globe ru

Ремонт електричної духовки у Полтаві

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту електричної духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики електричної духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Електродуховка
Назва Вартість
Ремонт електродуховки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт таймера духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт електричної духовки у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт електричної духовки від 300 грн
Встановлення електричної духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

При виявленні некоректної роботи електричних духовок, варто зателефонувати в перевірений і кращий сервіс для виклику відповідального, грамотного й компетентного техніка на вашу адресу. Ваші старання самостійної діагностики й подальшого здійснення ремонту досить непростої техніки своїми руками можуть послужити збільшенням проблеми, а також реальним ризиком остаточного збою в роботі пристрою, заміною досить дорогих запасних частин або великого ремонту.

На практиці зазвичай трапляються такі несправності побутових електричних духовок:

 • Духовка не працює. Після виконання діагностичних робіт, з великою часткою ймовірності, виконавець помітить прості проблеми з розеткою, електромережею, недостатньою напругою, проводкою, або ж констатує несправність температурного датчика, вихід з ладу модуля управління, неправильне налаштування таймера.
 • Електрична духовка розподіляє температуру нерівномірно. У процесі діагностики досвідчений технік встановить, в чому проблема, й усуне її. Нерівномірне розігрівання духовки є ознакою її некоректного функціонування. Напевно, мова йде про несправність термостата або ж одного з нагрівальних спіралей.
 • Спостерігаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною неполадки в цьому варіанті досить часто буває збій в роботі сенсорних блоків або кнопок, ручок, клавіш управління.
 • Спостерігаються проблеми в управлінні кухонною духовкою. Причиною неполадки в цьому варіанті досить часто буває збій в роботі сенсорних блоків або кнопок, ручок, клавіш управління.
 • Духовка зовсім не гріє або розігрівається слабо. У таких ситуаціях найбільш реальною причиною є вихід з ладу або ж пошкодження терморегулятора, перемикача, Тена.

Маркетплейс Master911 завжди прийме заявки на виклик фахівця за потрібною адресою. Пропонуємо професійний сервіс, якісний ремонт, налаштування, монтаж електричної кухонної плити й духовки у Полтаві від таких наявних на ринку виробників: Піраміда (Pyramida), Індесіт (Indesit), Міле (Miele), Беко (Beko), Асел (Asel), Вірпул (Whirlpool), Бош (Bosch), Горенье (Gorenje), Сіменс (Siemens), Ліберті (Liberty), Ханса (Hansa), Тека (Teka), Ардо (Ardo), Електролюкс (Electrolux), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Кайзер (Kaiser), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), АЕГ (AEG), Канді (Candy), Норд (Nord), Аміка (Amica), Електра, Самсунг (Samsung) та інших.

Майстри сервісу Master911

Технік, перед тим як бути допущеним до роботи з клієнтами, проходить навчання та зобов'язаний скласти іспит. І виключно тих кандидатів (це приблизно п'ятнадцять осіб із сотні), які отримали прохідний бал (мінімум 4,5) зараховують на роботу, і вважають гідними та підготовленими для обслуговування замовників.

Майстри не проти детально пояснити, які запчастини необхідно замінити, в чому полягатиме лагодження, яка ціна послуг, і відповідатимуть на інші питання клієнта. Фахівці нашого сервісу виявляють доброзичливе ставлення, не лаються, дотримуються порядку й не курять. Майстри приїжджають зі своїми приладами, інструментами, розхідниками, якщо вийшла з ладу техніку немає можливості відновити у вас вдома, її змушені забрати в майстерню.

Яким способом визначається розцінка?

Вартість будь-якої послуги на обслуговування, професійний ремонт, установку та підключення домашньої електродуховки або плити у Полтаві чітко прописана в нашому прайсі, беручи до уваги при цьому транспортні витрати й ціни деталей, приладів, запасних частин, що підлягають заміні.

Ми постійно прагнемо до адекватних, абсолютно прозорих, справедливих цін і до того, щоб заздалегідь поінформувати клієнта у вартості необхідної сервісної послуги.

Як раз у зв'язку з цим, при оформленні вашого замовлення на виклик нашого майстра для проведення оперативного й ефективного ремонту кухонних електричних духовок або варильних плит у вас вдома у Полтаві, ставимо питання, як про техніку (виробник, модель, рік випуску), так і про причину виклику майстра.

Іноді, через те, що описання неполадки нечіткі або внаслідок неточного опису проблеми замовником, попередньо визначити вартість послуги складно або практично неможливо. У такому випадку остаточний кошторисний підрахунок буде складатися техніком вже на місці, після діагностики й візуального огляду обладнання та встановлення обсягу робіт. Гарантовано, що кошторис буде цілком відповідати величині, зафіксованої в прейскуранті.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

Якщо вас зацікавив оперативний, недорогий і якісний ремонт електричної духової шафи або плит вдома, телефонуйте нам, і ви можете сподіватися на:

 • Екстрений виїзд професіонала додому. Наш технік приїжджає протягом трьох годин після оформлення заявки.
 • Надані кваліфіковані послуги з надійного ремонту, оперативного налагодження, підключення, обслуговування електричної духовки або кухонної плити у Полтаві від таких фірм, незалежно від року виходу й модифікації техніки.
 • Постійний контроль якості надання послуг. Служба сервісу з налаштування, професійного ремонту та якісного монтажу електричних побутових духовок у клієнтів вдома у Полтаві Master911 приймає всі скарги, зауваження або нарікання до роботи наших виконавців. При виявленні недоліку, ми стверджуємо, що все буде відремонтовано.

Робота за викликом майстра ведеться у Полтаві і по Полтавській області

Працюємо в передмісті Полтави

Якщо ви перебуваєте в приміській зоні Полтави, в приватному секторі, і потрібен майстер з оперативного та якісного ремонту, професійного обслуговування, налагодження або підключення електричних домашніх плит або побутових духовок у Полтаві (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), організуємо його приїзд за призначенням від 4-5 годин після подачі заявки.

Ми працюємо на території м. Полтава

За умови, якщо ви перебуваєте в межах міста, і потрібен професійний, терміновий і недорогий сервіс духовки у Полтаві, звертайтеся в Master911 і протягом 3 годин з моменту подачі заявки слід сподіватися на прихід майстра до вас.

Працюємо по населених пунктах Полтавської області

Сервіс побутових послуг Master911 має у своєму розпорядженні кваліфікованих, підготовлених, досвідчених техніків в переважній більшості населених пунктів по Полтавській області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), таким чином, Ви завжди зможете сподіватися на те, що технік з'явиться в той же день, та істотно заощадите на транспортних витратах.

Часом, через високу сезонну зайнятість, виїзд техніка переноситься на найближчу дату.