Газові плити, якими обладнають кухні сучасних квартир і будинків, значно відрізняються від пристроїв, що використовувалися ще пару десятків років назад. Як і будь-яка інша побутова техніка, обладнання для приготування їжі зазнало значних змін, і в даний час вражає своїм функціоналом.

Так, більшість сучасних моделей оснащено цілим рядом можливостей, що значно спрощують не тільки сам кулінарний процес, але і полегшують догляд за газовою плитою. Електричний підпал, система газ-контролю, таймер, духовка - мінімальний набір функцій, яким забезпечена практично кожна сучасна газова плита. У більш дорогих моделях також присутні: конвекція, гриль, 3D-нагрів, функція самоочищення, каталітичне покриття, жиропоглинальні фільтри і т.д.

Безумовно, така техніка є досить складним пристроєм, і запорукою його бездоганної роботи є дотримання рекомендацій з використання, зазначеними в інструкції, і належний догляд.

Ремонт газової плити

Активна експлуатація газової плити, як і будь-якої іншої побутової техніки, особливо без належного догляду за нею та своєчасного профілактичного обслуговування фахівцем, згодом призводить до збоїв в її роботі.

Намагатися самостійно усунути несправності газових плит ні в якому разі не можна, оскільки діагностика й ремонт газового обладнання потребує високої кваліфікації та наявності спеціального допуску.

У тому випадку, якщо була виявлена??неполадка плити, слід негайно звернутися за допомогою майстра з ремонту кухонних газових плит у Львові. При виникненні підозри на витік газу потрібно негайно від'єднати плиту від його подачі й очікувати на приїзд майстра.

Як відбувається ремонт і діагностика

Відсутність в будинку справної газової плити - проблема, що вимагає швидшого вирішення. Найоперативніший і надійний спосіб повернути її до роботи - звернутися в добре зарекомендований сервіс послуг. Як правило, такі компанії реагують на подану замовником заявку в мінімальні терміни й направляють фахівця за вказаною адресою.

Нерідко буває так, що після ретельного візуального огляду, досвідчений майстер здатний виявити несправність, яка спричинила за собою збій в роботі газового обладнання. Якщо ж причина не така очевидна, за допомогою спеціального обладнання прямо на місці проводиться комплексна діагностика. Після виявлення несправності, проводяться необхідні ремонтні роботи, спрямовані на якісне усунення проблеми і підключення газової плити в найближчий час.

З метою надання послуг високої якості і в той же час для мінімальних витрат часу, майстри виїжджають додому до замовника з оригінальними запасними частинами, деталями й витратними матеріалами від виробника конкретної побутової техніки.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Львові Master911 пропонує широкий спектр робіт з профілактичної та повної діагностики обладнань, проведення технічного обслуговування і ремонтних робіт різного рівня складності. Майстри виїжджають на виклик до клієнта у Львові, Дрогобичі, Червонограді та в інші міста Львівської області.

Після того, як замовник залишив заявку з описом виявлених проблем в роботі газової плити, в середньому протягом трьох годин за вказаною ним адресою виїжджає майстер, що володіє необхідним допуском до такого виду робіт. Для більш оперативного усунення несправностей фахівцем використовуються рекомендовані виробником даної побутової техніки, професійний інструмент, витратні матеріали, деталі та запасні частини.

Подібна організація процесу сприяє економії часу, зусиль і фінансових витрат, необхідних на доставку газової плити в майстерню та її подальше транспортування додому.

Після завершення ремонту, власник газової плити отримує на руки акт про виконання робіт і гарантійне зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Асортимент популярних на сьогодні моделей і модифікацій плит від різних виробників неймовірно великий. Висока кваліфікація й великий досвід у наданні широкого спектра ремонтних робіт дозволяє сервісу побутових послуг Master911 приймати заявки на проведення діагностики, технічного обслуговування й ремонту газових плит у Львові від таких торгових марок: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Інтерлайн (Interline), Електра, Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Карпати/ Karpaty), Бош (Bosch), Беко (Beko), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Грета (Greta), Індесіт (Indesit), Дружківка.

Ціна ремонту газової плити

Вартість ремонту газової плити у Львові розраховується індивідуально й залежить від складності виявленої несправності, загального обсягу необхідних робіт і ціни деталей/запчастин/витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими проблемами в роботі газової плити, викликаними порушенням правил експлуатації, відсутністю своєчасного планового огляду й необхідного технічного обслуговування, виступають наступні:

  • не працює електричний підпал (немає іскри або клацання);
  • конфорка не вмикається, мимовільно гасне в процесі роботи або коптить;
  • асиметричне або занадто маленьке полум'я пальника;
  • труднощі в провертанні ручок регулятора;
  • духовка не вмикається;
  • не вдається вибрати потрібний режим або налаштувати температуру;
  • присутній сторонній шум;
  • відчувається характерний запах газу (є ймовірність витоку!).

Виїжджаємо в усі райони Львова та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний і якісний ремонт газової плити у Львові та передмісті (м. Городок, м. Дубляни, м. Пустомити, м. Новояворівськ, м. Винники, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Куликів, смт Запитів, с. Суховоля, с. Липники, с. Наварія, с. Рясне-Руське, с. Муроване, с. Солонка, с. Сокільники, с. Ямпіль, с. Оброшино, с. Лапаївка, с. Зимна Вода, с. Малечковичі, с. Зубра, с. Давидів, с. Пасіки-Зубрицькі, с. Малехів та ін.). Розуміючи всі незручності й ризики, пов'язані зі збоєм в роботі газового обладнання, ми приймаємо заявки від клієнтів цілодобово, що дозволяє в мінімальні терміни усунути виниклу проблему. Також наші ціни ремонту газових плит у Львові цілком вас влаштують.

Після обробки залишеної клієнтом заявки на ремонт газової плити у Львові майстер високої кваліфікації виїжджає за вказаною адресою (в середньому, це відбувається протягом трьох годин). Також наші спеціалісти працюють по Львівській області (м. Турка, м. Сколе, м. Моршин, м. Трускавець, м. Борислав, м. Стрий, м. Стебник, м. Новий Калинів, м. Броди, м. Городок, м. Буськ, м. Комарно, м. Кам'янка-Бузька, м. Дубляни, м. Миколаїв, м. Рава-Руська, м. Перемишляни, м. Пустомити, м. Бібрка, м. Новояворівськ, м. Мостиська, м. Золочів, м. Судова Вишня, м. Яворів, м. Самбір, м. Рудки, м. Глиняни, м. Жовква, м. Хирів, м. Старий Самбір, м. Добромиль, м. Дрогобич, м. Радехів, м. Соснівка, м. Червоноград, м. Новий Розділ, м. Великі Мости, м. Белз, м. Жидачів, м. Сокаль, м. Винники, м. Львів, м. Ходорів, смт Великий Любінь, смт Новий Яричів, смт Східниця, смт Славське, смт Підбуж, смт Журавно, смт Меденичі, смт Брюховичі, смт Рудно, смт Гірник, смт Магерів, смт Куликів, смт Шкло, смт Івано-Франкове, смт Щирець, смт Запитів, смт Олесько, смт Красне, смт Підкамінь, смт Поморяни), здебільшого приїзд відбувається у день виклику майстра.

Після закінчення проведення всіх необхідних робіт виконавець надає замовнику гарантійні зобов'язання на весь спектр наданих послуг і акт про виконання робіт.

Зона обслуговування Львів