globe ru

Ремонт газової плити у Львові

від 300 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових плит на дому, варильних поверхонь різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Львів та передмісті з виїздом по Львівській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова плита
Назва Вартість
Заміна крана газової плити Індивідуально
Скупка газових плит Індивідуально
Вивіз газових плит (утилізація) Індивідуально
Ремонт кнопки підпалу газової плити Індивідуально
Ремонт крана газової плити Індивідуально
Ремонт ручки газової плити Індивідуально
Ремонт конфорки газової плити Індивідуально
Ремонт форсунки газової плити Індивідуально
Ремонт блоку розпалювання газової плити Індивідуально
Ремонт пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Ремонт електропідпалу газової плити Індивідуально
Заміна скла в газовій плиті Індивідуально
Заміна конфорки газової плити Індивідуально
Заміна кнопки розпалювання плити Індивідуально
Встановлення газової плити (монтаж) Індивідуально
Заміна ручки газової плити Індивідуально
Заміна форсунок газової плити Індивідуально
Заміна шланга газової плити Індивідуально
Заміна жиклерів в газовій плиті Індивідуально
Заміна варильної панелі на плиті Індивідуально
Заміна пьезоелемента в газовій плиті (пьезо) Індивідуально
Заміна термопари в газовій плиті Індивідуально
Частка газової плити Індивідуально
Демонтаж газової плити Індивідуально
Заміна газової плити Індивідуально
Підключити варильну панель (газову поверхню) Індивідуально
Підключення газової плити Індивідуально

Ціни на Ремонт газової плити у Львові

Назва Вартість
Ремонт газової плити від 300 грн
Встановлення газової плити від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Газові плити, якими обладнають кухні сучасних квартир і будинків, значно відрізняються від пристроїв, що використовувалися ще пару десятків років назад. Як і будь-яка інша побутова техніка, обладнання для приготування їжі зазнало значних змін, і в даний час вражає своїм функціоналом.

Так, більшість сучасних моделей оснащено цілим рядом можливостей, що значно спрощують не тільки сам кулінарний процес, але і полегшують догляд за газовою плитою. Електричний підпал, система газ-контролю, таймер, духовка - мінімальний набір функцій, яким забезпечена практично кожна сучасна газова плита. У більш дорогих моделях також присутні: конвекція, гриль, 3D-нагрів, функція самоочищення, каталітичне покриття, жиропоглинальні фільтри і т.д.

Безумовно, така техніка є досить складним пристроєм, і запорукою його бездоганної роботи є дотримання рекомендацій з використання, зазначеними в інструкції, і належний догляд.

Ремонт газової плити

Активна експлуатація газової плити, як і будь-якої іншої побутової техніки, особливо без належного догляду за нею та своєчасного профілактичного обслуговування фахівцем, згодом призводить до збоїв в її роботі.

Намагатися самостійно усунути несправності газових плит ні в якому разі не можна, оскільки діагностика й ремонт газового обладнання потребує високої кваліфікації та наявності спеціального допуску.

У тому випадку, якщо була виявлена??неполадка плити, слід негайно звернутися за допомогою майстра з ремонту кухонних газових плит у Львові. При виникненні підозри на витік газу потрібно негайно від'єднати плиту від його подачі й очікувати на приїзд майстра.

Як відбувається ремонт і діагностика

Відсутність в будинку справної газової плити - проблема, що вимагає швидшого вирішення. Найоперативніший і надійний спосіб повернути її до роботи - звернутися в добре зарекомендований сервіс послуг. Як правило, такі компанії реагують на подану замовником заявку в мінімальні терміни й направляють фахівця за вказаною адресою.

Нерідко буває так, що після ретельного візуального огляду, досвідчений майстер здатний виявити несправність, яка спричинила за собою збій в роботі газового обладнання. Якщо ж причина не така очевидна, за допомогою спеціального обладнання прямо на місці проводиться комплексна діагностика. Після виявлення несправності, проводяться необхідні ремонтні роботи, спрямовані на якісне усунення проблеми і підключення газової плити в найближчий час.

