globe ru

Ремонт холодильника у Києві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Київ та передмісті з виїздом по Київській області.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Холодильник
Назва Вартість
Ремонт капілярної трубки холодильника Індивідуально
Перевісити дверку холодильника Індивідуально
Підключення компресора холодильника Індивідуально
Ремонт компресора / двигуна холодильника Індивідуально
Ремонт терморегулятора холодильника Індивідуально
Ремонт плати управління холодильника (модуля управління) Індивідуально
Ремонт дверей холодильника (регулювання) Індивідуально
Ремонт випарника холодильнику Індивідуально
Ремонт дисплея холодильника Індивідуально
Ремонт вентилятора холодильника Індивідуально
Заміна шлейфу холодильника Індивідуально
Ремонт реле холодильник Індивідуально
Ремонт ручки холодильника Індивідуально
Чистка капілярної трубки холодильника Індивідуально
Чистка фільтра холодильника Індивідуально
Діагностика холодильника Індивідуально
Вивіз старого холодильника (утилізація) Індивідуально
Скупка холодильників Індивідуально
Ремонт промислового холодильника від 450 грн
Ремонт холодильної камери від 350 грн
Заміна фільтра в холодильнику Індивідуально
Встановлення вбудованого холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна компресора холодильника від 500 грн
Заміна терморегулятора в холодильнику Індивідуально
Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки) Індивідуально
Заміна лампочки в холодильнику Індивідуально
Заміна реле холодильника Індивідуально
Заміна / Встановлення випарника в холодильнику Індивідуально
Заміна ТЕНа в холодильнику Індивідуально
Заміна вентилятора холодильника Індивідуально
Встановлення холодильника (монтаж) Індивідуально
Заміна дисплея холодильника Індивідуально
Заміна капілярної трубки в холодильнику Індивідуально
Заміна ручки холодильника Індивідуально
Заміна дверки холодильника Індивідуально
Заміна полиць холодильника Індивідуально
Заміна плати холодильника (модуля управління) Індивідуально
Заміна таймера холодильника Індивідуально
Заміна петель холодильника Індивідуально

Ціни на Ремонт холодильника у Києві

Назва Вартість
Ремонт холодильника від 350 грн
Заправка холодильника фреоном від 450 грн
Заміна ущільнювача холодильника від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Київській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Київській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Київській області

Всі міста Київській області
Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка

Несподіваний вихід з ладу холодильника – побутова проблема, яка потребує негайного вирішення. Виклик додому кваліфікованого майстра допоможе максимально швидко повернути техніку до робочого стану. Якщо агрегат працює, але поводитися некоректно, теж варто звернутися в сервіс по ремонту холодильників. Як вказує практика, своєчасне реагування на, здавалося б, незначний «симптом», дасть можливість не запустити ситуацію, що дозволить уникнути надалі дорогого капітального ремонту.

Залежно від складності поломки та масштабу майбутніх робіт, розрізняють три типи послуг з ремонту побутових холодильників:

 • Простий ремонт. В рамках простого ремонту обсяг розв'язуваних майстром завдань зводиться до проведення діагностики техніки, відновлення або заміни її неключових елементів: ремонт ущільнювача дверей холодильника, заміна перегорівшої лампи індикатора або вилки, тріснутої полички, а також перевішування або регулювання по рівню дверей.
 • Ремонт середнього рівня складності. Послуги з ремонту холодильників цього виду найчастіше пов'язані з електромеханікою і повинні надаватися фахівцем високої кваліфікації. Вони полягають у відновленні або, якщо це неможливо, заміні важливих деталей техніки на нові, оскільки: ТЕН відтавання, трансформатор, терморегулятор, термометр, пускозахисне реле або блок управління.
 • Складний (капітальний) ремонт. Такий ремонт агрегату є найбільш ускладненим, оскільки потребує від майстра професіоналізму і великого досвіду роботи. У процесі його виконання провадиться відновлення або заміна ключових деталей холодильника: трубопроводу, випарника, осушувального патрона, фільтра, компресора, а також заміна холодоагенту (фреону) і усунення забруднень і вологи, які скупчилися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує послуги з ремонту холодильників в Києві будь-якого рівня складності, включаючи ремонт старих холодильників. Фахівці працюють з технікою всіх відомих брендів: Дніпро, Рейнфорд (Rainford), Снайге (Snaige), Вірпул (Whirlpool), Голд (Gold), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Тошиба (Toshiba), Мінськ, Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Зіл (Zil), Део (Daewoo), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Канді (Candy), Ока (Oka), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Сіменс (Siemens), Кристал (Crystal), Горенье (Gorenje), Саратов, Хайер (Haier), Вестен (Westen), Вестфрост (Vestfrost), Стінол (Stinol), Прівілег (Privileg), Індесіт (Indesit), Технохолод, Міле (Miele), Шарп (Sharp), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Панасонік (Panasonic), Донбас, Ямаха (Yamaha), Еленберг (Elenberg), Лібхерр (Liebherr), Кайзер (Kaiser), Хітачі (Hitachi), Арістон (Ariston) та багатьма іншими.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика?

