Заправка кондиціонерів фреоном у Полтаві

від 450 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка кондиционера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Полтаві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по заправці кондиціонерів фреоном

Назва послуги Середня вартість

Дозаправка кондиціонера фреоном / 100г

Повна заправка кондиціонера фреоном/ 1кг

Дозаправка промислового кондиціонера фреоном / 1кг

Заправка кондиціонера фреоном до 3,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 3,5 кВт - 5,5 кВт

Заправка кондиціонера фреоном 6 кВт - 8 кВт

Цінові пропозиції по заправці кондиціонерів фреоном від найкращих майстрів у Полтаві

Георгій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Дмитро А

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку кондиціонерів фреоном у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці кондиціонерів фреоном у Полтаві

Відгуки по заправці кондиціонерів фреоном у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Перш ніж викликати майстра з заправки спліт-системи, слід визначити, чи дійсно в мідних трубках виявляється дефіцит хладону.

Як дізнатися, чи треба заправити кліматичну систему (кондиціонер) холодоагентом?

При експлуатації кондиціонера відбувається природне зменшення фреону, як правило, нормований щорічний показник втрат складе приблизно від 7%. Перший час практично ніяких істотних проблемних нюансів це не створює, але коли фреону залишиться занадто мало, він вже не зможе забезпечити потрібний рівень нагрівання або охолодження компресора. При подібних факторах, система кондиціонування перестає функціонувати належним чином в різних режимах роботи, компресор спочатку буде перегріватися, а через деякий час може й остаточно відмовити (згоріти). Такого не потрібно упускати, оскільки повний ремонт вийде набагато дорожчим, ніж, наприклад, звичайна ціна заправки вашого приладу (кондиціонера) фреоном у Полтаві.

Прояв симптомів

Частими "ознаками", що вказують на брак фреону, можна вважати недостатнє охолодження квартири й виникнення на з'єднаннях внутрішнього (зовнішнього) блоку крижаної кірки, інею.

Якщо Ви стали помічати брак фреону, варто, скоріше викликати досвідченого техніка, а поки не користуватися спліт-системою.

Чи потрібна дозаправка, якщо було перевстановлення, установка, зміна довжини магістралі, ремонт, чистка кондиціонера?

Коли кліматична апаратура піддавалася перевстановленню, встановленню, подовженню траси, чищенню фільтрів або була проведена наладка зовнішнього блоку, то заправка або дозаправка фреоном ваших кондиціонерів необхідна автоматично, оскільки при подібних маніпуляціях відбувається досить рясне випаровування хладону.

Найголовніше! В яких ситуаціях слід заправляти агрегат?

Виробники систем кондиціонування радять виконувати регулярне сервісне обслуговування, яке охоплює контроль побутового пристрою та дозаправку холодоагентом. Треба б виконувати подібну процедуру після або до настання сезону. Подібне рішення дозволить з комфортом (за адекватну розцінку й без затримок) дозаправити кондиціонер у Полтаві. Зазвичай заправку потрібно проводити раз в 1 рік, якщо навіть спліт-система діє добре.

Регулярне та ретельне обслуговування

Регулярне чищення спліт-системи та виконання комплексного технічного обслуговування, що враховує в себе й міжсезонну дозаправку хладоном, є запорукою результативної, якісної експлуатації побутової техніки та її тривалого періоду функціонування.

В нашому сервісі Ви зможете замовити дозаправку або заправку фреоном для різного кондиціонуючого агрегату: Кайзер (Kaiser), ЛЖ (LG), Сенсей (Sensei), Деккер (Декер / Dekker), Дніпро, Дайкін (Daikin), Делфа (Delfa), Бош (Bosch), Купер&Хантер (Cooper&Hunter), Неокліма (Neoclima), Грее (Gree), Тошиба (Toshiba), Ханса (Hansa), Віссманн (Вісман / Viessmann), Део (Daewoo), Арістон (Ariston), Беко (Beko), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Самсунг (Samsung), Мідеа (Midea), Галанз (Galanz), Горенье (Gorenje), Панасонік (Panasonic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Зануссі (Занусі / Zanussi), Протерм (Protherm), Тенко (Tenko), Лібхерр (Liebherr), Вестфрост (Vestfrost), Самурай (Samurai), Осака (Osaka), Електролюкс (Electrolux), Данко (Danko), Міцубісі (Mitsubishi), Астон (Aston), Атон (Aton), Сатурн (Saturn), Коспел (Kospel) та інших.

