globe ru

Ремонт насосу пральної машини

від 350-1000 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту насосу пральної машини стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики пральної машини на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт насосу пральної машини

Назва Вартість
Ремонт пральної машини від 350 грн
Встановлення пральної машини від 350 грн
Ремонт насоса пральної машини 350-1000 грн
Чистка пральної машини від 350 грн
Ремонт плати управління пральної машини від 500 грн
Послуги електронщика від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Послуга

Помпа є найважливішим елементом пральної машини, завдяки якому відбуваються два основних процеси: набір і злив води. Тривала й інтенсивна експлуатація техніки здатна стати причиною його фізичного зношення. Тому помпа вважається «слабкою» ланкою сучасних моделей пральних машин.

До ознак, що вказує на її вихід з ладу, можна віднести:

 • відсутність «відгуку» на запуск встановленої програми;
 • поява гудіння в процесі набору або зливу води;
 • наповнення барабана меншою кількістю води, ніж це необхідно;
 • повне відключення агрегату під час набору води.

Пральна машина автомат - техніка, робота якої передбачає повне невтручання користувача. Якщо ж програма прання не виконується в повному обсязі, то можна з упевненістю стверджувати про наявність проблеми.

Щоб точно встановити, чи потрібен ремонт або заміна насоса пральної машини Indesit, Samsung, Атлант, Ariston чи іншого виробництва, досвідчений майстер запустить холостий цикл, щоб почути як вона працює, і визначить наявність сторонніх звуків. Сильний шум при зливі води вказує на наявність в помпі води або на деформацію однієї з її частин.

Вартість заміни насоса, а тим більше ціна ремонту насоса пральної машини, - менша фінансова трата, ніж ті наслідки, які виникнуть, якщо ігнорувати проблему або проводити ремонт своїми руками. У цьому випадку існує великий ризик перегорання контактів, а іноді й мотора.

Найчастіше причинами неполадки насоса, є:

 • несправність мотора, через яку відсутня напруга на насос;
 • пошкодження пластикового або гумового ущільнювача через що виникає осідання на крильчатці бруду й накипу;
 • вихід з ладу датчика рівня температури;
 • неправильне підключення помпи;
 • засмічення фільтра, через який насос не може злити воду;
 • руйнування крильчатки через дрібні сторонні предмети.

Master911 пропонує професійні послуги з ремонту насоса пральної машини вдома незалежно від її типу (автомат або напівавтомат, горизонтальне або вертикальне завантаження).

Наші фахівці володіють необхідними практичними навичками й великим досвідом в обслуговуванні та ремонті пральних машин від всіх відомих на сьогодні виробників: Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Горенье (Gorenje), Беко (Beko), Сіменс (Siemens), Атлант (Atlant), Міле (Miele), АЕГ (AEG), Ханса (Hansa), Прівілег (Privileg), Део (Daewoo), Рейнфорд (Rainford), Кайзер (Kaiser), Вестфрост (Vestfrost), Мідеа (Midea), Віарус (Viadrus), Хувер (Hoover), Малютка), Баукнехт (Bauknecht), Делфа (Delfa), Сатурн (Saturn), незалежно від року випуску.

Майстер

Кожен з майстрів, перш ніж він буде допущений до обслуговування клієнтів, проходить відповідне навчання, після чого складає іспит. І тільки мала частина кандидатів (приблизно 15 осіб зі 100) отримує високий бал і приймається на роботу.

Всі фахівці Master911 працюють зі своїми інструментами. Якщо виникає необхідність, вони забирають техніку в майстерню.

Наші майстри дуже ввічливі, не використовують нецензурну лексику, не курять і підтримують чистоту на робочому місці.

Як формується ціна?

Сервіс побутових послуг Master911 прагне до того, щоб кожен клієнт знав вартість надання необхідної його послуг наперед. Тому на етапі оформлення заявки ми ставимо уточнювальні питання про виробника пральної машини, модель, рік випуску, а також про причини виклику майстра. Завдяки цьому, названа, наприклад, ціна ремонту помпи пральної машини точно відповідає зазначеній в прайс-листі.

Трапляються ситуації, коли клієнт не може точно пояснити, в чому полягає некоректність роботи техніки чи названі «симптоми» занадто розмиті. Тоді остаточний кошторис буде підраховано майстром на місці, після проведення діагностики, і ми гарантуємо, що він буде точно відповідати тій, яка вказана в нашому прайсі.

Що ви отримаєте?

Звертаючись у наш сервіс з ремонту насоса пральної машини вдома, Ви отримаєте:

 • Заміну або ремонт помпи пральної машини. Необхідні роботи будуть проведені якісно та оперативно.
 • Швидкий виїзд фахівця. Наш майстер з ремонту насоса пральної машини виконає необхідний обсяг робіт протягом однієї-двох годин, залежно від складності неполадки.
 • Контроль якості послуг, що надаються. Master911 гарантує, що в разі допущення нашим фахівцем будь-якої помилки в роботі, ви завжди можете звернутися в службу підтримки, і виявлені недоліки будуть виправлені.

Крім цього, Ви можете розраховувати на:

 • Швидкий виїзд. У середньому через 3 години майстер приїжджає до вас.
 • Підтримка чистоти на робочому місці.
 • Доступні ціни.
 • Зручний спосіб оплати (готівкою або безготівковим переказом).
 • Фіксована в договорі вартість послуг. Так, наприклад, ремонт або заміна насоса пральної машини Lg, Cамсунг обійдуться рівно в ту суму, яка вказана в нашому прайсі.
 • Гарантія. На всі надані послуги та замінені запасні частини передбачені гарантійні зобов'язання з нашого боку.
 • Страховка. У разі, якщо Ви зіткнулися з несумлінним виконанням роботи одним із наших майстрів, ви завжди можете звернутися в службу підтримки та очікувати на розв'язання виниклого конфлікту.
 • Договір. Після закінчення виконання ремонту кожен клієнт отримує на руки акт виконаних робіт.

Працюємо з виїздом по області

Працюємо в межах міста

Якщо вас цікавить ремонт або заміна насоса пральної машини Самсунг (Samsung), Еlectrolux, Бош (Bosh) і ви перебуваєте в межах міста, то вже через 3 години після оформлення заявки можете очікувати на приїзд майстра.

Працюємо в передмісті

Приїзд фахівця в передмістя може відняти трохи більше часу - 4-5 годин.

Працюємо по області

У більшості населених пунктів області у Master911 є свої фахівці. Завдяки цьому, замовляючи ремонт насоса пральної машини будь-яких марок, ви не тільки можете розраховувати на якісне виконання роботи, а й на приїзд майстра в той же день, а також на значну економію транспортних витрат.

Іноді через високу сезонну завантаженість приїзд майстра може бути перенесений на наступний день.