Ремонт холодильників у Червонограді

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Червоноград та передмісті з виїздом по Львівській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна дверки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Вивіз старого холодильника (утилізація)

Скупка холодильників

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по ремонту холодильників у Червонограді

Відгуки по ремонту холодильників у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Навіть досить надійна, сучасна, якісна побутова техніка з плином часу може вийти з ладу, і, звичайно ж, холодильники, зважаючи на напружену їх експлуатацію, не виняток. Проте не слід пробувати своїми силами знайти причину несправності й тим більше намагатися її усунути. Єдине розумне рішення в цьому випадку - звернутися за допомогою в сервіс послуг з ремонту холодильників, де професійні фахівці недорого, оперативно, відповідально виконають всі необхідні роботи та в стислі терміни повернуть обладнання в належний стан.

Виходячи зі ступеня складності, ремонт холодильників можна символічно розділити на три види: простий, середній і складний.

 • Роботи незначної складності. Під цим терміном мається на увазі виконання докладної діагностики техніки та, якщо необхідно, заміна другорядних елементів, частин, вузлів, деталей, які стали непридатними. У планах здійснення нескладного ремонту фахівцем можуть бути замінені такі деталі: лампа індикатора, ручки, зіпсована електровилка, відрегульовані або перевішені, відповідно до рівня, дверцята, а також надані монтажні послуги із заміни тріснутої полички, реставрації ущільнювальних гумок і т. д.
 • Ремонт середнього ступеня складності. Ремонт холодильників даного типу вважається кваліфікованим і містить в собі послуги, які пов'язані з електромеханікою. У процесі її проведення спеціаліст налагоджує, відновлює або замінює такі суттєві складові частини обладнання, як ТЕН розморожування, електронний блок управління, трансформатор, термометр, пускозахисний реле, а іноді й терморегулятор.
 • Складний тип ремонтних робіт. Сервіс з ремонту холодильників найвищого ступеня складності передбачає ремонт або заміну основних деталей техніки: випарника, фільтра, осушувального патрона, трубопроводу, компресора, а також видалення накопичених в корпусі масла, пилу, вологи й заправку фреоном.

Сервіс побутових послуг Master911 приймає замовлення на ремонт холодильників у Червонограді різного рівня складності конструкції практично від усіх відомих на сьогодні фірм-виробників: Панасонік (Panasonic), Мінськ, Ханса (Hansa), Зіл (Zil), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Рейнфорд (Rainford), Хайер (Haier), Лібхерр (Liebherr), Канді (Candy), Еленберг (Elenberg), Стінол (Stinol), АЕГ (AEG), Арістон (Ariston), Вестфрост (Vestfrost), Ардо (Ardo), Прівілег (Privileg), Ямаха (Yamaha), Хітачі (Hitachi), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестен (Westen), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Кристал (Crystal), Ока (Oka), Міле (Miele), Донбас, Тошиба (Toshiba), Норд (Nord), Голд (Gold), Снайге (Snaige), Сіменс (Siemens), Беко (Beko), Саратов, Шарп (Sharp), Дніпро, Део (Daewoo), Горенье (Gorenje), Технохолод, Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser) та інших, незалежно від року випуску та їх моделі.

Як зробити виклик майстра з ремонту холодильника?

 • Запросити майстра з ремонту холодильного обладнання додому слід за телефоном або ж подавши заявку на web-сайті.
 • При оформленні заявки дуже важливо вказати, в чому полягає несправність в роботі техніки, точно описати модель, повідомити її вік і назвати компанію-виробника.
 • На базі отриманої інформації сервіс побутових послуг Master911 дає первинні рекомендації, а також підбирає майстра з ремонту холодильників у Червонограді з належними технічними навичками, здібностями, знаннями, який найближче виявляється до зазначеного клієнтом місця проживання. Приїзд виконавця, як правило, відбувається протягом трьох годин з моменту реєстрації заявки, в залежності від місця знаходження, сезону і загальної зайнятості.
 • Після приїзду виконавець оглядає обладнання та проводить діагностику, озвучує остаточну ціну ремонту холодильника і причину несправності. Після отримання згоди клієнта технік розпочинає виконання потрібних ремонтних робіт.
 • В кінці ремонту клієнт отримує акт виконаних робіт і гарантію на всі надані фахівцем послуги.

Чому обирають наш сервіс?

Сервіс з ремонту холодильника у Червонограді Master911 надає весь комплекс послуг високого класу (від діагностики до складного ремонту) від відповідальних, надійних, висококваліфікованих техніків. Звертаючись до нашого маркетплейсу, ви можете розраховувати на оперативний, професійний, компетентний і недорогий ремонт з подальшим оформленням гарантійних зобов'язань та акту про виконаних роботах.

