Флоріда (Nova Florida), Альфа (Alpha), Роктерм (Rocterm), Херманн (Hermann), Арістон (Ariston), Індесіт (Indesit), Вольф (Wolf), Рода (Roda), Радіант (Radiant), Будерус (Buderus), Вестен (Westen), Данко (Danko), Грандіні (Grandini), Колві (Kolvi), Термекс (Thermex).

Як буде вираховуватися розцінка?

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911 чесно дотримуються фіксованого прейскуранта, це повністю відкидає можливість усіляких махінацій з вартістю. Ціна кожної послуги нашого сервісу Master911 прозора, фіксована й цілком справедлива.

Щоб кваліфікувати, до якого виду відноситься необхідна послуга або помічена несправність, при подачі заявки ми, як правило, задаємо замовнику уточнювальні питання.

На основі прийнятих від замовника відповідей ми встановлюємо, які це послуги/несправності:

 • Нестандартні, незвичайні (неможливо встановити) послуги/неполадки. Якщо раптом заздалегідь не можна дізнатися складність майбутніх робіт, значить ми зорієнтуємо у приблизній вартості, конкретна ціна розраховується виконавцем вже на місці після проведення діагностичних робіт. Наше керівництво гарантує те, що вона відповідатиме зафіксованому прайс-листу!
 • Типові (стандартні) послуги/аварії. В даних випадках ціна послуги (як, наприклад, вартість установки газового котла) відома заздалегідь, ще до появи техніка, вона фіксована й незмінна.

На загальну ціну сервісної послуги з налаштування, запуску, монтажу/демонтажу газового котла у Львові ще впливають транспортні витрати й вартість потрібних витратних матеріалів.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

Головні досягнення нашого сервісу побутового ремонту:

 • Надання первинної консультації та інформації про ціну установки газового котла та інших необхідних робіт;
 • Надання акта про виконання робіт та наявність гарантійних термінів на всі послуги;
 • Обов'язкове прибирання техніком робочого місця після закінчення справи;
 • Виїзд майстра протягом 3 годин;
 • Допустимість плати зручним для клієнта чином;
 • Підготовленість, доброзичливість, акуратність і пунктуальність фахівців;
 • Цілодобова реєстрація телефонних дзвінків;
 • Доступні, обґрунтовані, фіксовані й прозорі прайс-листи.

Базові характеристики сервісу побутового ремонту Master911:

 • Забезпечення гарантії. Ми надаємо гарантійні умови на всі послуги по дому і, до того ж, на замінені в процесі робіт прилади, комплектуючі, запасні частини й деталі.
 • Досвід. У нас працюють виключно надійні, перевірені, підготовлені фахівці, які володіють досвідом і відповідними допусками до техніки. При оформленні контракту про співпрацю ми перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на підключення, перший запуск, демонтаж або установку газового котла у Львові, наш клієнт протягом декількох хвилин отримує підготовленого, надійного, перевіреного техніка, який опиняється поруч. Дана логістика дає можливість техніку прибути протягом двох годин після отримання замовлення.
 • Договір. Після надання послуг наші замовники отримують на руки акт про виконання робіт.
 • Великий набір сервісних послуг в одному офісі. Сервіс Master911 пропонує широкий спектр професійних робіт з ремонту домашньої техніки й різного роду послуг по дому. Також ви зможете звернутися до нас для вивезення сміття, складання меблів, реставрації ванн, транспортування будь-яких вантажів, виконання будівельних, електромонтажних, сантехнічних, оздоблювальних, клінінгових і багатьох інших видів діяльності. Це дозволяє у будь-якій потребі звертатися за допомогою в перевірений сервіс Master911, тому не потрібно щоразу відшукувати нового виконавця на різних (часом і незнайомих) інтернет-сайтах.

Як зробити заявку на виклик майстра з установки газових котлів у Львові додому?

 1. Складіть заявку. Прямо на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
 2. Дайте відповіді на ряд важливих додаткових питань. На основі отриманих додаткових даних про вашу техніку й необхідні сервісні послуги ми надамо консультацію та можемо зорієнтувати в ціні необхідних робіт ще до того, як приїде фахівець.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно через три години після обробки заявки на виклик фахівець приїжджає за вказаною адресою. Орієнтовна тривалість ремонту - від однієї години до двох.

Дзвінок пунктуального, досвідченого, надійного майстра у Львові і Львівській області

Якщо Вам необхідна установка газових котлів у Львові, пробний запуск, демонтаж газового обладнання у Львові або заміна старого агрегату, звертайтеся в сервіс послуг надійних майстрів Master911.

Виїзд виконавця в передмістя Львова

На приїзд майстра в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може знадобитися трохи більше часу - близько 5-6 години.

Ми виїжджаємо по Львівській області

У більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) є наші перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, тому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися в цей же день, коли оформили замовлення.

Виїзд майстра по Львову

Клієнтам, які живуть в межах міста Львова, слід чекати приїзду кваліфікованого фахівця з допуском до проведення подібного виду діяльності вже через три-чотири години після подачі заявки.

Забезпечуємо професійні, якісні та своєчасні послуги за доступною ціною на монтаж газових котлів у Львові - телефонуйте!