Встановлення газового котла у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Цінові пропозиції по встановленню газових котлів від найкращих майстрів у Полтаві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 2 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Полтаві

Відгуки по встановленню газових котлів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якісна установка газового котла у Полтаві повинна проводитися з обов'язковим дотриманням порядку виконання всіх робіт, встановлених нормативів та правил ПБ кваліфікованим, досвідченим, перевіреним техніком з правом доступу.

Роботи з установки, перевірки, врізання та кріплення побутових газових котлів виконуються поетапно:

 1. Навіс газового котла. Більшість видів кріплять до стін за допомогою спеціальних кронштейнів, які додаються в комплектації. До вибору приміщення висувається ряд рекомендацій: присутність справної системи вентиляції, відсутність легкозаймистих покриттів, матеріалів, виробів і наявність вікна з кватиркою. Після установки до опалювального газового обладнання приєднують трубу для відведення чадних газів.
 2. Під'єднання котла до контуру системи. Процес монтажу газового обладнання передбачає попередню установку фільтра грубого очищення, це виконується перед підключенням опалювального контуру і дозволить відкинути можливість проникнення в опалювальний прилад забруднювальних частинок, без захисту котел може дуже швидко прийти в непридатність.
 3. Підключення газового котла до загальної системи водопостачання. Ці роботи по суті схожі з підключенням до труб системи опалення.
 4. Підключення до газової магістралі. При підключенні опалювальної техніки до газової труби потрібно дотримуватися норм встановлення побутових газових котлів, герметизувати з'єднання паклею з пастою або спеціально призначеною стрічкою ФУМ, застосовувати спеціальні фільтри. Для комунікаційної зв'язки береться гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка на герметичність. Лише після відповідної перевірки герметичності всіх стиків зможете виконати перший запуск газового котла.

Майстри сервісу Master911 володіють досвідом роботи з опалювальними газовими котлами від всіх відомих виробників: Тепловест (Teplowest), Протерм (Protherm), Самсунг (Samsung), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Новатек (Nova Tec), Сайм (Сім / Sime), Соллі (Солі / Solly), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі / Ferroli), Шафуто (Chaffoteaux), Бош (Bosch), Данко (Danko), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Іммергаз (Immergas), Маяк, Арістон (Ariston), Елексія (Elexia), АЕГ (AEG), Нобель (Nobel), Хай Терм (Hi-Therm), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Фондітал (Fondital), Нова Флоріда (Nova Florida), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Геліос (Helios), Вестен (Westen), Радіант (Radiant), Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атем (Аtem), Ренс (Rens), Електролюкс (Electrolux), Термекс (Thermex), АОГВ Житомир, Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Тіберіс (Tiberis), Юнкерс (Junkers), Термет (Termet).

Як формується ціна?

Виконавці сервісу Master911 чесно дотримуються затвердженого прейскуранта, що повністю виключає ймовірність якихось маніпуляцій з цінами. Вартість кожної нашої послуги фіксована, прозора й абсолютно справедлива.

Щоб встановити, до якого типу відноситься необхідна послуга або неполадка, при подачі заявки ми завжди ставимо клієнту уточнювальні питання.

На основі прийнятих від вас висновків ми дізнаємося, які це послуги/проблеми:

 • Стандартні (типові) послуги/неполадки. У цих випадках вартість послуги (як, наприклад, ціна установки газового котла) завжди відома заздалегідь, ще до приїзду виконавця, вона не змінюється й фіксована.
 • Незвичайні, так звані нестандартні (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо відразу не можна дізнатися складність потрібних майбутніх робіт, тоді ми можемо зорієнтувати у приблизній ціні, конкретна вартість буде підрахована майстром прямо на місці після виконання діагностики. Наша адміністрація гарантує те, що вона відповідатиме затвердженому прейскуранту!

На повну вартість сервісної послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Полтаві також впливають автотранспортні витрати й ціна застосованих матеріалів.

Що Ви отримаєте?

Головні переваги сервісу послуг наших перевірених, надійних і професійних техніків:

 • Швидке реагування - протягом трьох годин;
 • Доступні, прозорі, фіксовані й обґрунтовані прайс-листи;
 • Видача акта виконаних робіт і гарантії на всі послуги;
 • Надання професійної консультації й даних про вартість установки газового котла та інших вакансій сервісних послуг;
 • Допустимість плати зручним для замовника способом;
 • Цілодобовий режим приймання заявок 24/7;
 • Неодмінне прибирання майстром свого робочого місця після завершення процесу;
 • Компетентність, пунктуальність, акуратність і доброзичливість фахівців.

Базові особливості сервісу послуг Master911:

 • Договірні відносини. Після того як сервісні послуги надані, замовник підписує акт виконаних робіт.
 • Швидкість роботи. Оформивши виклик на перший пуск, монтаж, підключення газового котла у Полтаві або демонтаж старої техніки, наш клієнт за кілька хвилин отримає перевіреного, підготовленого, надійного техніка, який знаходиться поруч. Подібна логістика дає можливість виконавцю приїхати через дві години після оформлення замовлення.
 • Багаторічний досвід роботи в даній області. У нас працюють тільки надійні, перевірені, підготовлені виконавці, які володіють багатим досвідом і відповідними допусками до газу. Перед співпрацею ми проводимо співбесіду, перевіряємо дані паспорта, майстер складає іспит.
 • Великий спектр побутових послуг в одному приміщенні. Сервіс побутового ремонту Master911 надає великий перелік кваліфікованих послуг з налагодження домашньої техніки та різного виду побутових робіт по дому. Крім того, ви зможете звернутися до нас для транспортування будь-яких вантажів, вивезення сміття, складання меблів, реставрації ванн, виконання будівельних, електромонтажних, оздоблювальних, сантехнічних, клінінгових і багатьох інших видів робіт, що дає можливість при кожному окремому варіанті звертатися за допомогою до вже перевіреного сервісу домашнього ремонту Master911, щоб кожен раз не розшукувати нового виконавця на різних (часом і незнайомих) сайтах.
 • Забезпечення гарантії. Ми виконуємо гарантійні зобов'язання на всі послуги по дому, а крім того, на замінені в процесі ремонтних робіт комплектуючі, запасні частини, прилади та деталі.

Як викликати спеціаліста зі встановлення опалювальних котлів у Полтаві додому?

 1. Подайте заявку на виклик. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нашим менеджером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На підставі отриманих додаткових даних щодо вашої домашньої техніки та необхідних послуг ми надамо первинну консультацію та можемо визначитися з вартістю майбутніх робіт ще до прибуття виконавця на виклик.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після обробки замовлення фахівець виїжджає за вашою адресою. Орієнтовна тривалість проведення ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик досвідченого, пунктуального, надійного майстра у Полтаві і Полтавській області

Якщо Вам потрібна установка газових котлів у Полтаві, пробний запуск, демонтаж опалювального котла у Полтаві або його заміна, телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911.

Ми виїжджаємо по Полтавській області

У багатьох селищах, селах, містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) є наші досвідчені, підготовлені, перевірені техніки, завдяки чому на прибуття майстра можна сподіватися того ж дня, що оформили заявку на виклик.

Виїзд по місту у Полтаві

Тому, хто живе в районах міста Полтави, слід чекати приїзду кваліфікованого спеціаліста з допуском до проведення даного профілю робіт вже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд виконавця в передмістя

На прибуття майстра в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) може знадобитися трохи більше часу - близько 5-6-ти годин.

Забезпечуємо оперативні, якісні та професійні послуги за доступною вартістю на монтаж газових котлів у Полтаві - заходьте на наш сайт і робіть виклик додому!