Встановлення пральної машини у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Полтаві

Відгуки по встановленню пральних машин у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійний монтаж, демонтаж, встановлення або оперативне підключення домашньої пральної машини у Полтаві - гарантія її довготривалої, безперебійної, ефективної експлуатації та, крім того, збереження гарантійних зобов'язань від виробника.

Підключення пралки Самсунг, Lg, Індезіт, Вірпул та інших марок виконується в кілька основних кроків.

  1. Визначення місця її стаціонарної експлуатації, з умовою типових нормативів, щоб між стіною приміщення й задньою панеллю пралки зберігалося відстань не менше п'яти см для вільної циркуляції повітря.
  2. Проведення підготовчих робіт (охоплює перевірку рівня й тиску води в трубопроводі, вимикання електроенергії, огляд агрегату на наявність його цілісності).
  3. Підведення до електричної мережі. Має важливе значення, щоб розетка була розміщена в безпосередній близькості від апаратури, була оснащена захисною від води кришкою, мала керамічну основу, а також була розрахована на 16А, не нижче. Перед приєднанням побутових пральних машинок до загальної електромережі професіонал переконується в тому, що існує захисне заземлення.
  4. Підключення техніки до водопроводу й каналізації. Нерідко трапляються ситуації, коли довжина доданих від виробника гнучких труб недостатня, що потребує їх подовження або заміни довшими.
  5. Вирівнювання пральної машини й перевірка. Після того як приєднані всі комунікації, агрегат вирівнюють горизонтально та проводять перевірку правильності під'єднання. Для цього запускають "холостий цикл".

Вам потрібна недороге, оперативне та якісне встановлення вашої домашньої пралки у Полтаві? Без сумнівів звертайтеся в сервіс побутового ремонту Master911. Приймаємо замовлення на виклик фахівця на професійну установку, ефективне підключення й оперативну перевірку пральних машин (адекватна ціна послуг у Полтаві прозора й цілком доступна) наступних торгових брендів: Беко (Beko), Бош (Bosch), Ханса (Hansa), Арістон (Ariston), Рейнфорд (Rainford), Вестфрост (Vestfrost), Делфа (Delfa), Електролюкс (Electrolux), Малютка, АЕГ (AEG), Вірпул (Whirlpool), Сатурн (Saturn), Зануссі (Занусі / Zanussi), Баукнехт (Bauknecht), Атлант (Atlant), Канді (Candy), Ардо (Ardo), Віарус (Viadrus), Део (Daewoo), Міле (Miele), Індесіт (Indesit), ЛЖ (LG), Кайзер (Kaiser), Прівілег (Privileg), Сіменс (Siemens), Горенье (Gorenje), Хувер (Hoover), Самсунг (Samsung), Мідеа (Midea) та багатьох інших. Наші майстри мають професійний досвід у виконанні технічного обслуговування й ремонтних робіт пралки від усіх відомих сьогодні фірм, різних модифікацій і вікових груп.

Майстер сервісу побутового ремонту Master911

Усі наші майстри до оформлення на роботу найвідповідальнішим чином повинні пройти професійне навчання на можливість надання послуг замовникам, після чого складають профільний іспит. Всього лише п'ятнадцятьом із сотні претендентів пощастить набрати високий бал (не менш ніж 4,5) т отримати право на обслуговування клієнтів.

Наші майстри забезпечують чистоту під час ремонту, а після надання сервісної послуги прибирають. Фахівці працюють з особистими інструментами, при необхідності забирають вашу апаратуру в майстерню. Кожен з наших виконавців не має шкідливих звичок, відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, не користується нецензурною лексикою й демонструє доброзичливість.

Як обчислюється розцінка?

Ціна за перевірку, вирівнювання, оперативне встановлення, надійне підключення пральних автоматичних машин у Полтаві, як і ціна техобслуговування, а часто й стандартних ремонтних робіт (не враховуючи вартість деталей / запасних частин, які можуть зажадати заміну та транспортні витрати), чітко розписані в нашому прейскуранті.

При оформленні заявки на виклик майстра ми ставимо кілька питань, щодо виробника техніки, віку, моделі, а також причини, що послужила для виклику майстра. Це ми робимо для того, щоб максимально точно ознайомити свого клієнта з орієнтовною ціною необхідної послуги.

Гарантуємо вам, що названа виконавцем сума до оплати буде відповідати тій, яка прописана в нашому прайсі. Крім усього іншого, кожен майстер готовий до найдрібніших подробиць пояснити, яким способом створюється вартість якісного встановлення або оперативного підключення вашої пральної домашньої машини у Полтаві.

Що Ви отримуєте в результаті?

Роблячи замовлення на монтаж побутових пральних машин та їх установку, налаштування, підключення у Полтаві в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Виконання професійного правильного вирівнювання, стартового циклу й підключення до комунікацій пралки у Полтаві за розумною та прозорою вартістю від усіх популярних компаній, різних моделей і "віку".
  • Екстрений прихід техніка за потрібною адресою та оперативне виконання необхідних робіт.
  • Систематичний контроль якості сервісних послуг, наданих нашими техніками. У разі виникнення будь-яких побажань, питань або зауважень повідомляйте про них в сервіс Master911. Якщо в роботі виконавця будуть виявлені найменші вади, він їх моментально постарається виправити.

Виконуємо замовлення у Полтаві, з виїздом по Полтавській області

Працюємо по великих і дрібних населених пунктах Полтавської області

Майже в кожному населеному пункті Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) маркетплейс Master911 має кваліфікованих фахівців, роблячи цілком можливою появу виконавця за викликом протягом дня подачі заявки.

У певних ситуаціях, обумовлених сезонною завантаженістю, прихід нашого фахівця, можливо, буде перенесений на найближчу дату. Скориставшись нашими послугами, ви значно скоротите період очікування для налаштування, установки та підключення пральної машинки та зможете заощадити на автотранспортних витратах.

Виконується виїзд по м. Полтава

Підготовлені, делікатні та приємні у спілкуванні професіонали виконають підключення пралки у Полтаві при зверненні в сервіс Master911. Якщо ви перебуваєте в межах міста Полтава, то через дві з половиною-три години ви зможете очікувати на прихід майстра до вас і підключення пралки за доступною ціною у Полтаві.

Виїзд фахівця по всій приміській зоні Полтави

Якщо Вам потрібен ремонт, налагодження або встановлення пральних машинок у Полтаві (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), то прихід досвідченого майстра в передмістя може зайняти трохи більше часу, в середньому, від чотирьох до п'яти з половиною годин.