Ремонт холодильників у Києві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту холодильників на дому, морозильних камер різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Київ та передмісті з виїздом по Київській області.

Показати більше

Прайс лист по ремонту холодильників

Назва послуги Середня вартість

Заміна компресора холодильника

Заміна терморегулятора в холодильнику

Ремонт промислового холодильника

Заміна вентилятора холодильника

Заміна капілярної трубки в холодильнику

Заміна реле холодильника

Діагностика холодильника

Ремонт холодильної камери

Ремонт плати управління холодильника (модуля управління)

Заміна випарника в холодильнику

Заміна фільтра в холодильнику

Заміна дверки холодильника

Ремонт дверей холодильника (регулювання)

Ремонт рефрижератора

Встановлення холодильника (монтаж)

Встановлення вбудованого холодильника (монтаж)

Заміна ущільнювача на холодильнику (гумки)

Заміна лампочки в холодильнику

Заміна / Встановлення випарника в холодильнику

Заміна ТЕНа в холодильнику

Заміна дисплея холодильника

Заміна ручки холодильника

Заміна полиць холодильника

Заміна плати холодильника (модуля управління)

Заміна таймера холодильника

Заміна петель холодильника

Заміна шлейфу холодильника

Перевісити дверку холодильника

Підключення компресора холодильника

Ремонт компресора / двигуна холодильника

Ремонт терморегулятора холодильника

Ремонт випарника холодильнику

Ремонт дисплея холодильника

Ремонт вентилятора холодильника

Ремонт капілярної трубки холодильника

Ремонт реле холодильник

Ремонт ручки холодильника

Чистка капілярної трубки холодильника

Чистка фільтра холодильника

Скупка холодильників

Цінові пропозиції по ремонту холодильників від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 месяца назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт холодильників у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту холодильників у Києві

Відгуки по ремонту холодильників у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несподіваний вихід з ладу холодильника – побутова проблема, яка потребує негайного вирішення. Виклик додому кваліфікованого майстра допоможе максимально швидко повернути техніку до робочого стану. Якщо агрегат працює, але поводитися некоректно, теж варто звернутися в сервіс по ремонту холодильників. Як вказує практика, своєчасне реагування на, здавалося б, незначний «симптом», дасть можливість не запустити ситуацію, що дозволить уникнути надалі дорогого капітального ремонту.

Залежно від складності поломки та масштабу майбутніх робіт, розрізняють три типи послуг з ремонту побутових холодильників:

 • Простий ремонт. В рамках простого ремонту обсяг розв'язуваних майстром завдань зводиться до проведення діагностики техніки, відновлення або заміни її неключових елементів: ремонт ущільнювача дверей холодильника, заміна перегорівшої лампи індикатора або вилки, тріснутої полички, а також перевішування або регулювання по рівню дверей.
 • Ремонт середнього рівня складності. Послуги з ремонту холодильників цього виду найчастіше пов'язані з електромеханікою і повинні надаватися фахівцем високої кваліфікації. Вони полягають у відновленні або, якщо це неможливо, заміні важливих деталей техніки на нові, оскільки: ТЕН відтавання, трансформатор, терморегулятор, термометр, пускозахисне реле або блок управління.
 • Складний (капітальний) ремонт. Такий ремонт агрегату є найбільш ускладненим, оскільки потребує від майстра професіоналізму і великого досвіду роботи. У процесі його виконання провадиться відновлення або заміна ключових деталей холодильника: трубопроводу, випарника, осушувального патрона, фільтра, компресора, а також заміна холодоагенту (фреону) і усунення забруднень і вологи, які скупчилися всередині корпусу.

Сервіс побутових послуг Мастер911 пропонує послуги з ремонту холодильників в Києві будь-якого рівня складності, включаючи ремонт старих холодильників. Фахівці працюють з технікою всіх відомих брендів: Дніпро, Рейнфорд (Rainford), Снайге (Snaige), Вірпул (Whirlpool), Голд (Gold), Електролюкс (Electrolux), Атлантік (Atlantic), Тошиба (Toshiba), Мінськ, Бош (Bosch), Самсунг (Samsung), Зіл (Zil), Део (Daewoo), АЕГ (AEG), Норд (Nord), Беко (Beko), Атлант (Atlant), Канді (Candy), Ока (Oka), Зануссі (Занусі / Zanussi), Ханса (Hansa), Сіменс (Siemens), Кристал (Crystal), Горенье (Gorenje), Саратов, Хайер (Haier), Вестен (Westen), Вестфрост (Vestfrost), Стінол (Stinol), Прівілег (Privileg), Індесіт (Indesit), Технохолод, Міле (Miele), Шарп (Sharp), Ардо (Ardo), ЛЖ (LG), Панасонік (Panasonic), Донбас, Ямаха (Yamaha), Еленберг (Elenberg), Лібхерр (Liebherr), Кайзер (Kaiser), Хітачі (Hitachi), Арістон (Ariston) та багатьма іншими.

