Ремонт холодильників у Тернополі

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Тернопіль та передмісті з виїздом по Тернопільській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Тернополі

Тарас null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Володимир null

Був(ла) на сайті місяць тому
+9

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Тернополі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Тернополі

Відгуки по ремонту холодильників у Тернополі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Холодильник в сучасному світі не розкіш, а необхідність. Хоча дане обладнання розраховане на довгі роки роботи, несправні деталі або знос можуть призвести до поломки техніки. Не варто витрачати час на самостійне вирішення питання, щоб не погіршити несправність. Краще для ремонту побутових холодильників звернутися до фахівців.

Різновиди поломок холодильників умовно поділяють на три основні категорії ремонту:

 • Перша категорія. Найбільш простий і, природно, швидкий тип ремонту холодильника. Виконується огляд зламаного агрегату і при потребі заміна звичайних деталей, які не вимагають розбору техніки: заміна ручок і ніжок, кнопок, зливного шланга, ременя, заміна лампи індикатора, вирівнювання дверей за рівнем, перенавішування дверей холодильника, заміна ущільнювача, усунення розриву в проводі або заміна вилки, яка вийшла з ладу. З такими роботами досвідчений майстер впорається дуже швидко.
 • Друга категорія. Професійний ремонт, який включає в себе роботи з електромеханічними компонентами пристрою: відновлення або заміна термометра і терморегулятора, пускозахисного реле, таймера, ТЕНа відтаювання, трансформатора, електронного блоку управління, зливного насоса, блокуючого пристрою для люка, інше.
 • Третя категорія. Мається на увазі відновлення або заміна базисних деталей техніки: компресора, фільтра, цеолітового патрона, трубопроводу, заправку фреоном, усунення вологи і забруднень, які скупчилися в корпусі обладнання, інше.

Онлайн-сервіс домашнього ремонту Master911 приймає заявки на послуги з ремонту холодильників у Тернополі, заміну несправних деталей або обслуговування від багатьох виробників. Ось тільки малий їх перелік: Бош (Bosch), Кайзер (Kaiser), АЕГ (AEG), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Зіл (Zil), Рейнфорд (Rainford), Міле (Miele), Ардо (Ardo), Донбас, Панасонік (Panasonic), Шарп (Sharp), Арістон (Ariston), Канді (Candy), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Мінськ, Саратов, ЛЖ (LG), Дніпро, Вестен (Westen), Ямаха (Yamaha), Технохолод, Норд (Nord), Хітачі (Hitachi), Еленберг (Elenberg), Індесіт (Indesit), Самсунг (Samsung), Ока (Oka), Снайге (Snaige), Хайер (Haier), Атлантік (Atlantic), Тошиба (Toshiba), Стінол (Stinol), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Кристал (Crystal), Део (Daewoo), Вестфрост (Vestfrost), Електролюкс (Electrolux), Лібхерр (Liebherr), Голд (Gold), Прівілег (Privileg), Горенье (Gorenje) і багато інших.

Як відбувається замовлення майстра?

 1. На сайті Master911 заповнюється заявка на виклик майстра по ремонту холодильників у Тернополі додому або зателефонувавши за вказаними там же телефонами.
 2. В усній або письмовій заяві вказується передбачувана причина поломки, виробник, модель обладнання, рік випуску.
 3. Сервіс з ремонту холодильників та іншої техніки Мастер911 підбирає фахівця з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до зазначеної замовником адреси. Професіонал приїжджає в середньому через три години з моменту заявки клієнта.
 4. Приїхавши до клієнта, майстер ретельно оглядає холодильник і проводить необхідну діагностику. Після точного встановлення причини поломки техніки, називається ціна ремонту холодильника і після її узгодження з замовником, технік приступає до виконання ремонту.
 5. Після закінчення клієнт отримує акт про виконання робіт і гарантію на всі надані майстром послуги по ремонту холодильника.

Що ви отримаєте?

