globe ru

Ремонт бойлера у Полтаві

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Полтаві

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Полтавській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Полтавській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Полтавській області

Всі міста Полтавській області
Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки

Ушкодження, що досить часто зустрічаються при використанні бойлера

 • Заміна анода в електричному бойлері. Єдиним захистом зварювальних швів і внутрішніх стінок ємності для води від електрохімічної корозії і руйнування служить магнієвий анод. Несвоєчасна заміна магнієвого анода (при наявності у воді солей, дрібних суспензій і іржі) призводить до руйнування емалевого шару або ж стінок бака, що врешті-решт стане причиною появи протікання бойлера.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. У тому випадку, якщо тиск у магістралі не перевищує нормативне, а клапан скидання тиску тече, то це може означати, що за термін експлуатації він міг забитися частинками. Для розв'язання проблеми необхідна заміна клапана.
 • Потрібна заміна термостата (терморегулятора) в бойлері. У випадку, коли в роботі термореле стався збій, тоді вода буде перегріватися або не зможе нагріватися до виставленої температури, що приведе до зайвого витрачання електричної енергії та інших негативних наслідків.
 • Заміна датчика температури в бойлері. Коли термодатчик в бойлері поламався, то потрібно його замінити. Ознаки поломки: невідповідність встановленої температури, на екрані висвічується помилка, не вимикається нагрівання, постійні стрибки даних на екрані.
 • Ремонт, перевірка або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не вдається запустити, слабо підігріває воду чи чути якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі і звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частим наслідком того, що нагрівальний прилад покривається накипом, є зношення ресурсу, висока інтенсивність застосування, погана вода. Отже, потрібно робити профілактику, чищення, ревізію, а у випадку необхідності і заміну старих елементів.

Увага!

 • Не треба робити ремонт бойлера на будинку власними силами. Не пробуйте самостійно зробити ремонт водонагрівачів, керуючись порадами з відео на ютубі. Компанії-виробники бойлерів рішуче не рекомендують це робити. Практика показує, що дилетантський, самостійний, непрофесійний ремонт призводить до більшого ремонту.
 • Не ризикуйте користуватися сервісами послуг з ремонту бойлера сумнівних виконавців. Послуга з налагодження бойлерів, надана "умільцем" сумнівної кваліфікації - небезпечна справа, так само, як і самостійний ремонт. Це пов'язано з тим, що такий "фахівець" не завжди готовий приймати якусь відповідальність на себе і так само не надає якихось письмових гарантій на наданий сервіс.

  Нерідко, коли побутова техніка вдруге поламається, тоді з такими майстрами наразі немає зв'язку або ж вони не поспішають приходити. Ми можемо запропонувати перевірених, навчених, надійних, ввічливих і пунктуальних виконавців з великим досвідом роботи від очищення, установки, ремонту та до комплексного ремонту водонагрівачів у Полтаві!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Ферролі (Феролі / Ferroli), Новатек (Nova Tec), Індесіт (Indesit), Тессі (Tesy), Фагор (Fagor), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Аміна (Amina), Термекс (Thermex), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Атлант (Atlant), Атлантік (Atlantic), Віллер (Willer), Зануссі (Занусі / Zanussi), АЕГ (AEG), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Галмет (вулкан / Galmet), Гарантерм (Garanterm), Атмор (Atmor), Електролюкс (Electrolux), Баксі (Baxi), Хай Терм (Hi-Therm), Астон (Aston), Бош (Bosch), Раунд (Round), Термет (Termet), Чайка), Термона (Thermona), Термал (Termal) і масою інших!

Позитивні моменти сервісу послуг з ремонту бойлерів у Полтаві Master911

Кожен клієнт зможе покладатися на досвідченого спеціаліста, який виконає комплексні послуги з діагностики бойлера, ремонту, чищення, установки або обслуговування побутового опалювального пристрою всіх відомих марок та будь-якого рівня складності!

Ряд додаткових позитивних факторів сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Чистота, пунктуальність, компетентність, ввічливість, акуратність і відповідальність наших фахівців. Після закінчення ремонту в послуги входить обов'язкове прибирання робочого місця.
 • Гарантія. Гарантійні умови на надані послуги та встановлені вузли, запасні частини, деталі, блоки.
 • Приймання заявок проводиться цілодобово. Ми працюємо в режимі 24/7, можете звертатися цілодобово.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за вказаним місцем проживання в межах 3 годин.
 • Гнучкий порядок оплати. Варіанти оплати за послуги безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.
 • Наявність договору. Після закінчення підписується акт про виконані послуги.
 • Гарні розцінки. У нас прийнятні ціни, відповідні вміння фахівця. Ви зможете дізнатися точно, яка ціна ремонту бойлерів у Полтаві, ще до того моменту, як приїде наш майстер.
 • Фіксована вартість послуг. Залишається постійною вартість ремонту бойлерів у Полтаві, вона завжди відповідає узгодженому прейскуранту і не зміниться після приїзду фахівця додому.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Полтаві дуже просто, на все затрачається не більше 3 хвилин:

 1. Складання заявки. Скласти заявку на виклик спеціаліста з ремонту водогрійного обладнання у Полтаві ви зможете на веб-сайті або за дзвінком.
 2. Потрібно відповісти на деякі питання. При оформленні замовлення потрібно відповісти на деякі питання. Після цього ми зможемо дати відповідь на питання щодо вартості (зокрема, "скільки коштує перевстановлення термостата, як довго чекати приходу виконавця, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття техніка. Через 2,5-3 години після оформлення замовлення майстер прибуває за вказаною адресою для надання послуг.

Виклик майстра з ремонту бойлерів у Полтаві та Полтавської області

Потрібна перевірка, техобслуговування, регулювання або налагодження бойлера у Полтаві? Ви завжди зможете сподіватися на нас. У нас фіксовані розцінки, фірмові запчастини, даємо гарантію, розв'яжемо питання за 1 приїзд!

Можливість виїзду майстра по всіх містах, селах і селищах Полтавської області

Фахівці є в будь-яких містах, селищах і селах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки), отже, у більшості випадків, ми приходимо в день дзвінка!

Виклик майстра в передмістя Полтави

Коли вам треба запросити виконавця в передмістя Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), тоді прибуття займає трохи більше часу.

Виклик майстра по місту Полтави

Коли ви замовляєте виклик в межах міста Полтави, тоді приїжджаємо приблизно протягом 3-х годин після факту оформлення заявки.

Телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 прямо зараз і будьте абсолютно впевнені в гарантованому результаті, швидкому отриманні та гідній якості наданих сервісних послуг від перевірених, відповідальних, пунктуальних і навчених фахівців!