Чистка газового котла у Полтаві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Цінові пропозиції по чистці газових котлів від найкращих майстрів у Полтаві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Полтаві

Відгуки по чистці газових котлів у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Зовнішній огляд, чистка накопичених забруднень і налаштування автоматики побутового котла є необхідним моментом технічного обслуговування системи теплопостачання. На сьогодні є 2 типових способи очищення теплообмінників: механічний (ручний, за допомогою щітки) і хімічний (реагентами).

Регулярне виконання чистки котлів (раз на рік, після завершення опалювального сезону) має такі переваги:

 • збільшується період надійної експлуатації побутового газового обладнання;
 • зменшується викид в повітря забруднювальних речовин, і поліпшується екологія;
 • зменшиться витрата газу, і збільшується тепловіддача системи теплопостачання.

Симптоми, які вказують на те, що газова апаратура потребує чищення:

 • перегрів циркуляційної помпи;
 • збільшення витрати газу при незмінних параметрах роботи газового пристрою;
 • мимовільне блокування газового пальника;
 • слабкий тиск води в системі;
 • для досягнення встановленої температури необхідно набагато більше часу, ніж зазвичай.

При відсутності техобслуговування, правильного догляду за теплообмінником котла таке накопичення може призвести до прикрих наслідків:

 • до відмови в роботі;
 • перегріву теплообмінника;
 • зниження віддачі його функціональності.

Наші техніки надають повний комплекс сервісних послуг з ефективної чистки та профілактики газових опалювальних котлів у Полтаві різних вікових груп і моделей: Тепловест (Teplowest), Протерм (Protherm), Самсунг (Samsung), Атон (Aton), Вулкан (Vulkan), Сіменс (Siemens), Рода (Roda), Новатек (Nova Tec), Сайм (Сім / Sime), Соллі (Солі / Solly), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Баксі (Baxi), Альфа (Alpha), Ферролі (Феролі / Ferroli), Шафуто (Chaffoteaux), Бош (Bosch), Данко (Danko), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Горенье (Gorenje), Індесіт (Indesit), Іммергаз (Immergas), Маяк, Арістон (Ariston), Елексія (Elexia), АЕГ (AEG), Нобель (Nobel), Хай Терм (Hi-Therm), Будерус (Buderus), Демрад (Demrad), Фондітал (Fondital), Нова Флоріда (Nova Florida), Шафутекс (Chaffoteaux), Нав'єн (Navien), Грандіні (Grandini), Беретта (Берета / Beretta), Херманн (Hermann), Део (Daewoo), Геліос (Helios), Вестен (Westen), Радіант (Radiant), Термона (Thermona), Віссманн (Вісман / Viessmann), Атем (Аtem), Ренс (Rens), Електролюкс (Electrolux), Термекс (Thermex), АОГВ Житомир, Роктерм (Rocterm), Колві (Kolvi), Тіберіс (Tiberis), Юнкерс (Junkers), Термет (Termet)

Фахівці сервісу побутових послуг Master911

Наші професіонали не застосовують нецензурну лексику, дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків, виявляють пунктуальність, після закінчення надання послуг прибирають місце роботи. Майстри приходять з потрібними інструментами, а якщо це необхідно, тоді забирають техніку в сервісний центр. Кожен з наших майстрів перед тим, як приступити до роботи проходить співбесіду, тестування або іспит, як в будівельних училищах, коледжах. Тільки 15 чоловіків зі 100 набирають обов'язковий бал - 4,5.

Яким способом визначається розцінка?

Вартість професійної чистки газової апаратури у Полтаві

Ціна якісної профілактики та ефективної чистки газового побутового котла у Полтаві у клієнта вдома та планове виконання технагляду агрегату в переважній більшості випадків обходиться на вісімдесят п'ять відсотків економніше, ніж ремонт газового пристрою.

Тарифи на всі стандартні послуги зафіксовані в прайсі (без урахування вартості запасних деталей, які, можливо доведеться замінити в ході виконання ремонту, а також автотранспортних витрат).

Ви завчасно володієте відомостями щодо вартості робіт

З тією метою, щоб Ви могли знати чітку вартість ефективної чистки й обслуговування газового побутового котла у Полтаві у вас вдома, ми ставимо питання для уточнення в ході оформлення замовлення виконавця. Якщо необхідна послуга стандартна, то в більшості випадків тариф не змінюється.

Але певні послуги складно вирахувати зі слів клієнта

Бувають такі ситуації, коли через непрофесійне або неточного пояснення проблеми, що створилася, важко вказати причину неполадки й визначити характер, складність та обсяг передбачуваних робіт. Не потрібно переживати, в цьому випадку розрахунковий кошторис формується вже на місці й буде точно збігатися з прайс-листом. Технік з усіма подробицями пояснить, яким чином буде сформована розцінка.

Сервіс побутових послуг Master911 строго стежить за звітами майстрів і ринковими цінами по кожному з замовлень.

Що Ви отримаєте?

Плюси нашого сервісу:

 • Здійснюємо контроль якості виконання кожного замовлення. Master911 веде нагляд за станом якості послуг, що надаються нашими виконавцями. При виникненні будь-яких зауважень до наданої послуги ми приймаємо всі ваші претензії й гарантуємо, що фахівець виправить недоліки.
 • Виконуються всі види чистки. Ми виконуємо очищення побутових котлів практично від усіх прославлених виробників різних моделей і вікових груп.
 • Терміновий виїзд. Майстер з якісного сервісу та професійної чистки газових побутових котлів у Полтаві у вас вдома надасть послуги протягом двох годин, виходячи з варіанта чистки й ступеня засмічення.

Додатково:

 • Прибирання робочого місця. Техніки обов'язково прибирають на робочому місці.
 • Договірні відносини. Після надання сервісних послуг ви отримаєте на руки акт про виконані роботи.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на надані послуги та встановлені запчастини.
 • Справедливі, доступні та прозорі розцінки. Вартість сервісних послуг відповідає досвіду фахівця.
 • Страховка. Master911 перевіряє паспортні дані всіх працівників. І якщо ви раптово зіткнулися з несумлінним ставленням майстра, звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми допоможемо розв'язати конфліктне питання.
 • Швидкий приїзд виконавця. Приблизно через три години з моменту оформлення замовлення.
 • Зручна оплата. Приймаємо готівку, безготівковий переказ і розрахунок карткою.
 • Фіксовані ціни. У нас затверджена вартість, яка не може змінюватися після приїзду техніка.
 • Постійне приймання замовлень, без вихідних і святкових днів. Звертайтеся в будь-який зручний час.

Працюємо за викликом майстра по всій Полтавській області

Працюємо в приміській зоні Полтави

Приїзд виконавця в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), ймовірно, займе трохи більше часу, близько 4-6 годин.

Працюємо з виїздом по Полтавській області

Ми маємо своїх техніків майже в кожному місті, селищі, селі Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), завдяки чому, як правило, майстер приїжджає в день оформлення заявки на виклик.

Обслуговуємо газову апаратуру на території міста Полтави

В разі, якщо вас цікавить ефективна, якісна, професійна чистка газової апаратури у Полтаві, і проживаєте ви в межах міста, тоді в середньому через три години з моменту подачі замовлення пунктуальний, кваліфікований, перевірений майстер, який володіє необхідними знаннями, чималим досвідом і технічними навичками, прибуває на вашу адресу.

Наш сервіс послуг з професійної чистки та якісного промивання опалювальних газових котлів у Полтаві у клієнта вдома дозволяє значною мірою зберегти як часові, так і автотранспортні витрати. Іноді, у зв'язку з інтенсивною сезонною зайнятістю, приїзд фахівця може перенестися на наступний день.