Встановлення пральної машини у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Львові

Відгуки по встановленню пральних машин у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Грамотний монтаж (демонтаж), початковий запуск, якісне встановлення й оперативне підключення побутової пральної машини у Львові - гарантія її довготривалої, ефективної, безперебійної експлуатації та, крім того, збереження зобов'язань щодо гарантії від виробника.

Підключення пральної машинки Самсунг, Індезіт, Lg, Вирпул та інших марок здійснюється в кілька етапів.

  1. Проведення підготовчих робіт (охоплює огляд устаткування на наявність пошкодження, вимикання електроенергії, контрольну перевірку рівня й тиску води в трубах).
  2. Визначення місця її постійної роботи, з умовою стандартних нормативів, щоб між стіною кімнати й задньою кришкою пралки залишалася відстань не менше п'яти сантиметрів для вільного циркулювання повітряних мас.
  3. Підключення апаратури до водопроводу й каналізації. Часто виникають випадки, коли розмір доданих від виробника гнучких труб є недостатнім і це вимагає їх подовження або заміни іншими, більшого метражу.
  4. Підведення до електричної мережі. Рекомендується, щоб розетка була розміщена в безпосередній близькості від техніки й була розрахована на 16А, мала керамічну основу, а також оснащена захисною від води кришкою. Перед приєднанням пральної машини до електророзетки виконавець переконується в наявності захисного заземлення.
  5. Вирівнювання пральної машини й перевірка. Коли всі комунікації під'єднані, агрегат виставляють горизонтально щодо корпусу пральної машини й виконують контрольну перевірку якості під'єднання. Для цього роблять пробний запуск.

Цілодобово приймаємо виклики на перевірку, якісну установку й надійне підключення пральних машин (наша ціна у Львові вам неодмінно сподобається) різних брендів: Індесіт (Indesit), Віарус (Viadrus), Делфа (Delfa), Ханса (Hansa), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Баукнехт (Bauknecht), Горенье (Gorenje), Малютка, Мідеа (Midea), Беко (Beko), Хувер (Hoover), Прівілег (Privileg), Рейнфорд (Rainford), Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), Вірпул (Whirlpool), Електролюкс (Electrolux), Ардо (Ardo), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Арістон (Ariston), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Сатурн (Saturn), Вестфрост (Vestfrost) та інших. Наші техніки мають багаторічний досвід у проведенні ремонтних робіт і техобслуговування побутових машинок від усіх відомих сьогодні компаній-виробників, років випуску й різних модифікацій. Вас цікавить якісне, оперативне й недороге встановлення пралки у Львові? Телефонуйте в сервіс Master911.

Майстер сервісу Master911

Усі майстри нашого сервісу до прийняття на роботу обов'язково проходять підготовку на можливість надання послуг замовникам, після чого допускаються до іспиту. Тільки п'ятнадцятьом із сотні потенційних кандидатів вдається набрати достатньо високий бал (не нижчий, ніж 4,5) і розпочинати виконання замовлень.

Наші техніки забезпечують чистоту на робочому місці, а після завершення робіт здійснюють прибирання. Майстри працюють з власними інструментами, якщо трапляється необхідність, забирають вашу техніку в майстерню. Будь-який з виконавців Master911 відповідально ставиться до своїх обов'язків, завжди привітний, не використовує лайливу лексику й не курить.

Яким чином визначається розцінка?

Вартість вирівнювання, перевірки, якісного підключення, оперативного встановлення вашої пральної домашньої машини у Львові, як і ціна обслуговування, а найчастіше й звичайного типового ремонту (без вартості деталей / запчастин, які можуть зажадати заміну й автотранспортних витрат), чітко прописані в нашому прайсі.

У ході оформлення заявки на виклик техніка, ми незмінно ставимо кілька питань, які стосуються виробника обладнання, віку, модифікації і, головне, приводу для виклику спеціаліста. Це робиться з такою метою, щоб максимально точно ознайомити клієнта з орієнтовною ціною потрібної послуги.

Гарантуємо вам, що названа фахівцем сума завжди буде відповідати тій, яка прописана в нашому прейскуранті. До того ж кожен наш співробітник готовий детально пояснити, яким способом визначається ціна за оперативне встановлення й надійне підключення побутових пральних машин у Львові.

Що отримають наші клієнти?

Замовляючи монтаж / демонтаж домашніх пралок і їх налаштування, підключення, установку у Львові в Master911, Ви отримаєте.

  • Швидкий виїзд фахівця на вашу адресу та ефективне виконання необхідних робіт.
  • Строгий контроль якості наданих нашими майстрами послуг. У тих рідкісних випадках, коли в роботі майстра будуть виявлені найменші недоліки, він їх обов'язково постарається виправити. У разі виникнення різних побажань, питань або зауважень повідомляйте про них нас.
  • Професійне виконання коректного вирівнювання, підключення до водопостачання, електромережі, каналізації та початкового циклу пралки у Львові за доступною та прозорою вартістю від усіх відомих фірм, будь-яких моделей і "віку".

Виконуємо роботи у Львові, з виїздом по Львівській області

Працюємо на виїзді по Львівській області

Практично у всіх населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) маркетплейс Master911 має кваліфікованих техніків, тому наш сервіс побутового ремонту робить цілком можливим прибуття професіонала за викликом в день оформлення заявки.

Зателефонувавши нам, ви скоротите період вашого очікування для підключення, налаштування й установки пральної машинки, а також зможете заощадити на автотранспортних витратах. У певних випадках, обумовлених високою сезонною зайнятістю, прихід майстра, можливо, буде перенесений на найближчу дату.

Виїзд можливий по м. Львів

Якщо Вас цікавить оперативне, якісне й недороге виконання таких робіт, як монтаж (демонтаж) і підключення машинки у Львові, телефонуйте в Master911. Якщо ви живете в межах міста Львів, то протягом трьох годин після оформлення заявки на виклик майстра ви зможете очікувати на приїзд техніка та підключення пралки за адекватною ціною у Львові.

Виїзд виконується в передмістя Львова

Якщо Вам потрібен ремонт, встановлення або налагодження вашої автоматичної машинки у Львові (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів), тоді приїзд майстра в передмістя на вашу адресу займе трохи більше часу, приблизно від 4-х до 5-ти годин.