Всі види ремонтів варильних панелей, склокерамічних плит, електричних плит або духовок прийнято умовно розділяти на три види: простий, капітальний (складний) і середнього ступеня складності.

 • Дрібний ремонт побутової електричної плити у Львові враховує виконання діагностичних робіт для електрообладнання, чищення, виправлення механічних неполадок, заміну поламаних допоміжних елементів: ручки перемикача, зламаної вилки й так далі.
 • Складний вид ремонту електроплити у Львові - це, звичайно, заміна головних конструктивних елементів склокерамічних плит, духовок, електроплит або вбудовуваних варильних панелей, до такого ремонту входить заміна або відновлення блоків управління, сенсорних панелей, таймерів, електронних плат тощо.
 • Роботи середньої складності вимагають від майстра досить високої кваліфікації, навичок і технічних знань, з огляду на те, що досить часто вони пов'язані з електротехнікою. В ході робіт технік змінює, реставрує або налагоджує зношені прилади, деталі, вузли.

Сервіс побутових послуг Master911 прийме замовлення на проведення діагностики, виконання ремонту й підключення духовок, склокерамічних плит, вбудованих варильних панелей або ж кухонних електроплит у Львові будь-якого рівня складності практично від усіх знаменитих фірм-виробників. Наприклад: Горенье (Gorenje), Гефест (Gefest), Міле (Miele), Норд (Nord), АЕГ (AEG), Електролюкс (Electrolux), Індесіт (Indesit), Електра, Арістон (Ariston), Ханса (Hansa), Піраміда (Pyramida), Бош (Bosch), Фагор (Fagor), Зануссі (Занусі / Zanussi), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Дружківка, Кайзер (Kaiser), Аміка (Amica), Ардо (Ardo), Самсунг (Samsung), Сіменс (Siemens), Смег (Smeg), Карпати/ Karpaty), Грета (Greta), Інтерлайн (Interline), Беко (Beko).

Як визначається розцінка?

Всі наші техніки працюють за чітко затвердженим прайсом, що цілком відкидає можливість будь-яких махінацій із вартістю на послуги. Проведення надійного, своєчасного, професійного ремонту на 85% дешевше, ніж купівля нової техніки. У сервісі побутового ремонту Master911 розумна, чесна, адекватна та прозора цінова політика.

Бувають ситуації, коли без візуального обстеження практично неможливо точно визначити, який же власне ремонт варильних поверхонь, електричних, індукційних плит або ж духових шаф у Львові необхідний. В такому випадку ми зможемо назвати лише орієнтовну вартість ремонту електроплит у Львові, а уточнений розрахунковий кошторис буде озвучено техніком вже після обстеження. При будь-яких умовах ми гарантуємо, що сумарна ціна ремонту електроплит у Львові буде повністю збігатися із затвердженим прейскурантом.

Що Ви будете мати?

 • Екстрений виїзд грамотного техніка.
 • Завжди доброзичливе ставлення, акуратність, пунктуальність і ввічливість. Після закінчення ремонту наші фахівці обов'язково прибирають своє місце роботи.
 • Завчасно відома розцінка. Сума необхідної послуги неухильно відповідає прейскуранту, який затверджується і відомий заздалегідь. Ще до приїзду виконавця ви будете зорієнтовані у вартості та можете дізнатися, скільки коштує, приміром, відновлення варильних поверхонь, електричних плит, духових шаф або склокерамічних плит у Львові.
 • Цілодобове приймання замовлень на виклик виконавця за адресою.
 • Економія. Оскільки наші виконавці розташовані поблизу, транспортні витрати досить невисокі.
 • Зручний спосіб оплати. Оплата робиться різними зручними варіантами: безготівковим перерахуванням, готівкою або банківською картою.
 • Середня ціна по ринку. Вартість буде конкурентною, середньоринковою, фіксованою і відповідатиме досвіду, знанням і компетентності майстра.

Особливості

 • Забезпечення гарантії. Усі надані послуги й замінені в процесі налагодження запасні частини забезпечуються гарантією.
 • Широкий набір послуг в одному місці. Маркетплейс створювався для заявки на послуги кваліфікованого, компетентного, перевіреного виконавця електромонтажних робіт, сантехніка, електрика, а також можна замовити вивіз сміття, хімчистку дивана, складання меблів і т. д.
 • Наявність практичного досвіду. Співпрацюємо тільки з кваліфікованими, грамотними й досвідченими виконавцями. Перед початком співпраці технік проходить співбесіду, передає паспортні дані, що засвідчують його особу, тестується по обов'язкових параметрах і складає іспит.
 • Діє порядок договірних відносин. Ми надаємо акт про виконані роботи.

Яким чином здійснюється замовлення на виклик фахівця?

 1. Як відправити замовлення. Здійснити це можна за допомогою запропонованої на сайті форми або за телефоном.
 2. Уточнювальні питання. Дуже важливо дати відповідь на ряд важливих питань: модель, тип, вік електричної плити, причина виклику майстра, виробник.
 3. Надання першої консультації, рекомендації, допомоги та, якщо потрібно, підтримки. Ще до того, як прийде технік, ми можемо надати основну консультацію та вкажемо вартість майбутньої сервісної послуги.
 4. Прихід фахівця за потрібною адресою. У середньому, протягом 3-х годин після оформлення замовлення наш виконавець прибуває на виклик.

Замовлення фахівця з ремонту вбудованих варильних панелей, склокерамічних плит, електричних плит або ж духовок у Львові і по всій Львівській області

Екстрений виїзд виконавця по місту у Львові

У тому випадку, якщо вас цікавить якісний ремонт духовок, склокерамічних плит, електроплит або вбудовуваних варильних панелей у Львові, і ви проживаєте в межах міста, тоді вже протягом трьох годин після оформлення замовлення, професійний технік, що володіє необхідними навичками, практичним досвідом і технічними знаннями, прибуває за вказаною вами адресою.

Виїзд фахівця в передмістя Львова

На приїзд майстра в передмістя може знадобитися трохи більше часу, близько 5-6 годин

Виїзд виконавця в населені пункти по Львівській області

В кожному селищі, місті, селі наш сервіс послуг має своїх виконавців, які в більшості випадків приходять до Вас у цей же день, коли подали заявку. У певних ситуаціях, в розпал сезону з високою завантаженістю приїзд фахівця може бути перенесений на інший день. Ваше замовлення послуг в нашому сервісі дозволяє істотно заощадити час і автотранспортні витрати.

Зона обслуговування Львів