Ремонт пральної машини у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Заміна гумки в пральній машині (ущільнювача)

Ремонт дверки пральної машини (люка)

Діагностика пральної машини

Заміна прессостата в пральній машині

Заміна зливного шланга пральної машини

Ремонт двигуна пральної машини

Заміна заливного шланга пральної машини

Заміна патрубка пральної машини

Заміна манжети люка пральної машини

Заміна ТЕНа в пральній машині

Заміна підшипника в пральній машині

Заміна барабана в пральній машині (бака)

Заміна насоса в пральній машині (помпи)

Заміна люка пральної машини (дверки)

Заміна ременя у пральній машині

Заміна двигуна пральної машини

Заміна амортизаторів у пральній машині

Заміна щіток двигуна пральної машини

Ремонт насоса пральної машини (помпи)

Ремонт та заміна замка пральної машини

Заміна таходатчика пральної машини

Заміна сальника пральної машини

Заміна хрестовини пральної машини

Ремонт плати управління пральної машини

Підключення пральної машини

Заміна клапана подачі води в пральній машині

Заміна елементів (кріплення, гачки, скла, ручки) люка пральної машини

Заміна плати в пральній машині (модуля управління)

Заміна манжети насоса в пральній машині

Заміна аквастоп (гідростоп) пральної машини

Заміна ТЕНа сушки на пральній машині

Заміна термостата в пральній машині

Заміна датчика температури на пральній машині

Ремонт барабана пральної машини (бака)

Ремонт амортизаторів пральної машини

Ремонт підшипників в пральній машині

Ремонт впускного клапана пральної машини

Ремонт хрестовини пральної машини

Ремонт модуля пральної машини (плати управління)

Ремонт прессостата пральної машини

Чистка ТЕНа пральної машини

Балансування барабана пральної машини

Усунення сторонніх предметів з бака пральної машини (без повного розбирання)

Утилізація пральних машин

Викуп пральних машин

Цінові пропозиції по ремонту пральних машин від найкращих майстрів у Львові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт пральних машин у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту пральних машин у Львові

Відгуки по ремонту пральних машин у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Висока жорсткість води, неправильна експлуатація пральної машини, низька якість прального засобу, перепади напруги й інші несприятливі умови з часом можуть призвести до несправності домашньої техніки. Ці проблеми може вирішити сервіс послуг Master911, організувавши ремонт пральних машин у Львові та заощадивши таким чином ваші особисті гроші.

Сервісна послуга пропонується в кілька етапів:

 • Оформлення замовлення. Замовник залишає заявку онлайн або дзвонить за телефоном, який ви знайдете на веб-сайті. Для замовлення послуги бажано вказати марку пралки, вид несправності, домашню адресу й компанію-виробника техніки. Докладна інформація про неполадки дозволить завчасно підібрати необхідні блоки управління, запасні частини для ремонту.
 • Обстеження (діагностика) пральної машинки. Майстер оглядає техніку, пояснює причини збою в роботі, виявляє характер несправності й визначає обсяг робіт. Після діагностики майстер озвучує точну вартість ремонту пральної машини.
 • Усунення несправності. Зазвичай робота виконується вдома у замовника та займає близько 1-2 годин. Але окремі випадки (наприклад, монтаж підшипника, нового барабана, хрестовини, опори бака, нижньої противаги або ремонт плати (модуля управління) викликають необхідність часткового розбирання техніки.

Яку послугу сервіс Master911 може вам надати?

Сервіс побутових послуг з ремонту пральної машини у Львові Master911 - це швидка, надійна, зручна можливість оформлення замовлення грамотного техніка в режимі 24/7. На всі послуги буде надано гарантійний термін, при необхідності співробітник безкоштовно виправить власні недоробки. Кожен клієнт після ремонту неодмінно отримає поради, рекомендації, консультації з приводу подальшої експлуатації техніки. Робоче місце після ремонту працівники прибирають, не залишаючи ні відходів, ні сміття, ні бруду, наводити лад вам не потрібно. Для виконання ремонтних робіт менеджер підбере одного з 4-х тисяч техніків з великим досвідом технічного обслуговування пралок новітніх брендів, складних конструкцій, всіх виробників, в тому числі й зовсім не нових.

