globe ru

Ремонт морозильної камери у Полтаві

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту морозильної камери стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики морозильної камери на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Ціни на Ремонт морозильної камери у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт морозильної камери від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

В той час, коли холодильне обладнання виходить з ладу, відразу ж виявляється велика кількість проблем, що ускладнюють побут господареві зламаного агрегату. Сервіс послуг з ремонту морозильних камер у Полтаві Master911 пропонує знання, навички й досвід своїх техніків для усунення утворених проблем у досить стислі терміни. Після подачі заявки буде підібраний незайнятий, належний технік потрібного профілю з багатим досвідом роботи. Прибувши за адресою, виконавець здійснює діагностику, називає ціну ремонту морозильної камери, а потім і відновлює морозильний агрегату. Замовнику потрібно буде всього лише прийняти роботи, підписати акт про виконання робіт та користуватися відремонтованою побутовою технікою!

Чому обирають саме нас?

 • Приймання замовлень на всі види послуг. Великий перелік потрібних домашніх послуг: установка, ремонт, налаштування холодильників, газових колонок, різних котлів і пралок, також пропонуємо сервісні послуги з вивозу сміття, сантехніка, доставки товарів, складання меблів та ін.
 • Гарантія. Колосальні навички виконавців і наші зусилля задовольнити запити всіх замовників, дають можливість надавати гарантійний сертифікат на всю виконувану роботу, в певних варіантах вона може тривати до року.
 • Швидкість виконання замовлення. Після прийняття та обробки online-замовлення на налаштування, ремонт, установку ми відразу ж зв'язуємося з замовником. Так само заяву ви зможете залишити за телефоном гарячої лінії.
 • Кваліфікація. Master911 - сервіс професійних послуг, перевірених, відповідальних, надійних техніків. При прийманні на роботу виявляються особисті якості, кандидат проходить тестування, і, крім того, перевіряється справжність паспорта.

Ремонтуємо морозильні камери всіх виробників

Морозильна камера - це агрегат з досить низькою температурою. Коли з'явилися якісь відхилення (утворюється конденсат, погано морозить, підтікає, видає шум), це означає, що холодильному устаткуванню потрібна діагностика і можливе лагодження морозилки у Полтаві.

Каталог світових брендів морозилок, з якими працюють наші фахівці: Лібхерр (Liebherr), Індесіт (Indesit), АЕГ (AEG), Горенье (Gorenje), Вестфрост (Vestfrost), Атлант (Atlant), Ліберті (Liberty), Стінол (Stinol), Снайге (Snaige), Технохолод, Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Вірпул (Whirlpool), Беко (Beko), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Дніпро), Прівілег (Privileg), Норд (Nord), Електролюкс (Electrolux), Арістон (Ariston), ЛЖ (LG).

Майстер з ремонту морозильної камери нашого сервісного центру у Полтаві займається не тільки лагодженням морозильного агрегату Індезіт або якої-небудь іншої марки, але і може надавати послуги, які пов'язані з чищенням, запуском, установкою, обслуговуванням і діагностикою холодильників.

Найпоширеніші проблеми з морозильними камерами

Що робити, коли холодильник різко вимкнувся

Це практично найскладніша несправність. Найголовніші чинники: перевищення рівня зношення комплектуючих і неправильна експлуатація агрегату. Інші моменти обумовлюються тим, що морозильні агрегати регулярно перевантажені, а також техніка весь час функціонує. Для того щоб відремонтувати холодильне обладнання, треба змінити компресор.

Витік фреону (холодагента)

Фреон - це холодоагент, який служить для пониження температури в холодильному агрегаті. Якщо виниклу ожеледь хтось намагається відбити зі стінки морозильної камери або трохи сколупнути чим-небудь гострим, то пошкоджуються капілярні трубки, по яких циркулює фреон. Його втрата тягне за собою несвоєчасне зношення компресора, проте стримує процес охолодження. При такій проблемі потрібно дочекатися приїзду майстра, вивантажити продукти, вимкнути морозильну камеру.

Заміна гумового профілю морозильного агрегату

Подібна проблема виникає у морозильних агрегатах, які знаходяться в кафе, барах, ресторанах і магазинах, де дверцята дуже часто відкриваються і закриваються, і в зв'язку з цим, гумові прокладки руйнуються достроково. З цих причин дверна гума руйнується, тріскається, холодильний агрегат не закривається герметично, не щільно прилягають дверцята. В камеру йде прогріте повітря, продукти не охолоджуються, захист від перепадів діє не ефективно, температурний режим не підтримується, а мотор-компресор функціонує даремно, в результаті чого йде зношення деталей, пристроїв, блоків, вузлів.

Несправність термостата холодильних агрегатів

Всі моделі морозильних камер оснащуються регуляторами температури, які виконують роль вимикача. Несправність термостата призведе до некоректної роботи компресора: морозить, не припиняючи, охолоджує дуже слабо, морозить занадто сильно, зовсім не запускається або не морозить зовсім. Для усунення неполадки потрібно замінити термостат.

Пошкодження модуля управління

Коли виходить з ладу модуль управління, то мотор холодильного обладнання взагалі не запускається. Іноді вдається перепрограмувати його, але нерідко буває і так, що єдиним допустимим методом лагодження стає виключно заміна.

Несправність повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним управлінням забезпечуються не термостатами, а повітряними і температурними регуляторами. Зокрема, ремонт морозилки фірми Liebherr з такою несправністю полягає в заміні пошкодженого регулятора.

Крім перерахованих несправностей морозилок, часто бувають інші проблеми, зокрема, збій індикаторів, нагрів корпусу, запах горілого пластику, поява "шуби" на задній стінці, скупчення води і т.д.

Працюємо в усіх районах Полтави, а також по області

Після уточнення попередніх відомостей і озвучення приблизної вартості ремонту морозильної камери призначається незайнятий технік, який відразу ж приступає до ремонту. Найчастіше діагностика, ремонт, налаштування, установка може початися через 2,5-3 години після надходження заявки. Наш сервіс послуг надійних майстрів здійснює оперативне, гарантійне і якісне виконання широкого спектра робіт у Полтаві (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці) та в інших великих і малих населених пунктах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки).