globe ru

Ремонт холодильника у Тернополі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Тернопіль та передмісті з виїздом по Тернопільській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Тернополі

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Тернопільській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Тернопільській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Тернопільській області

Всі міста Тернопільській області
Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці

Холодильник в сучасному світі не розкіш, а необхідність. Хоча дане обладнання розраховане на довгі роки роботи, несправні деталі або знос можуть призвести до поломки техніки. Не варто витрачати час на самостійне вирішення питання, щоб не погіршити несправність. Краще для ремонту побутових холодильників звернутися до фахівців.

Різновиди поломок холодильників умовно поділяють на три основні категорії ремонту:

 • Перша категорія. Найбільш простий і, природно, швидкий тип ремонту холодильника. Виконується огляд зламаного агрегату і при потребі заміна звичайних деталей, які не вимагають розбору техніки: заміна ручок і ніжок, кнопок, зливного шланга, ременя, заміна лампи індикатора, вирівнювання дверей за рівнем, перенавішування дверей холодильника, заміна ущільнювача, усунення розриву в проводі або заміна вилки, яка вийшла з ладу. З такими роботами досвідчений майстер впорається дуже швидко.
 • Друга категорія. Професійний ремонт, який включає в себе роботи з електромеханічними компонентами пристрою: відновлення або заміна термометра і терморегулятора, пускозахисного реле, таймера, ТЕНа відтаювання, трансформатора, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка, інше.
 • Третя категорія. Мається на увазі відновлення або заміна базисних деталей техніки: компресора, фільтра, цеолітового патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення вологи і забруднень, які скупчилися в корпусі обладнання, інше.

Онлайн-сервіс домашнього ремонту Master911 приймає заявки на послуги з ремонту холодильників у Тернополі, заміну несправних деталей або обслуговування від багатьох виробників. Ось тільки малий їх перелік: Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Зіл (Zil), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Ардо (Ardo), Донбас, Панасонік (Panasonic), Шарп (Sharp), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Мінськ, Саратов, ЛЖ (LG), Дніпро, Вестен (Westen), Ямаха (Yamaha), Технохолод, Норд (Nord), Хітачі (Hitachi), Еленберг (Elenberg), Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Ока (Oka), Снайге (Snaige), Хайер (Haier), Атлантік (Atlantic), Тошиба (Toshiba), Стінол (Stinol), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Кристал (Crystal), Део (Daewoo), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Лібхерр (Liebherr), Голд (Gold), Прівілег (Privileg), Горенье (Gorenje) і багато інших.

Як відбувається замовлення майстра?

 1. На сайті Master911 заповнюється заявка на виклик майстра по ремонту холодильників у Тернополі додому або зателефонувавши за вказаними там же телефонами.
 2. В усній або письмовій заяві вказується передбачувана причина поломки, виробник, модель обладнання, рік випуску.
 3. Сервіс з ремонту холодильників та іншої техніки Мастер911 підбирає фахівця з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеної замовником адреси. Професіонал приїжджає в середньому через три години з моменту заявки клієнта.
 4. Приїхавши до клієнта, майстер ретельно оглядає холодильник і проводить необхідну діагностику. Після точного встановлення причини поломки техніки, називається ціна ремонту холодильника і після її узгодження з замовником, технік приступає до виконання ремонту.
 5. Після закінчення клієнт отримує акт про виконання робіт і гарантію на всі надані майстром послуги по ремонту холодильника.

Що ви отримаєте?

 • Результативність та зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або по телефону цілодобово, включаючи святкові і вихідні дні. Спеціаліст приїжджає за адресою в зручний для Вас день і час, і як можна швидше. Як правило, майстер приїде упродовж 3 годин після оформлення заявки.
 • На всі виконані роботи надається гарантія. В ході робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт. Гарантія – це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантійні зобов'язання покривають всі несправності, які ймовірно в майбутньому відбудуться з відремонтованим обладнанням протягом часу, зазначеного в документі.
 • Доступні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Полтаві, а також на профілактичні роботи або монтаж. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування холодильників та ремонт – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. База клієнтів нараховує понад 100 000 клієнтів.
 • Відповідальність. Ваш холодильник знову буде морозити, всі його функції сервіс зобов'язується відновити швидко і надійно. Майстер приїжджає в чітко обумовлений час. Гарантується дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення виконання робіт. Адміністрація бере на себе зобов'язання у вирішенні конфліктних питань і допомагає обом сторонам в підтримці та оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід, найбільш частими причинами звернення до майстра по ремонту холодильників, виступають наступні типи несправностей:

 • Холодильник не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, необхідний ремонт терморегулятора холодильника або регулювання його положення. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура, в той час як в холодильнику температура вище необхідної, швидше за все проблема у витоку фреону. Його потрібно буде дозаправити.
 • На стінках холодильника наростає «шуба». Подібне явище, а також поява на задній стінці холодильника інею і льоду, є наслідком некоректної роботи реле-термостата. У такому випадку потрібен його ремонт або його заміна. Також можливе нещільне прилягання дверей, тоді потрібно зробити ремонт ущільнювача дверей холодильника.
 • Не працюють індикатори. Або не працює освітлення всередині холодильника. Причин даної несправності може бути кілька. Швидше за все просто перегоріли лампочки і необхідна заміна. Також проблема може ховатися в електричному модулі холодильника або в розподільній скриньці.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Передбачувані причини: в пристрій поставили гарячі продукти; засмітилася система для відведення вологи; в приміщенні підвищена вологість (треба провітрити кухню, і намагатися згодом створити для своєї техніки прийнятні умови, зазначені в інструкції).
 • Холодильник включається і моментально вимикається. Вірогідні рішення проблеми: ремонт плати управління холодильника, пускозахисного реле або компресора. Якщо і далі експлуатувати техніку – це може ще більше нашкодити обладнанню і зробить ремонт значно дорожче.
 • Компресор видає клацання і не включається. Дуже велика ймовірність, що вийшов з ладу компресор холодильного обладнання, в якому виникло замикання. Клацання видає пускозахисне реле.
 • Устаткування працює безупинно (без перерв). У тому випадку, якщо агрегат не відключається, швидше за все, в результаті проведення діагностики буде встановлена ​​витік холодоагенту або поломка компресора. Щоб уникнути перегріву техніки, холодильник слід відключити від електроживлення і якомога швидше викликати фахівця.
 • Холодильник не запускається, не чути звуку працюючого мотор-компресора. Причини можливі як в термостаті, датчику температури, так і в електронному модулі управління або розмерзання. Також передбачається заклинювання компресора.

Виїжджаємо в усі райони міста Тернополя і передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт холодильників в Тернополі, Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці та інших населених пунктах Тернопільської області 24/7, як в будні, так і вихідні дні.

Якщо Вам потрібен швидкий і якісний ремонт старого холодильника в Тернополі та передмістя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) – звертайтеся в маркетплейс Мастер911.