globe ru

Заміна компрессора холодильника у Полтаві

400 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни компрессора холодильника стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни компрессора холодильника на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Компресор різних видів вважається найважливішою деталлю морозильного й холодильного устаткування, що відповідає за охолоджувальну функцію. Найчастіше єдине рішення в разі відмови в роботі компресора - установка нового, оскільки проведений ремонт не завжди гарантує його хорошу роботу надалі. До основних факторів порушення мотора-компресора треба віднести:

 • довготривалу роботу холодильника без перерв, на великих оборотах через ввімкнений режим шокової заморозки;
 • нещільне закриття дверцят обох камер холодильного обладнання;
 • скачки напруги в електромережі.

Ознаки виходу з ладу компресора:

 • невпинна робота мотора;
 • утворення "сніжної шуби" на задніх стінках холодильного агрегату;
 • промерзання продуктів в камері;
 • під час роботи холодильного обладнання чутні сторонні звуки (скрипи, клацання, тріск, деренчання);
 • двигун гуде, а охолодження немає;
 • збільшення температурного режиму в головній камері.

Чи припустимий самостійний ремонт або заміна компресора холодильника?

Чимало власників холодильників, які зіштовхнулися з пошкодженням мотора-компресора, воліють виконати ремонт власними силами. Потрібно зауважити, що здійснити це не просто, адже для цього потрібні не тільки відповідні технічні знання й навички, а й монтажні інструменти, спеціальне обладнання. До того ж, якщо допустити помилки під час ремонту, є велика небезпека посилити проблему, а це спричинить дорогий ремонт аж до невиправного виведення холодильника з ладу.

Краще рішення в ситуації, якщо компресор зовсім не працює або функціонує зі збоями, - звернення до досвідченого майстра з ремонту холодильників у сервісі Master911. Усі майстри в нашому сервісі надають послуги з ремонту холодильної техніки з виїздом. Наш фахівець проведе детальний огляд і діагностику, визначить точну причину наявної несправності й виконає необхідний ремонт або ж заміну компресора холодильника за адекватною вартістю. Усе це дозволить уникнути ризиків і заощадити гроші на витратах, пов'язаних з перевезенням габаритного обладнання в майстерню і назад, і ще й отримати гарантійні умови виконавця на проведений ремонт.

Master911 - оперативна заміна чи налагодження компресора холодильника

При виявленні будь-якої несправності в експлуатації побутового холодильного агрегату телефонуйте в сервіс побутових послуг Master911. Ми оформляємо замовлення на виклик техніка в режимі 24/7 у святкові, робочі дні та вихідні. Наші професіонали працюють із рефрижераторами різних моделей і марок: Beko (Беко), Vestfrost (Вестфрост), Rainford, Indesit (Індезіт), Whirlpool (Вірпул), Liebherr (Лібхер), Lg, Норд, Samsung (Самсунг), Донбас, Snaige (Снайге), Atlant (Атлант), ARDO (Ардо) тощо.

Під час оформлення заявки ми ставимо кілька питань для конкретизації стосовно моделі, року виготовлення холодильника й фірми-виробника і, крім того, самої причини виклику (наприклад, потрібен ремонт, заміна чи діагностика мотора-компресора холодильника, яка ціна). Вартість необхідної сервісної послуги, на підставі отриманих даних, буде названа нашому клієнтові ще до приходу майстра, також буде надана й початкова рекомендація. Сума всіх стандартних послуг визначена в прейскуранті, а якщо в телефонному режимі не вийшло з'ясувати чіткої причини поломки й обсягу необхідних робіт із ремонту, тоді конкретна ціна буде повідомлена виключно після приїзду фахівця й діагностики. Ми Вас запевняємо в тому, що після цього названа техніком ціна буде дорівнювати зафіксованій у прейскуранті.

Зателефонувавши в маркетплейс Master911, Ви маєте можливість розраховувати на:

 • оперативний виїзд виконавця за отриманою адресою;
 • попередню кваліфіковану консультацію та інформацію стосовно орієнтовної вартості ще до приходу майстра;
 • оформлення замовлення в режимі 24/7;
 • високу якість самої послуги.

