Ремонт холодильників у Кропивницькому

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Кропивницький та передмісті з виїздом по Кіровоградській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Кропивницькому

Дмитро null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Олег null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Кропивницькому

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Кропивницькому

Відгуки по ремонту холодильників у Кропивницькому

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Некоректна робота холодильника, а тим більше його виходу з ладу, не допускають того, щоб відкласти вирішення проблеми на потім. По-перше, без цієї побутової техніки складно обійтися навіть один день, а по-друге, якщо не вжити своєчасних заходів, ситуація може лише посилитися.

Тому, будь-яка поломка холодильника – привід, щоб негайно звернутися до сервісу з ремонту холодильників та викликати майстра додому.

Залежно від того, наскільки серйозною є причина збою в роботі холодильника, а також від загального обсягу майбутніх робіт з відновлення обладнання, послуги з ремонту холодильників умовно поділяють на три типи:

 • Простий. У рамках простого ремонту фахівець проводить діагностику агрегату, а також відновлює, або замінює новими не ключові деталі: лампу індикатора, що перегоріла, ущільнювач, зламану вилку, тріснуту полицю і т.д., а також може переважити або відрегулювати за рівнем дверцят.
 • Ремонт холодильників середнього рівня складності повинен проводитися кваліфікованим майстром, який володіє необхідними технічними навичками, оскільки передбачувані роботи здебільшого пов'язані з електромеханікою. Під час такого ремонту фахівець відновлює або замінює такі важливі деталі техніки, як ТЕН відтайки, реле пускозахисне, термометр, терморегулятор, трансформатор, а іноді й блок керування.
 • Капітальний ремонт відноситься до найбільш складного типу робіт і полягає в заміні або відновленні найголовніших деталей холодильника: трубопроводу, осушувального патрона, випарника, компресора. Також у рамках проведення капітального ремонту майстер заправляє холодильник холодоагентом (фреоном) і усуває вологу і забруднення, що скупчилися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр кваліфікованих послуг з діагностики, технічного обслуговування та ремонту холодильників будь-якого рівня складності. Майстри мають великий досвід у роботі з технікою від усіх відомих на сьогодні виробників: Atlant (Атлант), Ariston (Арістон), Donbass (Донбас), Bosch (Бош), Gorenje (Гореньє), Indesit (Індезит), Liebherr (Лібхерр), Samsung (Самсунг), Stinol (Стінол), Zanussi (Зануссі) та багатьох інших, будь-яких моделей, незалежно від року випуску.

Як відбувається замовлення, ремонт та діагностика

 1. Для виклику майстра з ремонту холодильників додому необхідно подати заявку, зв'язавшись із нами у телефонному режимі або заповнивши спеціальну форму на сайті. У заявці слід уточнити, у чому полягає некоректність роботи холодильника, його виробника, модель та роки випуску.
 2. На основі отриманих від замовника даних ми надаємо первинну консультацію ще до приїзду майстра, орієнтуємо за приблизною вартістю ремонту холодильника, а також погоджуємо час приїзду спеціаліста.
 3. По приїзді до будинку до клієнта майстер проводить візуальний огляд техніки та діагностику, після чого встановлює причину некоректної роботи техніки або її виходу з ладу. Він називає точну ціну ремонту холодильника, і після отримання згоди від замовника береться до виконання необхідних робіт.
 4. Після закінчення ремонту спеціаліст надає клієнту акт виконаних робіт, а також гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Чому обирають нас

 • Маркетплейс Master911 пропонує повний комплекс послуг з діагностики, обслуговування та ремонту холодильників будь-яких марок, моделей та року випуску.
 • Цілодобовий прийом заявок на виклик майстра додому як у будні, так і у вихідні, святкові дні.
 • Оперативний виїзд майстра в межах міста та передмістя. В середньому, протягом трьох годин, залежно від сезону, завантаженості та місцезнаходження.
 • Відсутність ризику зіткнутися з несумлінним ставленням майстра або з його некомпетентністю, оскільки Master911 працює тільки з досвідченими та висококваліфікованими професіоналами.
 • По закінченні ремонту фахівці прибирають своє робоче місце, залишаючи після себе ідеальний порядок.
 • Замовник отримує на руки акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти у продажу техніки на запчастини.
 • Можливість оплати послуг зручним способом: готівкою або безготівковим переказом на картку.
 • Master911 контролює весь процес, від моменту подання заявки до виконання повного обсягу робіт, надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, а при необхідності – в оформленні документів.

Поширені несправності холодильників

У заявках, що надходять від замовників, найчастіше фігурують такі види поломок:

 • Холодильник не вмикається. Неможливість увімкнути техніку може бути пов'язана з несправністю вилки або проблемами з електричною проводкою. Не виключено, що поломка має більш серйозний характер, і пояснюється виходом з ладу компресора або головного модуля.
 • Відразу після включення (або через кілька хвилин) холодильник мимоволі відключається. Провівши діагностику, з великою ймовірністю майстер встановить поломку пускозахисного реле, рідше – компресора.
 • У процесі роботи холодильник видає сторонні звуки. Як правило, замовники вказують на сильний гул, стукіт або деренчання, які супроводжують роботу холодильника. Причин такого може бути безліч. Сторонній шум може пояснюватися нещільним кріпленням двигуна або неправильним встановленням техніки (її дотиком з меблями). Сторонні звуки також можуть вказувати на невдалий запуск компресора або перепади в електромережі.
 • У нижньому ярусі холодильника накопичується вода. Якщо в нижній частині холодильної камери спостерігається скупчення води, то з великою ймовірністю це вказує на проблеми, пов'язані зі зливною системою, а точніше на засмічення трубки для відведення талих вод. У деяких випадках причини можуть бути іншими, що і буде з'ясовано майстром у результаті проведення діагностики техніки.
 • Холодильник працює безперервно, не відключаючись. При виявленні подібного «симптому» - тривала робота агрегату, без відключення, необхідно відразу відключити холодильник від електроживлення, і якнайшвидше викликати майстра додому. Це зумовлено високим ризиком перегріву холодильника. У результаті проведення діагностики фахівець, швидше за все, виявить витік холодоагенту або порушення в роботі компресора.

Виїжджаємо до всіх районів Кропивницького та передмістя

Якщо вам потрібен оперативний, якісний, з наданням гарантій, та недорогий ремонт холодильника у Кропивницькому, Олександрії, Малій Скроні, Світловодську, Гайвороні, Долинській та інших містах Кіровоградської області, - звертайтесь до сервісу побутових послуг Master911.

Майстер з ремонту холодильників у Кропивницькому протягом трьох годин після оформлення заявки виїжджає за вказаною адресою в межах міста та передмістя (Бережинка, Соколівське, Нове, Созонівка, Підгайці та інші населені пункти).