 1. Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Києві додому необхідно подати заявку в Мастер911, зв'язавшись з нами в телефонному режимі, або заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. При оформленні заявки замовник вказує марку холодильника, його модель та рік випуску, а також уточнює тип поломки або в чому полягає некоректність його роботи. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію, називаємо приблизну вартість ремонту та узгоджуємо час приїзду майстра.
 3. Приїхавши на місце, фахівець проводить ретельний візуальний огляд і діагностику обладнання, в процесі чого він і встановлює точну причину його виходу з ладу. На цьому етапі майстер називає ціну ремонту холодильника і після отримання згоди від клієнта, приступає до проведення необхідних робіт.
 4. Після повернення техніки в робочий стан, фахівець надає клієнтові акт виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Що ви отримаєте?

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр професійних послуг з діагностики, технічного обслуговування холодильників і ремонту будь-якого рівня складності, незалежно від марки холодильника, його моделі та року випуску.
 • Цілодобовий графік прийому заявок (в будні, вихідні та святкові дні).
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом трьох годин, в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження).
 • Відсутність ризику зіткнутися з некомпетентністю, непрофесіоналізмом майстра або його недобросовісним ставленням.
 • Після закінчення ремонту, фахівець в обов'язковому порядку прибирає своє робоче місце.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти в його продажу на запчастини.
 • Можливість оплати послуг будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Мастер911 контролює весь процес: від моменту оформлення заявки до закінчення ремонту, надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті і, при необхідності, в оформленні документів.
 • Надання гарантій на всі надані послуги.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід майстрів, найбільш частими скаргами на некоректність роботи даної техніки, виступають наступні:

 • Під час роботи холодильника чути сторонній шум. Сильний гул, постукування, деренчання та інші звуки можуть вказувати на нещільне прилягання мотора (зустрічається з різними моделями холодильників), неправильну установку техніки (стикається з меблями), а також можуть свідчити про перепади в електромережі або невдалий запуск компресора.
 • Холодильник працює безупинно, не виключаючись. Незалежно від того, з якої причини це відбувається, ситуація може мати негативні наслідки через ризик перегріву техніки. Тому, при виявленні тривалої безперервної роботи холодильника, його необхідно відразу відключити від живлення і якомога швидше викликати додому майстра. Після приїзду, фахівець проведе діагностику, в результаті якої з великою ймовірністю потрібно буде провести ремонт терморегулятора холодильника або ремонт плати управління холодильника, компресора або необхідно дозаправити холодоагент.
 • Скупчення води в нижньому ярусі холодильної камери. Поява води, а також її підтікання внизу холодильника, найчастіше, вказують на засмічення трубки для відведення талих вод.
 • Холодильник не включається. Така ситуація може бути викликана безліччю різних причин, починаючи від несправності вилки і проблемами з електричною проводкою, до збою в роботі компресора або головного модуля.
 • У холодильній камері не підтримує задана температура або її неможливо встановити. Подібна ситуація може бути обумовлена ​​неправильним положенням терморегулятора або його несправністю. Якщо водночас в морозильній камері підтримується оптимально низька температура, то підвищення температури в холодильній камері, швидше за все, викликано витоком фреону.

Виїжджаємо в усі райони міста Київ та області

Якщо необхідний терміновий, якісний і недорогий ремонт холодильника в Києві та передмісті (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки інших містах Київської області) – звертайтеся в маркетплейс Master911.

В середньому через три години після подачі заявки (в будь-який час доби, в тому числі у вихідні та святкові дні) майстер виїжджає за вказаним адресою, працюємо з виїздом по Київській області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).