Ремонт холодильників у Херсоні

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Херсон та передмісті з виїздом по Херсонській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Херсоні

Генадій null

Був(ла) на сайті месяц назад

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Віталій В

Був(ла) на сайті месяц назад
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Херсоні

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Херсоні

Відгуки по ремонту холодильників у Херсоні

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Ремонт холодильника, як і будь-якого обладнання, – це саме те, чим не варто займатися самостійно за відсутності спеціальних знань та навичок, інакше можна зробити лише гірше. За серйозної поломки завжди краще звернутися до фахівця, який і зробить якісно, і підкаже, як уникнути таких проблем надалі.

Ремонт холодильного обладнання ділять за рівнями складності.

 • Легкий ремонт: фахівець проведе діагностику обладнання і, при необхідності, проведе заміну деталей, які не є для техніки ключовими: ущільнювач, лампа індикатора, що вийшов з ладу штепсель, перевішені або відрегульовані за рівнем дверцят, надаються побутові або монтажні послуги із заміни тріснутої полиці тощо.
 • Середній ремонт: Цей тип ремонту вважається професійним, і включає роботи, пов'язані з електромеханікою. У процесі його проведення фахівець відновлює або замінює такі важливі складові обладнання, як терморегулятор, термометр, трансформатор, реле пускозахисне, ТЕН відтайки, а іноді й електронний блок керування.
 • Складний ремонт: передбачається відновлення або заміна базових деталей техніки: компресора, фільтра, фільтра-осушувача, трубопроводу, заправку фреоном, усунення накопиченого в корпусі обладнання вологи та забруднень, інше.

Master911 займається ремонтом холодильників наступних марок: Nord (Норд), Indesit (Індесит), Samsung (Самсунг), Atlant (Атлант), LG (ЛЖ), Snaige (Снайге), Whirlpool (Вірпул), Ardo (Ардо), Stinol (Стінол), Siemens (Сіменс), Zanussi (Зануссі), Bosch (Бош), Minsk (Мінськ), Dnepr (Дніпро), Beko (Беко) та багато інші.

Категорично не рекомендується ремонтувати своїми руками холодильне обладнання! Master911 – сервіс, який надає професійні послуги з ремонту холодильників.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

Крок 1. На сайті Master911 заповнюється заявка на виклик майстра додому або передзвонивши за вказаними там же телефонами.

Крок 2. Обговорюються деталі заявки: передбачувана причина поломки, вказати виробника, модель обладнання, рік випуску.

Крок 3. За адресою виїжджає фахівець. Сервіс з ремонту холодильників та іншої техніки Master911 підбирає майстра з необхідними технічними навичками, який найближче знаходиться до вказаного замовником місця. Професіонал приїжджає в середньому за три години з моменту заявки клієнта.

Крок 4. Найголовніший пункт – ремонт несправного устаткування. На місці майстер продіагностує техніку, знаходить причину несправності, називається ціна ремонту холодильника, і після її узгодження із замовником приступає до самого процесу.

Крок 5. Клієнт отримує акт про виконані роботи та гарантію на всі надані майстром послуги.

Чому обирають нас

 1. Багатолітній досвід. У нашому сервісі працюють професіонали з великим досвідом роботи, які проходили додаткові навчання та семінари.
 2. Більшість клієнтів надходять за рекомендаціями. Клієнти пишуть нам реальні відгуки щодо нашої роботи.
 3. Для нас не існує техніки, яку немає можливості відремонтувати. Будь-який ступінь складності поломки для наших майстрів, з якими ми співпрацюємо, зрозумілий і реальний. Все буде зроблено якісно та вчасно.
 4. Гарантійні зобов'язання. Ми використовуємо лише якісні запчастини, тому ми надаємо гарантію на всі види робіт. Це дозволяє, по-перше, захистити інтереси наших клієнтів, по-друге, показує рівень професіоналізму наших майстрів.
 5. Прийнятні ціни. Оптимальна вартість ремонту холодильника у Херсоні та передмісті. До того ж оплата приймається як готівкою, так і безготівковим переказом.
 6. Зручність. Клієнт може оформити виїзд майстра онлайн або в телефонному режимі цілодобово, не виключаючи святкових та вихідних днів.
 7. Оперативність. Отримавши виклик, фахівець приїжджає на місце в зручний для Вас день і час, і якнайшвидше. Як правило, майстер ремонту холодильників приїде протягом трьох годин після оформлення заявки.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник вмикається і вимикається. Імовірні дві причини – поламалося пускозахисне реле або поломка компресора. Якщо й надалі експлуатувати техніку, це може ще більше нашкодити устаткуванню та зробить ремонт значно дорожчим.
 • Холодильник не вмикається. Причин може бути кілька. Найпоширеніші: електропроводка або вилка холодильника несправні, немає напруги в системі електропостачання, компресор чи головний модуль не працюють.
 • Холодильне обладнання не тримає температурний режим. Або неможливо змінити режим терморегулятора (температури), часто причина криється в несправності або неправильному положенні терморегулятора. Якщо в морозилці дотримується стандартна низька температура, а в холодильній камері температура вище оптимальної, швидше за все, стався витік фреону. Його потрібно просто поповнити/дозаправити.
 • Компресор клацає і не вмикається. З великою ймовірністю зламався компресор, у якому сталося замикання. Клацання видає пускове реле.
 • Снігова шуба в морозилці або камері холодильника. З великою ймовірністю, ледь з'являється в моделях No-Frost, оскільки непридатний модуль відтайки.
 • Шар замерзлої вологи на стінках морозильної камери. Можливі причини: негерметичне прилягання дверей або пошкодження регулятора температури.
 • Холодильник тече, утворюється вода. У ситуації, коли всередині холодильника утворюється вода або вона підтікає, насамперед варто провести огляд зливної системи, яка могла забитися. Проте це єдина можлива причина течі. Для точної постановки «діагнозу» спеціаліст проведе повну діагностику техніки.
 • Дефекти гуми ущільнювача пов'язані з її механічними пошкодженнями, а також під дією часу. Гума висихає внаслідок старіння чи впливу зовнішніх чинників. У більшості сучасних дверей ущільнювач вклеєний, з погляду виробників випускається на весь термін служби та заміні не підлягає!
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильника. Найчастіше проблема в банальному перегоранні лампочок, які слід замінити. Але справа може бути й у порушенні роботи електричного модуля чи модуля управління.

Точна причина некоректної роботи або виходу з ладу холодильника встановлюється лише після проведення діагностики нашим майстром.

Виїжджаємо до всіх районів Херсона та передмістя

Послугами сервісу побутових послуг Master911 є можливість скористатися вдома або в офісі в Херсоні, Каховці, Голій Пристані, Скадовську, Бериславі та інших містах Херсонської області цілодобово. Ремонт холодильника в Херсоні та передмісті проводиться як у робочі, так і у святкові дні.

Після заповнення заявки (на сайті або в телефонному режимі) із зазначенням типу несправності, виробника обладнання, моделі та року його випуску, фахівець виїжджає за вказаною адресою в середньому протягом трьох годин.

Кухонна техніка, що вийшла з ладу, вносить дискомфорт у повсякденне життя. Тому послуга виклику фахівця додому доступна в режимі 24/7. Майстер виїжджає у день звернення та під контролем замовника виконує ремонт холодильників у Херсоні, Зеленівці, Антонівці, Камишанах, Білозерці, Чорнобаївці, Степанівці та інших приміських селищах.