Як відбувається замовлення, ремонт і діагностика?

 1. Щоб викликати майстра по ремонту холодильників у Києві додому необхідно подати заявку в Мастер911, зв'язавшись з нами в телефонному режимі, або заповнивши спеціальну форму на сайті.
 2. При оформленні заявки замовник вказує марку холодильника, його модель та рік випуску, а також уточнює тип поломки або в чому полягає некоректність його роботи. На основі отриманих даних ми надаємо первинну консультацію, називаємо приблизну вартість ремонту та узгоджуємо час приїзду майстра.
 3. Приїхавши на місце, фахівець проводить ретельний візуальний огляд і діагностику обладнання, в процесі чого він і встановлює точну причину його виходу з ладу. На цьому етапі майстер називає ціну ремонту холодильника і після отримання згоди від клієнта, приступає до проведення необхідних робіт.
 4. Після повернення техніки в робочий стан, фахівець надає клієнтові акт виконання робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Що ви отримаєте?

 • Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр професійних послуг з діагностики, технічного обслуговування холодильників і ремонту будь-якого рівня складності, незалежно від марки холодильника, його моделі та року випуску.
 • Цілодобовий графік прийому заявок (в будні, вихідні та святкові дні).
 • Швидкий приїзд майстра (як правило, протягом трьох годин, в залежності від завантаженості, сезону та місцезнаходження).
 • Відсутність ризику зіткнутися з некомпетентністю, непрофесіоналізмом майстра або його недобросовісним ставленням.
 • Після закінчення ремонту, фахівець в обов'язковому порядку прибирає своє робоче місце.
 • Якщо холодильник не підлягає ремонту, майстер може допомогти в його продажу на запчастини.
 • Можливість оплати послуг будь-яким зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Мастер911 контролює весь процес: від моменту оформлення заявки до закінчення ремонту, надає допомогу обом сторонам у вирішенні спірних питань, супорті і, при необхідності, в оформленні документів.
 • Надання гарантій на всі надані послуги.

Поширені несправності холодильників

Як показує практика і досвід майстрів, найбільш частими скаргами на некоректність роботи даної техніки, виступають наступні:

 • Під час роботи холодильника чути сторонній шум. Сильний гул, постукування, деренчання та інші звуки можуть вказувати на нещільне прилягання мотора (зустрічається з різними моделями холодильників), неправильну установку техніки (стикається з меблями), а також можуть свідчити про перепади в електромережі або невдалий запуск компресора.
 • Холодильник працює безупинно, не виключаючись. Незалежно від того, з якої причини це відбувається, ситуація може мати негативні наслідки через ризик перегріву техніки. Тому, при виявленні тривалої безперервної роботи холодильника, його необхідно відразу відключити від живлення і якомога швидше викликати додому майстра. Після приїзду, фахівець проведе діагностику, в результаті якої з великою ймовірністю потрібно буде провести ремонт терморегулятора холодильника або ремонт плати управління холодильника, компресора або необхідно дозаправити холодоагент.
 • Скупчення води в нижньому ярусі холодильної камери. Поява води, а також її підтікання внизу холодильника, найчастіше, вказують на засмічення трубки для відведення талих вод.
 • Холодильник не включається. Така ситуація може бути викликана безліччю різних причин, починаючи від несправності вилки і проблемами з електричною проводкою, до збою в роботі компресора або головного модуля.
 • У холодильній камері не підтримує задана температура або її неможливо встановити. Подібна ситуація може бути обумовлена ​​неправильним положенням терморегулятора або його несправністю. Якщо водночас в морозильній камері підтримується оптимально низька температура, то підвищення температури в холодильній камері, швидше за все, викликано витоком фреону.

Виїжджаємо в усі райони міста Київ та області

Якщо необхідний терміновий, якісний і недорогий ремонт холодильника в Києві та передмісті (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки інших містах Київської області) – звертайтеся в маркетплейс Master911.

В середньому через три години після подачі заявки (в будь-який час доби, в тому числі у вихідні та святкові дні) майстер виїжджає за вказаним адресою, працюємо з виїздом по Київській області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка).