globe ru

Ремонт холодильника у Ужгороді

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Ужгород та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 360 грн
Ремонт холодильної камери від 280 грн
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 400 грн
Заміна термостата / датчика температури холодильника Індивідуально
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Ужгороді

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Закарпатській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Закарпатській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Закарпатській області

Всі міста Закарпатській області
Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново

Будь-які порушення в роботі холодильника – привід негайно звернутися за допомогою кваліфікованого майстра. Крім того, що самостійні спроби налаштувати роботу техніки ні до чого доброго не приведуть, вони з великою ймовірністю можуть тільки погіршити ситуацію. Своєчасне звернення в сервіс послуг з ремонту холодильників в багатьох випадках дозволяє обійтися простим і недорогим ремонтом, тоді як «зволікання» призводять до необхідності в капітальному ремонті, який передбачає заміну ключових деталей обладнання.

Розрізняють три види ремонту холодильників, залежно від складності несправностей та обсягу, необхідних для повернення техніки в робочий стан, робіт: простий, середнього рівня складності, складний (капітальний).

 • Простий ремонт. Надані майстром послуги з ремонту холодильника, крім обов'язкової діагностики, враховують відновлення або заміну не ключових деталей обладнання (перегорілої лампочки, зламаної вилки, ущільнювача, тріснутої полиці й т. д.), переважування або регулювання по рівню дверей.
 • Ремонт середнього рівня складності. Такі роботи найчастіше пов'язані з електромеханікою, це вимагає від майстра високої кваліфікації. В рамках проведення ремонту середнього рівня спеціаліст відновлює або замінює важливі деталі холодильника: терморегулятор, ТЕН розморожування, термометр, пускозахисний реле, трансформатор та інші.
 • Складний ремонт. Капітальний ремонт холодильника являє собою проведення робіт, що вимагають від майстра найвищої кваліфікації, і полягає в заміні або відновленні основних деталей техніки: трубопроводу, осушувального патрона, компресора, фільтра, випарника, а також заміну фреону й усунення вологи та забруднень, що накопичилися всередині корпусу агрегату.

Master911 приймає заявки на проведення ремонту холодильників у Ужгороді будь-якого рівня складності, незалежно від року випуску техніки, її моделі та виробника. Після подачі заявки з уточненням проблеми, кваліфікований спеціаліст з необхідними технічними навичками виїжджає за вказаною адресою для необхідних послуг з наданням гарантій.

Майстри володіють великим досвідом у проведенні діагностики, технічного обслуговування і ремонту холодильників від всіх відомих на сьогодні виробників: Шарп (Sharp), Мінськ, Кайзер (Kaiser), Снайге (Snaige), Лібхерр (Liebherr), Норд (Nord), Дніпро, Прівілег (Privileg), Вестфрост (Vestfrost), Хайер (Haier), Атлант (Atlant), Ардо (Ardo), Технохолод, Зануссі (Занусі / Zanussi), Голд (Gold), Індесіт (Indesit), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Хітачі (Hitachi), Міле (Miele), Зіл (Zil), ЛЖ (LG), Ока (Oka), Саратов, АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Део (Daewoo), Вестен (Westen), Тошиба (Toshiba), Ямаха (Yamaha), Еленберг (Elenberg), Донбас, Атлантік (Atlantic), Беко (Beko), Стінол (Stinol), Панасонік (Panasonic), Кристал (Crystal), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Рейнфорд (Rainford), Арістон (Ariston), Самсунг (Samsung) і багатьох інших.

Як відбувається замовлення ремонт та діагностика?

 1. Для виклику майстра з ремонту холодильників у Ужгороді необхідно подати заявку із зазначенням типу поломки холодильника, його виробника (з уточненням моделі і року випуску). Оформити заявку можна на сайті або зв'язавшись з нами в телефонному режимі.
 2. На основі цієї інформації ми надаємо замовнику первинну консультацію, зорієнтуємо в ціні ремонту холодильника та приблизному часі приїзду майстра.
 3. Приїхавши до клієнта, спеціаліст проводить візуальний огляд несправної техніки та проводить діагностику. Після встановлення точної причини некоректної роботи обладнання майстер називає ціну ремонту холодильника. Отримавши схвалення замовника, професіонал розпочинає ремонт.
 4. Після повернення агрегату в робочий стан фахівець надає акт про виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Поширені несправності холодильників

 • Холодильник не вмикається. Така проблема може пояснюватися несправністю вилки або електропроводки та мати більш серйозні причини, наприклад, поломку компресора або вихід з ладу головного модуля.
 • Під час роботи холодильника чути сторонні звуки. Як правило, клієнти скаржаться на гучний гул, деренчання або стук. Часто подібне є наслідком нещільного прилягання мотора, що може зустрічатися з будь-якими моделями техніки. Іноді це викликано неправильною установкою холодильника і його зіткненням з меблями. Але причина може ховатися і в іншому: наприклад, у невдалому запуску компресора або перепадах електричної напруги.
 • Холодильник працює безперервно. У тому випадку, якщо техніка працює, не відключаючись, існує високий ризик її перегріву. У зв'язку з цим, при виявленні подібного «симптому», обладнання слід негайно відключити від електромережі і якнайшвидше викликати додому майстра з ремонту холодильників. Після проведення діагностики їм буде виявлена причина того, що сталося: витік фреону або некоректна робота компресора.
 • Підтікання або скупчення води в нижньому ярусі холодильної камери. Звернення в Master911 з подібною проблемою – не рідкість. Після приїзду майстер проводить візуальний огляд холодильника і його діагностику, в результаті чого найчастіше виявляється засмічення трубки для зливу талих вод.
 • Відсутність освітлення всередині холодильника або не працює індикатор. Пояснень подібного може бути кілька. Найбільш очевидною і досить частою причиною виступає перегорання лампочки, але іноді під таким «симптомом» ховається збій у роботі електричного модуля або модуля управління.

Чому обирають нас?

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний комплекс послуг з діагностики та ремонту холодильника у Ужгороді будь-якого рівня складності від усіх відомих виробників, незалежно від моделі та року випуску.
 • Графік приймання заявок на виклик майстра – 24/7 (у будні, вихідні та святкові дні).
 • Оперативний виїзд фахівця – у середньому протягом трьох годин (залежно від завантаженості, сезону і місця знаходження).
 • Відсутність ризику зіткнутися з некомпетентністю майстра або несумлінним ставленням.
 • Дотримання чистоти на робочому місці.
 • Доступна вартість послуг.
 • Можливе надання фахівцем допомоги у продажі на запчастини холодильника, який не підлягає ремонту.
 • Надання акту про виконання робіт і гарантійних зобов'язань на всі надані послуги.
 • Master911 контролює весь процес обслуговування замовників (від моменту подачі заявки до повного виконання ремонтних робіт), надає допомогу обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів.

Виїжджаємо у всі райони міста Ужгорода та Закарпатської області

При виникненні необхідності в терміновому і якісному ремонті холодильника в Ужгороді, м. Хуст, м. Берегове, м. Виноградів, м. Тячів, м. Іршава, м. Перечин, м. Чоп, м. Мукачево, м. Ужгород, смт Кольчино, смт Воловець, смт Жденієво, смт Середнє, смт Чинадійово, смт Батьово, смт Королево, смт Солотвино, смт Кобилецька Поляна, смт Міжгір'я, смт Дубове, смт Буштино, с. Копашново та інших містах Закарпатської області звертайтеся в маркетплейс Master911. Ми приймаємо заявки цілодобово на виклик спеціаліста додому. Кваліфіковані майстри протягом трьох годин з моменту звернення виїжджають за вказаною адресою в місті Ужгороді та передмісті (смт Середнє, с. Кам'яниця, с. Невицьке, с. Шишлівці, с. Паладь-Комарівці, с. Кінчеш, с. Коритняни, с. Минай, с. Барвінок, с. Баранинці, с. Розівка, с. Концово, с. Сторожниця, с. Нижнє Солотвино, с. Підгорб).