Ремонт газової колонки у Полтаві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Полтава та передмісті з виїздом по Полтавській області.

Показати більше

Цінові пропозиції по ремонту газових колонок від найкращих майстрів у Полтаві

Георгій М

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Павло null

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових колонок у Полтаві

Відгуки по ремонту газових колонок у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Уявити побут сучасних людей без постійної подачі гарячої води складно. Саме тому, з кожним роком все більше й більше сімей роблять вибір на користь газових колонок, здатних забезпечити безперебійне гаряче водопостачання. Вони є зовсім не новим видом техніки, а існують протягом не одного десятка років. Але виробники їх постійно вдосконалюють, завдяки чому представлені сьогодні моделі відрізняються високою функціональність, надійністю, безпекою й естетичним зовнішнім виглядом.

Але, незважаючи на це, будь-яка, навіть найнадійніша й досконала техніка після активної багаторічної експлуатації може дати збій. Особливо, якщо протягом її використання не дотримувалися правил і рекомендацій, зазначені в інструкції виробником.

Ремонт газової колонки

При виявленні будь-якого збою в роботі техніки слід звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців, що володіють необхідними технічними навичками та спеціальним допуском до роботи з газовим обладнанням.

За жодних обставин не слід намагатися самостійно з'ясовувати причину неполадки, і тим більше займатися її усуненням.

Що стосується того, де саме проводити ремонт газової колонки, то існує два варіанти - в майстерні або вдома у замовника. Безумовно, вдома зручніше, ніж організовувати транспортування габаритної техніки в майстерню та її зворотну доставку додому.

Як відбувається ремонт і діагностика

Після приїзду додому до замовника, майстер з ремонту газових колонок у Полтаві в першу чергу проводить ретельний візуальний огляд обладнання. У деяких випадках цього буває досить, щоб виявити причину виходу з ладу техніки. Якщо ж не все так очевидно, фахівець проводить комплексну діагностику, після закінчення якої розпочинає ремонт.

Чому обирають нас?

 1. Сервіс побутових послуг Master911 пропонує повний спектр робіт з технічного обслуговування, діагностики та ремонту газових колонок у Полтаві будь-якого рівня складності;
 2. Приймання заявок проводиться цілодобово, як у будні, так й у вихідні/святкові дні;
 3. Заповнити заявку можна будь-яким зручним способом: письмово, заповнивши спеціальну форму на сайті, або зв'язавшись із нами в телефонному режимі;
 4. При оформленні заявки слід вказати тип неполадки техніки, її виробника, модель і рік випуску. Ця інформація дасть нам можливість надати первинну консультацію, зорієнтувати у приблизній вартості майбутніх робіт, а також знайти майстра з необхідними технічними навичками в потрібній геолокації;
 5. Фахівці працюють виключно з оригінальними витратними матеріалами, запасними частинами й деталями, рекомендованими виробниками газових колонок. При необхідності, щоб скоротити час на повернення обладнання в робочий стан, майстер може сам купити потрібні запасні частини;
 6. Маркетплейс Master911 приймає два види оплати послуг: готівкою або безготівковим переказом;
 7. Після закінчення ремонту газової колонки у Полтаві кожен замовник отримує акт виконаних робіт та гарантійні зобов'язання на всі надані послуги.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок і моделей

Сервіс побутових послуг Master911 приймає заявки на виконання будь-яких типів профілактичних, діагностичних і ремонтних робіт газових колонок від всіх відомих фірм-виробників. Майстри виїжджають на виклик для підключення й ремонту колонок таких марок: Саванна (Савана / Savanna), Нескар (Neckar), Селена (Selena), Мора (Mora), Вестен (Westen), Віссманн (Вісман / Viessmann), Грандіні (Grandini), Мілла (Міла / Milla), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Астон (Aston), Протерм (Protherm), Арістон (Ariston), Рока (Roca), Атон (Aton), Новатек (Nova Tec), Нева (Neva), Діон (Dion), Ферролі (Феролі / Ferroli), Беретта (Берета / Beretta), Роктерм (Rocterm), Демрад (Demrad), Львів, АЕГ (AEG), Зануссі (Занусі / Zanussi), Аміна (Amina), Аквахіт (Aquaheat), Самсунг (Samsung), Міле (Miele), Росс (Ross), Іммергаз (Immergas), Термона (Thermona), Термолайн (Termoline), Крауф (Krauf), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Кайзер (Kaiser), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Херманн (Hermann), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термо Альянс (Thermo Alliance), Рода (Roda), Горенье (Gorenje), Данко (Danko), Матрікс (Matrix), Юнкерс (Junkers), Піраміда (Pyramida), Термет (Termet), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Еталон (Etalon), Сакура (Sakura) та інших, незалежно від моделі й року випуску техніки.

Вартість ремонту газової колонки

У процесі оформлення заявки в телефонному режимі ми ставимо уточнювальні питання, щоб зрозуміти, якого плану потрібен ремонт газового обладнання, також просимо назвати виробника техніки, модель та рік випуску. На основі цього майстер називає клієнту орієнтовні ціни ремонту газових колонок у Полтаві. Остаточний кошторис складається майстром вже на місці, він залежатиме від складності неполадки, загального обсягу необхідних робіт, а також ціни запасних частин, деталей і витратних матеріалів, що підлягають заміні. Адже ціни ремонту редуктора, блоку розпалювання, електромагнітного клапана, теплообмінника, блоку управління чи водяного вузла газової колонки значно відрізнятимуться між собою.

Поширені несправності газових колонок

Термін придатності будь-якої техніки, в тому числі й газових колонок, безпосередньо залежить від того, наскільки грамотно був проведений монтаж газової колонки, як регулярно проводиться технічне обслуговування, чистка газової колонки й виконуються рекомендації щодо її експлуатації.

Як показує практика, в більшості випадків некоректність у роботі обладнання обумовлена саме порушенням правил її використання.

Найпоширенішими є такі типи несправностей:

 • не вмикається газова колонка;
 • через короткий час після загоряння, вона мимоволі загасає;
 • слабкий напір води;
 • вода недостатньо прогрівається, її фактична температура не відповідає виставленій;
 • колонка коптить, з неї сиплеться чорна сажа;
 • з корпусу капає вода;
 • чутні сторонні звуки (що нагадують потріскування, міні-вибухи й т.д.);
 • відчувається характерний запах газу.

Виїжджаємо в усі райони Полтави й передмістя

Якщо Вам потрібен терміновий і якісний ремонт газової колонки в Полтаві й передмісті (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці та ін.), звертайтеся в маркетплейс Master911.

Протягом трьох годин після оформлення заявки (залежно від завантаженості, сезону, геолокації замовника й т.д.) фахівець виїжджає за вказаною адресою в Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки).

Сервіс побутових робіт Master911 пропонує повний спектр послуг з ремонту газових колонок, комплексного технічного обслуговування, в тому числі установки газових обладнань в Полтаві.

Після закінчення ремонту замовник отримує акт про виконання робіт і гарантію на всі надані послуги.