З метою надання послуг високої якості і в той же час для мінімальних витрат часу, майстри виїжджають додому до замовника з оригінальними запасними частинами, деталями й витратними матеріалами від виробника конкретної побутової техніки.

Чому обирають нас

Сервіс побутових послуг з ремонту газових плит у Львові Master911 пропонує широкий спектр робіт з профілактичної та повної діагностики обладнань, проведення технічного обслуговування і ремонтних робіт різного рівня складності. Майстри виїжджають на виклик до клієнта у Львові, Дрогобичі, Червонограді та в інші міста Львівської області.

Після того, як замовник залишив заявку з описом виявлених проблем в роботі газової плити, в середньому протягом трьох годин за вказаною ним адресою виїжджає майстер, що володіє необхідним допуском до такого виду робіт. Для більш оперативного усунення несправностей фахівцем використовуються рекомендовані виробником даної побутової техніки, професійний інструмент, витратні матеріали, деталі та запасні частини.

Подібна організація процесу сприяє економії часу, зусиль і фінансових витрат, необхідних на доставку газової плити в майстерню та її подальше транспортування додому.

Після завершення ремонту, власник газової плити отримує на руки акт про виконання робіт і гарантійне зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові плити всіх марок і моделей

Асортимент популярних на сьогодні моделей і модифікацій плит від різних виробників неймовірно великий. Висока кваліфікація й великий досвід у наданні широкого спектра ремонтних робіт дозволяє сервісу побутових послуг Master911 приймати заявки на проведення діагностики, технічного обслуговування й ремонту газових плит у Львові від таких торгових марок: Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), Піраміда (Pyramida), Кайзер (Kaiser), Інтерлайн (Interline), Електра, Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Горенье (Gorenje), Норд (Nord), Карпати/ Karpaty), Бош (Bosch), Беко (Beko), Смег (Smeg), Аміка (Amica), Фагор (Fagor), Сіменс (Siemens), Гефест (Gefest), Канді (Candy), Зануссі (Занусі / Zanussi), Міле (Miele), Ханса (Hansa), Грета (Greta), Індесіт (Indesit), Дружківка.

Ціна ремонту газової плити

Вартість ремонту газової плити у Львові розраховується індивідуально й залежить від складності виявленої несправності, загального обсягу необхідних робіт і ціни деталей/запчастин/витратних матеріалів, що підлягають заміні.

Поширені несправності газових плит

Найчастішими проблемами в роботі газової плити, викликаними порушенням правил експлуатації, відсутністю своєчасного планового огляду й необхідного технічного обслуговування, виступають наступні:

 • не працює електричний підпал (немає іскри або клацання);
 • конфорка не вмикається, мимовільно гасне в процесі роботи або коптить;
 • асиметричне або занадто маленьке полум'я пальника;
 • труднощі в провертанні ручок регулятора;
 • духовка не вмикається;
 • не вдається вибрати потрібний режим або налаштувати температуру;
 • присутній сторонній шум;
 • відчувається характерний запах газу (є ймовірність витоку!).

Виїжджаємо в усі райони Львова та передмістя

Сервіс побутових послуг Master911 пропонує оперативний і якісний ремонт газової плити у Львові та передмісті (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів та ін.). Розуміючи всі незручності й ризики, пов'язані зі збоєм в роботі газового обладнання, ми приймаємо заявки від клієнтів цілодобово, що дозволяє в мінімальні терміни усунути виниклу проблему. Також наші ціни ремонту газових плит у Львові цілком вас влаштують.

Після обробки залишеної клієнтом заявки на ремонт газової плити у Львові майстер високої кваліфікації виїжджає за вказаною адресою (в середньому, це відбувається протягом трьох годин). Також наші спеціалісти працюють по Львівській області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), здебільшого приїзд відбувається у день виклику майстра.

Після закінчення проведення всіх необхідних робіт виконавець надає замовнику гарантійні зобов'язання на весь спектр наданих послуг і акт про виконання робіт.