Обслуговування газового котла у Полтаві

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Цінові пропозиції по обслуговуванню газових котлів від найкращих майстрів у Полтаві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Полтаві

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Сервіс опалювальних газових котлів у Полтаві може враховувати в себе профілактичні огляди, сервісні заходи та ремонтні роботи:

 • Повне техобслуговування, робиться раз в один-два роки. Техобслуговуванню підлягають деталі, які мають тривалий період роботи. Подібна сервісна послуга враховує: перевірку вентиляторів, монтаж сальників, промивання теплообмінника, заміну клапанів.
 • Щорічні планові заходи, які проводяться до старту опалювального сезону.
 • Аварійне техобслуговування, неминучість у виконанні якого обумовлена несправністю газового котла.

Обслуговування газового обладнання робиться з метою своєчасного виявлення вузлів, які вимагають проведення регулювання, ремонту або заміни, це усуне загрозу зародження складної неполадки й повного виходу з ладу газового агрегату (особливо в опалювальний сезон).

Master911 надає широкий перелік грамотних сервісних робіт з якісного обслуговування, ремонту або налагодження газового котла або будь-якого іншого пристрою від всіх відомих виробників: Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Самсунг (Samsung), Вулкан (Vulkan), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вольф (Wolf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Хай Терм (Hi-Therm), Маяк, Рока (Roca), Альфа (Alpha), Протерм (Protherm), Нав'єн (Navien), Термекс (Thermex), Сайм (Сім / Sime), Різон (Reeson), Термет (Termet), Фондітал (Fondital), Кітурамі (Kiturami), Тіберіс (Tiberis), Беретта (Берета / Beretta), АОГВ Житомир, Сіменс (Siemens), Ренс (Rens), Бонжуані (Bongioanni), Електролюкс (Electrolux), АЕГ (AEG), Новатек (Nova Tec), Радіант (Radiant), Колві (Kolvi), Термона (Thermona), Геліос (Helios), Баксі (Baxi), Атон (Aton), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Бош (Bosch), Іммергаз (Immergas), Юнкерс (Junkers), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Віссманн (Вісман / Viessmann), Нобель (Nobel), Елексія (Elexia), Вестен (Westen), Део (Daewoo), Горенье (Gorenje), Демрад (Demrad), Рода (Roda), Арістон (Ariston), Нова Флоріда (Nova Florida), Херманн (Hermann), Будерус (Buderus), Данко (Danko) і інших.

Фахівці сервісу побутового ремонту Master911

Кожен з майстрів нашого сервісу попередньо повинен пройти підготовку по роботі з клієнтами з подальшою атестацією.

Техніки Master911 характеризуються ввічливістю, пунктуальністю, відповідальним ставленням до своєї роботи та не мають негативних звичок. Допускається до обслуговування клієнтів лише менша частина претендентів, всього 15 зі 100, виключно ті, у яких середній отриманий бал 4,5 і вище.

Яким способом формується ціна?

Практично в ста відсотках випадків вартість обслуговування обігрівальних газових котлів у Полтаві на 85% нижча, ніж ремонт при збої в роботі газового обладнання.

Розцінки на всі звичайні послуги (наприклад, ціна домашнього обслуговування газових обігрівальних апаратів (котлів)), без урахування автотранспортних витрат і вартості запасних частин, які в ході проведення ремонту потрібно поміняти, зазначено в прайс-листі.

Для того, щоб конкретніше зорієнтувати Вас у приблизній вартості майбутніх робіт, в процесі складання замовлення ми завжди ставимо важливі питання про несправність вашого агрегату. Такий аспект відкидає можливість розбіжності в розцінці, озвученої виконавцем у вас вдома й зафіксованої в прейскуранті.

Трапляються нюанси, коли внаслідок неточного опису проблеми встановити характер, обсяг і складність необхідного ремонту дуже важко. У такому випадку фінальна кошторисна вартість може бути озвучена виконавцем після виявлення справжньої причини виходу апаратури з ладу.

Назва сума до оплати узгоджується з розцінками, наявними в прейскуранті. Маркетплейс Master911 регулярно перевіряє чинні середньоринкові розцінки й контролює рапорти всіх своїх фахівців з виконаних замовлень.

Що Ви отримуєте в результаті?

Замовляючи сервісне обслуговування будь-яких побутових пристроїв, в т.ч. й газових котлів у Полтаві в Master911, Ви отримаєте:

 • Належний контроль рівня якості наданих нашими фахівцями сервісних послуг. При виникненні зауважень або запитань звертайтеся до нас, в разі виявлення різних недоліків, виконавець виправить їх.
 • Екстрений прихід фахівця і досить швидке виконання обслуговування газового пристрою.
 • Надання кваліфікованих робіт з обслуговування всіх типів газових агрегатів: навісних (настінних), двоконтурних, одноконтурних і підлогових.

До того ж, зателефонувавши нам, Ви зможете очікувати на:

 • Погоджену з замовником вартість в контракті. Обслуговування, налаштування або ж ремонт газових агрегатів має в нашому сервісі затверджену в прайсі розцінку, яка залишається незмінною.
 • Акуратну роботу. Неодмінне прибирання майстром свого робочого місця після завершення ремонту або техобслуговування.
 • Приймання замовлень без перерв, вихідних і свят. Постійне приймання заявок в робочі, святкові та вихідні дні.
 • Лояльну вартість. Справедливу, середньоринкову, доступну та прозору вартість послуг, що відповідає досвіду техніка.
 • Зручну для клієнтів оплату. Допустимість оплати банківською картою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Договір. Після закінчення проведення робіт Вам видається документ (акт) виконаних послуг.
 • Службу підтримки. У тому випадку, якщо ви не задоволені виконанням послуги, звертайтеся в службу підтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати конфліктне питання.
 • Гарантійні умови. На надані сервісні послуги та змонтовані в ході ремонту запасні частини поширюється гарантія.
 • Швидку обробку замовлень. Прибуття техніка протягом 3 годин.

Виїжджаємо за викликом виконавця у Полтаві і по Полтавській області

Ми працюємо в межах міста Полтава

Якщо вас зацікавить сервісне ТО газового агрегату, і ви проживаєте в межах міста Полтава, в такому випадку, вже через три години з моменту оформлення замовлення можна покладатися на прихід майстра.

Робота на виїзді в села, селища, міста по Полтавській області

В сервісі Master911 працюють майстри з більшості селищ, міст, сіл Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), що робить можливим приїзд виконавця протягом дня оформлення заявки.

Побутова компанія Master911 з ремонту, обслуговування та налагодження газових апаратів (опалювальних котлів) у Полтаві готова надати своїм замовникам можливість значно скоротити транспортні витрати й час.

Працюємо в приміській зоні Полтави

Якщо треба замовити обслуговування, налагодження або ж ремонт газового агрегату (котла) у вашому приватному будинку у Полтаві (у приміській зоні: Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), тоді приїзд майстра за вказаною адресою зажадає трохи більше часу, десь від 4-х до 5-ти годин.