Ремонт холодильників у Сумах

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Суми та передмісті з виїздом по Сумській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Сумах

Віктор null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олександр В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Сумах

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Сумах

Відгуки по ремонту холодильників у Сумах

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильник є у кожному будинку. Імовірно, немає необхідності стверджувати, що доглянутий холодильник – це не лише комфорт, а й безпека. Поганий запах, сторонні шуми, псування продуктів через занадто високі температури і багато іншого - все це може бути пов'язане з різноманітними поломками обладнання.

Різновиди поломок холодильників умовно поділяють на три основні категорії ремонту:

 • Перша категорія. Проводиться діагностика зламаного агрегату та при необхідності заміна звичайних деталей, які не вимагають розбору техніки: заміна ручок та ніжок, кнопок, зливного шланга, ременя, заміна лампи індикатора, вирівнювання дверей за рівнем, перенавішування дверей холодильника, заміна ущільнювача, усунення розриву у дроті або заміна вилки, що вийшла з ладу. З такими роботами досвідчений майстер упорається дуже швидко.
 • Друга категорія. Даний тип складності з ремонту найчастіше не вимагатиме перевезення великої техніки до майстерні. Ремонт холодильника цього виду вважається професійним, і включає роботи, пов'язані з електромеханікою. Потрібне часткове розбирання агрегату: відновлення або заміна термометра та терморегулятора, пускозахисного реле, таймера, ТЕНа відтайки, трансформатора, електронного блоку керування, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка, інше.
 • Третя категорія. Найвищий рівень складності. Проводиться відновлення або заміна ключових деталей техніки: фільтра, випарника, компресора, осушувального патрона, трубопроводу, заправка фреоном, усунення вологи та забруднень, що скупчилися в корпусі обладнання.

Master911 приймає заявки на ремонт холодильників у Сумах будь-якого рівня складності від усіх відомих на сьогодні виробників: Bosch (Бош), Atlant (Атлант), LG (ЛЖ), Minsk (Мінськ), Snaige (Снайге), Gorenje (Гореньє), Donbass (Донбас), Ariston (Арістон), Liebherr (Лібхерр), Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі), Whirlpool (Вірпул), Sharp (Шарп) та багатьох інших. Модель та рік випуску значення не мають.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

Кожен користувач повинен пам'ятати, що своєчасне подання заявки на ремонт може значно збільшити термін служби вашого пристрою. Як правило, власник звертається до фахівця тоді, коли пристрій не вмикається.

Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендується при найменших неполадках звертатися в сервіс з ремонту холодильників Master911.

 1. Для виклику фахівця, який професійно відремонтує вашу техніку, додому, для початку подається заявка: або заповнюється спеціальна форма на сайті, або в телефонному режимі. Вказуються неполадки, адреса та час візиту.
 2. Майстер спершу проведе повноцінну діагностику обладнання. Визначить причини виходу техніки із ладу. Далі буде названо ціну ремонту холодильника, і, отримуючи згоду з усіма умовами, майстер розпочинає ремонтні роботи.
 3. Після закінчення робіт надається гарантія на всі надані послуги та акт про виконання робіт.

Чому обирають нас

Сервіс Master911 надає повний спектр різних побутових та технічних послуг з ремонту холодильників від перевірених майстрів.

 1. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкових та вихідних днів;
 2. Ми передзвонюємо, щоб уточнити інформацію про несправність холодильника, адресу та зручний час для візиту спеціаліста;
 3. Швидкий приїзд майстра. В середньому протягом 3 годин. Відправляємо тих професіоналів, які знаходяться найближче до клієнта;
 4. Використовуємо тільки якісні комплектуючі та допоміжні матеріали, які ми купуємо та пропонуємо клієнтам за низькими цінами;
 5. Наші ремонтники добре ознайомлені з холодильною технікою різних виробників, а отже, готові швидко і якісно виконати ремонт і налагодження навіть найбільш застарілого зношеного обладнання;
 6. На всі виконані роботи буде надано гарантію;
 7. Довідавшись вартість ремонту холодильника, клієнт може зробити розрахунок готівкою або переказати кошти на банківську картку компанії;
 8. Ми контролюємо весь процес послуг, від початку до закінчення робіт.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник тече, утворюється вода. У ситуації, коли всередині холодильника утворюється вода або вона підтікає, насамперед варто провести огляд зливної системи, яка могла забитися. Проте це єдина можлива причина протікання. Для точної постановки «діагнозу» спеціаліст проведе повну діагностику техніки.
 • Неприємний запах у холодильнику: неправильна експлуатація та зберігання продуктів у відкритому вигляді або зіпсованих; якщо залишили вимкнений холодильник закритим на тривалий період; намокання теплоізоляції.
 • Холодильник, що торкається його, б'є струмом. Причина – витік струму на корпус.
 • Холодильник не вмикається, світло не світиться. Холодильник не вмикається, але світло горить. Працює 5-10 секунд і відразу вимикається. Такі неполадки можуть бути пов'язані з виходом з ладу запобіжника, таймера та нагрівачів. Швидке відключення агрегату говорить про проблеми з мотором-компресором, що часто супроводжується масляними підтіканнями на підлозі. Представлені дефекти найчастіше зустрічаються в холодильниках із системою автоматичного відтавання No Frost. Техніка з такою системою складніша, тому деякі поломки зачіпають саме цей вузол.
 • Устаткування працює безперервно. У тому випадку, якщо агрегат не відключається, швидше за все, в результаті проведення діагностики буде встановлений витік холодоагенту, або поломка компресора. Щоб уникнути перегріву техніки, холодильник слід відключити від електроживлення і якнайшвидше викликати фахівця.
 • Індикатори не працюють. Або не працює освітлення всередині холодильника. Причин цієї несправності може бути кілька. Швидше за все, просто перегоріли лампочки, і необхідна заміна. Також проблема може ховатися в електричному модулі холодильника або в модулі керування.
 • Дефекти гуми ущільнювача пов'язані з її механічними пошкодженнями, а також під дією часу. Гума висихає внаслідок старіння чи впливу зовнішніх джерел. У більшості сучасних дверей ущільнювач вклеєний, з погляду виробників випускається на весь термін служби та заміні не підлягає!
 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, причина у поломці терморегулятора або в його неправильно встановленому положенні. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура, в той час, як в холодильнику температура вище необхідної, можлива проблема у витоку холодоагенту. Його слід дозаправити.
 • Шар замерзлої вологи на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Обладнання перестало включатися. Підстав може бути безліч: від несправної вилки або електропроводки, до поломок компресора або головного модуля.

Виїжджаємо у всі райони міста Суми та передмістя

Якщо вам потрібен оперативний, якісний та недорогий ремонт холодильника у Сумах, Білопіллі, Охтирці, Конотопі та інших містах Сумської області – звертайтесь у маркетплейс Master911.

Всі деталі ремонту, очікувані витрати та результати обговорюються та узгоджуються з клієнтом безпосередньо перед тим, як майстер з ремонту холодильників у Сумах розпочне роботу.

Графік прийому заявок на виклик майстра додому в Сумах та передмісті (Косовщині, Саді, Солідарному та інших приміських селищах) – 24/7.