 • Результативність та зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або по телефону цілодобово, включаючи святкові і вихідні дні. Спеціаліст приїжджає за адресою в зручний для Вас день і час, і як можна швидше. Як правило, майстер приїде упродовж 3 годин після оформлення заявки.
 • На всі виконані роботи надається гарантія. В ході робіт застосовують виключно високоякісні запасні частини, а в кінці надається гарантія на кожен з видів робіт. Гарантія – це наша страховка відремонтованої техніки. Гарантійні зобов'язання покривають всі несправності, які ймовірно в майбутньому відбудуться з відремонтованим обладнанням протягом часу, зазначеного в документі.
 • Доступні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника в Полтаві, а також на профілактичні роботи або монтаж. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 • Професіоналізм. Сервісне обслуговування холодильників та ремонт – профіль сервісу побутових послуг Master911. Онлайн-сервіс домашнього ремонту працює на ринку з 2016 року. База клієнтів нараховує понад 100 000 клієнтів.
 • Відповідальність. Ваш холодильник знову буде морозити, всі його функції сервіс зобов'язується відновити швидко і надійно. Майстер приїжджає в чітко обумовлений час. Гарантується дотримання чистоти, обов'язкове прибирання робочого місця після закінчення виконання робіт. Адміністрація бере на себе зобов'язання у вирішенні конфліктних питань і допомагає обом сторонам в підтримці та оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід, найбільш частими причинами звернення до майстра по ремонту холодильників, виступають наступні типи несправностей:

 • Холодильник не тримає температурний режим або не вдається змінити встановлений режим. Як правило, необхідний ремонт терморегулятора холодильника або регулювання його положення. У тому випадку, якщо в морозильній камері дотримується необхідна низька температура, в той час як в холодильнику температура вище необхідної, швидше за все проблема у витоку фреону. Його потрібно буде дозаправити.
 • На стінках холодильника наростає «шуба». Подібне явище, а також поява на задній стінці холодильника інею і льоду, є наслідком некоректної роботи реле-термостата. У такому випадку потрібен його ремонт або його заміна. Також можливе нещільне прилягання дверей, тоді потрібно зробити ремонт ущільнювача дверей холодильника.
 • Не працюють індикатори. Або не працює освітлення всередині холодильника. Причин даної несправності може бути кілька. Швидше за все просто перегоріли лампочки і необхідна заміна. Також проблема може ховатися в електричному модулі холодильника або в розподільній скриньці.
 • Холодильник почав підтікати (наявність води під технікою або на дні камери). Передбачувані причини: в пристрій поставили гарячі продукти; засмітилася система для відведення вологи; в приміщенні підвищена вологість (треба провітрити кухню, і намагатися згодом створити для своєї техніки прийнятні умови, зазначені в інструкції).
 • Холодильник включається і моментально вимикається. Вірогідні рішення проблеми: ремонт плати управління холодильника, пускозахисного реле або компресора. Якщо і далі експлуатувати техніку – це може ще більше нашкодити обладнанню і зробить ремонт значно дорожче.
 • Компресор видає клацання і не включається. Дуже велика ймовірність, що вийшов з ладу компресор холодильного обладнання, в якому виникло замикання. Клацання видає пускозахисне реле.
 • Устаткування працює безупинно (без перерв). У тому випадку, якщо агрегат не відключається, швидше за все, в результаті проведення діагностики буде встановлена ​​витік холодоагенту або поломка компресора. Щоб уникнути перегріву техніки, холодильник слід відключити від електроживлення і якомога швидше викликати фахівця.
 • Холодильник не запускається, не чути звуку працюючого мотор-компресора. Причини можливі як в термостаті, датчику температури, так і в електронному модулі управління або розмерзання. Також передбачається заклинювання компресора.

Виїжджаємо в усі райони міста Тернополя і передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на ремонт холодильників в Тернополі, Зборів, Тернопіль, Кременець, Почаїв, Шумськ, Борщів, Збараж, Бучач, Монастириська, Копичинці, Хоростків, Ланівці, Бережани, Теребовля, Підгайці, Скалат, Чортків, Заліщики, Підволочиськ, Велика Березовиця, Козова, Козлів, Великі Бірки, Коропець, Микулинці, Дружба, Гусятин, Заводське, Вишнівець, Залізці та інших населених пунктах Тернопільської області 24/7, як в будні, так і вихідні дні.

Якщо Вам потрібен швидкий і якісний ремонт старого холодильника в Тернополі та передмістя (Велика Березовиця, Великі Бірки, Підгородне, Мишковичі, Біла, Плотича, Великий Глибочок, Великі Гаї, Байківці, Петриків, Смиківці, Гаї-Шевченківські) – звертайтеся в маркетплейс Мастер911.