Встановлення газової колонки у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Полтаві

Відгуки по встановленню газових колонок у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка, налагодження, ремонт, сервісне обслуговування проточного водонагрівача може виконуватися тільки надійним (перевіреним), досвідченим і грамотним техніком, що володіє допуском до робіт з газом. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням встановлених норм ПБ (природної витяжки, належного діаметру димоходу, властивостям (негорючості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь і так далі).

Поетапні кроки установки газового водонагрівача:

 1. При потребі, демонтування проточного водонагрівача;
 2. Перевірка на наявність хорошої тяги в вентиляційній системі;
 3. Підготовка ділянки монтування;
 4. Закріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Під'єднання до водопроводу;
 6. Підведення газу до колонки за допомогою шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Випробування на предмет витоку газу з'єднувальних елементів контуру водонагрівача, а, крім того, в зоні підключення до основної системи.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911 володіють досвідом роботи з проточними водонагрівачами різних марок, виробників, моделей: Саванна (Савана / Savanna), Нескар (Neckar), Селена (Selena), Мора (Mora), Вестен (Westen), Віссманн (Вісман / Viessmann), Грандіні (Grandini), Мілла (Міла / Milla), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Астон (Aston), Протерм (Protherm), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Нева (Neva), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Львів, АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Аміна (Amina), Аквахіт (Aquaheat), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Росс (Ross), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Термолайн (Termoline), Крауф (Krauf), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Херманн (Hermann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термо Альянс (Thermo Alliance), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Данко (Danko), Матрікс (Matrix), Юнкерс (Junkers), Піраміда (Pyramida), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Еталон (Etalon), Сакура (Sakura) та інші.

Звертаємо Вашу увагу! Наполегливо радимо не користуватися сервісами підозрілих майстрів

Запрошуючи неперевіреного фахівця для ремонту, підключення й установки газових колонок у Полтаві, Ви ризикуєте не тільки цілісністю, справністю, працездатністю, гарантією агрегату, але й здоров'ям і життям сусідів і своїх близьких.

Фахівець неперевіреної кваліфікації ніколи не візьме на себе відповідальність за ваш пристрій, також ви не зможете отримати гарантійні умови, як і акт про виконання робіт.

Як формується ціна?

Ціна установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована в прайсі, який використовують виконавці сервісу побутових послуг Master911. Такий спосіб не допускає можливості маніпуляцій з цінами.

Для визначення, до якого типу відноситься необхідна допомога: нестандартна (досить рідко зустрічається) або стандартна (типова), ми завжди ставимо ряд необхідних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

Якщо мова йде про базову сервісну послугу (або звичайну неполадку), як, наприклад, "вартість установки газової колонки", тоді конкретна ціна стане відома завчасно, ще до прибуття виконавця, вона постійна й зафіксована.

Так звана нестандартна (що рідко зустрічається) послуга/несправність (складно встановити)

При незвичайній послузі/аварії непросто дізнатися попередньо обсяг майбутніх робіт, з цієї причини кошторис розраховується майстром після діагностичних робіт. Ми даємо гарантію, що вона буде відповідати затвердженим прейскурантам.

Повна вартість послуги з налагодження, перевірки, демонтажу, діагностиці, монтажу газових колонок у Полтаві виключно залежить від типу несправності, вартості на витратні матеріали й транспортних витрат.

Які важливі переваги Ви будете мати?

Основні досягнення нашого сервісу:

 • Зручний спосіб оплати послуг;
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, через 3 години після подачі заявки);
 • Охайність, акуратність майстра й неодмінне прибирання свого робочого місця;
 • Забезпечення гарантій на замінені запасні частини та всі виконані послуги, а також акту про виконання робіт;
 • Подача заявок на виклик майстра в режимі 24/7;
 • Первинна консультація, можемо зорієнтувати за ціною робіт на стадії подачі заявки;
 • Компетентність, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення виконавців;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані прайс-листи.

Додаткові фактори:

 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку послугу (як приклад, перевірка, налагодження, установка газової колонки у Полтаві, ремонт водонагрівача у Полтаві, демонтаж/монтаж газової колонки у Полтаві і так далі), клієнт досить швидко отримує контактні дані майстра, який виявиться неподалік. Наша логістика дає можливість техніку прийти протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Гарантійні умови. Беремо на себе зобов'язання й відповідальність за встановлені в процесі ремонту комплектуючі, деталі, запасні частини та надані професіоналами сервісу послуги, про що свідчать гарантії, що надаються всім нашим клієнтам.
 • Практичний досвід. Ми ведемо співпрацю тільки з досвідченими фахівцями, які володіють допуском до газових робіт. При підписанні контракту про співпрацю ми перевіряємо паспортні дані, проводимо тест на компетентність.
 • Всі послуги в одному офісі. Ми можемо запропонувати кваліфіковані побутові послуги у великому спектрі. Наші техніки приїжджають на виклик для техобслуговування, усунення різних несправностей або діагностики (холодильника, кондиціонера, газового котла, газової колонки, бойлера, пральної машини тощо). Крім того, можна оформити заявку на збирання меблів, вивіз господарських відходів (сміття), проведення будівельних, сантехнічних, електромонтажних та багатьох інших видів діяльності. Сервіс Master911 дозволяє у будь-якому випадку звертатися за допомогою до професійних, надійних, перевірених майстрів, отже, не варто кожного разу відшукувати виконавця на інших (часом і сумнівних) сайтах.

Як викликати техніка з установки проточного водонагрівача у Полтаві додому?

 1. Оформіть замовлення. Прямо на нашому сайті або зв'язавшись з нашим диспетчером в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На основі прийнятої додаткової інформації про вашу техніку і потрібні сервісні послуги ми готові надати попередню консультацію й можемо визначитися з ціною необхідних робіт ще до приїзду техніка.
 3. Надання сервісних послуг. В середньому протягом трьох годин після подачі замовлення фахівець приїжджає на вашу адресу. Приблизна тривалість проведення ремонту - одна-дві години.

Виклик надійного, пунктуального, досвідченого фахівця у Полтаві і Полтавській області

У випадку, якщо Вас цікавить установка газової колонки у Полтаві оперативно, надійно, недорого і професійно, телефонуйте в сервіс послуг професійних фахівців Master911.

Виїзд по Полтаві

Всім людям, що живуть в межах міста Полтави, можна чекати приїзду кваліфікованого техніка, що має допуск до проведення даного виду робіт, уже через 3-4 години після подачі заявки.

Виїзд в передмістя Полтави

На прибуття спеціаліста в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) може знадобитися трохи більше часу - приблизно чотири-шість годин.

Ми виїжджаємо по Полтавській області

Майже у всіх селищах, селах, містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) є наші досвідчені, підготовлені, перевірені фахівці, тому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися в той же день, коли оформили заявку.

Чекаємо ваших дзвінків. Звертайтеся в сервіс послуг Master911! І додатковий приємний момент - постійна й невелика ціна монтажу побутових агрегатів. Майстри видають гарантійні умови на монтаж газової колонки у Полтаві.