Звертаючись в сервіс домашнього ремонту Master911 з ремонту та обслуговування холодильного обладнання, кожен клієнт гарантовано отримує ряд важливих плюсів:

 • На всі надані роботи з ремонту поширені гарантійні умови.
 • Доступний спосіб розрахунку карткою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Гарантія дотримання чистоти, неодмінне прибирання робочого місця після завершення ремонтних робіт, прояв охайності, акуратності, пунктуальності.
 • Можливість оформлення заявки в режимі 24/7, також у вихідні/святкові дні.
 • Можливі випадки, коли холодильник ремонту не підлягає, тоді технік зуміє надати допомогу в продажі його на комплектуючі.
 • На етапі складання заяви замовник отримує первинну підтримку, будете знати приблизну вартість ремонту холодильника і час приїзду техніка.
 • Контролювання сервісом домашнього ремонту Master911 всього процесу від оформлення замовлення до повного проведення робіт, а також надання допомоги обом сторонам у розв'язанні спірних питань та оформленні необхідних документів.
 • Маркетплейс співпрацює виключно з надійними, професійними, перевіреними, відповідальними, підготовленими фахівцями, які мають солідний досвід роботи в даній області.
 • Оперативний прихід техніка (зазвичай протягом трьох годин).

Поширені проблеми з домашніми холодильниками

Як показує статистика, практика і досвід, найбільш частими причинами звернення до майстра зі встановлення або ремонту холодильників стають такі види несправностей:

 • Холодильник не працює. Приводів для цього може бути безліч: від несправної розетки, вилки або електропроводки до несправності датчика температури, компресора, головного модуля або термостата.
 • Підтікання рідини. При такій проблемі, якщо в шафі холодильника з'являється або підтікає вода, нагальним чином потрібно провести огляд системи зливу, яка періодично забивається. Проте це не єдина причина протікання. Для визначення істинного "діагнозу" спеціаліст проводить детальну діагностику техніки
 • Наростання льоду періодично на стінках холодильника. Така ознака, а також виникнення на стінках обладнання інею є причиною неправильної роботи реле-термостата. При появі подібної проблеми, сервіс буде спрямований на його відновлення або заміну.
 • Холодильник працює без відключення. Коли холодильне обладнання протягом довгого часу функціонує без відключення, в такому випадку утворюється ймовірність виходу з ладу мотора-компресора або витоку фреону. Для уникнення зайвого нагріву холодильника його слід відразу відключити від електромережі живлення і негайно зателефонувати майстру.
 • Несправність індикаторів або відсутність освітлення всередині холодильного обладнання. Зазвичай проблема полягає в елементарному згорянні лампочок, їх слід поміняти на нові. У рідкісних випадках це буває «симптомом» збою в роботі електронної плати (модуля) управління або електричного модуля.
 • Холодильне обладнання досить сильно шумить. Коли в робочому режимі в холодильному обладнанні чути клацання, сильний гул, брязкіт, постукування і т. п., проблема може ховатися в нещільному приляганні двигуна, а також стати причиною стрибків електричної напруги або невдалого запуску компресора.
 • Не тримається температура. Як правило, причина в несправності терморегулятора або у неправильному положенні. У тих випадках, якщо в морозилці витримується необхідна температура, а в холодильній шафі вона вища за встановлену, швидше за все проблема полягає у витоку холодагента (фреону). Його необхідно заправити.
 • Холодильне обладнання безпричинно відключається. Можливою причиною виступає несправність або окислення контактів пускозахисного реле. Іноді така проблема означає поломку компресора.

Реальна причина відхилень в роботі або виходу з ладу холодильника з'ясовується виключно після обстеження (діагностики) майстром. Звертаючись в сервіс побутових послуг Master911, можна бути цілком впевненим у тому, що ще при оформленні заяви, ви отримаєте попередню консультацію експерта, зможете з'ясувати приблизну ціну ремонту, а також погоджуєте прихід майстра на найбільш зручний час. Щоб не ризикувати власною технікою, а також уникнути марних витрат нервів, грошей і часу, не слід звертатися за допомогою до підозрілих майстрів, "умілих" сусідів, колег.

Приймаємо дзвінки з усіх районів Червонограда та Львівської області

Сервіс Master911 цілодобово, як у будні, вихідні, так і святкові дні, прийме замовлення на ремонт холодильників у Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) та інших великих, малих і середніх населених пунктах). Під час подачі заяви потрібно вказати характер несправності домашньої техніки, виробника, модель, рік випуску, а потім протягом трьох годин фахівець з необхідними технічними навичками, досвідом і знаннями відправляється за вказаною адресою.

Коли вам потрібне професійне, оперативне, надійне встановлення, обслуговування або ремонт холодильника у Червонограді та передмісті (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга та інші), звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911!