Виконавці нашого маркетплейса забезпечують чистоту та порядок на своєму місці роботи, не димлять цигаркою і не лаються.

Необхідна діагностика або заміна компресора холодильника?

Сервіс послуг перевірених майстрів Master911 надає послуги з налагодження холодильного обладнання всіх видів з оперативним виїздом техніка в маленькі населені пункти та великі міста Полтавської області.

Наші переваги:

 • Серйозна відповідальність за якісний рівень. За рівень якості послуг, що надаються, наші техніки несуть повну відповідальність. А якщо раптом виявили будь-які недоробки в ремонті фахівця, звертайтеся в службу підтримки, і ми запевняємо Вас в тому, що все буде виправлено максимально швидко.
 • Рішення конфліктних ситуацій. Усі техніки Master911 перед виходом на службу пройшли необхідну перевірку їхніх паспортних даних. Отже, при прояві несумлінного ставлення техніка до своїх обов'язків або грубості в поведінці, повідомляйте про подію нам - і ми сприятимемо в вирішенні виниклого конфлікту.
 • Гарантійні умови. Кожен технік сервісу побутових послуг Master911 видає гарантійні сертифікати на проведені послуги та встановлені вузли, блоки, деталі.
 • Договір. Перед початком роботи, пов'язаної з діагностикою, налагодженням, обслуговуванням або ремонтом холодильника, ми вкладаємо договір із клієнтами. У ньому оголошується вартість наданої сервісній послуги, яка збігається з указаною в прайс-листі.
 • Зручна оплата: банківською картою, безготівковим перерахунком або готівкою.
 • Підтримка порядку в робочій зоні. Обов'язкове прибирання свого робочого місця - важливий етап будь-якої сервісної послуги.

Працюємо щодня у Полтаві з виїздом по Полтавській області

Робота ведеться в приміських зонах Полтави

Ті клієнти, які проживають у приміській зоні Полтави (смт Нові Санжари, с. Терешки, с. Копили, с. Судіївка, с. Мачухи, с. Розсошенці, с. Горбанівка, с. Зінці, с. Гожули, с. Супрунівка, с. Тахтаулове, с. Абазівка, с. Терентіївка, с. Нижні Млини, с. Мильці), зможуть очікувати візиту майстра вже протягом чотирьох-п'яти годин.

Здійснюємо ремонти по Полтавській області

Сервіс побутового ремонту Master911 має фахівців майже в кожному населеному пункті Полтавської області (м. Горішні Плавні, м. Хорол, м. Глобине, м. Миргород, м. Решетилівка, м. Лохвиця, м. Пирятин, м. Карлівка, м. Лубни, м. Гребінка, м. Кобеляки, м. Гадяч, смт Диканька, смт Нова Галещина, смт Чутове, смт Котельва, смт Нові Санжари, смт Білики, смт Машівка, смт Ромодан, смт Семенівка, смт Велика Багачка, смт Гоголеве, смт Опішня, смт Шишаки). У зв'язку з цим, наші замовники, що мешкають у цій області, цілком можуть розраховувати на приїзд фахівця в більшості випадків у день оформлення заявки. У цій ситуації чималою перевагою є не тільки оперативність надання послуги, якість, а й суттєва економія на автотранспортних витратах.

Часом, унаслідок великої сезонної зайнятості, приїзд професіонала можуть перенести на найближчий день, про що Вам буде повідомлено в момент оформлення заявки.

Оформляємо заявки в м. Полтава, виїжджаючи за вказаною адресою

Якщо наші замовники живуть у межах міста Полтава, виїзд виконавця до їхнього дому займе мінімум часу - приблизно три-чотири години з моменту оформлення заявки

Якщо Вам потрібна якісна заміна мотора-компресора холодильника й вигідна вартість послуги, телефонуйте в сервіс домашнього ремонту Master911. Ми гарантуємо, що наданий нами рівень сервісу обов'язково Вам сподобається!