globe ru

Ремонт холодильника у Рівному

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Рівне та передмісті з виїздом по Рівненській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Рівному

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Ваш холодильник – робоча конячка у будинку, яка зберігає вашу їжу придатною до споживання цілодобово. Тому не дивно, що можуть виникати час від часу неприємності. Якщо у вас виникли неполадки з холодильником, не намагайтеся полагодити його самостійно. Адже можна маленьку неприємність перетворити в великі проблеми. Звертайтеся в професійний сервіс по ремонту холодильників у Рівному.

Залежно від рівня складності, всі види ремонту побутових холодильників можна умовно розділити на три типи: простий, середнього рівня і складний:

 • Простий ремонт. Під даним терміном мається на увазі проведення повної діагностики обладнання і, при необхідності, заміна неосновних деталей, що вийшли з ладу. Дана категорія включає лагодження та заміну: ущільнювача, лампи індикатора, вилки підключення, перевішування чи регулювання по рівню дверцят, а також надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полички і т.д.
 • Ремонт середнього рівня складності. Ремонт холодильника такого типу вважається професійним, і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення фахівець відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як терморегулятор, термометр, трансформатор, пускозахисне реле, ТЕН відтаювання, а іноді й електронний блок керування.
 • Складний ремонт. Послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності включають відновлення або заміну ключових деталей техніки: компресора, фільтра, випарника, осушувального патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення засмічень, які скупчилися в корпусі.

Мастер911 займається ремонтом холодильників наступних марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлантік (Atlantic), Норд (Nord), Зіл (Zil), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Панасонік (Panasonic), Атлант (Atlant), Лібхерр (Liebherr), Вестен (Westen), Технохолод, Саратов, Кайзер (Kaiser), Прівілег (Privileg), Хітачі (Hitachi), Тошиба (Toshiba), Голд (Gold), Індесіт (Indesit), Снайге (Snaige), Канді (Candy), Кристал (Crystal), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Дніпро, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Шарп (Sharp), Донбас, Еленберг (Elenberg), Ардо (Ardo), Ока (Oka), Мінськ, ЛЖ (LG), Ямаха (Yamaha), Стінол (Stinol), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Хайер (Haier) та багато інших. Рік випуску моделі значення не має.

Категорично не рекомендується ремонтувати самостійно холодильне обладнання!

Як замовити майстра?

 1. Процедура виклику майстра по ремонту холодильників у Рівному: заповнюється форма замовлення на сайті або зв'язавшись з сервісом Мастер911, зателефонувавши за вказаними номерами.
 2. В процесі оформлення заявки необхідно вказати виробника техніки, її модель і рік випуску, а також уточнити тип несправності.
 3. Після отримання запиту, підбирається фахівець, який володіє необхідними технічними навичками і знаходиться найближче по своєму місцю розташування до замовника.
 4. Майстер по приїзду до клієнта додому, проводить діагностику та встановлює причину поломки. Після того, як замовнику називається ціна ремонту холодильника, і після отримання його згоди з усіма умовами, буде розпочато роботу.
 5. Після закінчення ремонту, замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Що ви отримаєте?

 • Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкові та вихідні дні.
 • Оперативність. Отримавши виклик, фахівець приїжджає на місце в зручний для Вас день і час, і як можна швидше. Як правило, майстер приїжджає протягом трьох годин після оформлення заявки.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Мастер911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг по ремонту холодильників контролюється з нашого боку від початку до закінчення робіт.
 • Гарантія. Надаються гарантійні зобов'язання на надані послуги і на використовувані комплектуючі.
 • Прийнятні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Рівному і передмісті. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування холодильника та ремонт – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. База клієнтів нараховує понад 100 000 клієнтів.
 • Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у вирішенні спірних питань і допомагає обом сторонам в підтримці і оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник включається і моментально відключається. Вірогідні дві причини – поламалося пускозахисне реле або компресор. За умови подальшого експлуатування, це може нашкодити обладнанню ще більше і призвести до подорожчання ремонту.
 • Відсутнє освітлення в холодильнику. Значить немає контакту між вилкою і розеткою, перегоріла лампочка, поламалася кнопка включення світла або необхідний ремонт плати управління холодильника.
 • Протікання в холодильнику. Якщо техніка підтікає (або всередині холодильника утворилася вода) найчастіше насамперед необхідно перевірити зливну систему, яка могла засмітитися, герметичність закривання дверей, можливо потрібен ремонт ущільнювача дверей холодильника, також рекомендується провести повну діагностику, оскільки проблема підтікання може бути в іншому.
 • Холодильник не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, потрібен ремонт терморегулятора холодильника або регулювання його положення. У разі, якщо в морозильній камері підтримується необхідна низька температура, в той час як в холодильнику вона вище необхідної, швидше за все проблема у витоку фреону. Його необхідно дозаправити.
 • Холодильник працює, проте не морозить. Ознаки: холодильне обладнання абсолютно не морозить; холодить, але дуже слабо, тому температура всередині завищена. Проблема може стосуватися обох камер відразу, а може виникати тільки в одній з них. Причин у описаних несправностей багато. Всі вони різноманітні, тому усунення проблеми може потребувати різних зусиль і витрат.
 • Холодильник б'ється струмом. Основні причини:
  1. порушення шару ізоляції проводки;
  2. пошкодження ізоляційного шару компресора;
  3. регулятор температури покрився льодом (у таких випадках необхідно дати йому розморозитися і підсохнути).
 • Снігова шуба в морозилці або камері холодильника. З великою ймовірністю, крига з'являється в моделях No-Frost, оскільки приходить в непридатність модуль відтаювання.
 • Компресор клацає і не включається. З великою ймовірністю поламався компресор, в якому сталося замикання. Клацання видає пусковий реле.
 • Холодильне обладнання не працює. Вірогідні причини:
  1. Поламалося пускозахисне реле. Причинами некоректної роботи цього пристрою може служити поломка або окислення контактів.
  2. Несправність температурного датчика або неправильно виставлені показання регулятора температури.
  3. Зламався компресор. Така несправність тягне за собою необхідність ремонту або повної заміни основної деталі холодильника. Такий ремонт один з найдорожчих.
  4. Несправність модуля управління.

Виїжджаємо в усі райони Рівного та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Рівному та інших містах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) в мінімальні терміни з гарантією на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Рівному, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер по ремонту холодильників розпочне роботу. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дозволяє сервісу Мастер911 виконувати велику кількість замовлень одночасно.

Якщо потрібен професійний ремонт старого холодильника в Рівному та передмісті (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) – звертайтеся в сервіс Master911.