Перелічені нижче головні переваги говорять про заслуги понад чотирьох тисяч підготовлених майстрів, які співпрацюють з нами:

 • Відновлення різного характеру. Наші виконавці усунуть як середні, серйозні, так і дрібні несправності: зроблять заміну ущільнювача люка, клапана набору води, насоса, ТЕНа. При проведенні ремонту вони не тільки зможуть полагодити пральну машину у Львові, але й неодмінно нададуть допомогу у виправленні помилки в її підключенні, встановленні, експлуатації, у тому випадку, якщо такі наявні.
 • Ремонт всіх без винятку пральних машинок. У прейскурант наших сервісних послуг входять усунення збоїв в роботі як застарілих, так і нових моделей, автоматів і напівавтоматів, з вертикальним та фронтальним завантаженням. При цьому жорсткі вимоги до стану чи віку відсутні. Обслуговуються навіть пралки, які не вмикаються.
 • Сервісне обслуговування домашньої техніки. Наші технічні співробітники не тільки ремонтують техніку, але і допомагають правильно її запустити, встановити, під'єднати, дають консультації з експлуатації, знайомлять з інструкціями з догляду, що, звичайно ж, збільшує час використання.
 • Діагностика пропонується безкоштовно. За виклик виконавця та огляд пральної машини, за згодою замовника на подальший ремонт, оплата не береться. Фахівець виявляє вид несправності на місці й відразу її виправляє, що економить ваш час.

Майстер з ремонту пральних машин у Львові сервісу Master911 надає весь набір сервісних послуг: професійні консультації, виправлення дефектів, попередню діагностику, заміну зношених деталей і налаштування режимів.

Ми ремонтуємо пральні машини всіх виробників

Існує понад 10 загальновідомих компаній-виробників пральних машин, і фахівці сервісу послуг обслуговують домашню техніку будь-яких торгових марок: Бош (Bosch), Баукнехт (Bauknecht), Кайзер (Kaiser), Електролюкс (Electrolux), Вірпул (Whirlpool), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Прівілег (Privileg), Мідеа (Midea), ЛЖ (LG), Делфа (Delfa), Ардо (Ardo), Індесіт (Indesit), Сатурн (Saturn), Сіменс (Siemens), Хувер (Hoover), Атлант (Atlant), Зануссі (Занусі / Zanussi), Віарус (Viadrus), Ханса (Hansa), Міле (Miele), Малютка, Канді (Candy), Самсунг (Samsung), Вестфрост (Vestfrost), Рейнфорд (Rainford), Део (Daewoo), АЕГ (AEG).

У маркетплейсі Master911 можна легко, недорого, швидко замовити ремонт вузлів, деталей, чи таких елементів пральних машин у Львові:

 • встановлення нового ТЕНа;
 • пайка електронних модулів;
 • встановлення підшипників і ущільнень;
 • ліквідація несправностей режиму викручування білизни;
 • ремонт насоса;
 • ремонт, регулювання або заміна барабана та інших.

Для збільшення тривалості терміну служби побутової техніки можливе виконання очищення фільтрів пралки. До того ж наші майстри, якщо виникне така проблема, можуть змінити кришку, електроніку, протилежну стінку.

Розцінки на ремонт побутових пральних машин та інші сервісні послуги

Зорієнтувати вас у ціні ремонту пральної машини експерти можуть вдома, але тільки після огляду пральної техніки й визначення складності моделі, характеру пошкоджень, обсягу робіт, віку. У будь-якому випадку полагодити буде значно економніше, ніж, наприклад, придбати іншу техніку. Наші техніки працюють за затвердженим прайсом, саме тому озвучена ціна сервісних послуг залишається незмінною.