Увага!

  • Не потрібно користуватися послугами підозрілих фахівців. Користуйтеся сервісами тільки надійних, досвідчених, компетентних фахівців, не пробуйте заощадити на заправці й дозаправці кондиціонера фреоном. Неперевірені "майстри" будуть обіцяти недорого заправити кондиціонер і часом можуть виконати роботу і справді за низькою ціною, проте часто все це говорить про брак навичок! Вони можуть не повністю дозаправити побутовий прилад, таким чином заощадити на холодоагенті й піддати ризику досить швидкого перегріву та повного виходу з ладу вашого кондиціонера.

    Також ці самі "умільці", по-перше, не беруть на себе відповідальність за апаратуру, по-друге, не пропонують практично ніяких офіційних зобов'язань на послуги, що надаються, і по-третє, вартість такого роду заправки домашнього кондиціонера буде сильно відрізнятися навіть від підвищеної.

  • Як виконати заливку спліт-системи фреоном самостійно? Заправка непрофесіоналами - це ризик залити неповну або зайву кількість фреону й тим самим, підвищити або знизити тиск у контурі. Виробники кліматичної техніки та сертифіковані виконавці в будь-якому випадку не рекомендують самим здійснювати такі дії! Це завжди загрожує збоєм в експлуатації більшості механізмів, вузлів та елементів кондиціонера, і привести до критичного перегріву й виходу з ладу компресора.
  • Не використовуйте пошкоджену техніку. Якщо в кліматичній техніці буває важко перемикати режими роботи, він недостатньо холодить, підтікає вода або з'явився незвичайний шум при роботі, слід прилад відключити від мережі та викликати професійного фахівця. Зазвичай для відновлення коректної роботи необхідний лише майстер з заливки кондиціонера хладоном. Якщо ж не звернути уваги на те, що обладнання "барахлить", то незабаром це обернеться більшою поломкою приладу кондиціонування.

Як подати заявку на заправку пристрою кондиціонування хладоном у Полтаві?

  1. Оформлення замовлення. Викликати досвідченого виконавця послуги з заливки кондиціонерів у Полтаві зможете, залишивши замовлення на сайті або за телефоном.
  2. Додаткові уточнювальні питання. Під час подачі вашої заявки необхідно відповісти на кілька уточнювальних питань. На базі відповідей ми зможемо визначити, чи точно вам потрібна заливка, а також ви дізнаєтеся, скільки зазвичай коштує якісно та надійно заправити свій кондиціонер у Полтаві.
  3. Безпосереднє проведення робіт. Через три години після оформлення заявки фахівець виїжджає за адресою призначення та проводить заправку вашого кондиціонера.

Виклик фахівця та дозаправка приладу кондиціонування хладоном у Полтаві

Якщо Вас зацікавить екстрена та професійна заправка або дозаправка кондиціонерів фреоном у Полтаві за доступною ціною, звертайтеся до послуг надійних фахівців від сервісу побутових послуг Master911.

Виїзд по місту у Полтаві

Потрібна заправка хладоном системи кондиціонування у Полтаві - не проблема! Якщо ви проживаєте в межах міста Полтава, то через три години з моменту вашого дзвінка наш компетентний, перевірений, пунктуальний фахівець прибуває за потрібною адресою.

Виїзд по селищах, містах, селах Полтавської області

При необхідності ми виконуємо заявки на виклик по всій Полтавській області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки) для заправки спліт-систем. Фахівці сервісу побутового ремонту Master911 проживають в дрібних і великих населених пунктах області, у зв'язку з цим, замовивши послуги в нашому сервісі, ви отримуєте прибуття виконавця ремонту в цей же день, при цьому можете заощадити на транспортних витратах і часі.

Наші техніки працюють в приміській зоні Полтави

Якщо потрібна заправка, дозаправка або ремонт системи кондиціонування у Полтаві або ж в передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), то, як правило, ми прибуваємо протягом 4-5 годин. Не відкладайте виклик виконавця до сезону, тому що в цей проміжок часу викликати його важче та розцінки вищі.

Зверніть увагу! На всі надані сервісні послуги (зокрема, дозаправка й заправка пристрою кондиціонування фреоном, монтаж, техобслуговування й чистка, заміна комплектуючих запасних частин) майстер надає гарантії.