Ремонт холодильників у Рівному

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Рівне та передмісті з виїздом по Рівненській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Рівному

Валерій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юлій В

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Рівному

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Рівному

Відгуки по ремонту холодильників у Рівному

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ваш холодильник – робоча конячка у будинку, яка зберігає вашу їжу придатною до споживання цілодобово. Тому не дивно, що можуть виникати час від часу неприємності. Якщо у вас виникли неполадки з холодильником, не намагайтеся полагодити його самостійно. Адже можна маленьку неприємність перетворити в великі проблеми. Звертайтеся в професійний сервіс по ремонту холодильників у Рівному.

Залежно від рівня складності, всі види ремонту побутових холодильників можна умовно розділити на три типи: простий, середнього рівня і складний:

 • Простий ремонт. Під даним терміном мається на увазі проведення повної діагностики обладнання і, при необхідності, заміна неосновних деталей, що вийшли з ладу. Дана категорія включає лагодження та заміну: ущільнювача, лампи індикатора, вилки підключення, перевішування чи регулювання по рівню дверцят, а також надаються побутові або монтажні послуги по заміні тріснутої полички і т.д.
 • Ремонт середнього рівня складності. Ремонт холодильника такого типу вважається професійним, і включає в себе роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення фахівець відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як терморегулятор, термометр, трансформатор, пускозахисне реле, ТЕН відтаювання, а іноді й електронний блок керування.
 • Складний ремонт. Послуги з ремонту холодильників найвищого рівня складності включають відновлення або заміну ключових деталей техніки: компресора, фільтра, випарника, осушувального патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення засмічень, які скупчилися в корпусі.

Мастер911 займається ремонтом холодильників наступних марок: Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлантік (Atlantic), Норд (Nord), Зіл (Zil), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Вестфрост (Vestfrost), Панасонік (Panasonic), Атлант (Atlant), Лібхерр (Liebherr), Вестен (Westen), Технохолод, Саратов, Кайзер (Kaiser), Прівілег (Privileg), Хітачі (Hitachi), Тошиба (Toshiba), Голд (Gold), Індесіт (Indesit), Снайге (Snaige), Канді (Candy), Кристал (Crystal), Сіменс (Siemens), Бош (Bosch), Дніпро, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Самсунг (Samsung), Шарп (Sharp), Донбас, Еленберг (Elenberg), Ардо (Ardo), Ока (Oka), Мінськ, ЛЖ (LG), Ямаха (Yamaha), Стінол (Stinol), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Хайер (Haier) та багато інших. Рік випуску моделі значення не має.

Категорично не рекомендується ремонтувати самостійно холодильне обладнання!

Як замовити майстра?

 1. Процедура виклику майстра по ремонту холодильників у Рівному: заповнюється форма замовлення на сайті або зв'язавшись з сервісом Мастер911, зателефонувавши за вказаними номерами.
 2. В процесі оформлення заявки необхідно вказати виробника техніки, її модель і рік випуску, а також уточнити тип несправності.
 3. Після отримання запиту, підбирається фахівець, який володіє необхідними технічними навичками і знаходиться найближче по своєму місцю розташування до замовника.
 4. Майстер по приїзду до клієнта додому, проводить діагностику та встановлює причину поломки. Після того, як замовнику називається ціна ремонту холодильника, і після отримання його згоди з усіма умовами, буде розпочато роботу.
 5. Після закінчення ремонту, замовник отримує гарантійні зобов'язання на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Що ви отримаєте?

 • Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкові та вихідні дні.
 • Оперативність. Отримавши виклик, фахівець приїжджає на місце в зручний для Вас день і час, і як можна швидше. Як правило, майстер приїжджає протягом трьох годин після оформлення заявки.
 • Якість. Сервіс домашнього ремонту Мастер911 дорожить своєю репутацією. Весь процес послуг по ремонту холодильників контролюється з нашого боку від початку до закінчення робіт.
 • Гарантія. Надаються гарантійні зобов'язання на надані послуги і на використовувані комплектуючі.
 • Прийнятні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Рівному і передмісті. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування холодильника та ремонт – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. База клієнтів нараховує понад 100 000 клієнтів.
 • Відповідальність. Адміністрація сайту бере на себе відповідальність у вирішенні спірних питань і допомагає обом сторонам в підтримці і оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник включається і моментально відключається. Вірогідні дві причини – поламалося пускозахисне реле або компресор. За умови подальшого експлуатування, це може нашкодити обладнанню ще більше і призвести до подорожчання ремонту.
 • Відсутнє освітлення в холодильнику. Значить немає контакту між вилкою і розеткою, перегоріла лампочка, поламалася кнопка включення світла або необхідний ремонт плати управління холодильника.
 • Протікання в холодильнику. Якщо техніка підтікає (або всередині холодильника утворилася вода) найчастіше насамперед необхідно перевірити зливну систему, яка могла засмітитися, герметичність закривання дверей, можливо потрібен ремонт ущільнювача дверей холодильника, також рекомендується провести повну діагностику, оскільки проблема підтікання може бути в іншому.
 • Холодильник не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, потрібен ремонт терморегулятора холодильника або регулювання його положення. У разі, якщо в морозильній камері підтримується необхідна низька температура, в той час як в холодильнику вона вище необхідної, швидше за все проблема у витоку фреону. Його необхідно дозаправити.
 • Холодильник працює, проте не морозить. Ознаки: холодильне обладнання абсолютно не морозить; холодить, але дуже слабо, тому температура всередині завищена. Проблема може стосуватися обох камер відразу, а може виникати тільки в одній з них. Причин у описаних несправностей багато. Всі вони різноманітні, тому усунення проблеми може потребувати різних зусиль і витрат.
 • Холодильник б'ється струмом. Основні причини:
  1. порушення шару ізоляції проводки;
  2. пошкодження ізоляційного шару компресора;
  3. регулятор температури покрився льодом (у таких випадках необхідно дати йому розморозитися і підсохнути).
 • Снігова шуба в морозилці або камері холодильника. З великою ймовірністю, крига з'являється в моделях No-Frost, оскільки приходить в непридатність модуль відтаювання.
 • Компресор клацає і не включається. З великою ймовірністю поламався компресор, в якому сталося замикання. Клацання видає пусковий реле.
 • Холодильне обладнання не працює. Вірогідні причини:
  1. Поламалося пускозахисне реле. Причинами некоректної роботи цього пристрою може служити поломка або окислення контактів.
  2. Несправність температурного датчика або неправильно виставлені показання регулятора температури.
  3. Зламався компресор. Така несправність тягне за собою необхідність ремонту або повної заміни основної деталі холодильника. Такий ремонт один з найдорожчих.
  4. Несправність модуля управління.

Виїжджаємо в усі райони Рівного та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Рівному та інших містах Рівненської області (Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів) в мінімальні терміни з гарантією на всі надані послуги.

Всі деталі ремонту холодильників у Рівному, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер по ремонту холодильників розпочне роботу. А велика база майстрів (понад 4 тис.) дозволяє сервісу Мастер911 виконувати велику кількість замовлень одночасно.

Якщо потрібен професійний ремонт старого холодильника в Рівному та передмісті (Здолбунів, Квасилів, Клевань, Оржів, Вересневе, Бабин, Дядьковичі, Велика Омеляна, Біла Криниця, Городище, Великий Житин, Малий Олексин, Шпанів, Корнин, Карпилівка, Городок, Забороль, Колоденка, Олександрія, Зоря, Обарів) – звертайтеся в сервіс Master911.