Чистка газового котла у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Львові

Відгуки по чистці газових котлів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Візуальний огляд, регулювання автоматики й чистка накопичених продуктів згоряння газових апаратів є необхідною частиною техобслуговування системи теплопостачання. На сьогодні практикується два основних види чистки теплообмінника: механічний (ручний, за допомогою щітки) й хімічний (реагентами).

Регулярне чищення газової апаратури (один раз на рік, на старті кожного сезону) передбачає наступні позитивні переваги:

 • збільшується термін безперебійної служби опалювальних газових котлів;
 • зменшується викид в повітря вуглекислого газу, й поліпшується екологія;
 • знижується обсяг споживання газу та підвищується ефективність обладнання.

Ознаки, що вказують на те, що газовому агрегату необхідна чистка:

 • слабкий тиск води в крані;
 • збільшення витрати газу при незмінних показниках роботи газового пристрою;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи;
 • для досягнення встановленої температури треба набагато більше часу, ніж раніше;
 • спонтанне блокування пальника.

При відсутності регулярного технічного обслуговування, правильного догляду за теплообмінником газових котлів, таке накопичення може призвести до небажаних наслідків:

 • відмови в роботі;
 • втрати віддачі його функціональності;
 • перегріву теплообмінника.

Наші виконавці надають весь комплекс сервісних робіт з якісної та ефективної чистки та промивання побутових газових котлів у Львові вдома різних років випуску і модифікацій: Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вольф (Wolf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Хай Терм (Hi-Therm), Маяк, Рока (Roca), Альфа (Alpha), Протерм (Protherm), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Сайм (Сім / Sime), Різон (Reeson), Термет (Termet), Фондітал (Fondital), Кітурамі (Kiturami), Тіберіс (Tiberis), Беретта (Берета / Beretta), АОГВ Житомир, Сіменс (Siemens), Ренс (Rens), Бонжуані (Bongioanni), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Радіант (Radiant), Колві (Kolvi), Термона (Thermona), Геліос (Helios), Баксі (Baxi), Атон (Aton), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Віссманн (Вісман / Viessmann), Нобель (Nobel), Елексія (Elexia), Вестен (Westen), Део (Daewoo), Горенье (Gorenje), Демрад (Demrad), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Нова Флоріда (Nova Florida), Херманн (Hermann), Будерус (Buderus), Данко (Danko).

Майстри сервісу Master911

Кожен з наших майстрів перед прийманням на роботу проходить іспит, співбесіду або тестування, як в будівельних училищах. В результаті 15 чоловіків зі ста охочих отримують потрібний бал - 4,5. Наші фахівці виявляють пунктуальність, ввічливість, не вживають нецензурну лексику, серйозно ставляться до роботи, а по завершенні виконання послуг прибирають за собою. Майстри приїжджають з власними інструментами та приладами, а якщо це необхідно, тоді забирають техніку в сервісний пункт.

Як визначається вартість?

Ціна чистки газової апаратури у Львові

Загальна вартість ефективної та професійної чистки й профілактики газового опалювального котла у Львові вдома і планове виконання технагляду апарату в переважній більшості варіантів обійдеться на вісімдесят п'ять відсотків нижче, ніж лагодження несправного газового агрегату.

Ціни на типові послуги наводяться в прайсі (без урахування закупівлі запчастин, які, можливо доведеться замінити на нові в ході виконання ремонтних робіт, а також автотранспортних витрат).

Ви завчасно володієте відомостями щодо вартості робіт

Для того, щоб Ви були в курсі точної ціни чистки або промивання опалювального газового котла у Львові вдома, ми ставимо питання для уточнення в ході оформлення замовлення на приїзд виконавця. У тому випадку, якщо послуга звичайна (стандартна), то ціна не змінюється.

Але деякі роботи важко оцінити зі слів

Нерідкі ситуації, коли за неточними, непрофесійними поясненнями проблеми, що створилася, досить важко вказати причину несправності та встановити складність, обсяг і характер майбутніх послуг. Не слід переживати, в подібному випадку кошторисний розрахунок складається тепер вже на місці й буде збігатися з прейскурантом. Виконавець детально пояснить, як визначається вартість.

Сервіс домашнього ремонту Master911 строго відстежує звіти своїх техніків і ринкові ціни за кожною заявкою.

Які переваги Ви будете мати?

Переваги сервісу Master911:

 • Виконуються всі варіанти чистки. Ми проводимо чистку газової апаратури від всіх відомих виробників, будь-яких моделей і вікових груп.
 • Терміновий виїзд виконавця. Майстер з ефективної профілактики та якісної чистки опалювальних газових котлів у Львові вдома надасть сервісні послуги протягом двох годин, залежно від ступеня забруднення й виду чистки.
 • Контролюємо якість виконання кожної заявки. Master911 здійснює контроль якості послуг наших майстрів. У випадку появи якихось зауважень до необхідної послуги, ми приймаємо всі ваші зауваження й запевняємо Вас в тому, що фахівець поправить недоліки.

Додатково:

 • Можливість зручного способу оплати. Приймаємо безготівковий переказ, готівку та розрахунок карткою.
 • Гарантія. Гарантійні умови на замінені запасні частини та надані послуги.
 • Діє порядок договірних відносин. Після закінчення надання сервісних послуг замовник отримає акт про виконані роботи.
 • Справедливі, прозорі, доступні й розумні розцінки. Вартість роботи відповідає умінню майстра.
 • Діє затверджений прайс. У сервісах Master911 затверджена ціна, яка не змінюється після прибуття майстра.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє особисті відомості всіх фахівців. Якщо ви раптом зіткнулися з нечесним ставленням фахівця, зателефонуйте в службу технічної підтримки нашого сервісу, й ми обов'язково допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Чистота робочого місця. Майстри завжди акуратні, вони обов'язково прибирають своє місце роботи.
 • Швидкий приїзд фахівця. Зазвичай протягом 3-х годин з часу подачі замовлення.
 • Постійне приймання замовлень, без свят і вихідних. Звертайтеся в зручний для Вас час.

Виконуємо роботи по заявках на виклик техніка по Львівській області

Обслуговуємо газову апаратуру в межах м. Львова

В разі, якщо вас цікавить ефективна, якісна, професійна профілактика й очищення опалювального газового агрегату у Львові й перебуваєте ви в межах міста, тоді зазвичай через 3 години після оформлення заявки перевірений, пунктуальний, кваліфікований фахівець, що володіє достатніми знаннями, технічними навичками й великим досвідом, прибуває за вказаною адресою.

Працюємо з виїздом по Львівській області

Ми маємо своїх техніків майже в кожному селищі, місті, селі Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), завдяки чому, як правило, фахівець прибуває в день оформлення заявки на виклик.

Наші майстри працюють в передмісті Львова

Приїзд фахівця в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може відняти трохи більше часу - 4-6 годин.

Іноді, внаслідок високої сезонної завантаженості, прихід виконавця може переміститися на один день. Наш сервіс якісних послуг з чистки, промивання та профілактики опалювальних газових котлів у Львові вдома допомагає значно заощадити не тільки часові витрати, але й автотранспортні.