Ціни в прайс-листах вказані в цілях ознайомлення з вартістю роботи майстрів пральних машин у Львові, загальна ж вартість формується з урахуванням накладних витрат, кількості необхідних запасних частин, компанії-виробника й модифікації побутової техніки.

Часті несправності домашньої пральної машини

Види ушкоджень дуже умовно можливо поділити на два типи: що приводять до часткового виходу пральної техніки з ладу (западання кнопки, пошкодження петлі дверцят, засмічення фільтра, згорілий ТЕН, обрив зливного шланга, несправність ручки люка), і які роблять прання неможливим в принципі (вода не зливається, блок модуля керування не відповідає, побутова техніка не включається та ін.).

Найпоширеніші збої:

 • Пральна машина вібрує та шумить під час роботи. Розрізняють кілька видів шуму: постукування, скрип, скрегіт. Якщо вони бувають в режимі зливу води, тоді це буде вказувати на несправність зливної помпи. При вібрації під час викручування та прання причиною може виявитися якийсь сторонній предмет в барабані, пошкодження підшипників, зношування амортизаторів, неточна установка або зношування щітки електродвигуна.
 • Миготять індикатори. Майстри з ремонту приїжджають на виклик для діагностики та відновлення пральних машин у Львові незалежно від того, яка марка чи модифікація машини. Наприклад, коли блимають кнопки додаткових функцій і світлодіоди програм "Полоскання", "Прання", "Викручування". Зазвичай неправильна робота техніки завжди супроводжується миготінням індикатора замку дверцят люка. Така проблема може бути викликана й несправністю окремих вузлів: несправний мотор, зіпсований насос, згорілий ТЕН. Майстри допоможуть визначити тип таких помилок.
 • Не функціонує підігрів води. Для початку виконавець перевіряє правильність під'єднання машинки, а потім вже чи добре підібраний режим. Коли все в порядку, тоді, ймовірно, причина ховається в неполадках електронного модуля, нагрівального елемента або термостата, який часто виходить з ладу при раптових перепадах напруги в мережі.
 • Не зливається вода. В першу чергу перевіряється правильність підбору температури, режиму, часу прання, цілісність зливного шланга, чистота сифона та справність каналізації. Якщо такі проблеми не виявлені, експерти тестують на працездатність помпу, модуль управління, реле рівня води. При виході цих вузлів з ладу напевно буде потрібна заміна запасних частин, тому порахувати, скільки буде коштувати ремонт пральної машини, можна тільки після виявлення типу несправності.
 • Барабан зупинився під час прання. Є декілька різних причин подібної несправності: він провертається рукою, але не функціонує при пранні, крутиться, але не діє під час закачування води, раптово зупинився під час процесу або повністю заклинив. Ймовірно, вся річ у тому, що пралка перевантажена. У вигляді серйозніших причин майстри можуть виявити вихід з ладу мотора, дефект ременя передачі, зношення щіток двигуна, збій в роботі керуючого модуля.
 • Пралка тече. Нерідко протікання пов'язане з пошкодженням наливного або спускового шланга й не щільно закрученим фільтром, крім цього, ймовірні проблеми зі зливними, заливними патрубками й засміченням у відсіку-дозаторі для мийного засобу, що впливає на місце протікання - зливного фільтра, в області люка або знизу з лотка.
 • Не працює режим викручування. Таке можливе при блокуванні опції віджиму, наприклад, при делікатному пранні. Але проблемна ситуація обумовлюється й несправністю тахогенератора або ж несправністю ТЕНа. Дуже рідкісні тут передумови - несправність електродвигуна й плати модуля керування.

Приймаємо замовлення на ремонт пральної машини з усіх районів Львова та Львівської області

Мешканці передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) та інші населені пункти Львівської області мають можливість викликати майстра додому.

Послуги фахівців маркетплейса Master911 з ремонту пральних машин Індезіт, LG, Samsung і багатьох інших брендів доступні в будь-який момент по всій території Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни).