Обслуговування газового котла у Львові

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Львові

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс газових обігрівальних котлів у Львові зазвичай враховують 3 види робіт:

 • Повне ТО проводиться раз на два роки. Ця послуга охоплює: заміну клапанів, монтаж сальників, перевірку вентиляторів, промивку теплообмінника.
 • Позапланове обслуговування, неминучість в проведенні якого обумовлена несправністю котла.
 • Проведення щорічних планованих робіт, які виконуються перед початком сезону опалення.

Обслуговування газових опалювальних пристроїв виконується з метою своєчасного виявлення частин, що вимагають виконання заміни, ремонту або регулювання, це допоможе усунути загрозу формування трудомісткою несправності та збою в роботі газової апаратури (саме в період опалювального сезону).

Master911 надає великий спектр грамотних сервісних робіт з технічного обслуговування газового побутового котла будь-якої марки: Тепловест (Teplowest), Протерм (Protherm), Самсунг (Samsung), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Новатек (Nova Tec), Сайм (Сім / Sime), Соллі (Солі / Solly), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі / Ferroli), Шафуто (Chaffoteaux), Бош (Bosch), Данко (Danko), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Іммергаз (Immergas), Маяк, Арістон (Ariston), Елексія (Elexia), АЕГ (AEG), Нобель (Nobel), Хай Терм (Hi-Therm), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Фондітал (Fondital), Нова Флоріда (Nova Florida), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Геліос (Helios), Вестен (Westen), Радіант (Radiant), Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атем (Аtem), Ренс (Rens), Електролюкс (Electrolux), Термекс (Thermex), АОГВ Житомир, Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Тіберіс (Tiberis), Юнкерс (Junkers), Термет (Termet) і багатьох інших.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з наших майстрів перед виходом на роботу обов'язково проходить навчання з питань роботи з замовниками та складає іспит.

В ході виконання ремонту вони підтримують чистоту, а в кінці обов'язково прибирають. Фахівці Master911 характеризуються серйозним ставленням до роботи, пунктуальністю, ввічливістю, вони не вживають нецензурні слова й не мають негативних пристрастей. Допуск до роботи отримує мала частина претендентів, всього п'ятнадцять зі ста, - тільки ті, чий середній бал 4,5 і вище.

Як формується розцінка?

Загалом практично в ста відсотках ситуацій вартість технічного обслуговування газових пристроїв (котлів) у Львові приблизно на вісімдесят відсотків нижча, ніж відновлення при повному виході з ладу газового обладнання.

Розцінки на всі типові послуги (зокрема ціна технічного обслуговування опалювальних газових котлів), не враховуючи транспортні витрати та вартість деталей, приладів, запасних частин, які в процесі проведення ремонту потрібно замінити, - містяться в прайсі.

Щоб точніше зорієнтувати Вас у приблизній ціні майбутньої роботи, в процесі складання замовлення ми завжди ставимо уточнювальні питання про несправність вашого агрегату. Такий варіант не допускає ймовірності розбіжності в сумі, озвученої майстром вже на місці, і зазначеної в прайсі.

Трапляються ситуації, коли через неправильний опис проблеми або внаслідок нечітких "ознак" неполадки точно визначити масштаб, вид і складність необхідного ремонту досить непросто. В такому випадку остаточний кошторис буде повідомлено майстром лише після проведення ним діагностики та виявлення точної причини збою в роботі техніки.

Маркетплейс Master911 постійно перевіряє чинні ринкові ціни та стежить за рапортами своїх фахівців з зробленим замовленням. Ми запевняємо, що названа сума до оплати узгоджується з тарифами, зазначеними в прейскуранті.

Що отримують замовники нашого сервісу?

Замовляючи сервісне обслуговування, налагодження або ремонт газових котлів та будь-яких інших пристроїв у Львові в Master911, Ви отримуєте:

 • Терміновий прихід техніка і вельми швидке проведення обслуговування газового обладнання.
 • Систематичний контроль якості наданих нашими виконавцями послуг. При появі питань або зауважень, звертайтеся до нас, в разі виявлення різних проблем майстер обов'язково їх виправить.
 • Надання грамотних послуг з обслуговування всіх типів котлів: навісних (настінних), двоконтурних, підлогових та одноконтурних.

Крім цього, звертаючись до нас, зможете сподіватися на:

 • Можливість звернення без перерв, вихідних і свят. Цілодобове приймання замовлень, в робочі, святкові й вихідні дні.
 • Зручну для замовників оплату. Можливість оплати банківською картою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Дотримання чистоти в процесі роботи. Неодмінне прибирання виконавцем свого місця роботи після закінчення техобслуговування або виконання ремонту.
 • Гарантійні умови. На надані послуги та змонтовані в процесі ремонту запасні частини, прилади та деталі поширена гарантія.
 • Встановлену вартість в договорі. Так, наприклад, діагностика котла має зафіксовану в прайс-листі розцінку, яка залишиться незмінною.
 • Лояльну розцінку. Прозору, середньоринкову і доступну оплату послуг, що відповідає умінню техніка.
 • Швидку обробку заявок. Прибуття фахівця протягом трьох годин.
 • Службу підтримки. Якщо раптом ви будете незадоволені виконанням сервісної послуги, звертайтеся в службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати проблематичне питання.
 • Договір. Після виконання завдань Ви підписуєте акт виконаних послуг.

Працюємо за викликом техніка у Львові і по Львівській області

Обслуговуємо газові агрегати на території міста Львів

Якщо вас цікавить професійне обслуговування, налагодження або ремонт котла, і ви живете на території міста Львів, то вже через три години з моменту оформлення заявки можна сподіватися на приїзд техніка.

Наші фахівці працюють в передмісті Львова

Якщо зробити замовлення на ефективне обслуговування або налаштування газового агрегату (котла) у себе в приватному будинку у Львові (у передмісті: Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), то прибуття техніка за вказаною адресою зажадає трохи більше часу - від чотирьох до шести годин.

Робота на виїзді в села, селища, міста по Львівській області

В сервісі Master911 працюють техніки з більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), що надає можливість чекати появу виконавця за викликом в день подачі заявки.

Компанія Master911 з налагодження, обслуговування й ремонту газових пристроїв (опалювальних котлів) у Львові надає своїм замовникам можливість значно зекономити автотранспортні витрати та час.