Ремонт холодильників у Миколаєві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Миколаїв та передмісті з виїздом по Миколаївській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Миколаєві

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Валерій С

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Миколаєві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Миколаєві

Відгуки по ремонту холодильників у Миколаєві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Вихід з ладу холодильника або поява ознак його некоректної роботи – привід до негайного звернення до сервісу з ремонту холодильників. Спроби самостійно розібратися в причинах, чому техніка "барахлить", як і очікувати, що "все пройде само", ні до чого доброго не приведуть, тільки ще більше посилять ситуацію. І замість того, щоб обійтися простим та недорогим ремонтом, згодом доведеться витратитися на капітальний.

Розрізняють три види ремонту холодильників, що ґрунтуються на складності поломки техніки та обсязі робіт, необхідних для повернення агрегату в робочий стан:

 • Простий ремонт холодильника включає діагностику, перевішування дверей або її вирівнювання за рівнем, а також відновлення або заміну таких (не ключових) деталей, як ущільнювач, лампа індикатора, що перегоріла, зламана вилка, тріснула полиця і т.д.
 • Ремонт середнього рівня складності вимагає від майстра високої кваліфікації, оскільки найчастіше пов'язаний із електромеханікою. Він полягає у заміні або відновленні термометра, терморегулятора, трансформатора, пускозахисного реле, ТЕНа відтайки та інших важливих деталей техніки.
 • Складний або капітальний ремонт, як видно з назви, передбачає найвищу кваліфікацію фахівця, який його проводитиме. Такий ремонт включає відновлення або заміну головних елементів холодильника: трубопроводу, осушувального патрона, фільтра, випарника, компресора, заміну холодоагенту, а також, при необхідності, усунення вологи та забруднень, що скупчилися всередині корпусу агрегату.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на терміновий виклик кваліфікованого майстра для проведення діагностики, технічного обслуговування та ремонту будь-якого рівня складності.

Фахівці мають великий досвід у наданні послуг з ремонту холодильників від таких торгових марок: LG (ЛЖ), Nord (Норд), Stinol (Стінол), Gorenje (Гореньє), Bosch (Бош), Ariston (Арістон), Snaige ( Снайге), Donbass (Донбас), Samsung (Самсунг) та багатьох інших, незалежно від моделі та її року випуску.

Як відбувається замовлення ремонт та діагностика

 1. Щоб викликати додому майстра з ремонту холодильника, необхідно подати заявку, зв'язавшись телефоном з Master911 або заповнити спеціальну форму на сайті. Дані, які потрібно вказати: тип несправності техніки, її виробника, модель та рік випуску.
 2. Ця інформація дозволяє нам надати замовнику первинну консультацію ще до приїзду майстра, погодити приблизний час його візиту та зорієнтувати за приблизною вартістю ремонту холодильника.
 3. У середньому через три години після подачі заявки фахівець приїжджає за вказаною адресою, проводить ретельний огляд агрегату, що дав збій, і його комплексну діагностику. Внаслідок цього він знаходить причину поломки, називає точну ціну ремонту холодильника, і після отримання згоди клієнта береться за виконання ремонтних робіт.
 4. Після їх закінчення, майстер прибирає за собою робоче місце, а також надає замовнику акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому вибирають нас

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту холодильників будь-якого рівня складності від усіх відомих виробників, незалежно від моделі та її року випуску.
 • Графік прийому заявок на виклик майстра додому – 24/7 (в робочі, вихідні та святкові дні).
 • Швидкий виїзд спеціаліста в межах міста та передмістя (як правило, протягом трьох годин, залежно від завантаженості, сезону та місцезнаходження).
 • Підтримка майстром чистоти на робочому місці.
 • У разі неможливості відремонтувати холодильник (не підлягає ремонту) фахівець може допомогти з його продажем на запчастини.
 • Master911 приймає оплату готівкою та безготівковим переказом.
 • На всі види послуг надаються гарантійні зобов'язання, а також видається акт про виконання робіт.
 • Маркетплейс контролює весь процес від моменту подання заявки до повного виконання ремонту, допомагає обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті, а також в оформленні необхідних документів.

Поширені несправності холодильників

Існує безліч типів некоректної роботи холодильника, проте серед них усіх можна виділити ті, які найчастіше фігурують у заявках клієнтів. До таких можна віднести такі:

 • Холодильник перестав включатися. Причин такого може бути безліч. Починаючи з найбільш очевидних – поломки вилки або проблем з електричною проводкою, до складніших – наприклад, вихід з ладу головного модуля чи компресора.
 • Після включення холодильник відразу або через деякий час відключається. Мимовільне відключення техніки може вказувати на збій у роботі пускозахисного реле, рідше – на проблеми з компресором.
 • Робота холодильника супроводжується сторонніми звуками. Скарги на сильний гул, деренчання, стукіт та інший шум досить поширені. Проводячи діагностику майстер, перш за все, переконається, що дане порушення не є наслідком проблем з кріпленням мотора (подібне зустрічається з різними моделями) або з дотиком холодильника з меблями. Іншими причинами виникнення сторонніх звуків є: перепади в електричній мережі, невдалі спроби запуску компресора та інші.
 • Холодильник працює безперервно. Безперервна робота холодильника без періодичних відключень у багатьох випадках сигналізує про витік холодоагенту (фреону) або про поломку компресора. Однак до приїзду майстра та встановлення ним точної причини того, що трапилося, рекомендується якнайшвидше відключити агрегат від електричного живлення, що допоможе уникнути ризику перегріву техніки.
 • Підтікання води або її скупчення всередині корпусу холодильної камери. Подібні «симптоми» здебільшого вказують на неполадки в системі зливу. Перше, що зробить майстер після приїзду на виклик – проведе огляд трубки для відтоку талих вод. Саме її засмічення і є найчастішим винуватцем » подібного, проте причини можуть бути й іншими.
 • Всередині корпусу холодильника немає освітлення, не працюють лампи індикатора. Найочевидніша причина – перегорання лампочок. Але в деяких випадках проблема полягає в порушенні роботи електричного модуля або модуля управління.

Виїжджаємо у всі райони міста Миколаїв та передмістя

Маркетплейс Master911 пропонує швидкий, якісний, з наданням гарантій та недорогий ремонт холодильників у Миколаєві, Очакові, Южноукраїнську, Вознесенську, Первомайську, Новій Одесі та інших містах Миколаївської області.

Вже через три години після подачі заявки на виклик майстра з ремонту холодильників на будинок, фахівець виїжджає за вказаною адресою не тільки в межах міста Миколаїв, а й до передмістя (Широка Балка, Радісний Сад, Козирка, Мєшково-Погорелове, Воскресенське та інше населені пункти).