Заправка холодильника фреоном у Полтаві

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка холодильника фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці холодильників фреоном

Назва послуги
Середня вартість
Пропозиції майстрів

Заправка холодильника фреоном

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправка холодильників фреоном у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт холодильників

від 350 грн

Заправка холодильників фреоном

від 450 грн

Заміна ущільнювачів холодильників

від 350 грн

Часті питання по заправці холодильників фреоном у Полтаві

Відгуки по заправці холодильників фреоном у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне усунення витоку й закачування холодильних агрегатів хладоном, як правило, необхідні в ході виконання техобслуговування, або при будь-яких механічних пошкодженнях, які спровокували розгерметизацію контуру охолодження.

Особливості, які вказують на випаровування хладону

Фреон (хладон) - газ без відчутного запаху й кольору, через що виявити його витік дуже складно. Розпізнати, що в холодильнику недостатній тиск фреону, і потрібна заправка, можете по таких особливостях:

 • з'являється "сніжна шуба";
 • камера або морозилка погано охолоджуються;
 • електронний програмний модуль управління відмовив;
 • заміряти тиск хладону вакуумметром або манометром;
 • безупинно працює компресор.

Канали можуть розгерметизуватися в результаті фізичного зношення або ж через механічне пошкодження апаратури. До цього може призвести спроба видалити лід з обшивки морозильної камери металевим скребком, ножиком або іншим, не призначеним для цієї мети загостреним предметом, а також помилка при монтажі або перевезення холодильного агрегату.

Заправка фреону в холодильник у вас вдома - робота, довірити проведення якої допускається тільки досвідченому, грамотному, надійному виконавцю, оскільки для неї важлива попередня підготовка обладнання до заправки й важлива наявність балона з холодоагентом, матеріалів, інструментів.

Заправка фреоном будь-яких холодильників проводиться наступним чином:

 • обов'язкова заміна фільтра осушувача;
 • виконання опресування системи;
 • відкачування з трубок азоту, залишків вологи й повітря;
 • заливка холодоагентом.

Master911 надає послуги з ремонту, діагностики та техобслуговування холодильника практично від усіх фірм-виробників: Ока (Oka), Мінськ, Міле (Miele), АЕГ (AEG), Самсунг (Samsung), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Беко (Beko), Еленберг (Elenberg), Рейнфорд (Rainford), ЛЖ (LG), Саратов, Део (Daewoo), Зіл (Zil), Сіменс (Siemens), Тошиба (Toshiba), Горенье (Gorenje), Вестен (Westen), Лібхерр (Liebherr), Панасонік (Panasonic), Вестфрост (Vestfrost), Індесіт (Indesit), Норд (Nord), Атлант (Atlant), Донбас, Хайер (Haier), Кайзер (Kaiser), Бош (Bosch), Канді (Candy), Арістон (Ariston), Ардо (Ardo), Шарп (Sharp), Зануссі (Занусі / Zanussi), Стінол (Stinol), Хітачі (Hitachi), Атлантік (Atlantic), Кристал (Crystal), Дніпро, Електролюкс (Electrolux), Ямаха (Yamaha), Снайге (Snaige), Технохолод, Прівілег (Privileg), Голд (Gold).

Техніки сервісу Master911

Кожен майстер, який отримав робочий допуск для виконання сервісних послуг клієнтам, пройшов професійний курс підготовки, потім успішно склав тестовий іспит. У ряді всіх претендентів всього лише 15% зможуть отримати високий бал, який становить 4,5.

Фахівці ввічливі, підтримують порядок в робочій зоні, не курять, відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків.

Використовують свої інструменти, а при виявленні нестандартної несправності, беруть апаратуру в сервісну майстерню.

Як формується ціна? Яка вартість дозаправлення або заправки холодильника холодоагентом (фреоном)?

Зазвичай ми ставимо питання, що стосуються характеристики техніки. На підставі отриманих даних ми зможемо проконсультувати клієнта у приблизній ціні необхідних послуг. Наприклад, звичайний тип послуги - заправка холодильника хладоном (фреоном), доступна ціна її визначена від самого початку й не зміниться.

У випадку, якщо точно дізнатися причину збою в роботі обладнання завчасно неможливо, справжня вартість буде визначена майстром вже на місці після виконання діагностики.

Що отримують наші замовники?

 • Професійна заправка холодоагентом (фреоном) холодильників. Наші виконавці повсякденно працюють з апаратурою багатьох торгових марок, що забезпечує їх великий досвід.
 • Невідкладний виїзд майстра.
 • Наша відповідальність за якість послуг. Здійснюємо нагляд за якістю робіт, виконаних фахівцями.

І, до того ж

 • Комфортний спосіб розрахунку. За надані послуги наш клієнт має можливість розрахуватися пластиковою карткою, безготівковим перерахунком або ж готівкою.
 • Дотримання гарантійних умов. Майстер повинен надати гарантійні зобов'язання.
 • Зафіксована в угоді вартість. Наприклад, заливка хладоном, розцінка якої відзначена в прайсі та в кінцевому підсумку вона не змінюється.
 • Гарантія безпеки. Техніки обов'язково проходять перевірку персональних відомостей. За умови, якщо ви зіткнулися з безчесним ставленням техніка, ми намагаємося надати допомогу у розв'язанні спірних моментів.
 • Приймання замовлень здійснюється цілодобово, в т.ч. у святкові та вихідні дні.
 • Договір. Після надання заявлених сервісних послуг отримаєте акт про виконання робіт.
 • Дотримання акуратності, чистоти й порядку на робочому місці. У наші послуги входить неодмінне прибирання робочої зони після того, як закінчено замовлений ремонт.
 • Швидкий виїзд професіонала. Як правило, чекати приходу професіонала ви зможете приблизно протягом трьох годин з моменту укладення контракту.
 • Об'єктивна вартість. Розцінки чітко відповідають досвіду майстра.

Ми працюємо у Полтаві, виїжджаємо по області

Якщо виникли невластиві шуми, стався витік фреону, не функціонує компресор або яке-небудь інше ушкодження холодильника, й тепер потрібен ремонт, звертайтеся в Master911. Професійний фахівець з'явиться за названою вами адресою, зробить діагностику, пояснить вид неполадки, виконає закачування фреоном будь-якого холодильника.

Робота ведеться в місті Полтава

Замовники, які проживають в місті, мають можливість сподіватися на прихід виконавця протягом трьох годин з моменту оформлення заявки. Отже, послуга виконується в мінімальний термін.

Виконуємо роботи в передмістях Полтави

Прихід фахівця додому в передмістя займає близько чотирьох годин.

Співпрацюємо з замовниками по Полтавській області

Сервіс Master911 має своїх майстрів майже по всій Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Так, якщо вам потрібна заправка хладоном холодильника, розцінка буде нижче, завдяки економії на транспортних витратах.